Ухвала від 06.05.2026 по справі 420/26405/25

Справа № 420/26405/25

УХВАЛА

06 травня 2026 року м. Одеса

Одеський окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Стефанова С.О., розглянувши в порядку письмового провадження поданий Військовою частиною НОМЕР_1 звіт про виконання рішення Одеського окружного адміністративного суду у справі за позовом ОСОБА_1 до ІНФОРМАЦІЯ_1 , Військової частини НОМЕР_1 про визнання протиправними дії та зобов'язання вчинити певні дії,-

ВСТАНОВИВ:

В провадженні Одеського окружного адміністративного суду перебувала справа за позовом ОСОБА_1 до ІНФОРМАЦІЯ_1 , Військової частини НОМЕР_1 про визнання протиправними дії та зобов'язання вчинити певні дії.

Рішенням Одеського окружного адміністративного суду від 06.10.2025 року адміністративний позов ОСОБА_1 до ІНФОРМАЦІЯ_1 , Військової частини НОМЕР_1 про визнання протиправними дії та зобов'язання вчинити певні дії - задоволено частково.

Визнано протиправними дії ІНФОРМАЦІЯ_1 щодо обчислення та виплати ОСОБА_1 грошового забезпечення за період з 01.01.2020 року по 10.02.2021 року, а також всіх інших належних за цей період додаткових видів грошового забезпечення (грошової допомоги для оздоровлення, матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань) без врахування розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого Законом України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» станом на 01.01.2020 року та Законом України «Про Державний бюджет України на 2021 рік» станом на 01.01.2021 року.

Зобов'язано ІНФОРМАЦІЯ_2 здійснити перерахунок та виплату ОСОБА_1 грошового забезпечення за період з 01.01.2020 року по 10.02.2021 року, а також всіх інших належних за цей період додаткових видів грошового забезпечення (грошової допомоги для оздоровлення, матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань) з урахуванням посадового окладу та окладу за військовим званням, визначеного шляхом множення розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого Законом України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» станом на 01.01.2020 року та Законом України «Про Державний бюджет України на 2021 рік» станом на 01.01.2021 року.

Визнано протиправними дії Військової частини НОМЕР_1 щодо обчислення та виплати ОСОБА_1 грошового забезпечення за період з 11.02.2021 року по 19.05.2023 року, а також всіх інших належних за цей період додаткових видів грошового забезпечення (грошової допомоги для оздоровлення, матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань) без врахування розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого Законом України «Про Державний бюджет України на 2021 рік» станом на 01.01.2021 року, Законом України «Про Державний бюджет України на 2022 рік» станом на 01.01.2022 року та Законом України «Про Державний бюджет України на 2023 рік» станом на 01.01.2023 року.

Зобов'язано Військову частину НОМЕР_1 здійснити перерахунок та виплату ОСОБА_1 грошового забезпечення за період з 11.02.2021 року по 19.05.2023 року, а також всіх інших належних за цей період додаткових видів грошового забезпечення (грошової допомоги для оздоровлення, матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань) з урахуванням посадового окладу та окладу за військовим званням, визначеного шляхом множення розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого Законом України «Про Державний бюджет України на 2021 рік» станом на 01.01.2021 року, Законом України «Про Державний бюджет України на 2022 рік» станом на 01.01.2022 року та Законом України «Про Державний бюджет України на 2023 рік» станом на 01.01.2023 року.

В задоволенні решти позовних вимог - відмовлено.

18 березня 2026 року від ОСОБА_1 до суду надійшла заява про встановлення судового контролю за виконанням рішення суду, в якій заявник просить зобов'язати ІНФОРМАЦІЯ_2 надати суду в місячний строк з дня отримання ухвали про встановлення судового контролю звіт про виконання рішення Одеського окружного адміністративного суду 06.10.2025 року по справі № 420/26405/25 та зобов'язати Військову частину НОМЕР_1 надати суду в місячний строк з дня отримання ухвали про встановлення судового контролю звіт про виконання рішення Одеського окружного адміністративного суду від 06.10.2025 року по справі № 420/26405/25.

