79010, м.Львів, вул.Личаківська,81
21.09.06 Справа № 11/150-16/24
Львівський апеляційний господарський суд у складі колегії головуючого -судді Дух Я.В. суддів Зданкевич 3.1. Краєвська М.В.
розглянув апеляційну скаргу Української державної інноваційної компанії в особі Івано-Франківського регіонального відділення , м.Івано-ФранкІвськна рішення господарського суду Івано-Франківської області від 26.05 2006 року
у справі №11/150-16/24
за позовом Української державної інноваційної компанії в особі Івано-Франківського регіонального відділення , м.Івано-ФранкІвськ
до відповідача ТзОВ “Партнер» , с.Сопів , Коломийського району , Івано-Франківської області
про стягнення 679 052,00 грн. боргу
За участю представників:
від позивача : Грабар Я.М. -представник, Самелюк О.Б. -голова відділення, Витвицька В.Д. -гол.спец.;
від відповідача: не з'явився;
Розглядається апеляційна скарга Української державної інноваційної компанії в особі Івано-Франківського регіонального відділення на рішення господарського суду Івано-Франківської області від 26.05 2006 року у справі №11/150-16/24 за позовом Української державної інноваційної компанії в особі Івано-Франківського регіонального відділення , м.Івано-ФранкІвськ до ТзОВ “Партнер» про стягнення 679 052,00 грн. боргу.
Ухвалою Львівського апеляційного господарського суду від 13.07.2006р. розгляд справи було відкладено з підстав, викладених в ухвалі суду від 24.07.2006р.
Відповідач вимог ухвали суду від 24.07.2006 року не виконав, витребувані документи не представив та явку свого представника в судове засідання не забезпечив.
В судовому засіданні позивачем подано копію договору фінансового лізингу №1-09/2000 від 05.09.2000р., оригінал якого оглянено колегією суддів.
В зв'язку з невиконанням відповідачем вимог ухвали суду від 24.07.2006 року та необхідністю витребування додаткових доказів, суд прийшов до висновку про відкладення розгляду справи на інший день .
Керуючись ст. ст. 38, 77, 86 Господарського процесуального кодексу України,-
Львівський апеляційний господарський суд УХВАЛИВ:
1. Відкласти розгляд апеляційної скарги РВ ФДМУ у Львівській області , м.Львів на 26.10.2006р. о 12 год. 30 хв. в залі судового засідання № 8 Львівського апеляційного господарського суду за адресою : 79010, м. Львів, вул. Личаківська, 81.
2. Відповідачу виконати вимоги попередніх ухвал суду. Крім цього, відповідачу подати належно завірену копію договору страхування та його оригінал для огляду в судовому засіданні.
3. Позивачу подати документально обгрунтований розрахунок пені за несвоєчасне
страхування об'єктів лізингу у відповідності до вимог Господарського кодексу України.
4. Явка представників сторін обовязкова.
Головуючий Дух Я.В.
Суддя Зданкевич З.І.
Суддя Краєвська М.В.