Провадження № 22-ц/803/472/26 Справа № 173/867/25 Головуючий у першій інстанції: Челюбєєв Є. В. Суддя-доповідач: Красвітна Т. П.
(вступна та резолютивна частини)
13 травня 2026 року Дніпровський апеляційний суд у складі колегії суддів:
головуючого - Красвітної Т.П.,
суддів: Гапонова А.В., Никифоряка Л.П.,
за участю секретаря Марченко С.Ю.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Дніпро цивільну справу за апеляційною скаргою представника ОСОБА_1 - ОСОБА_2 на рішення Верхньодніпровського районного суду Дніпропетровської області у складі судді Челюбєєвє Є.В. від 28 травня 2025 року по справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_3 , третя особа - Верхньодніпровський відділ державної реєстрації актів цивільного стану у Кам'янському районі Дніпропетровської області Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції, про визнання шлюбу недійсним,-
Керуючись ст.ст. 259, 268, 367, 375, 381-383 ЦПК України, суд, -
Апеляційну скаргу представника ОСОБА_1 - ОСОБА_2 - залишити без задоволення.
Рішення Верхньодніпровського районного суду Дніпропетровської області від 28 травня 2025 року - залишити без змін.
Постанова набирає законної сили з дня її ухвалення та протягом тридцяти днів може бути оскаржена шляхом подання касаційної скарги до Верховного Суду.
Повний текст постанови буде складено в строк, визначений ч. 6 ст. 259 ЦПК України.
Головуючий Т.П. Красвітна
Судді А.В. Гапонов
Л.П. Никифоряк