Рішення від 27.04.2026 по справі 127/36329/25

Справа № 127/36329/25

Провадження 2/127/8394/25

РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

(заочне)

27 квітня 2026 року м. Вінниця

Вінницький міський суд Вінницької області в складі:

головуючого судді Борисюк І.Е.,

за участю: секретаря судового засідання Обертун Н.М.,

представника позивача - Собчук Т.П.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовом Вінницької міської ради до ОСОБА_1 про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою, -

ВСТАНОВИВ:

До Вінницького міського суду Вінницької області звернулась Вінницька міська рада з позовом до ОСОБА_1 про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою.

Позов мотивований тим, що департаментом земельних ресурсів Вінницької міської ради було проведено обстеження земельної ділянки Вінницької міської територіальної громади за адресою: АДРЕСА_1 , поруч із земельною ділянкою з кадастровим номером 0520680500:01:002:0052, яка належить на праві приватної власності ОСОБА_1 . За результатами перевірки складено акт № 57 від 07.10.2025 та встановлено, що ОСОБА_1 за вищевказаною адресою використовує дві комунальні земельні ділянки загальною площею 0,0114 га, із яких: площею 0, 0005 га, на якій розміщений металевий вагончик розмірами 2,5 м х 2 м (інформація про наявність дозвільних документів на встановлення такого елементу об'єкта благоустрою відсутня; ділянка перебуває в занедбаному стані (заросла чагарниками, бур'янами), поруч з ділянкою здійснено складування автомобільних покришок, дерев'яних піддонів); площею 0, 0109 га, на якій встановлена сонячна електростанція, яка складається з 45 фотоелектричних модулів, змонтованих на металевому каркасі. Вказаний об'єкт є наземним об'єктом електроенергетики, зокрема генераційною установкою для виробництва електричної енергії з використанням сонячного випромінювання, призначеною для потреб приватного домогосподарства. Згідно з містобудівною документацією, зокрема Комплексним планом просторового розвитку Вінницької міської територіальної громади та проєктом внесення змін до генерального плану м. Вінниці, затвердженим рішенням міської ради від 20.12.2024 № 2675, земельна ділянка за адресою: АДРЕСА_2 на АДРЕСА_3 , біля земельної ділянки з кадастровим номером: 0520680500:01:002:0052, розташована в межах територій вулиць, доріг та виробничих проїздів («червоних ліній») і частково в зоні садибної житлової забудови. Відповідач звертався до позивача із заявою про надання вказаної земельної ділянки в сервітутне користування. Однак позивачем було відмовлено та повідомлено про необхідність звільнення ділянки від виявлених забудов в місячний термін, про що повідомити виконавчі органи міської ради. Департаментом земельних ресурсів Вінницької міської ради на адресу ОСОБА_1 надсилалась вимога № 37/00/010/62377 від 10.10.2025 про необхідність усунення перешкод в користуванні за призначенням, розташованих в межах «червоних ліній», комунальних земельних ділянок шляхом демонтажу розташованих на них елементів об'єктів благоустрою (сонячної електростанції та металевого вагончика). ОСОБА_1 у добровільному порядку не виконано вимогу департаменту земельних ресурсів Вінницької міської ради, комунальна земельна ділянка, в тому числі в межах «червоних ліній», не звільнена, що підтверджується кадастровим планом виготовленим міським комунальним підприємством «Вінницький муніципальний центр містобудування і архітектури».

Вищевикладене й стало підставою для звернення представника позивача до суду із вимогою про зобов'язання відповідача усунути перешкоди в користуванні комунальною земельною ділянкою загальною площею 0, 0114 га, в тому числі в межах «червоних ліній», розташовану у АДРЕСА_1 , шляхом демонтажу сонячної електростанції та металевого вагончика за його рахунок з приведенням комунальної ділянки в первинний стан придатний для використання. Також представник позивача просив стягнути з відповідача судовий збір.

Ухвалою суду від 21.11.2025 вищевказану позовну заяву прийнято до розгляду та відкрито провадження у цивільній справі, розгляд якої вирішено провести в порядку загального позовного провадження. Також даним судовим рішенням запропоновано відповідачу надати відзив на позовну заяву та докази по справі, роз'яснено наслідки ненадання відзиву у встановлений судом строк без поважних причин.

