25 травня 2026 року Справа № 915/2132/25
м. Миколаїв
Господарський суд Миколаївської області у складі судді Адаховської В.С.,
при секретарі судового засідання Матвєєвій А.В.,
розглянувши у підсумковому засіданні матеріали справи про банкрутство
боржника: Комунального підприємства Первомайської міської ради "Комунсервіс" (55207, Миколаївська обл., м.Первомайськ, вул. Андрія Антонюка, буд. 42а, ідентифікаційний код 31728060)
кредитори:
1. Фізична особа-підприємець Окунь Максим Ігорович ( АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 )
2. Головне управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області (54008, м.Миколаїв, вул. Морехідна, 1, ідентифікаційний код 13844159)
3. Головне управління ДПС у Миколаївській області (54001, м.Миколаїв, вул. Героїв Рятувальників, 6, код ЄДРПОУ 44104027)
розпорядник майна: арбітражний керуючий Балєв В.П. (55213, Миколаївська обл., м.Первомайськ, вул. Івана Гонти, 5/3, адреса ел. пошти: ІНФОРМАЦІЯ_1 )
Представники учасників справи в судове засідання не з'явилися
У провадженні Господарського суду Миколаївської області перебуває справа №915/2132/25 про банкрутство Комунального підприємства Первомайської міської ради "Комунсервіс" (ідентифікаційний код 31728060).
Ухвалою Господарського суду Миколаївської області від 19.01.2026, зокрема, відкрито провадження у справі про банкрутство Комунального підприємства Первомайської міської ради "Комунсервіс"; введено процедуру розпорядження майном боржника, розпорядником майна боржника призначено арбітражного керуючого Балєва В.П.
На офіційному вебпорталі судової влади України 20.01.2026 за №78229 оприлюднено повідомлення про відкриття провадження у справі про банкрутство Комунального підприємства Первомайської міської ради "Комунсервіс".
У межах строку, визначеного ч. 1 ст. 45 КУзПБ, на адресу суду надійшли заяви кредиторів:
- Головного управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області про визнання грошових вимог до боржника в сумі 4071161,49 грн, з яких: 4065836,69 грн - заборгованість по фінансовим санкціях та пені (шоста черга), 5324,80 грн - витрати по сплаті судового збору (перша черга);
- Головного управління ДПС у Миколаївській області про визнання грошових вимог до боржника в сумі 33934223,38 грн, з яких: 13609058,51 грн - (друга черга), 12821544,89 грн - (третя черга), 7498295,18 грн - (шоста черга), 5324,80 грн - витрати по сплаті судового збору (перша черга).
Ухвалою суду від 09.04.2026 зазначено розмір та перелік усіх визнаних судом вимог кредиторів, що вносяться розпорядником майна до реєстру вимог кредиторів Комунального підприємства Первомайської міської ради "Комунсервіс" (ідентифікаційний код 31728060), а саме вимоги: Фізичної особи-підприємця Окуня Максима Ігоровича (РНОКПП НОМЕР_1 ) в розмірі 1019948,00 грн (четверта черга), а також витрати по сплаті судового збору у справі про банкрутство - 24224,00 грн (перша черга), авансування винагороди арбітражному керуючому - 72000,00 грн (перша черга); Головного управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області (ідентифікаційний код 13844159) в розмірі 4065836,69 (шоста черга), а також 5324,80 грн витрат по сплаті судового збору (перша черга); Головного управління ДПС України у Миколаївській області (ідентифікаційний код 44104027) на загальну суму 33928898,58 грн, з яких: 13609058,51 грн - (друга черга), 12821544,89 грн (третя черга), 7498295,18 грн - штрафні санкції (шоста черга), а також 5324,80 грн - витрати по сплаті судового збору (перша черга); зобов'язано розпорядника майна арбітражного керуючого Балєва В.П.: організувати проведення зборів кредиторів у відповідності до ст. 48 Кодексу України з процедур банкрутства, вирішити питання щодо подальшого розгляду справи та подати до господарського суду відповідні протокольні рішення зборів кредиторів, зокрема, про утворення та склад комітету кредиторів; надати до суду до дати проведення підсумкового засідання у справі належним чином складений та підписаний реєстр вимог кредиторів; надати до суду до дати проведення підсумкового засідання у справі звіт про процедуру розпорядження майном боржника з аналізом фінансово-господарської діяльності боржника; пропозиції щодо можливості відновлення платоспроможності боржника; зобов'язано комітет кредиторів надати до суду: рішення комітету кредиторів щодо подальшої процедури у справі з відповідним клопотанням; протокол засідання комітету кредиторів; підсумкове засідання суду призначено на 25 травня 2026 року о 10:30.