В обґрунтування заявленого клопотання позивач зазначила, що 26.12.2025 року представником заявника на електронні адреси відповідачів подано адвокатський запит № 540 та № 541 від 26.12.2025 року з проханням надати інформацію щодо розрахунків сум, які мають бути виплачені на виконання рішення суду. Відповіді на запити від відповідачів станом на дати подання цієї заяви не отримано. Більше того, виплата грошових коштів на виконання рішення суду відповідачами також не здійснена. Таким чином, станом на 17.03.2026 року відповідачі не виконали рішення суду, як в частині перерахунку, так і в частині виплати перерахованого грошового забезпечення на виконання рішення суду.

Ухвалою суду від 19 березня 2026 року заяву ОСОБА_1 про встановлення судового контролю за виконанням рішення суду у справі за позовом ОСОБА_1 до ІНФОРМАЦІЯ_1 , Військової частини НОМЕР_1 про визнання протиправними дії та зобов'язання вчинити певні дії - задоволено.

Зобов'язано ІНФОРМАЦІЯ_2 у тридцяти денний строк після отримання даної ухвали суду подати звіт про виконання рішення Одеського окружного адміністративного суду від 06.10.2025 року по справі № 420/26405/25.

Зобов'язано Військову частину НОМЕР_1 у тридцяти денний строк після отримання даної ухвали суду подати звіт про виконання рішення Одеського окружного адміністративного суду від 06.10.2025 року по справі № 420/26405/25.

15 квітня 2026 року від Військової частини НОМЕР_1 до суду надійшов звіт про виконання рішення суду по справі № 420/26405/25 (вхід. № 40787/26), відповідно до якого військова частина НОМЕР_1 зазначила, що 03.01.2026 року за Вих. №131 військовою частиною НОМЕР_1 було надано «Розрахунок потреби в коштах для військовослужбовців, звільнених з військової служби (переміщених до інших військових частин), виконання рішень судів та видатків за КЕКВ 2800 «Інші поточні видатки» за напрямом грошового забезпечення» на січень 2026, в якій в п. 17 зазначено, що потреба військової частини НОМЕР_1 для виконання Рішення № 420/26405/25 від 06.10.2025 складає 166253 грн. (сто шістдесят шість тисяч двісті п'ятдесят три грн.).

06.02.2026 за Вих. №831 військовою частиною НОМЕР_1 було надано «Розрахунок потреби в коштах для військовослужбовців, звільнених з військової служби (переміщених до інших військових частин), виконання рішень судів та видатків за КЕКВ 2800 «Інші поточні видатки» за напрямом грошового забезпечення» на лютий 2026, в якій в п. 17 зазначено, що потреба військової частини НОМЕР_1 для виконання Рішення № 420/26405/25 від 06.10.2025 складає 166253 грн. (сто шістдесят шість тисяч двісті п'ятдесят три грн.).

06.03.2026 за Вих. №1361 військовою частиною НОМЕР_1 було надано «Розрахунок потреби в коштах для військовослужбовців, звільнених з військової служби (переміщених до інших військових частин), виконання рішень судів та видатків за КЕКВ 2800 «Інші поточні видатки» за напрямом грошового забезпечення» на березень 2026, в якій в п. 17 зазначено, що потреба військової частини НОМЕР_1 для виконання Рішення № 420/26405/25 від 06.10.2025 складає 166253 грн. (сто шістдесят шість тисяч двісті п'ятдесят три грн.).

09.04.2026 за Вих. № 1361 військовою частиною НОМЕР_1 було надано «Розрахунок потреби в коштах для військовослужбовців, звільнених з військової служби (переміщених до інших військових частин), виконання рішень судів та видатків за КЕКВ 2800 «Інші поточні видатки» за напрямом грошового забезпечення» на квітень 2026, в якій в п. 17 зазначено, що потреба військової частини НОМЕР_1 для виконання Рішення № 420/26405/25 від 06.10.2025 складає 166253 грн. (сто шістдесят шість тисяч двісті п'ятдесят три грн.).

До теперішнього часу зазначені кошти на рахунок військової частини НОМЕР_1 не надходили, що підтверджується випискою із рахунка за 14.04.2026, де за КЕКВ/ ККК 2800 значиться сума « 0» грн.

З метою підтвердження часткового виконання рішення Одеського окружного адміністративного суду від 06.10.2025 по справі № 420/26405/25 військова частина НОМЕР_1 виготовила Перерахунок грошового забезпечення ОСОБА_1 за період з 11.02.2021 по 19.05.2023 з урахуванням розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, від 31.12.2025 № 6237.

