Ухвала від 23.04.2026 по справі 468/39/26

Справа № 468/39/26

2/468/379/26

БАШТАНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД

56101 Миколаївська область м. Баштанка вул. Полтавська 43

УХВАЛА

23.04.2026 року Баштанський районний суд Миколаївської області в складі: головуючого судді Янчук С.В., за участю секретаря судового засідання Волощук А.І., розглянувши у підготовчому судовому засіданні в залі суду м. Баштанка цивільну справу за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , Привільненської сільської ради Баштанського району Миколаївської області, треті особи:Приватний нотаріус Баштанського районного нотаріального округу Миколаївської області Горбенко Олександр Олександрович, Виконавчий комітет Сухоєланецької сільської ради Миколаївського району Миколаївської області, ОСОБА_3 , про скасування рішення органу опіки та піклування, визнання недійсною відмови від прийняття спадщини та внесення змін до свідоцтв про право на спадщин,

ВСТАНОВИВ:

В провадженні Баштанського районного суду Миколаївської області знаходиться цивільна справа за позовною заявою позовної заяви ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , Привільненської сільської ради Баштанського району Миколаївської області, треті особи: Приватний нотаріус Баштанського районного нотаріального округу Миколаївської області Горбенко Олександр Олександрович, Виконавчий комітет Сухоєланецької сільської ради Миколаївського району Миколаївської області, ОСОБА_3 , про скасування рішення органу опіки та піклування, визнання недійсною відмови від прийняття спадщини та внесення змін до свідоцтв про право на спадщин.

Підготовче засідання призначено на 23.04.2026 року о 15.00 годині.

Сторони не заперечували проти закриття підготовчого засідання та призначення справи до судового розгляду.

В підготовчому судовому засіданні виконані вимоги ч.2 ст.197 ЦПК України.

Відповідно до ч.2 ст.200 ЦПК України за результатами підготовчого засідання суд постановляє ухвалу про закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті.

Підстав для залишення позовної заяви без розгляду чи закриття провадження у справі немає.

На підставі викладеного, суд вважає, що у підготовчому засіданні вирішено питання про всі процесуальні дії, які необхідно вчинити до закриття підготовчого провадження та початку судового розгляду справи по суті, тому підготовче засідання підлягає закриттю, а справа призначенню до судового розгляду по суті.

Керуючись ст.ст.197, 200,258,260, 261 ЦПК України, суд, -

УХВАЛИВ:

Підготовче провадження у справі за позовною заявою позовної заяви ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , Привільненської сільської ради Баштанського району Миколаївської області, треті особи: Приватний нотаріус Баштанського районного нотаріального округу Миколаївської області Горбенко Олександр Олександрович, Виконавчий комітет Сухоєланецької сільської ради Миколаївського району Миколаївської області, ОСОБА_3 , про скасування рішення органу опіки та піклування, визнання недійсною відмови від прийняття спадщини та внесення змін до свідоцтв про право на спадщин - закрити.

У зв'язку з великою завантаженістю, справу призначити до судового розгляду в судовому засіданні на 23.07.2026 року о 10:00 год. в залі судових засідань №1 Баштанського районного суду Миколаївської області (Миколаївська область, м. Баштанка, вул. Полтавська, 43).

В судове засідання викликати сторони.

Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи за веб-адресою: http://bsh.mk.court.gov.ua/sud1402/.

Ухвала оскарженню не підлягає.

СУДДЯ:
Попередній документ
136331719
Наступний документ
136331721
Інформація про рішення:
№ рішення: 136331720
№ справи: 468/39/26
Дата рішення: 23.04.2026
Дата публікації: 11.05.2026
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Баштанський районний суд Миколаївської області
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, що виникають із відносин спадкування, з них; за законом.
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто: рішення набрало законної сили (14.01.2026)
Дата надходження: 13.01.2026
Розклад засідань:
23.04.2026 15:00 Баштанський районний суд Миколаївської області
23.07.2026 10:00 Баштанський районний суд Миколаївської області