про відкриття апеляційного провадження
01 червня 2026 року м. Кропивницький
справа № 405/1979/25
провадження № 22-ц/4809/1346/26
Кропивницький апеляційний суд у складі:
головуючого судді - Письменного О.А.,
суддів - Дуковського О.Л., Єгорової С.М.,
розглянувши питання про відкриття апеляційного провадження за апеляційною скаргою Виконавчого комітету Кропивницької міської ради, як орган опіки та піклування на рішення Подільського районного суду міста Кропивницького від 19 січня 2026 року у справі за позовом Виконавчого комітету Кропивницької міської ради, як орган опіки та піклування до ОСОБА_1 , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору - Комунальний заклад «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей» Кіровоградської обласної ради про відібрання дитини від матері без позбавлення батьківських прав та стягнення аліментів на утримання дитини, -
15.05.2026 Виконавчого комітету Кропивницької міської ради, як орган опіки та піклування звернулося до апеляційного суду з апеляційною скаргою та заявою, в якій просить поновити строк на апеляційне оскарження вказаного рішення суду, посилаючись на те, що строк було пропущено з поважних причин, оскільки повний текст рішення було доставлено до електронного кабінету 14.05.2026.
Вказані підстави пропуску строку апеляційного оскарження судового рішення, є поважними.
За формою та змістом апеляційна скарга відповідає вимогам встановленим ст. 356 ЦПК України. Перешкод для відкриття апеляційного провадження у справі немає.
Керуючись ст.359 ЦПК України, -
Поновити Виконавчому комітету Кропивницької міської ради, як орган опіки та піклування строк на апеляційне оскарження рішення Подільського районного суду міста Кропивницького від 19 січня 2026 року.
Відкрити апеляційне провадження у справі за апеляційною скаргою Виконавчого комітету Кропивницької міської ради, як орган опіки та піклування на рішення Подільського районного суду міста Кропивницького від 19 січня 2026 року та приступити до підготовки розгляду справи.
У порядку ч. 4 ст. 359 ЦПК України зупинити дію рішення Подільського районного суду міста Кропивницького від 19 січня 2026 року до закінчення апеляційного провадження у справі.
Надіслати учасникам справи копії ухвали про відкриття апеляційного провадження та копії апеляційної скарги з доданими до неї документами.
Роз'яснити, що учасники справи, у відповідності до ст. 360 ЦПК України, мають право подати до апеляційного суду у письмовій формі відзив на апеляційну скаргу з доказами надсилання (надання) його копій та доданих до відзиву документів іншим учасникам справи в строк, який не може перевищувати десяти днів з дня вручення цієї ухвали.
Судді:
О.А. Письменний О.Л. Дуковський С.М. Єгорова