Також, матеріалами доказано, що представник позивача ОСОБА_2 03.01.2026 отримав Перерахунок г/з ОСОБА_1 від 31.12.2025 № 6237, а на адресу ОСОБА_1 03.02.2026 поштовим відправленням №6610102872309 було надано копію Перерахунку г/з ОСОБА_1 від 31.12.2025 № 6237.

За таких обставин, відповідач вказує, що твердження представника позивача про те, що військова частина НОМЕР_1 не повідомила ОСОБА_1 про нараховані суми згідно рішення по справі №420/26405/25 - спростовані повністю, оскільки ОСОБА_2 (з 03.01.2026) і ОСОБА_1 (з 03.02.2026) мали реальну можливість ознайомитися із Перерахунком г/з ОСОБА_1 від 31.12.2025 № 6237.

Станом на сьогоднішній день у Позивача або Представника Позивача відсутні будь-які претензії, щодо розрахунку сум відповідно Перерахунку г/з ОСОБА_1 від 31.12.2025 № 6237, що додатково підтверджує виконання Рішення у частині зобов'язання військову частину НОМЕР_1 провести їй відповідні нарахування.

15 квітня 2026 року від ОСОБА_1 до суду надійшла заява, в якій заявник просить: відмовити у прийнятті звіту військової частини НОМЕР_1 про виконання рішення Одеського окружного адміністративного суду від 06.10.2025 року у справі № 420/26405/25; зобов'язати Військову частину НОМЕР_1 надати суду в місячний термін з дня отримання ухвали звіт про виконання рішення Одеського окружного адміністративного суду від 06.10.2025 року у справі № 420/26405/25; витребувати з військової частини НОМЕР_1 розрахунки на виконання рішення Одеського окружного адміністративного суду від 06.10.2025 року у справі № 420/26405/25 із застосуванням вірного розміру премії за період з 01.02.2023 по 19.05.2023 року включно.

Розглянувши в порядку письмового провадження поданий Військовою частиною НОМЕР_1 звіт про виконання рішення Одеського окружного адміністративного суду від 06.10.2025 року у справі № 420/26405/25, суд зазначає наступне.

Порядок здійснення судового контролю за виконанням судових рішень, ухвалених судом в адміністративних справах, встановлено у ст.382 КАС України.

Відповідно до ст. 382-2 КАС України, суд розглядає звіт суб'єкта владних повноважень про виконання судового рішення протягом десяти днів з дня його надходження в порядку письмового провадження, а за ініціативою суду чи клопотанням сторін - у судовому засіданні з повідомленням учасників справи. Неприбуття у судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені про дату, час і місце розгляду питання, не перешкоджає судовому розгляду.

Звіт суб'єкта владних повноважень про виконання судового рішення має містити: 1) найменування суду першої інстанції, до якого подається звіт; 2) повне найменування (для юридичних осіб) або ім'я (прізвище, ім'я та по батькові (за наявності) (для фізичних осіб) особи, яка подає звіт, її місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання чи перебування (для фізичних осіб), поштовий індекс, ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України (для юридичних осіб, зареєстрованих за законодавством України), реєстраційний номер облікової картки платника податків (для фізичних осіб) за його наявності або номер і серію паспорта для фізичних осіб - громадян України, номери засобів зв'язку та електронної пошти (за наявності), відомості про наявність або відсутність електронного кабінету; 3) повне найменування (для юридичних осіб) або ім'я (прізвище, ім'я та по батькові (за наявності) (для фізичних осіб) інших учасників справи, їх місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання чи перебування (для фізичних осіб); 4) номер справи, в межах якої ухвалено відповідне судове рішення; 5) відомості про виконання суб'єктом владних повноважень судового рішення, строк, порядок та спосіб його виконання; 6) у разі невиконання судового рішення: орієнтовні строки виконання такого рішення та їх обґрунтування; відомості про обставини, які ускладнюють виконання судового рішення суб'єктом владних повноважень, які заходи вжито та вживаються ним для їх усунення; 7) перелік документів та інших матеріалів, що додаються до звіту та підтверджують обставини, зазначені у ньому.

До звіту додаються: 1) довіреність або інший документ, що посвідчує повноваження представника, якщо звіт поданий представником і такі документи раніше не подавалися; 2) докази направлення копій звіту та доданих до нього матеріалів іншим учасникам справи з урахуванням положень статті 44 цього Кодексу.

Судом встановлено, що звіт Військової частини НОМЕР_1 від 06.10.2025 року у справі № 420/26405/25 повністю відповідає вимогам ч. 2 та ч. 3 ст. 382-2 КАС України та поданий у встановлений судом строк.

Згідно з ч. ч. 1-5 ст. 382-3 КАС України за наслідками розгляду звіту суб'єкта владних повноважень суд постановляє ухвалу про прийняття або відмову у прийнятті звіту, яку може бути оскаржено в апеляційному порядку за правилами частини п'ятої статті 382-1 цього Кодексу. Оскарження ухвали не зупиняє її виконання.

Суд відмовляє у прийнятті звіту, якщо суб'єктом владних повноважень не наведено обґрунтовані обставини, які ускладнюють виконання судового рішення, або заходи, які вживаються ним для виконання судового рішення, на переконання суду, є недостатніми для своєчасного та повного виконання судового рішення.

Суд також відмовляє у прийнятті звіту, якщо звіт подано без додержання вимог частин другої та/або третьої статті 382-2 цього Кодексу.

У разі постановлення ухвали про відмову у прийнятті звіту суд накладає на керівника суб'єкта владних повноважень штраф у сумі від двадцяти до сорока розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, а також додатково може встановити новий строк подання звіту відповідно до частини третьої статті 382-1 цього Кодексу або за власною ініціативою розглянути питання про зміну способу і порядку виконання судового рішення.

Суд за клопотанням суб'єкта владних повноважень може зменшити розмір штрафу або звільнити від його сплати на підставі доказів, що підтверджують здійснення керівником такого суб'єкта владних повноважень дій, які спрямовані на виконання судового рішення та які, на переконання суду, на момент розгляду звіту є достатніми і вичерпними.

Якщо судове рішення стосується здійснення виплат (пенсійних, соціальних тощо), суд може зменшити розмір штрафу або звільнити від його сплати на підставі доказів, які підтверджують відсутність бюджетних асигнувань у суб'єкта владних повноважень та вжиття його керівником всіх необхідних заходів для встановлення таких бюджетних асигнувань, які, на переконання суду, на момент розгляду звіту є достатніми і вичерпними.

Відповідно до ч. 11 ст. 382-3 КАС України якщо суд прийняв звіт про виконання судового рішення, але суб'єктом владних повноважень відповідне судове рішення виконано не в повному обсязі, суд одночасно встановлює новий строк для подання звіту відповідно до частини третьої статті 382-1 цього Кодексу.

Як вбачається зі звіту Військової частини НОМЕР_1 на виконання зазначеного рішення суду проведено перерахунок ОСОБА_1 грошового забезпечення за період з 11.02.2021 року по 19.05.2023 року, а також всіх інших належних за цей період додаткових видів грошового забезпечення (грошової допомоги для оздоровлення, матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань) з урахуванням посадового окладу та окладу за військовим званням, визначеного шляхом множення розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого Законом України «Про Державний бюджет України на 2021 рік» станом на 01.01.2021 року, Законом України «Про Державний бюджет України на 2022 рік» станом на 01.01.2022 року та Законом України «Про Державний бюджет України на 2023 рік» станом на 01.01.2023 року, що підтверджено доданим до звіту доказами.

03.01.2026 року за Вих. №131 військовою частиною НОМЕР_1 було надано «Розрахунок потреби в коштах для військовослужбовців, звільнених з військової служби (переміщених до інших військових частин), виконання рішень судів та видатків за КЕКВ 2800 «Інші поточні видатки» за напрямом грошового забезпечення» на січень 2026, в якій в п. 17 зазначено, що потреба військової частини НОМЕР_1 для виконання Рішення № 420/26405/25 від 06.10.2025 складає 166253 грн. (сто шістдесят шість тисяч двісті п'ятдесят три грн.).

06.02.2026 за Вих. №831 військовою частиною НОМЕР_1 було надано «Розрахунок потреби в коштах для військовослужбовців, звільнених з військової служби (переміщених до інших військових частин), виконання рішень судів та видатків за КЕКВ 2800 «Інші поточні видатки» за напрямом грошового забезпечення» на лютий 2026, в якій в п. 17 зазначено, що потреба військової частини НОМЕР_1 для виконання Рішення № 420/26405/25 від 06.10.2025 складає 166253 грн. (сто шістдесят шість тисяч двісті п'ятдесят три грн.).

06.03.2026 за Вих. №1361 військовою частиною НОМЕР_1 було надано «Розрахунок потреби в коштах для військовослужбовців, звільнених з військової служби (переміщених до інших військових частин), виконання рішень судів та видатків за КЕКВ 2800 «Інші поточні видатки» за напрямом грошового забезпечення» на березень 2026, в якій в п. 17 зазначено, що потреба військової частини НОМЕР_1 для виконання Рішення № 420/26405/25 від 06.10.2025 складає 166253 грн. (сто шістдесят шість тисяч двісті п'ятдесят три грн.).

09.04.2026 за Вих. № 1361 військовою частиною НОМЕР_1 було надано «Розрахунок потреби в коштах для військовослужбовців, звільнених з військової служби (переміщених до інших військових частин), виконання рішень судів та видатків за КЕКВ 2800 «Інші поточні видатки» за напрямом грошового забезпечення» на квітень 2026, в якій в п. 17 зазначено, що потреба військової частини НОМЕР_1 для виконання Рішення № 420/26405/25 від 06.10.2025 складає 166253 грн. (сто шістдесят шість тисяч двісті п'ятдесят три грн.).

До теперішнього часу зазначені кошти на рахунок військової частини НОМЕР_1 не надходили, що підтверджується випискою із рахунка за 14.04.2026, де за КЕКВ/ ККК 2800 значиться сума « 0» грн.

З метою підтвердження часткового виконання рішення Одеського окружного адміністративного суду від 06.10.2025 по справі № 420/26405/25 військова частина НОМЕР_1 виготовила Перерахунок грошового забезпечення ОСОБА_1 за період з 11.02.2021 по 19.05.2023 з урахуванням розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, від 31.12.2025 № 6237.

З викладених обставин вбачається, що відповідачем не виконано рішення Одеського окружного адміністративного суду від 06.10.2025 по справі № 420/26405/25 у повному обсязі.

Таким чином, матеріали справи підтверджують вчинення керівником Військової частини НОМЕР_1 дій, спрямованих на виконання судового рішення та встановлення бюджетних асигнувань, яке стосується здійснення виплат, проте внаслідок того, що Військова частина НОМЕР_1 є розпорядником коштів третього рівня, що утримається за рахунок кошторису Міністерства оборони України та фінансується за рахунок і в межах коштів державного бюджету, судове рішення залишається невиконаним в частині виплати ОСОБА_1 перерахованого грошового забезпечення за період з 11.02.2021 року по 19.05.2023 року, а також всіх інших належних за цей період додаткових видів грошового забезпечення (грошової допомоги для оздоровлення, матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань) з урахуванням посадового окладу та окладу за військовим званням, визначеного шляхом множення розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого Законом України «Про Державний бюджет України на 2021 рік» станом на 01.01.2021 року, Законом України «Про Державний бюджет України на 2022 рік» станом на 01.01.2022 року та Законом України «Про Державний бюджет України на 2023 рік» станом на 01.01.2023 року, з урахуванням раніше проведених виплат.

Згідно ч.3 ст.382-1 КАС України встановлений судом строк для подання звіту про виконання судового рішення має бути достатнім для його підготовки. Достатнім є строк, який становить не менше десяти календарних днів з дня отримання суб'єктом владних повноважень відповідної ухвали та не перевищує трьох місяців.

Конституційний Суд України у Рішенні від 30.06.2009 року №16-рп/2009 зазначив, що метою судового контролю є своєчасне забезпечення захисту та охорони прав і свобод людини і громадянина, та наголосив, що виконання всіма суб'єктами правовідносин приписів, викладених у рішеннях суду, які набрали законної сили, утверджує авторитет держави як правової (абз. 1 пп. 3.2 п. 3, абз. 2 п. 4 мотивувальної частини).

Європейський суд з прав людини у своєму рішенні у справі «Шмалько проти України» від 20.07.2004 року зазначив, що право на судовий захист, передбачене ст. 6 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, було б ілюзорним, якби правова система держави допускала, що остаточне судове рішення, яке має обов'язкову силу, не виконувалося. Одним з механізмів, спрямованих на забезпечення ефективності судового рішення, тобто на його виконання, є судовий контроль.

Держава несе відповідальність за виконання остаточних рішень, якщо чинники, які затримують чи перешкоджають їх повному й вчасному виконанню, перебувають у межах контролю органів влади (рішення у справі «Сокур проти України» (Sokur v. Ukraine), №29439/02, від 26 квітня 2005 року, та у справі «Крищук проти України» (Kryshchuk v. Ukraine), №1811/06, від 19 лютого 2009 року).

