Ухвала від 13.05.2026 по справі 914/1276/26

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

79014,м.Львів, вул.Личаківська, 128

УХВАЛА

про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність

13.05.2026 Справа № 914/1276/26

Суддя господарського суду Львівської області Гоменюк З.П., за участю секретаря судового засідання Березюка Ю.О., розглянувши у судовому засіданні матеріали заяви ОСОБА_1

про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , ідентифікаційний номер НОМЕР_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 )

Представники сторін:

Боржник: не з'явився

Керуючись ст.ст. 1, 2, 28, 113, 115, 119, 122 Кодексу України з процедур банкрутства, ст.ст. 12, 234, 235 Господарського процесуального кодексу України, суд

УХВАЛИВ:

1. Відкрити провадження у справі про неплатоспроможність боржника - ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , ідентифікаційний номер НОМЕР_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 ).

2. Ввести процедуру реструктуризації боргів ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , ідентифікаційний номер НОМЕР_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 ).

3. Ввести мораторій на задоволення вимог кредиторів.

4. Призначити керуючим реструктуризацією боргів ОСОБА_1 арбітражного керуючого Липського С.І. (свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) №1066 від 12.06.2013.

5. Оприлюднити на офіційному веб-сайті оголошення про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність боржника - ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , ідентифікаційний номер НОМЕР_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 ).

6. Керуючому реструктуризацією арбітражному керуючому Липському С.І.:

- до 15.06.2026 надати суду відомості про результати розгляду вимог кредиторів;

- повідомити усіх виявлених кредиторів про час та місце проведення попереднього засідання суду, докази повідомлення надати суду;

- до 15.06.2026 скласти і подати до господарського суду план реструктуризації боргів боржника;

- скласти опис майна боржника (провести інвентаризацію) та визначити його вартість;

- надати суду: витяг з Державного реєстру обтяжень рухомого майна щодо боржника; інформаційну довідку з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру Іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об'єктів нерухомого майна щодо боржника;

- направити не пізніше ніж за 10 днів до дня попереднього засідання суду, кредиторам та боржнику звіт про результати перевірки декларації боржника.

7. Попереднє засідання суду призначити на 17.06.26 о 10:45 год. Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду Львівської області за адресою: 79014; м. Львів, вул. Личаківська, 128.

8. Зобов'язати Державну податкову службу України надати арбітражному керуючому Липському С.І. (свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) №1066 від 12.06.2013 та суду інформацію про доходи боржника ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , ідентифікаційний номер НОМЕР_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 ) та членів її сім'ї:

мати - ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , громадянство України, ідентифікаційний номер НОМЕР_2 ;

батько - ОСОБА_3 - ІНФОРМАЦІЯ_3 , громадянство України, ідентифікаційний номер НОМЕР_3 ;

дочка - ОСОБА_4 - ІНФОРМАЦІЯ_4 , громадянство України.

9. Зобов'язати Державну митну службу України надати арбітражному керуючому Липському С.І. (свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) №1066 від 12.06.2013 та суду інформацію про майно, задеклароване при перетині кордону України боржником ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , ідентифікаційний номер НОМЕР_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 ) та членами її сім'ї:

мати - ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , громадянство України, ідентифікаційний номер НОМЕР_2 ;

батько - ОСОБА_3 - ІНФОРМАЦІЯ_3 , громадянство України, ідентифікаційний номер НОМЕР_3 ;

дочка - ОСОБА_4 - ІНФОРМАЦІЯ_4 , громадянство України.

10. Зобов'язати Державну прикордонну службу України надати арбітражному керуючому Липському С.І. (свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) №1066 від 12.06.2013 та суду інформацію про перетинання державного кордону за останні три роки боржником ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , ідентифікаційний номер НОМЕР_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 ) та членами її сім'ї

мати - ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , громадянство України, ідентифікаційний номер НОМЕР_2 ;

батько - ОСОБА_3 - ІНФОРМАЦІЯ_3 , громадянство України, ідентифікаційний номер НОМЕР_3 ;

дочка - ОСОБА_4 - ІНФОРМАЦІЯ_4 , громадянство України

11. Викликати в судове засідання боржника, керуючого реструктуризацією.

12. Відповідно до вимог ч. 7 ст. 119 Кодексу України з процедур банкрутства копію ухвали надіслати боржнику, керуючому реструктуризацією Липському С.І., ГУ ДПС у Львівській області, Франківському районному суду м. Львова, Франківському ВДВС у м. Львові, органу державної прикордонної служби, Державній митній службі України, Державному органу з питань банкрутства.

Ухвала про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність набирає законної сили з моменту її прийняття, і може бути оскаржена в порядку та строки передбачені ст. 256, ст. 257 ГПК України.

Веб-адреса сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі інтернет, за якою учасники справи можуть отримати інформацію по справі, що розглядається - http://lv.arbitr.gov.ua /sud5015/.

Суддя Гоменюк З.П.

Попередній документ
136625177
Наступний документ
136625179
Інформація про рішення:
№ рішення: 136625178
№ справи: 914/1276/26
Дата рішення: 13.05.2026
Дата публікації: 21.05.2026
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Господарський суд Львівської області
Категорія справи: Господарські справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи про банкрутство, з них:; неплатоспроможність фізичної особи
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено до судового розгляду (13.05.2026)
Дата надходження: 29.04.2026
Предмет позову: про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність
Розклад засідань:
13.05.2026 15:00 Господарський суд Львівської області
17.06.2026 10:45 Господарський суд Львівської області
Учасники справи:
суддя-доповідач:
ГОМЕНЮК З П
ГОМЕНЮК З П
позивач (заявник):
Балуш Ірина Юріївна