Від розпорядника майна до суду надійшли відповідні документи, сформовані в системі "Електронний суд", а саме:
- заява про визнання боржника банкрутом та введення ліквідаційної процедури №б/н від 12.05.2026 (вх. №7038/26 від 12.05.2026), до якої додано звіт про діяльність розпорядника майна боржника, фінансовий стан боржника та хід провадження у справі №02-01/27 від 24.04.2026 (вх. №7039/26 від 12.05.2026;
- клопотання №б/н від 12.05.2026 (вх. №7042/26 від 12.05.2026), в якому арбітражний керуючий Балєв В.П. просить затвердити звіт арбітражного керуючого Балєва В.П. про нарахування і виплату основної грошової винагороди за виконання повноважень розпорядника майна боржника за період з 19.01.2026 по 30.04.2026 (включно) на загальну суму 88701,48 грн;
- звіт про нарахування і виплату грошової винагороди за виконання повноважень розпорядника майна боржника №02-01/28 від 24.04.2026 (вх. №7043/26 від 12.05.2025);
- заява №б/н від 12.05.2026 (вх. №7024/26 від 12.05.2026), в якій розпорядник майна просить сплатити арбітражному керуючому Балєву В.П. з депозитного рахунку суду основну грошову винагороду за виконання повноважень розпорядника майна боржника у розмірі 72000,00 грн за рахунок коштів, авансованих ФОП Окунь М.І. на депозитний рахунок Господарського суду Миколаївської області;
- клопотання №б/н від 12.05.2026 (вх. №7044/26 від 12.05.2026), в якому арбітражний керуючий Балєв В.П. просить долучити до матеріалів справи документи;
- заява №б/н від 21.05.2025 (вх. №7598/26 від 21.05.2026) про проведення засідання за відсутності учасника справи, в якому арбітражний керуючий Балєв В.П. просить підсумкове засідання провести за його відсутності за наявними в матеріалах справи документами.
Представники учасників справи в судове засідання не з'явилися, про час та місце проведення судового засідання повідомлені належним чином.
Враховуючи наведене та те, що явка учасників справи не визнавалася судом обов'язковою, а участь у засіданні суду є правом, а не обов'язком сторони, приймаючи до уваги заяву розпорядника майна про проведення судового засідання за його відсутності, суд, керуючись засадами рівності учасників судового процесу перед законом і судом, розумності строків розгляду справи, вважає відсутніми підстави для подальшого відкладення підсумкового засідання та доходить висновку про можливість розгляду справи в підсумковому судовому засіданні 25.05.2026 за відсутності представників учасників справи.
На підставі ст. 233 Господарського процесуального кодексу України (далі - ГПК України), 25.05.2026 судом підписано вступну та резолютивну частини постанови без її проголошення.
Розглянувши у підсумковому засіданні матеріали справи та дослідивши докази, судом встановлено наступне.
Відповідно до ч. 1 ст. 3 ГПК України судочинство в господарських судах здійснюється відповідно до Конституції України, цього Кодексу, Кодексу України з процедур банкрутства (далі - КУзПБ), Закону України "Про міжнародне приватне право", а також міжнародних договорів, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України.
Частиною 1 ст. 2 КУзПБ передбачено, що провадження у справах про банкрутство регулюється цим Кодексом, Господарським процесуальним кодексом України, іншими законами України. Застосування положень Господарського процесуального кодексу України та інших законодавчих актів України здійснюється з урахуванням особливостей, передбачених цим Кодексом.
Цей Кодекс встановлює умови та порядок відновлення платоспроможності боржника - юридичної особи або визнання його банкрутом з метою задоволення вимог кредиторів, а також відновлення платоспроможності фізичної особи.
Статтею 1 КУзПБ визначено, що неплатоспроможність - це неспроможність боржника виконати після настання встановленого строку грошові зобов'язання перед кредиторами не інакше, як через застосування процедур, передбачених цим Кодексом.
Зборами кредиторів у справі №915/2132/25 про банкрутство Комунального підприємства Первомайської міської ради "Комунсервіс" 11.05.2026 прийнято рішення, зокрема: про створення комітету кредиторів у складі всіх трьох кредиторів; про звернення до господарського суду з клопотанням про визнання боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури (рішення зборів кредиторів №1 від 11.05.2026).
Комітет кредиторів у даній справі прийняв рішення, зокрема, обрати головою комітету кредиторів боржника - Головне управління ДПС у Миколаївській області; схвалити звіт п№02-01/27 від 24.04.2026 про діяльність розпорядника майна боржника, фінансовий стан та хід провадження у справі про банкрутство; схвалити звіт №02-01/28 від 24.04.2026 про нарахування та виплату основної грошової винагороди арбітражного керуючого за виконання повноважень розпорядника майна боржника за період з 19.01.2026 по 30.04.2026 на суму 88701,48 грн; визначити кандидатуру арбітражного керуючого Балєва В.П. для призначення ліквідатором у справі про банкрутство боржника та звернутись до суду з клопотанням про призначення арбітражного керуючого Балєва В.П. ліквідатором боржника; уповноважити розпорядника майна підготувати, підписати та подати до суду клопотання про визнання боржника банкрутом, відкриття ліквідаційної процедури та призначення ліквідатором арбітражного керуючого Балєва В.П. у відповідності до норм Кодексу України з процедур банкрутства.
Згідно з ч. 5 ст. 48 КУзПБ до компетенції зборів кредиторів належить прийняття рішення про: визначення кількісного складу та обрання членів комітету кредиторів; дострокове припинення повноважень комітету кредиторів або окремих його членів; схвалення плану санації боржника та схвалення внесення змін до нього; звернення до господарського суду з клопотанням про введення наступної процедури у справі про банкрутство; інші питання, передбачені цим Кодексом, у тому числі віднесені до компетенції комітету кредиторів.
У відповідності до ч. 8 ст. 48 КУзПБ до компетенції комітету кредиторів належить прийняття рішення про: обрання голови комітету; скликання зборів кредиторів; звернення до господарського суду з вимогою про визнання правочинів (договорів) боржника недійсними на будь-якій стадії процедури банкрутства; 1) обрання голови комітету; 2) скликання зборів кредиторів; 3) звернення до господарського суду з вимогою про визнання правочинів (договорів) боржника недійсними на будь-якій стадії процедури банкрутства; 3-1) визначення кандидатури арбітражного керуючого для призначення у справі про банкрутство; 4) звернення до господарського суду з клопотанням про призначення арбітражного керуючого, припинення повноважень арбітражного керуючого та про призначення іншого арбітражного керуючого; 5)надання згоди на продаж майна боржника (крім майна, що є предметом забезпечення) та погодження умов продажу майна боржника (крім майна, що є предметом забезпечення) у процедурі санації відповідно до плану санації або у процедурі ліквідації банкрута; 6) внесення пропозицій господарському суду щодо продовження або скорочення строку процедур розпорядження майном боржника чи санації боржника; 7)інші питання, передбачені цим Кодексом.
Рішення зборів (комітету) кредиторів вважається прийнятим, якщо за нього проголосувала більшість голосів кредиторів, присутніх на зборах (комітеті) кредиторів (абз. 1 ч. 9 ст. 48 КУзПБ).
У відповідності до ч. 1-3 ст. 49 КУзПБ у підсумковому засіданні суду у процедурі розпорядження майном боржника здійснюється перехід до наступної судової процедури (процедури санації, ліквідації) або закривається провадження у справі. До закінчення процедури розпорядження майном боржника збори кредиторів приймають одне з таких рішень: схвалити план санації та подати до господарського суду клопотання про введення процедури санації і затвердження плану санації; подати до господарського суду клопотання про визнання боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури.
У підсумковому засіданні господарський суд ухвалює одне з таких судових рішень: ухвалу про продовження строку процедури розпорядження майном у межах граничних строків, визначених цим Кодексом; ухвалу про введення процедури санації та затвердження плану санації у разі схвалення плану санації боржника зборами кредиторів та погодження його забезпеченими кредиторами в порядку, встановленому цим Кодексом; постанову про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури; ухвалу про закриття провадження у справі про банкрутство.
