Справа № 450/1750/26
Провадження № 2/450/1904/26
про проведення судового засідання в режимі відеоконференції
20 травня 2026 року Пустомитівський районний суд Львівської області у складі:
головуючого - судді Дем'яновської Ю. Д.,
при секретарі судового засідання Солодовник Д.Ю.,
розглянувши в приміщенні суду м. Пустомити клопотання представника відповідача Публічного акціонерного товариства «Банк» Кивська Русь» - Ярошенко Анастасії Сергіївни про участь у судових засіданнях в режимі відеоконференції у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Публічного акціонерного товариства «Банк» Кивська Русь» в особі уповноваженої особи Фонд гарантування вкладів фізичних осіб, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмету на стороні позивача ОСОБА_2 про припинення обтяжень (іпотеки та заборони на нерухоме майно),-
В провадженні Пустомитівського районного суду Львівської області знаходиться цивільна справа за позовом ОСОБА_1 до Публічного акціонерного товариства «Банк» Кивська Русь» в особі уповноваженої особи Фонд гарантування вкладів фізичних осіб, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмету на стороні позивача ОСОБА_2 про припинення обтяжень (іпотеки та заборони на нерухоме майно).
Ухвалою від 24.04.2026 року відкрито провадження у справі та призначено підготовче судове засідання.
15.05.2026 року представником відповідача Публічного акціонерного товариства «Банк» Кивська Русь» - Ярошенко А.С. подано клопотання про участь у судових засіданнях в режимі відеоконференції.
У відповідності до положень ч.ч. 1, 2 ст. 212 ЦПК України учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов'язковою. Учасник справи подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду не пізніше ніж за п'ять днів до судового засідання. Копія заяви в той самий строк надсилається іншим учасникам справи.
Таким чином, з метою оперативного судового розгляду справи та усунення перешкод до її розгляду, пов'язаних із ускладненим прибуттям в судове засідання, суд вважає за необхідне задовольнити клопотання представника позивача.
Керуючись ст. 212 ЦПК України, суд,-
Клопотання представника відповідача Публічного акціонерного товариства «Банк» Кивська Русь» - Ярошенко Анастасії Сергіївни - задовольнити.
Судові засідання у справі за позовом ОСОБА_1 до Публічного акціонерного товариства «Банк» Кивська Русь» в особі уповноваженої особи Фонд гарантування вкладів фізичних осіб, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмету на стороні позивача ОСОБА_2 про припинення обтяжень (іпотеки та заборони на нерухоме майно) проводити в режимі відеоконференції за участю представника відповідача Публічного акціонерного товариства «Банк» Кивська Русь» - Ярошенко Анастасії Сергіївни поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів за допомогою системи відеоконференцзв'язку «ВКЗ» (https://vkz.court.gov.ua/).
Відеоконференцзв'язок здійснюватиметься за допомогою програмного забезпечення «ВКЗ», який розміщено за посиланням на електронний ресурс vkz.court.gov.ua.
Ризики технічної неможливості участі у засіданні в режимі відеоконференції «ВКЗ» поза межами приміщення суду, переривання зв'язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.
Копію ухвали про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції надіслати представнику позивача.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: Ю. Д. Дем'яновська