Справа № 3-222/11
25 січня 2011 року м. Полтава
Суддя Октябрського районного суду м. Полтави Бурбак В. М. розглянувши адміністративну справу відносно ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина України, мешканця АДРЕСА_1 ідентифікаційний номер невідомий, працюючого водієм,
за ст. 121 ч. 6 КУпАП,-
23.11.2010 року о 20 год. 30 хв. ОСОБА_1, на 104 км. автодороги Київ -Харків, повторно, керував автомобілем Фольксваген д.н.з. НОМЕР_1, на якому в темну пору доби не освітлювався задній номерний знак.
Вина ОСОБА_1 підтверджується даними, що містяться в протоколі про адміністративне правопорушення та ін.
Виходячи з наведеного, суд вважає, що ОСОБА_1, в порушення п. 30.2 ПДР, дійсно вчинив інкриміноване йому правопорушення, а тому кваліфікує його дії за ст. 121 ч. 6 КУпАП.
При накладенні адміністративного стягнення суд враховує характер вчиненого правопорушення, особу порушника, ступінь його вини, майновий стан, обставини, що пом'якшують і обтяжують відповідальність, і вважає, що на нього повинно бути накладено адміністративне стягнення у виді штрафу.
Керуючись ст. ст. 283, 284 КУпАП,-
Піддати громадянина ОСОБА_1 на підставі ст. 121 ч. 6 КУпАП адміністративному стягненню у вигляді штрафу в дохід держави в сумі 255 гривень.
Постанова може бути оскаржена протягом 10 діб до апеляційного суду Полтавської області через Октябрський районний суд м. Полтави або на неї може бути внесено подання прокурором.
Строк звернення постанови до виконання три місяці.
Суддя В. Бурбак
| № рішення: | 14259085 |
| № справи: | 3-222/11 |
| Дата рішення: | 18.03.2011 |
| Дата публікації: | 29.03.2011 |
| Форма документу: | Постанова |
| Форма судочинства: | Адмінправопорушення |
| Суд: | Шевченківський районний суд міста Полтави |
| Категорія справи: | Справи про адмінправопорушення (до 01.01.2019); Порушення водієм правил керування транспортним засобом, правил користування ременями безпеки або мотошоломами |
| Стадія розгляду: | Виконання рішення (01.02.2011) |
| Дата надходження: | 01.02.2011 |