ПІВНІЧНО-ЗАХІДНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
33601 , м. Рівне, вул. Яворницького, 59
"14" травня 2026 р. Справа № 903/644/25
Північно-західний апеляційний господарський суд у складі колегії:
Головуючого судді Філіпова Т.Л.
судді Бучинська Г.Б.
судді Мельник О.В.
за апеляційною скаргою Фермерського господарства “ЕНЕРГО ПАРТНЕР» на рішення Господарського суду Волинської області від 18.11.25р. у справі №903/644/25, ухвалене суддею Шумом М.С., повне рішення складено 28.11.25р.
за позовом Заступника керівника Володимирської окружної прокуратури
до відповідача 1 Литовезької сільської ради
відповідача 2 ОСОБА_1
відповідача 3 Фермерського господарства “ЕНЕРГО ПАРТНЕР»
відповідача 4 Товариство з обмеженою відповідальністю “САЛІКС ЕНЕРДЖІ»
про визнання незаконними та скасування рішень сільської ради, визнання недійсними додаткових угод та договору суборенди земельної ділянки, скасування реєстрації речових прав в Державному реєстрі речових прав, повернення земельної ділянки
До Північно-західного апеляційного господарського суду надійшла апеляційна скарга Фермерського господарства “ЕНЕРГО ПАРТНЕР» на рішення Господарського суду Волинської області від 18.11.25р. у справі №903/644/25.
Автоматизованою системою документообігу суду визначено колегію суддів для розгляду справи № 903/644/25 у складі: головуючий суддя Філіпова Т.Л., суддя Маціщук А.В., суддя Бучинська Г.Б.
Ухвалою Північно-західного апеляційного господарського суду від 18.03.2026 р. прийнято апеляційну скаргу Фермерського господарства “ЕНЕРГО ПАРТНЕР» на рішення Господарського суду Волинської області від 18.11.25р. у справі №903/644/25 до провадження колегією суддів Північно-західного апеляційного господарського суду у складі: головуюча суддя Філіпова Т.Л., суддя Маціщук А.В., суддя Бучинська Г.Б..
Ухвалою Північно-західного апеляційного господарського суду від 15.04.2026 розгляд апеляційної скарги відкладено на "14" травня 2026 р. о 12:00 год. у приміщенні Північно-західного апеляційного господарського суду за адресою: 33601, м. Рівне, вул. Яворницького, 59 у залі судових засідань № 2.
Як вбачається з табелю обліку робочого часу КП "Діловодство спеціалізованого суду" суддя Маціщук А.В. у період з 14.05.2026 по 15.05.2026 включно перебуває у відпустці.
Відповідно до ч.1 ст.273 Господарського процесуального кодексу України апеляційна скарга на рішення суду першої інстанції розглядається протягом шістдесяти днів з дня постановлення ухвали про відкриття апеляційного провадження у справі.
Враховуючи вищенаведені обставини, з метою дотримання приписів ч.10 ст.32 ГПК України, у зв'язку з перебуванням у відпустці судді Маціщук А.В., вбачається необхідність внести зміни до складу колегії суддів у справі №903/644/25.
Розпорядженням керівника апарату №01-05/331 від 13.05.2026р. з метою недопущення порушення процесуальних строків та відповідно до статті 32 Господарського процесуального кодексу України, Положення про автоматизовану систему документообігу суду, п. 8.6 Засад використання автоматизованої системи документообігу суду у Північно-західному апеляційному господарському суді, призначено повторний автоматизований розподіл судової справи №903/644/25.
Відповідно до Протоколу повторного автоматизованого розподілу судової справи між суддями визначено колегію суддів для розгляду справи №903/644/25 у складі: головуюча суддя Філіпова Т.Л., суддя Мельник О.В., суддя Бучинська Г.Б..
Враховуючи викладене, колегія суддів вважає за необхідне прийняти справу №903/644/25 до провадження.
На підставі викладеного, керуючись ст. 234 Господарського процесуального кодексу України, суд, -
Прийняти апеляційну скаргу Фермерського господарства “ЕНЕРГО ПАРТНЕР» на рішення Господарського суду Волинської області від 18.11.25р. у справі №903/644/25 до провадження колегією суддів Північно-західного апеляційного господарського суду у складі: головуюча суддя Філіпова Т.Л., суддя Мельник О.В., суддя Бучинська Г.Б..
Копію ухвали направити учасникам справи.
Головуючий суддя Філіпова Т.Л.
Суддя Бучинська Г.Б.
Суддя Мельник О.В.