Відповідно до ч. 1 ст. 58 КУзПБ У випадках, передбачених цим Кодексом, господарський суд у судовому засіданні за участю сторін ухвалює постанову про визнання боржника банкрутом і відкриває ліквідаційну процедуру. Суд визначає строк, протягом якого ліквідатор зобов'язаний здійснити ліквідацію боржника. Цей строк не може перевищувати 12 місяців. Неявка у судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені про час і місце такого засідання, не перешкоджає провадженню у справі.
З системного аналізу норм закону вбачається, що боржник визнається банкрутом, коли господарським судом встановлено неспроможність боржника відновити свою платоспроможність та задовольнити визнані вимоги кредиторів інакше як через застосування ліквідаційної процедури.
Відповідно до реєстру вимог кредиторів, визначенню підлягає розмір пасиву боржника. Відомості про актив боржника, мають міститися у звіті арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією) про фінансово-майновий стан божника, що повинен бути наданий комітету кредиторів та на основі якого комітет кредиторів вирішує питання про введення наступної судової процедури. Фінансово-майновий стан боржника (актив) повинен бути предметом розгляду в судовому засіданні.
Якщо встановлення пасиву боржника відбувається на попередньому засіданні суду, то остаточна правова оцінка активу і пасиву боржника та можливість відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом надається у підсумковому засіданні суду з огляду на знаходження справи у процедурі розпорядження майном боржника.
Таким чином, завдання підсумкового засідання суду полягає у з'ясуванні ознак банкрутства та наявності можливості визначення наступної судової процедури і подальшого здійснення провадження у справі, виходячи з клопотання комітету кредиторів, однак остаточна їх оцінка надається судом.
Заяв про участь у санації товариства-боржника та відповідних пропозицій до розпорядника майна та суду не надходило.
За наслідками проведеної розпорядником майна інвентаризації встановлено, що сума пасиву складає 49143195,34 грн, в той час як вартість його активів складає 977827,83 грн.
Суд враховує звіт розпорядника майна боржника, аналіз фінансово-господарського стану, інвестиційної та іншої діяльності боржника та його становища на ринках, дані реєстру вимог кредиторів, згідно якого розмір кредиторської заборгованості становить 39121556,87 грн.
Враховуючи викладене, пасиви підприємства перевищують вартість його активів, які можуть бути включені до ліквідаційної маси, що є основною ознакою неплатоспроможності.
З урахуванням звіту розпорядника майна та показників аналізу фінансово-господарського стану боржника, суд дійшов висновку, що боржник має ознаки критичної неплатоспроможності, що відповідають фінансовому стану потенційного банкрутства і в такому разі задоволення вимог кредиторів можливе лише шляхом застосування ліквідаційної процедури.
Згідно наявних в матеріалах справи документів, боржник не погасив кредиторську заборгованість, не має перспектив та джерел її погашення.
Заперечень щодо відкриття ліквідаційної процедури та визнання боржника банкрутом до суду не подано.
Враховуючи викладені обставини, а також той факт, що складено реєстр заявлених вимог кредиторів, створено комітет кредиторів, подано клопотання зборів кредиторів щодо введення процедури ліквідації, відсутні пропозиції щодо санації боржника, господарський суд приходить до висновку щодо необхідності визнання боржника банкрутом та введення процедури ліквідації.
Дослідивши подані докази, враховуючи положення ст. 28, 60 КУзПБ, суд вважає за можливе задовольнити клопотання розпорядника майна, визнати боржника банкрутом, відкрити ліквідаційну процедуру та призначити ліквідатором банкрута арбітражного керуючого - Балєва Валентина Петровича (свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) №791 від 18.04.2013), який виконував повноваження розпорядника майна боржника.
