Ухвала від 21.01.2011 по справі 2а-10726/10/1370

ЛЬВІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА

про закінчення підготовчого провадження

та призначення справи до судового розгляду

21 січня 2011 року Справа № 2а-10726/10/1370 Львівський окружний адміністративний суд у складі:

Головуючого - судді Шинкар Тетяна Ігорівна,

за участю секретаря - Фейдаш Х.М.,

за участю позивача ОСОБА_1, представника позивача ОСОБА_2, представника відповідачів Шокало В.С.,

розглянувши у попередньому судовому засіданні адміністративну справу ОСОБА_1 до Львівська митниця Державної митної служби України Державна митна служба України про визнання наказу незаконним та його скасування та поновлення на роботі, -

ВСТАНОВИВ:

Позивач звернувся з адміністративним позовом у Львівський окружний адміністративний суд до Львівської митниці, Державної митної служби України, просить визнати наказ № 1976-к від 19.10.2010р. та відповідний наказ начальника Львівської митниці щодо звільнення позивача з роботи незаконним та скасувати їх відповідні пункти, поновити ОСОБА_1 на роботі на Львівській митниці та стягнути середнього заробітку за час вимушеного прогулу, а також коштів для відшкодування моральної шкоди заподіяної незаконним звільненням.

Ухвалою суду від 17.11.2010р. провадження у даній справі відкрито та призначено у попередньому судовому засіданні.

За клопотанням позивача та його представника попереднє судове засідання неодноразово відкладалось.

В попередньому судовому засіданні 21.01.2011р. позивач та його представник позовні вимоги підтримали, просять позов задовольнити з підстав, викладених у позові.

Представник відповідачів в попередньому судовому засіданні позову не визнав з підстав, викладених у письмових запереченнях.

Уточнивши позовні вимоги, з'ясувавши питання про склад осіб, які братимуть участь у справі, визначивши факти, які необхідно встановити для вирішення спору, а також які належить доказувати, суд вважає, що слід закінчити підготовче провадження і призначити справу до судового розгляду.

Керуючись ст.ст. 111, 121 Кодексу адміністративного судочинства України, суд,-

УХВАЛИВ:

Закінчити підготовче провадження і призначити справу до судового розгляду 14 лютого 2011 року о 16:30 у приміщенні Львівського окружного адміністративного суду за адресою: 79018, м. Львів, вул.Чоловського, 2.

Справа буде розглядатись Львівським окружним адміністративним судом у складі колегії суддів.

Про дату та час розгляду справи сторони будуть повідомлені додатково.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Шинкар Т.І.

Попередній документ
13715883
Наступний документ
13715885
Інформація про рішення:
№ рішення: 13715884
№ справи: 2а-10726/10/1370
Дата рішення: 21.01.2011
Дата публікації: 14.02.2011
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Львівський окружний адміністративний суд
Категорія справи: