Постанова від 14.03.2011 по справі 3-1245/11

21.02.2011

Справа № 3-1245/11

ПОСТАНОВА

14 березня 2011 року cуддя Печерського районного суду Гримич М. К. , розглянувши матеріали, які надійшли від ВДАІ Печерського РУГУ МВС України у м.Києві про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина України, проживаючого за адресою: АДРЕСА_1 раніше до адміністративної відповідальності не притягався, -

за ст. 124 КУпАП, - -

ВСТАНОВИВ:

Згідно протоколу про адміністративне порушення від 03.02.2011 року в цей день о 16.15 годині ОСОБА_1, керуючи автомобілем «Хюндай» д/н НОМЕР_1 по вул.Грушевського в м.Києві, не дотримався безпечного інтервалу, внаслідок чого сталося зіткнення з автомобілем «Нісан» д/н НОМЕР_2, водій ОСОБА_2, чим порушив п.13.1 ПДР України, обидва автомобілі отримали механічні пошкодження.

ОСОБА_1, з'явившись у судове засідання, свою вину в порушенні ПДР України визнав повністю, просив застосувати адміністративне стягнення у мінімальному розмірі.

Винність ОСОБА_1 у порушенні ПДР України підтверджується матеріалами протоколу про адміністративне правопорушення, поясненнями, схемою ДТП.

З огляду на обставини вчинення правопорушення, визнання правопорушником вини, незначний характер пошкоджень автомобілів, суд вважає можливим накласти адміністративне стягнення, не пов'язане з позбавленням права керування автомобілем.

На підставі викладеного, керуючись ст. 124 КУпАП, -,

ПОСТАНОВИВ:

Притягти ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 124 КУпАП та накласти адміністративне стягнення у виді штрафу у розмірі 340,00 гривень.

У разі несплати правопорушником штрафу у строк, установлений частиною 1 ст. 307 КУпАП, постанова про накладення штрафу надсилається для примусового виконання до відділу державної виконавчої служби за місцем проживання правопорушника, роботи або за місцезнаходження його майна в порядку встановленому законом.

У порядку примусового виконання постанови про стягнення штрафу за вчинення адміністративного правопорушення з правопорушника стягується подвійний розмір штрафу та витрати на облік зазначеного правопорушення.

Постанова судді у справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або на неї може бути внесено протест прокурора протягом 10 днів з дня винесення постанови.

Апеляційна скарга, протест прокурора подаються до Апеляційного суду м.Києва через Печерський районний суд м.Києва.

Строк пред'явлення до виконання - 3 місяці. .

Суддя М. К. Гримич

Попередній документ
14163775
Наступний документ
14163777
Інформація про рішення:
№ рішення: 14163776
№ справи: 3-1245/11
Дата рішення: 14.03.2011
Дата публікації: 17.03.2011
Форма документу: Постанова
Форма судочинства: Адмінправопорушення
Суд: Печерський районний суд міста Києва
Категорія справи: Справи про адмінправопорушення (до 01.01.2019); Порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, вантажу, автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, дорожніх споруд чи іншого майна
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто (21.09.2011)
Дата надходження: 21.09.2011