З дня прийняття господарським судом постанови про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури (ст. 59 КУзПБ) господарська діяльність банкрута завершується закінченням технологічного циклу з виготовлення продукції у разі можливості її продажу, крім укладення та виконання договорів, що мають на меті захист майна банкрута або забезпечення його збереження (підтримання) у належному стані, договорів оренди майна, яке тимчасово не використовується, на період до його продажу у процедурі ліквідації тощо; строк виконання всіх грошових зобов'язань банкрута вважається таким, що настав; у банкрута не виникає жодних додаткових зобов'язань, у тому числі зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів), крім витрат, безпосередньо пов'язаних із здійсненням ліквідаційної процедури; припиняється нарахування неустойки (штрафу, пені), процентів та інших економічних санкцій за всіма видами заборгованості банкрута; відомості про фінансове становище банкрута перестають бути конфіденційними чи становити комерційну таємницю; продаж майна банкрута допускається в порядку, передбаченому цим Кодексом; скасовуються арешт, накладений на майно боржника, визнаного банкрутом, та інші обмеження щодо розпорядження майном такого боржника. Накладення нових арештів або інших обмежень щодо розпорядження майном банкрута не допускається.
З дня прийняття господарським судом постанови про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури припиняються повноваження органів управління банкрута щодо управління банкрутом та розпорядження його майном, якщо цього не було зроблено раніше, члени виконавчого органу (керівник) банкрута звільняються з роботи у зв'язку з банкрутством підприємства, а також припиняються повноваження власника (органу, уповноваженого управляти майном) майна банкрута.
Протягом 15 днів з дня призначення ліквідатора відповідні посадові особи банкрута зобов'язані передати бухгалтерську та іншу документацію, печатки і штампи, матеріальні та інші цінності банкрута ліквідатору. У разі ухилення від виконання зазначених обов'язків відповідні посадові особи банкрута несуть зобов'язання щодо відшкодування збитків, завданих таким ухиленням. Ліквідатор має право замовити виготовлення дублікатів печатки та штампів у разі їх втрати.
З метою виявлення кредиторів з вимогами за зобов'язаннями боржника, визнаного банкрутом, що виникли під час проведення процедур банкрутства, у відповідності до ч.3 ст. 59 КУзПБ, здійснити офіційне оприлюднення повідомлення про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури на офіційному вебпорталі судової влади України.
Щодо клопотання розпорядника майна боржника арбітражного керуючого Балєва В.П. про затвердження звіту про нарахування і виплату грошової винагороди за виконання повноважень розпорядника майна боржника за період 19.01.2026 по 30.04.2026 на суму 88701,48 грн, суд зазначає наступне.
Відповідно до частини 6 статті 30 КУзПБ звіт арбітражного керуючого про нарахування і виплату грошової винагороди, здійснення та відшкодування витрат має бути схвалений зборами кредиторів (у справі про неплатоспроможність фізичної особи) чи комітетом кредиторів (у справі про банкрутство юридичної особи), а в частині витрат, що стосуються заставного майна, - забезпеченим кредитором.
Звіт про нарахування та виплату грошової винагороди, здійснення та відшкодування витрат за підсумками процедур розпорядження майном, санації, ліквідації, погашення боргів боржника подається арбітражним керуючим до господарського суду за п'ять днів до закінчення відповідної процедури, розглядається судом та затверджується ухвалою, що може бути оскаржена у встановленому порядку.
Розпорядником майна арбітражним керуючим Балєвим В.П. в межах строків, передбачених КУзПБ, подано до господарського суду звіт за підсумками процедури та витрат розпорядника майна.
Так, процедура розпорядження майном введена ухвалою Господарського суду Миколаївської області від 19.01.2026.
У звіті про нарахування та виплати грошової винагороди розпорядником майна зазначено про фактичне нарахування за період з 19.01.2026 по 30.04.2026 на суму 88701,48 грн, з яких 72000,00 грн внесено ініціюючим кредитором на депозитний рахунок господарського суду для авансування винагороди арбітражного керуючого при подачі заяви про відкриття провадження у справі про банкрутство.
Відповідно до наданого рішення №1 засідання комітету кредиторів боржника від 11.05.2026, серед іншого, схвалено звіт арбітражного керуючого Балєва В.П. про нарахування та виплату основної грошової винагороди арбітражного керуючого за виконання повноважень розпорядника майна боржника за період з 19.01.2026 по 30.04.2026 на суму 88701,48 грн.
З огляду на викладене, суд вважає за необхідне затвердити звіт розпорядника майна боржника про нарахування і виплату грошової винагороди за виконання повноважень розпорядника майна боржника за період з 19.01.2026 по 30.04.2026 на суму 88701,48 грн.
Керуючись ст. 30, 48, 49, 58, 59 Кодексу України з процедур банкрутства, ст.232-234, 254 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд
1. Затвердити звіт розпорядника майна Комунального підприємства Первомайської міської ради "Комунсервіс" про нарахування і виплату грошової винагороди арбітражному керуючому Балєву Валентину Петровичу за виконання повноважень розпорядника майна боржника за період з 19.01.2026 по 30.04.2026 на суму 88701,48 грн.
2. Припинити процедуру розпорядження майном Комунального підприємства Первомайської міської ради "Комунсервіс" (ідентифікаційний код 31728060).
3. Припинити повноваження розпорядника майна Комунального підприємства Первомайської міської ради "Комунсервіс" (ідентифікаційний код 31728060) арбітражного керуючого Балєва Валентина Петровича.
4. Визнати банкрутом Комунальне підприємство Первомайської міської ради "Комунсервіс" (55207, Миколаївська обл., м.Первомайськ, вул. Андрія Антонюка, буд. 42а, ідентифікаційний код 31728060).
5. Відкрити ліквідаційну процедуру.
6. Призначити ліквідатором банкрута Комунального підприємства Первомайської міської ради "Комунсервіс" (ідентифікаційний код 31728060) арбітражного керуючого Балєва Валентина Петровича (свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора №791 від 18.04.2013).
7. Встановити основну грошову винагороду ліквідатора у розмірі, визначеному ч. 2 ст. 30 Кодексу України з процедур банкрутства.
8. Скасувати арешти, накладені на майно Комунального підприємства Первомайської міської ради "Комунсервіс" (55207, Миколаївська обл., м.Первомайськ, вул. Андрія Антонюка, буд. 42а, ідентифікаційний код 31728060), визнаного банкрутом, та інші обмеження щодо розпорядження майном такого боржника. Накладення нових арештів або інших обмежень щодо розпорядження майном банкрута не допускається.
9. Підприємницьку діяльність банкрута завершити.
10. Строк виконання всіх грошових зобов'язань вважати таким, що настав 25.05.2026.
11. Припинити нарахування неустойки (штрафу, пені), процентів та інших економічних санкцій за всіма видами заборгованості банкрута.
12. З метою виявлення кредиторів з вимогами за зобов'язаннями боржника, визнаного банкрутом, що виникли під час проведення процедур банкрутства, господарський суд здійснює офіційне оприлюднення повідомлення про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури на офіційному вебпорталі судової влади України.
13. Припинити повноваження органів управління банкрута щодо управління банкрутом та розпорядження його майном з 25.05.2026.
14. Зобов'язати посадових осіб банкрута протягом 15 днів з дня призначення ліквідатора передати бухгалтерську та іншу документацію, печатки і штампи, матеріальні та інші цінності банкрута ліквідатору. У разі ухилення від виконання зазначених обов'язків відповідні посадові особи банкрута несуть відповідальність відповідно до закону.
15. Зобов'язати ліквідатора, відповідно до вимог ст. 61-64 Кодексу України з процедур банкрутства, здійснити ліквідаційну процедуру та подати звіт про виконану роботу, відповідно до вимог ст. 65 Кодексу України з процедур банкрутства.
16. Зобов'язати державного реєстратора за місцезнаходженням боржника, внести до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб підприємців запис про визнання боржника банкрутом, відкриття ліквідаційної процедури та відомості про ліквідатора банкрута.
17. Копію постанови надіслати до електронного кабінету користувачів підсистеми "Електронний суд": кредиторам, банкруту, ліквідатору - арбітражному керуючому Балєву В.П, Першому відділу державної виконавчої служби у Первомайському районі Миколаївської області Одеського міжрегіонального управління Міністерства юстиції України, Відділу з питань банкрутства Одеського міжрегіонального управління Міністерства юстиції України, а також для виконання державному реєстратору - Департаменту з надання адміністративних послуг Миколаївської міської ради (54003, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 20)
Постанова набирає законної сили з моменту її прийняття та може бути оскаржена в апеляційному порядку до Південно-західного апеляційного господарського суду шляхом подачі апеляційної скарги у строк, встановлений статтею 256 Господарського процесуального кодексу України.
Повну постанову складено 01.06.2026.
Суддя В.С. Адаховська