З матеріалів справи вбачається, що ухвалу суду від 21.11.2025 було доставлено до електронного кабінету відповідача 21.11.2025 о 12 год. 54 хв., що підтверджується відповідною довідкою про доставку електронного документу. (а.с. 31зв.) Поштове відправлення з копією ухвали суду від 21.11.2025 та копією позовної заяви з доданими до неї документами отримано одержувачем 24.11.2025, що підтверджується відповідним рекомендованим повідомленням про вручення поштового відправлення.(а.с. 33)

Таким чином, враховуючи положення ст. 272 ЦПК України ухвала суду від 21.11.2025 вважається врученою відповідачу 21.11.2025.

07.01.2026 представником позивача було подано заяву про зміну предмета позову, яка мотивована тим, що відповідачем частково виконано вимоги та здійснено демонтаж сонячної електростанції. Водночас, металевий вагончик не демонтовано. Тому, представник позивача просила суд зобов'язати відповідача усунути перешкоди в користуванні комунальною земельною ділянкою загальною площею 0, 0114 га, в тому числі в межах «червоних ліній», розташовану у АДРЕСА_1 , шляхом демонтажу металевого вагончика за його рахунок з приведенням комунальної ділянки в первинний стан придатний для використання.

22.01.2026 від відповідача на адресу суду надійшла заява, яка за своїм змістом є відзивом на позовну заяву.

Ухвалою суду від 22.01.2026 вищевказану заяву відповідача (відзив на позовну заяву) залишено без розгляду.

Також, ухвалою суду від 22.01.2026 прийнято до розгляду заяву представника позивача про зміну предмета позову та запропоновано відповідачу надати суду відзив на позовну заяву з урахуванням зміни предмета позову.

Від відповідача відзив на позовну заяву з урахуванням зміни предмета позову на адресу суду не надходив.

Ухвалою суду від 17.02.2026 було закрито підготовче провадження у справі та призначено справу до судового розгляду по суті.

У судове засідання відповідач повторно не з'явився, хоча у відповідності до ст. 128 ЦПК України був належним чином повідомленим про дату, час та місце розгляду справ. Причини неявки суду не повідомлено. Від відповідача на адресу суду заяви про відкладення розгляду справи та/або розгляд справи у його відсутність не надходили.

Представник позивача не заперечувала щодо розгляду справи за відсутності відповідача та проведення заочного розгляду справи.

Враховуючи вищевикладене, думку представника позивача, а також положення ст.ст. 223, 280 ЦПК України, суд постановив провести судове засідання у відсутність відповідача та провести заочний розгляд справи (ухвала постановлена без оформлення окремого документа та занесена до протоколу судового засідання).

У судовому засіданні представник позивача змінені позовні вимоги підтримала в повному обсязі та просила їх задовольнити, аргументуючи мотивами, викладеними в позовній заяві та заяві про зміну предмета позову.

При розгляді справи судом встановлені наступні факти та відповідні їм правовідносини.

07.10.2025 Департаментом земельних ресурсів Вінницької міської ради було проведено обстеження земельної ділянки Вінницької міської територіальної громади за адресою: АДРЕСА_1 , поруч із земельною ділянкою з кадастровим номером 0520680500:01:002:0052, яка належить на праві приватної власності ОСОБА_1 .

За результатами вищевказаного обстеження було складено акт № 57, з якого вбачається, що ОСОБА_1 використовує за адресою: АДРЕСА_1 , біля земельної ділянки з кадастровим номером 0520680500:01:002:0052, яка належить йому на праві власності, ще дві комунальних земельних ділянки загальною площею 0, 0114 га, з яких:

«1. площею 0, 0109 га, шляхом встановлення сонячної електростанції, яка складається з 45 фотоелектричних модулів, змонтованих на металевому каркасі.

Вказаний об'єкт є наземним об'єктом електроенергетики, зокрема генераційною установкою для виробництва електричної енергії з використанням сонячного випромінювання, призначеною для потреб приватного домогосподарства.

Згідно з містобудівною документацією, зокрема Комплексним планом просторового розвитку Вінницької міської територіальної громади та проєктом внесення змін до генерального плану м. Вінниці, затвердженим рішенням міської ради від 20.12.2024 № 2675, земельна ділянка за адресою: АДРЕСА_2 на 1-му пров. Лірницький, біля земельної ділянки з кадастровим номером: 0520680500:01:002:0052 розташована в межах територій вулиць, доріг та виробничих проїздів («червоних ліній») і частково в зоні садибної житлової забудови.

