Номер провадження: 22-ц/813/6706/26
Справа № 521/9749/25
Головуючий у першій інстанції Громік Д. Д.
Доповідач Вадовська Л. М.
про залишення апеляційної скарги без руху
13.05.2026 року м. Одеса
Одеський апеляційний суд у складі судді Вадовської Л.М. в порядку відкриття апеляційного провадження за апеляційною скаргою представника ОСОБА_1 в інтересах ОСОБА_2 на рішення Хаджибейського районного суду м. Одеси від 14 жовтня 2026 року в справі №521/9749/25 за позовом товариства з обмеженою відповідальністю «Бізнес Позика» до ОСОБА_2 про стягнення заборгованості, -
Судове рішення оскаржено представником ОСОБА_1 в інтересах ОСОБА_2 .
Апеляційна скарга підлягає залишенню без руху з огляду на наступне.
За подання до суду апеляційної скарги підлягає сплаті судовий збір в сумі 2906,88 грн.
Документи, що підтверджують сплату судового збору у встановленому порядку і розмірі, або документи, які достатні для звільнення від сплати судового збору відповідно до закону, до апеляційної скарги не додано.
Сам по собі статус багатодітної сім'ї без підтвердження майнового стану особи, який би безспірно вказував на неможливість сплати судового збору в сумі 2906,88 грн., не має наслідком звільнення від сплати судового збору.
Грошові кошти на сплату судового збору підлягають внесенню за наступними реквізитами: отримувач коштів: ГУК в Од.обл./Хаджибейськ. р-н/22030101; код отримувача: ЄДРПОУ 37607526; банк отримувача: Казначейство України (ЕАП); код банку отримувача: МФО 899998; рахунок отримувача: UA428999980313161206080015757, код класифікації доходів бюджету: 22030101; призначення платежу: судовий збір, пункт 6, Одеський апеляційний суд, код ЄДРПОУ 42268321 (код суду, де розглядається справа), ОСОБА_2 .
Відповідно до частини 2 статті 357 ЦПК України до апеляційної скарги, яка оформлена з порушенням вимог, встановлених статтею 356 цього Кодексу, застосовуються положення статті 185 цього Кодексу, у сенсі яких апеляційна скарга ОСОБА_2 на судове рішення підлягає залишенню без руху для сплати судового збору в сумі 2906,88 грн.
Керуючись ч. 2 ст. 357, ч. 2 ст. 261 ЦПК України, -
Клопотання ОСОБА_2 про звільнення від сплати судового збору за подання апеляційної скарги на рішення суду залишити без задоволення.
Апеляційну скаргу представника ОСОБА_1 в інтересах ОСОБА_2 на рішення Хаджибейського районного суду м. Одеси від 14 жовтня 2026 року в справі за позовом товариства з обмеженою відповідальністю «Бізнес Позика» до ОСОБА_2 про стягнення заборгованості - залишити без руху.
Судовий збір підлягає сплаті протягом десяти днів з дня вручення ухвали про залишення апеляційної скарги без руху з невідкладним наданням до суду апеляційної інстанції документу, що підтверджує сплату судового збору.
Витребувати з Хаджибейського районного суду м. Одеса справу №521/9749/25 за позовом товариства з обмеженою відповідальністю «Бізнес Позика» до ОСОБА_2 про стягнення заборгованості.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання.
Ухвала оскарженню в касаційному порядку не підлягає.
Суддя Л.М. Вадовська