Викладене підтверджує, що відповідачем вживаються заходи в межах своїх повноважень щодо виконання судового рішення в частині виплати заборгованості з грошового забезпечення позивачу, а отже прийняття звіту та встановлення нового строку для подання звіту, в даному випадку, прямо відповідає ч.1 ст.382-3 КАС України.

Крім того, оскільки рішення суду по цій справі не виконано в частині виплати заборгованості з грошового забезпечення позивачу, що потребує додаткового фінансування і не залежить лише від відповідача, суд не вбачає підстав для накладення штрафу на керівника військової частини за невиконання рішення суду по цій справі.

Підстав уважати, що суб'єкт владних повноважень ухиляється від виконання судового рішення в повному обсязі, наразі немає.

Невиконання судового рішення в частині виплати грошових коштів за відсутності відповідного фінансового забезпечення та фактичної відсутності коштів не може вважатися невиконанням судового рішення без поважних причин. Накладення штрафу у такому випадку жодним чином не захищає право особи на отримання бюджетних коштів.

За наведених обставин, судом не встановлено факту невиконання суб'єктом владних повноважень дій зобов'язального характеру, визначених рішенням суду на користь особи - позивача.

Оскільки відповідачем виконане рішення суду не у повному обсязі (не надано доказів виплати ОСОБА_1 перерахованого грошового забезпечення за період з 11.02.2021 року по 19.05.2023 року), тому, на думку суду наявні підстави для встановлення відповідачу нового строку для подання звіту про виконання рішення Одеського окружного адміністративного суду від 06.10.2025 по справі № 420/26405/25 - протягом трьох місяців з дня отримання копії цієї ухвали.

Керуючись ст. ст. 2, 5, 14, 78, 243, 248, 370, 382, 382-1, 382-2, 382-3 КАС України, суд, -

УХВАЛИВ:

Прийняти звіт Військової частини НОМЕР_1 (вхід. № 40787/26 від 15.04.2026 року) про виконання рішення суду від 06.10.2025 по справі № 420/26405/25 в частині проведення перерахунку ОСОБА_1 грошового забезпечення за період з 11.02.2021 року по 19.05.2023 року, а також всіх інших належних за цей період додаткових видів грошового забезпечення (грошової допомоги для оздоровлення, матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань) з урахуванням посадового окладу та окладу за військовим званням, визначеного шляхом множення розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого Законом України «Про Державний бюджет України на 2021 рік» станом на 01.01.2021 року, Законом України «Про Державний бюджет України на 2022 рік» станом на 01.01.2022 року та Законом України «Про Державний бюджет України на 2023 рік» станом на 01.01.2023 року.

Встановити Військовій частині НОМЕР_1 новий строк для подання до суду першої інстанції звіту про виконання рішення Одеського окружного адміністративного суду від 06.10.2025 по справі № 420/26405/25 в частині виплати на користь ОСОБА_1 перерахованого грошового забезпечення за період з 11.02.2021 року по 19.05.2023 року, а також всіх інших належних за цей період додаткових видів грошового забезпечення (грошової допомоги для оздоровлення, матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань) з урахуванням посадового окладу та окладу за військовим званням, визначеного шляхом множення розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого Законом України «Про Державний бюджет України на 2021 рік» станом на 01.01.2021 року, Законом України «Про Державний бюджет України на 2022 рік» станом на 01.01.2022 року та Законом України «Про Державний бюджет України на 2023 рік» станом на 01.01.2023 року, з урахуванням раніше проведених виплат - протягом трьох місяців з дня отримання копії даної ухвали Одеського окружного адміністративного суду.

Зобов'язати Військову частину НОМЕР_1 надати до Одеського окружного адміністративного суду відомості про керівника суб'єкта владних повноважень, відповідального за виконання рішення суду від 06.10.2025 по справі № 420/26405/25, а саме:

- прізвище, ім'я, по-батькові;

- реєстраційний номер облікової картки платника податків керівника;

- зареєстроване місце його проживання.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та може бути оскаржена шляхом подачі протягом п'ятнадцяти днів з дня її складення апеляційної скарги до П'ятого апеляційного адміністративного суду.

Суддя С.О. Стефанов