Справа № 2-555/11
"25" лютого 2011 р. Іллічівський районий суд м. Маріуполя Донецької області під головуванням судді Кашицьку С. А., при секретарі Усенко О. А., розглянувши у попередньому відкритому судовому засіданні у м. Маріуполі цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про про стягнення аліментів на утримання дитини до досягнення нею повноліття -
Позивачка звернулась до суду з позовом про стягнення аліментів з відповідача на утримання дитини у розмірі 1/4 частини з усіх видів його заробітку щомісячно, але не менш 30% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, вказавши у позові, що вона з 20.06.2007 року зареєструвала шлюб із ОСОБА_2 в Жовтневому відділі реєстрації актів цивільного стану Маріупольського міського управління юстиції Донецької області, про що був зроблений актовий запис за № 578. Від шлюбу народився син ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1. Позивачка просить стягнути з відповідача аліменти на утримання неповнолітньої дитини у розмірі 1/4 частини з усіх видів його заробітку, але не менше 30% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку вказуючи, що з відповідачем однією родиною не проживають з січня 2011 року, дитина проживає з позивачкою та знаходиться на її повному утриманні. Відповідач у добровільному порядку матеріальну допомогу на утримання дитини не надає, що ставить її у важке матеріальне становище.
Позивачка в судове засідання не з'явилась, надавши суду заяву про розгляд справи за її відсутності, в якій вказала, що позовні вимоги підтримує в повному обсязі та просить їх задовольнити.
Відповідач в судове засідання не з'явився, надавши суду заяву про розгляд справи за його відсутності, в якій вказав, що позовні вимоги визнає в повному обсязі та не заперечує проти їх задоволення.
Суд, дослідивши матеріали справи, і приймаючи до уваги, що визнання відповідачем позову не суперечить закону та не порушує права, свободи та інтереси інших осіб, дійшов до висновку, що позов підлягає задоволенню, оскільки встановлено, що сторони 20.06.2007 року зареєстрували шлюб в Жовтневому відділі реєстрації актів цивільного стану Маріупольського міського управління юстиції Донецької області, про що був зроблений актовий запис за № 578. Від шлюбу народився син ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1. Сторони не проживають однією родиною з січня 2011 року. Відповідач матеріальну допомогу на утримання неповнолітнього сина в добровільному порядку не надає.
Суд, виходячи із матеріального положення сторін, стану здоров'я дитини і сторін, вважає необхідним стягнути аліменти на утримання неповнолітнього сина в розмірі 1/4 частини від заробітку відповідача щомісяця, але не менш ніж 30 % прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку до її повноліття.
У зв'язку з тим, що при зверненні до суду з позовною заявою позивачка була звільнена від сплати судового збору та витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи, та її вимоги задоволені, то судовий збір і витрати на інформаційно-технічне забезпечення належить стягненню з відповідача, на підставі ст.88 ЦПК України.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст.10, 60, 130, 212, 213, 215 ЦПК України, ст.ст. 180, 181, 182 СК України, суд -
Позов ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання неповнолітньої дитини - задовольнити повністю.
Стягнути з ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2, уродженця мм.Маріуполя Донецької області, працюючого зварником ЗАТ «Азовелектросталь», що мешкає в АДРЕСА_1, на користь ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_4, що мешкає в АДРЕСА_2, аліменти на утримання неповнолітньої дитини: сина ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_5, у розмірі 1/4 частини з усіх видів його заробітку щомісячно, але не менш 30% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, до досягнення дитиною повноліття, починаючи утримання з 11.02.2011 року.
Стягнути з ОСОБА_2 на користь держави судовий збір у розмірі 51 грн. та витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи у розмірі 120 грн.
На рішення може бути подана апеляція в Апеляційний суд Донецької області через Іллічівський райсуд м. Маріуполя.
Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом десяти днів з дня його проголошення. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення.
Суддя: С. А. Кашицька
| № рішення: | 14116042 |
| № справи: | 2-555/11 |
| Дата рішення: | 25.02.2011 |
| Дата публікації: | 16.03.2011 |
| Форма документу: | Рішення |
| Форма судочинства: | Цивільне |
| Суд: | Кальміуський районний суд міста Маріуполя |
| Категорія справи: | Цивільні справи (до 01.01.2019); Позовне провадження; Спори, що виникають із сімейних правовідносин; Спори, що виникають із сімейних правовідносин про стягнення аліментів |
| Стадія розгляду: | (14.05.2020) |
| Результат розгляду: | Приєднано до провадження |
| Дата надходження: | 13.05.2020 |
| Предмет позову: | про видачу дублікатів виконавчих листів |
| 20.01.2020 08:30 | Червонозаводський районний суд м.Харкова |
| 04.03.2020 10:20 | Запорізький апеляційний суд |
| 11.03.2020 15:00 | Червонозаводський районний суд м.Харкова |
| 29.04.2020 08:40 | Червонозаводський районний суд м.Харкова |
| 25.05.2020 08:35 | Червонозаводський районний суд м.Харкова |
| 15.03.2021 10:30 | Дніпровський районний суд м.Дніпродзержинська |