вул. Володимира Винниченка 1, м. Дніпро, 49505
E-mail: inbox@dp.arbitr.gov.ua, тел. (056) 377-18-58, fax (056) 377-38-63
що не підлягає оскарженню
у справі про неплатоспроможність
11.05.2026 Справа № 904/2030/26
За заявою ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , ідентифікаційний номер НОМЕР_1 ) про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність
Суддя Камша Н.М.
при секретарі судового засідання: Паніна В.О.
Представники:
від боржника: не з'явився
від боржника: Савченко Л.В. - представник ОСОБА_1
14.04.2026 до Господарського суду Дніпропетровської області надійшла заява ОСОБА_1 про відкриття провадження у справі про його неплатоспроможність.
17.04.2026 Господарським судом Дніпропетровської області винесено ухвалу, якою:
- залишено без руху заяву ОСОБА_1 про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність та запропоновано заявнику усунути недоліки заяви про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність у встановлений строк, надавши суду:
- докази підписання договіру про оплату праці від 12.02.2026 електронним цифровим підписом, боржника та арбітражного керуючого Каратуна Євгена Євгеновича.
17.04.2026 до Господарського суду Дніпропетровської області надійшла заява боржника про усунення недоліків.
27.04.2026 Господарським судом Дніпропетровської області винесено ухвалу, якою:
- прийнято заяву ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , ідентифікаційний номер НОМЕР_1 ) про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність для розгляду у підготовчому засіданні, яке відбудеться 11.05.2026 на 09:50 год.;
- зобов'язано боржника надати:
* оригінали паспорту, трудової книжки, ідентифікаційного коду (для огляду у судовому засіданні).
- явка боржника (особисто) у судове засідання визнано обов'язковою.
Боржник у судове засідання не з'явився, представник боржника подала усне клопотання про відкладення судового засідання через неможливість явки боржника саме в дане судове засідання через технічні проблеми.
Вивчивши матеріали справи, заслухавши пояснення представника боржника, Господарський суд Дніпропетровської області прийшов до висновку про необхідність задоволення усного клопотання представника боржника від 11.05.2026 про відкладення судового засідання на іншу дату, відклавши підготовче засідання на іншу дату та повторно зобов'язавши боржника виконати вимоги ухвали суду від 27.04.2026.
Керуючись ст.ст. 234, 235 Господарського процесуального кодексу України, ст.ст. 113, 116, 117 Кодексу України з процедур банкрутства, господарський суд, -
Усне клопотання представника боржника від 11.05.2026 про відкладення судового засідання на іншу дату - задовольнити.
Відкласти підготовче засідання на 21.05.2026 на 12:20 год., зал судових засідань №3-201.
Повторно зобов'язати ОСОБА_1 надати оригінали паспорту, ідентифікаційного коду, трудової книжки (для огляду у судовому засіданні).
Явку боржника (особисто) у судове засідання визнати обов'язковою.
Ухвала набирає законної сили з 11.05.2026 та не підлягає оскарженню.
Суддя Н.М. Камша