Постанова від 08.02.2011 по справі 3/1517/82/2011

Красноокнянський районний суд Одеської області

67900 , м. смт. Красні Окни , 4 тел. (факс):

Справа №: 3/1517/82/2011

ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

08 лютого 2011 року Суддя Красноокнянського районного суду Одеської області Криворучко П.В., розглянувши матеріали, які надійшли із ВДАІ Красноокнянського району УДАІ ГУМВС України в Одеській області, про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця та мешканця АДРЕСА_1, українця, громадянина України, одруженого, маючого на утриманні одну неповнолітню дитину, тимчасово не працюючого, раніше до адміністративної відповідальності не притягувався, по ст.124 КУпАП,-

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 14.01.2011р. о 18.00 годині, на ділянці автодороги "с.Чорна-смт.Красні Окни", керуючи автомобілем ЗАЗ, реєстраційний номер НОМЕР_1, не врахував складні погодні та дорожні умови (незначний туман, мокре дорожнє покриття, крутий спуск), не впорався з керуванням і допустив з"їзд автомобіля у лівий по ходу кювет, з послідуючим його перевертанням, в результаті чого вказаний транспортний засіб отримав механічні пошкодження (деформація: даху, переднього і заднього капоту, переднього бамперу та декоративної решітки; розбиття: переднього лобового та заднього вітрового скла, передніх світлових фар), чим порушив пункти 2.3 "б", 12.1, 12.2 Правил дорожнього руху України.

ОСОБА_1 вину свою визнав та підтвердив обставини події, зазначені в протоколі.

Заслухавши пояснення особи, яка притягується до адміністративної відповідальності, та дослідивши матеріали справи, приходжу до висновку, що в діях ОСОБА_1 є склад правопорушення, передбачений ст.124 КУпАП, що підтверджується поясненням останнього, належно складеним протоколом про адміністративне правопорушення та протоколами огляду місця дорожньо-транспортної пригоди і огляду транспорту.

Враховуючи обставини справи, особу правопорушника та обставини, які пом"якшують та обяжують відповідальність за адміністративне правопорушення, вважаю що ОСОБА_1 може нести адміністративну відповідальність у вигляді штрафу, в мінімальному розмірі.

Керуючись ст.ст.283, 284 п.1 КУпАП.

ПОСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 визнати винним у скоєнні правопорушення, передбаченого ст.124 КУпАП, та накласти на нього стягнення у вигляді штрафу, в сумі 340 грн.

Постанова може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови.

Суддя Криворучко П. В.

Попередній документ
13693246
Наступний документ
13693248
Інформація про рішення:
№ рішення: 13693247
№ справи: 3/1517/82/2011
Дата рішення: 08.02.2011
Дата публікації: 14.02.2011
Форма документу: Постанова
Форма судочинства: Адмінправопорушення
Суд: Окнянський районний суд Одеської області
Категорія справи: Справи про адмінправопорушення (до 01.01.2019); Порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, вантажу, автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, дорожніх споруд чи іншого майна