Ухвала від 15.09.2006 по справі 16/243

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД Кіровоградської області

УХВАЛА

"15" вересня 2006 р. Справа № 16/243

Господарський суд Кіровоградської області у складі судді Коротченко Л.С. розглянув у відкритому судовому засіданні справу №16/243

за позовом: Світловодської міської ради, м. Світловодськ

до відповідача 1: Відкритого акціонерного товариства "Чисті метали", м. Світловодськ до відповідача 2: Акціонерного товариства "Український інноваційний банк", м. Київ

про визнання недійсним договору оренди та звільнення нежилих приміщень

Представники сторін:

від позивача - Пащенко Л.В. , довіреність № 16-144/2 від 02.08.06 ;

від відповідача 1 - участі не брав ;

від відповідача 2 - Пономарь С.Г. , довіреність № 400 від 21.10.05 ;

ВСТАНОВИВ:

Світловодською міською Радою пред'явлено позов до Відкритого акціонерного товариства "Чисті метали" та до Акціонерного товариства "Український інноваційний банк" про визнання недійсним договору оренди та звільнення нежилих приміщень.

Ухвалою господарського суду від 29.08.2006 р. у даній справі розгляд справи відкладено на 15.09.2006 р.

В судовому засіданні 15.09.2006 р. позивачем подано клопотання про відкладення розгляду даної справи, посилаючись на те, що ним до апеляційного господарського суду подано заяву про поновлення строку для подання апеляційної скарги на рішення госопдарського суду № 5/237, до розгляду якої провадження у даній справі зупинялось раніше. На підтвердження своїх доводів позивачем надано опис вкладень поштової кореспонденції, адресованої Дніпропетровському апеляційного господарського суду.

Господарський суд вважає за можливе задовольнити клопотання позивача про відкладення розгляду справи, надати можливість подати суду докази на підтвердження знаходження в Дніпропетровському апеляційному господарському суду порушеного провадження у справі № 5/237.

Враховуючи викладене, необхідність витребування додаткових доказів у справі, спір не може бути вирішено в даному засіданні, тому на підставі п. 3 статті 77 ГПК України господарський суд відкладає розгляд справи.

Керуючись п. 3 ст. 77, ст. 86 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд , -

УХВАЛИВ:

1. Відкласти розгляд справи.

Розгляд справи призначити на 26.09.06 р. о 14:30 год.

2. Засідання відбудеться в приміщенні господарського суду Кіровоградської області за адресою : м. Кіровоград, вул. Луначарського, 29, 2-й поверх , кабінет № 208.

3. Зобов'язати сторони до дня судового засідання подати:

позивача: докази порушення провадження по перегляду апеляційною інстанцією рішення господарського суду Кіровоградської області у справі № 5/237.

4. Примірники ухвали направити сторонам.

Суддя

Л. С. Коротченко

Попередній документ
137861
Наступний документ
137863
Інформація про рішення:
№ рішення: 137862
№ справи: 16/243
Дата рішення: 15.09.2006
Дата публікації: 23.08.2007
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Господарський суд Кіровоградської області
Категорія справи: Господарські справи (до 01.01.2019); Договірні, переддоговірні немайнові, спори:; Цілісни майнови комплекси