Справа № 686/23997/17
Провадження № 6/686/393/26
про призначення справи до розгляду
29 травня 2026 року м. Хмельницький
Суддя Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області Колієв С.А., розглянувши заяву Товариства з обмеженою відповідальністю «Капіталресурс» про заміну стягувача, видачу дублікату виконавчого листа -
встановив:
Товариство з обмеженою відповідальністю «Капіталресурс» звернулося до суду із заявою про заміну стягувача по справі 686/23997/17 та видачу дублікату виконавчого листа.
Заява підсудна Хмельницькому міськрайонному суду Хмельницької області.
Керуючись ст. 442 ЦПК України,
постановив:
Прийняти до провадження заяву Товариства з обмеженою відповідальністю «Капіталресурс» про заміну стягувача, видачу дублікату виконавчого листа та призначити до судового розгляду на 16.06.2026 року о 09 год. 30 хв. в залі Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області (м. Хмельницький, вул. Кам'янецька, 117, каб. 3), повідомивши про час та місце судового розгляду учасників справи.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: