Рішення від 11.05.2026 по справі 520/5357/26

Харківський окружний адміністративний суд

61700, м. Харків, майдан Свободи, 6, inbox@adm.hr.court.gov.ua, ЄДРПОУ: 34390710

РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

11 травня 2026 р. № 520/5357/26

Харківський окружний адміністративний суд у складі головуючого судді - Полях Н.А., розглянувши в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи адміністративну справу за позовною заявою Товариства з обмеженою відповідальністю "ОЛМИКС" (код ЄДРПОУ 42135912, вул. Соборна, буд. 1/4, с. Циркуни, Харківський р-н, Харківська обл., 62441) до Головного управління ДПС у Харківській області (код ЄДРПОУ 43983495, вул. Григорія Сковороди, 46, м. Харків, 61057), Державної податкової служби України (код ЄДРПОУ 43005393, пл. Львівська, 8, м. Київ, 04053) про визнання протиправним та скасування рішення, зобов'язання вчинити певні дії,-

ВСТАНОВИВ:

До Харківського окружного адміністративного суду звернувся представник позивача з адміністративним позовом, в якому просить суд:

- визнати протиправним та скасувати Рішення про відмову в реєстрації податкової накладної №2604 від 15.09.2025 року в Єдиному реєстрі податкових накладних №13601593/42135912 від 03.02.2026, прийняте комісією з питань зупинення реєстрації ПН/РК в ЄРПН Головного управління ДПС у Харківській області;

- зобов'язати Державну податкову службу України зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних складену ТОВ «Олмикс» податкову накладну №2604 від 15.09.2025 на загальну суму 514156,12 грн., у тому числі податок на додану вартість 85692,69 грн.;

- визнати протиправним та скасувати Рішення про відмову в реєстрації податкової накладної №2605 від 15.09.2025 року в Єдиному реєстрі податкових накладних №13601595/42135912, прийняте комісією з питань зупинення реєстрації ПН/РК в ЄРПН Головного управління ДПС у Харківській області;

- зобов'язати Державну податкову службу України зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних складену ТОВ «Олмикс» податкову накладну №2605 від 15.09.2025 на загальну суму 482612,80 грн., у тому числі податок на додану вартість 80435,47 грн.

В обґрунтуванні позовних вимог зазначено, що рішення Комісії Головного управління ДПС у Харківській області, яка приймає рішення про реєстрацію податкової накладної/ розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або відмову в такій реєстрації №13601593/42135912 від 03.02.2026 та №13601595/4213591 від 03.02.2026 про відмову в реєстрації податкових накладних №2604 від 15.09.2025 та №2605 від 15.09.2025 в Єдиному реєстрі податкових накладних є протиправними та підлягають скасуванню.

Ухвалою Харківського окружного адміністративного суду було прийнято позовну заяву до розгляду та відкрито спрощене провадження в адміністративній справі.

Сторони були належним чином повідомлені про відкриття провадження у справі.

Відповідач подав до суду відзив на позовну заяву, в якому зазначив, що у спірних правовідносинах діяв згідно чинного законодавства.

Позивач скористався правом надати до суду відповідь на відзив, де додатково аргументував правову позицію.

Керуючись приписами ст. 171, 257, 262 КАС України, суд зазначає, що розгляд позовної заяви здійснюється за правилами спрощеного позовного провадження.

Згідно з ч. 5 ст. 262 КАС України суд розглядає справу в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін за наявними у справі матеріалами, за відсутності клопотання будь-якої зі сторін про інше. За клопотанням однієї із сторін або з власної ініціативи суду розгляд справи проводиться в судовому засіданні з повідомленням (викликом) сторін.

З огляду на вказане вище, суд вважає за можливе розглянути справу в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін за наявними у справі матеріалами.

Відповідно до приписів ч. 4 ст. 229 КАС України, оскільки розгляд справи здійснюється за відсутності учасників справи згідно із приписами ст. 258 КАС України, то фіксування судового засідання за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.

Суд, повно виконавши процесуальний обов'язок зі збору доказів, перевіривши доводи сторін добутими доказами, дослідивши зібрані по справі докази в їх сукупності, проаналізувавши зміст належних норм матеріального і процесуального права, які врегульовують спірні правовідносини, виходить з таких підстав та мотивів.

Судом встановлено, що позивачем було сформовано податкові накладні №2604 від 15.09.2025 та №2605 від 15.09.2025 і направлено їх для реєстрації до Єдиного реєстру податкових накладних.

03.10.2025 Головним управлінням ДПС у Харківській області зупинена реєстрація в Єдиному реєстрі податкових накладних податкової накладної №2604 від 15.09.2025 та податкової накладної №2605 від 15.09.2025, про що свідчить квитанція №9303508574 від 03.10.2025 та квитанція №9303519671 від 03.10.2025 відповідно. В обох випадках підставою для зупинення реєстрації податкових накладних визначено: «…п.201.16 ст.201 Податкового кодексу України, Порядку зупинення реєстрації податкової накладної / розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних… Обсяг постачання товару/послуги 8541, перевищує величину залишку, визначеного як різниця обсягу придбання такого товару/послуги та обсягу його постачання, що відповідає п.1 Критеріїв ризиковості здійснення операцій (додаток 3 Порядку). Додатково повідомляємо: показник "D"=.8418%, "Р поточ"=1461422.82».

16.01.2026 позивач, через електронний кабінет платника податків, надав на адресу відповідача пояснення щодо підстав реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних податкової накладної №2604 від 15.09.2025 та податкової накладної №2605 від 15.09.2025, а також засвідчені копії документів, які підтверджують виникнення підстав для їх реєстрації, а саме: податкову накладну №2604 від 15.09.2025 та податкову накладну №2605 від 15.09.2025, квитанцію про зупинення №9303508574 від 03.10.25 року та квитанцію про зупинення №9303519671 від 03.10.25 року, рaxyнoк нa оплату №2951 від 15.09.2025 та рaxyнoк нa оплату №2952 від 15.09.2025, платіжну інструкцію №196 від 15.09.2025 та платіжну інструкцію №195 від 15.09.2025, видаткову накладну №2798 від 03.10.2025 та видаткову накладну №2799 від 03.10.2025, Договір поставки №1501-24 від 15.01.2024, товарно-транспортну накладну №Р2798 від 03.10.2025 та товарно-транспортну накладну №Р2799 від 03.10.2025, Акт звірки взаєморозрахунків №б-н від 20.10.2025, Договір оренди складського приміщення №22-12 від 01.09.2022, Форму 20-ОПП офіс J1312004 - 14.03.2023, Форму 20-ОПП СКЛАД J1312004 - 14.03.2023, Штатний розклад №1ШР від 01.06.2025, Інвойс №MCEUEEYP25Q2023 від 29.07.2025, Митну декларацію №25UA100390717880U9 від 29.09.2025 року, Контракт №MCEUEEYP25Q2023 від 13.06.2025, CMR №б-н від 29.09.2025, платіжну інструкція про оплату товару в іноземній валюті №160 від 09.07.2025, платіжну інструкцію про оплату товару в іноземній валюті №163 від 22.07.2025.

22.01.2026 відповідач надав Повідомлення №13581242/42135912 та Повідомлення №13581244/42135912 про необхідність надати додаткові пояснення та копії документів, необхідних для розгляду питання прийняття комісією регіонального рівня рішення про реєстрацію податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних, а саме документів щодо транспортування товару, його зберігання, банківських виписок та складських документів.

29.01.2026 позивач надав на адресу відповідача додаткові пояснення щодо підстав реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних податкових накладних №2604 та №2605 від 15.09.2025 та засвідчені копії додаткових документів, а саме:

1) повторно ТТН №Р2798 від 03.10.2025 та ТТН №Р2799 від 03.10.2025;

2) Договір надання транспортних послуг №01-07 від 01.07.2025 року укладений з ФОП ОСОБА_1 .

3) Акти наданих транспортних послуг №0310 та №0310-1 від 03.10.2025 року.

4) Платіжні інструкції оплати транспортних послуг №1915 та №1925 від 30.10.2025 та №1925 від 05.11.2025.

5) Акт звірки взаємовідносин №б-н за 2025 рік з ФОП ОСОБА_1 .

6) Повторно договір поставки №1501-24 від 15.01.2024.

7) Повторно форма 20-ОПП СКЛАД J1312004 - 14.03.2023.

8) Повторно штатний розклад № 1ШР від 01.06.2025.

9) Відомість по товарам на складах №б-н за 09-11.25.

10) Повторно договір оренди складського приміщення №22-12 від 01.09.2022.

11) Оборотна-сальдову відомість по рахунку 281 за 03.10.2025.

12) Акт інвентаризації №б-н від 31.12.25.

13) Виписку по рахункам №б-н за 15.09.2025.

14) Повторно платіжні інструкції №196 та №195 від 15.09.2025.

15) Повторно Акт звірки №б-н 20.10.2025.

16) Оборотна-сальдову відомість по рахунку 361 за 9 та 10.2025.

17) Оборотна-сальдову відомість по рахунку 632 за 9 та 10.2025.

Однак, рішеннями №13601593/42135912 від 03.02.2026 та №13601595/4213591 від 03.02.2026 комісії з питань зупинення реєстрації податкової накладної/ розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних ГУ ДПС у Харківській області позивачеві відмовлено в реєстрації податкових накладних №2604 від 15.09.2025 та №2605 від 15.09.2025.

В якості підстави зазначеного рішення вказано: ненадання/часткове надання додаткових письмових пояснень та копій документів стосовно підтвердження інформації, зазначеної у податковій накладній / розрахунку коригування, реєстрацію яких зупинено в Єдиному реєстрі податкових накладних, при отриманні повідомлення про необхідність надання додаткових пояснень та/або документів, необхідних для розгляду питання прийняття комісією регіонального рівня рішення про реєстрацію податкової накладної / розрахунку коригування в Єдиному реєстрі пода ткових накладних, платником податку.

Не погодившись із вказаними рішеннями відповідача, позивач звернувся до суду з вказаним позовом.

Надаючи оцінку спірним правовідносинам, суд зазначає наступне.

Податковий кодекс України (далі по тексту - ПК України) є спеціальним законом з питань оподаткування та установлює порядок погашення зобов'язань юридичних або фізичних осіб перед бюджетами та державними цільовими фондами з податків і зборів (обов'язкових платежів), нарахування і сплати пені та штрафних санкцій, що застосовуються до платників податків, визначені заходи, які вживаються контролюючим органом з метою погашення платниками податків податкового боргу.

Відповідно до п. 201.1 ст. 201 ПК України на дату виникнення податкових зобов'язань платник податку зобов'язаний скласти податкову накладну в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації у порядку, визначеному законодавством, кваліфікованого електронного підпису уповноваженої платником особи та зареєструвати її в Єдиному реєстрі податкових накладних у встановлений цим Кодексом термін.

Так, згідно п. 201.10 ст. 201 ПК України при здійсненні операцій з постачання товарів/послуг платник податку - продавець товарів/послуг зобов'язаний в установлені терміни скласти податкову накладну, зареєструвати її в Єдиному реєстрі податкових накладних та надати покупцю за його вимогою.

Податкова накладна та/або розрахунок коригування до неї, складені та зареєстровані після 1 липня 2017 року в Єдиному реєстрі податкових накладних платником податку, який здійснює операції з постачання товарів/послуг, є для покупця таких товарів/послуг достатньою підставою для нарахування сум податку, що відносяться до податкового кредиту, та не потребує будь-якого іншого додаткового підтвердження.

Якщо надіслані податкові накладні/розрахунки коригування сформовано з порушенням вимог, передбачених пунктом 201.1 цієї статті та/або пунктом 192.1 статті 192 цього Кодексу, а також у разі зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування відповідно до пункту 201.16 цієї статті, протягом операційного дня продавцю/покупцю надсилається квитанція в електронному вигляді у текстовому форматі про неприйняття їх в електронному вигляді або зупинення їх реєстрації із зазначенням причин.

Квитанція про зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування надсилається одночасно продавцю та покупцю платнику податку.

Порядок ведення Єдиного реєстру податкових накладних встановлюється Кабінетом Міністрів України. Покупець має право звіряти дані отриманої податкової накладної на відповідність із даними Єдиного реєстру податкових накладних.

Згідно з п.201.16. ст. 201 ПК України реєстрація податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних може бути зупинена в порядку та на підставах, визначених Кабінетом Міністрів України.

Порядок зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 11 грудня 2019 р. № 1165 (далі по тексту Порядок №1165) визначає механізм зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі - Реєстр), організаційні та процедурні засади діяльності комісій з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Реєстрі (далі - комісії контролюючих органів), права та обов'язки їх членів.

Відповідно до п. 10 Порядку № 1165 у разі зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Реєстрі контролюючий орган протягом операційного дня надсилає (в електронній формі у текстовому форматі) в автоматичному режимі платнику податку квитанцію про зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування, яка є підтвердженням зупинення такої реєстрації.

Згідно з п.11 Порядку № 1165 у квитанції про зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування зазначаються: 1) номер та дата складення податкової накладної/розрахунку коригування; 2) критерій (критерії) ризиковості платника податку та/або ризиковості здійснення операцій, на підставі якого (яких) зупинено реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Реєстрі, з розрахованим показником за кожним критерієм, якому відповідає платник податку; 3) пропозиція щодо надання платником податку пояснень та копій документів, необхідних для розгляду питання прийняття контролюючим органом рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Реєстрі або відмову в такій реєстрації.

Пунктом 25 Порядку № 1165 визначено, що комісії регіонального рівня приймають рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Реєстрі або відмову в такій реєстрації, врахування або неврахування таблиці даних платника податку, відповідність/невідповідність платника податку критеріям ризиковості платника податку.

Згідно з п.26 Порядку № 1165 комісія регіонального рівня діє в межах повноважень, визначених цим Порядком та Порядком прийняття рішень про реєстрацію/відмову в реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, затвердженим Мінфіном.

Відповідно до п.4, п.5 Порядку прийняття рішень про реєстрацію/ відмову в реєстрації податкових накладних/ розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних затвердженого наказом Міністерства Фінансів України №520 від 12.12.2019 року (далі по тексту - Порядок №520) у разі зупинення реєстрації податкової накладної / розрахунку коригування в Реєстрі платник податку має право подати копії документів та письмові пояснення стосовно підтвердження інформації, зазначеної у податковій накладній / розрахунку коригування, для розгляду питання прийняття комісією регіонального рівня рішення про реєстрацію / відмову в реєстрації податкової накладної/ розрахунку коригування в Реєстрі. Перелік документів, необхідних для розгляду питання прийняття комісією регіонального рівня рішення про реєстрацію / відмову в реєстрації податкової накладної / розрахунку коригування в Реєстрі, реєстрацію яких зупинено в Реєстрі, може включати: договори, зокрема зовнішньоекономічні контракти, з додатками до них; договори, довіреності, акти керівного органу платника податку, якими оформлено повноваження осіб, які одержують продукцію в інтересах платника податку для здійснення операції; первинні документи щодо постачання/придбання товарів/послуг, зберігання і транспортування, навантаження, розвантаження продукції, складські документи (інвентаризаційні описи), у тому числі рахунки-фактури/інвойси, акти приймання-передачі товарів (робіт, послуг) з урахуванням наявності певних типових форм і галузевої специфіки, накладні; розрахункові документи та/або банківські виписки з особових рахунків; документи щодо підтвердження відповідності продукції (декларації про відповідність, паспорти якості, сертифікати відповідності), наявність яких передбачено договором та/або законодавством.

Згідно з п.11 Порядку №520 комісія регіонального рівня приймає рішення про відмову в реєстрації податкової накладної/ розрахунку коригування в Реєстрі в разі: ненадання платником податку письмових пояснень стосовно підтвердження інформації, зазначеної у податковій накладній / розрахунку коригування, реєстрацію яких зупинено в Реєстрі; та/або ненадання платником податку копій документів відповідно до пункту 5 цього Порядку; та/або надання платником податку копій документів, складених/оформлених із порушенням законодавства.

Пунктом 13 Порядку №520 визначено, що рішення комісії регіонального рівня про відмову в реєстрації податкової накладної / розрахунку коригування в Реєстрі може бути оскаржено в адміністративному або судовому порядку.

Судом встановлено, що позивачем на підтвердження реальності господарської операції з контрагентами було надано до контролюючого органу необхідні документи, що підтверджується повідомленням про надання пояснень та копій документів щодо податкових накладних/розрахунків коригування, реєстрацію яких зупинено.

З огляду на наявність передбачених законодавством документів, які свідчать про проведення господарських операцій, та на те, що такі документи були надані контролюючому органу, останній не мав правових підстав для відмови позивачу у реєстрації податкової накладної.

Крім того, суд враховує позицію Верховного Суду в постановах від 07.12.2022 року по справі № 500/2237/20 та від 19.07.2023 року по справі № 420/7850/22, в яких виходив з того, що приймаючи рішення про реєстрацію податкової накладної, контролюючий орган не повинен здійснювати повний аналіз господарських операцій позивача на предмет їх реальності. Змістовна оцінка господарських операцій може бути проведена лише за результатом здійснення податкової перевірки платника податків, підстави та порядок проведення якої визначено нормами Податкового кодексу України. Предметом розгляду в цій справі є виключно стадія правильності та правомірності зупинення та відмови в реєстрації податкової накладної, а не реальність та товарність здійснення господарських операцій між позивачем та його контрагентом.

Відповідно до ч.5 ст.242 КАС України при виборі і застосуванні норми права до спірних правовідносин суд враховує висновки щодо застосування норм права, викладені в постановах Верховного Суду.

Таким чином, рішення Комісії Головного управління ДПС у Харківській області, яка приймає рішення про реєстрацію податкової накладної/ розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або відмову в такій реєстрації №13601593/42135912 від 03.02.2026 та №13601595/4213591 від 03.02.2026 про відмову в реєстрації податкових накладних №2604 від 15.09.2025 та №2605 від 15.09.2025 в Єдиному реєстрі податкових накладних є протиправними та підлягають скасуванню.

Враховуючи викладене, суд для ефективного захисту прав позивача, суд вважає за необхідне зобов'язати Державну податкову службу України зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних складену ТОВ «Олмикс» податкову накладну №2604 від 15.09.2025 на загальну суму 514156,12 грн., у тому числі податок на додану вартість 85692,69 грн. та податкову накладну №2605 від 15.09.2025 на загальну суму 482612,80 грн., у тому числі податок на додану вартість 80435,47 грн, днем подання на реєстрацію.

Позивачем у позовній заяві заявлено вимогу про стягнення у повному обсязі з відповідача судові витрати, пов'язані з наданням професійної правничої допомоги адвокатом за цією справою у розмірі - 9000,00 грн.

Суд зазначає, що відповідно до ч.7 ст.139 КАС України розмір витрат, які сторона сплатила або має сплатити у зв'язку з розглядом справи, встановлюється судом на підставі поданих сторонами доказів (договорів, рахунків тощо).

Такі докази подаються до закінчення судових дебатів у справі або протягом п'яти днів після ухвалення рішення суду за умови, що до закінчення судових дебатів у справі сторона зробила про це відповідну заяву.

За відсутності відповідної заяви або неподання відповідних доказів протягом встановленого строку така заява залишається без розгляду.

З огляду на викладене, суд вважає за необхідне надати позивачу строк - п?ять днів після ухвалення рішення для подання суду доказів про розмір витрат, які позивач сплатив у зв'язку з розглядом справи.

Згідно ч. 2 ст. 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Відповідно до ч. 1 ст. 77 Кодексу адміністративного судочинства України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 78 цього Кодексу.

Згідно з ч. 2 ст.77 Кодексу адміністративного судочинства України в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача.

Враховуючи вищевикладене, суд приходить до висновку, що позовні вимоги позивача підлягають задоволенню.

Судовий збір підлягає розподілу відповідно до ст.139 Кодексу адміністративного судочинства України.

Керуючись ст. 14, 22, 194, 243, 246, 249, 250, 255, 295 КАС України, суд, -

ВИРІШИВ:

Адміністративний позов Товариства з обмеженою відповідальністю "ОЛМИКС" (код ЄДРПОУ 42135912, вул. Соборна, буд. 1/4, с. Циркуни, Харківський р-н, Харківська обл., 62441) до Головного управління ДПС у Харківській області (код ЄДРПОУ 43983495, вул. Григорія Сковороди, 46, м. Харків, 61057), Державної податкової служби України (код ЄДРПОУ 43005393, пл. Львівська, 8, м. Київ, 04053) про визнання протиправним та скасування рішення, зобов'язання вчинити певні дії - задовольнити.

Визнати протиправним та скасувати рішення про відмову в реєстрації податкової накладної №2604 від 15.09.2025 року в Єдиному реєстрі податкових накладних №13601593/42135912 від 03.02.2026, прийняте комісією з питань зупинення реєстрації ПН/РК в ЄРПН Головного управління ДПС у Харківській області (код ЄДРПОУ 43983495, вул. Григорія Сковороди, 46, м. Харків, 61057).

Зобов'язати Державну податкову службу України (код ЄДРПОУ 43005393, пл. Львівська, 8, м. Київ, 04053) зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних складену Товариством з обмеженою відповідальністю «ОЛМИКС» (код ЄДРПОУ 42135912, вул. Соборна, буд. 1/4, с. Циркуни, Харківський р-н, Харківська обл., 62441) податкову накладну №2604 від 15.09.2025 на загальну суму 514156,12 грн., у тому числі податок на додану вартість 85692,69 грн.

Визнати протиправним та скасувати Рішення про відмову в реєстрації податкової накладної №2605 від 15.09.2025 року в Єдиному реєстрі податкових накладних №13601595/42135912, прийняте комісією з питань зупинення реєстрації ПН/РК в ЄРПН Головного управління ДПС у Харківській області (код ЄДРПОУ 43983495, вул. Григорія Сковороди, 46, м. Харків, 61057).

Зобов'язати Державну податкову службу України (код ЄДРПОУ 43005393, пл. Львівська, 8, м. Київ, 04053) зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних складену Товариством з обмеженою відповідальністю «ОЛМИКС» (код ЄДРПОУ 42135912, вул. Соборна, буд. 1/4, с. Циркуни, Харківський р-н, Харківська обл., 62441) податкову накладну №2605 від 15.09.2025 на загальну суму 482612,80 грн., у тому числі податок на додану вартість 80435,47 грн.

Стягнути з Державної податкової служби України (код ЄДРПОУ 43005393, 04053, м. Київ, Львівська площа, будинок 8) за рахунок бюджетних асигнувань на користь Товариства з обмеженою відповідальністю "ОЛМИКС" (код ЄДРПОУ 42135912, вул. Соборна, буд. 1/4, с. Циркуни, Харківський р-н, Харківська обл., 62441) сплачений судовий збір в сумі 5324,80 (п'ять тисяч триста двадцять чотири гривні 80 копійок).

Надати Товариству з обмеженою відповідальністю «ОЛМИКС» строк - п?ять днів після ухвалення рішення для подання суду доказів про розмір витрат, які позивач сплатив у зв'язку з розглядом справи.

Роз'яснити Товариству з обмеженою відповідальністю «ОЛМИКС», що у разі неподання відповідних доказів протягом встановленого строку заява про розподіл судових витрат на професійну правничу допомогу залишається без розгляду.

Рішення може бути оскаржене до Другого апеляційного адміністративного суду шляхом подачі апеляційної скарги протягом тридцяти днів з дня проголошення рішення. Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини рішення суду, або розгляду справи в порядку письмового провадження, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Повний текст рішення складено 11 травня 2026 року.

Суддя Н.А. Полях