Відповідно до Закону України «Про автомобільні дороги» розміщення будь-яких об'єктів у межах смуги відведення без дозволу власників доріг або уповноважених органів заборонено. Межі вулиць визначаються «червоними лініями», у межах яких розташування споруд та об'єктів не допускається. Згідно 3 ст. 39 Земельного кодексу України, використання земель житлової та громадської забудови здійснюється відповідно до генерального плану населеного пункту, містобудівної документації та з дотриманням будівельних норм і стандартів.

Існуючий профіль вулиці (проїзду/дороги без твердого покриття) у зв'язку із встановленням сонячної електростанції на металевому каркасі на комунальній ділянці площею 0,0109 га зміщений, та не відповідає положенням «червоних ліній» вулиці…

2. площею 0, 0005 га, на ділянці розміщений металевий вагончик розмірами 2,5 м х 2 м. Інформація про наявність дозвільних документів на встановлення такого елементу об?єкта благоустрою відсутня.

Ділянка перебуває в занедбаному стані (заросла чагарниками, бур'янами), поруч з ділянкою здійснено складування автомобільних покришок, дерев'яних піддонів.

Розміщення малих архітектурних форм здійснюється відповідно до цього Закону за рішенням власника об?єкта благоустрою з дотриманням вимог законодавства, норм і правил (ч. 2 ст. 21 Закону України «Про благоустрій населених пунктів»).

Вказаний вище елемент об?єкта благоустрою облаштовано за відсутності дозволу Вінницької міської ради (власника об?єкта благоустрою)…». (а.с. 9-12)

До акту додано план-схему земельних ділянок. (а.с. 13-15)

Згідно інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру Іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об'єктів нерухомого майна щодо об'єкта нерухомого майна від 04.11.2025, земельна ділянка площею 0,094 га, кадастровий номер 0520680500:01:002:0052, належить на праві власності ОСОБА_1 . (а.с. 16)

22.09.2025 Департаментом земельних ресурсів Вінницької міської ради повідомлено ОСОБА_1 про необхідність надання документів на підставі яких він використовує комунальні ділянки площею 0, 0150 га та площею 0, 0003 га, на яких розміщені сонячні панелі на металевому корпусі та тимчасова споруда (повідомлення № 37/00/010/57823). (а.с. 17)

Вищевказане повідомлення повернулось на адресу відправника із відміткою «за закінченням терміну зберігання», що підтверджується відповідним рекомендованим повідомленням про вручення поштового відправлення. (а.с. 18-18зв.)

Також 10.10.2025 ОСОБА_1 . Департаментом земельних ресурсів Вінницької міської ради було направлено вимогу № 37/00/010/62377 про необхідність усунути перешкоди в користуванні за призначенням розташованих в межах «червоних ліній» комунальних земельних ділянок загальною площею 0, 0114 га, які вказані в акті обстеження департаменту земельних ресурсів міської ради від 07.10.2055 № 57, шляхом демонтажу розташованих на них елементів об'єктів благоустрою (сонячної електростанції та металевого вагончика). (а.с. 20)

Вищевказана вимога повернулась на адресу відправника із відміткою «невірна адреса» та дописом «за закінченням терміну зберігання», що підтверджується відповідним рекомендованим повідомленням про вручення поштового відправлення. (а.с. 19-19зв.)

З акту комісійного огляду земельних ділянок Вінницької міської територіальної громади за адресою: м. Вінниця, вул. Шкуринецька, б/н від 26.12.2025 вбачається наступне:

«станом на 26.12.2025 вимоги департаменту земельних ресурсів міської ради щодо усунення перешкод у користуванні зазначеними вище земельними ділянками комунальної форми власності, пред'явлені ОСОБА_1 , виконані частково.

Зокрема, на земельній ділянці комунальної форми власності площею 0, 0109 га здійснено демонтаж сонячної електростанції, яка складалася з 45 фотоелектричних модулів, встановлених на металевому каркасі.

Водночас металевий вагончик розміром 2,5 м х 2,0 м, розміщений на іншій земельній ділянці комунальної форми власності площею 0,0005 га, станом на дату огляду не демонтовано та не прибрано.». (а.с. 44)

До вищевказаного акту додано фотоматеріали (в ході огляду здійснювалась фотофіксація, про шо вказано в акті). (а.с. 44 зв.)

Отже, після звернення позивача до суду відповідачем було частково виконано вимоги міської ради про усунення перешкод у користуванні земельними ділянками комунальної форми власності загальною площею 0, 0114 га, а саме в частині усунення перешкод в користуванні земельною ділянкою площею 0, 0109 га шляхом демонтажу сонячної електростанції.

Правові, економічні, екологічні, соціальні та організаційні засади благоустрою населених пунктів, створення умов, сприятливих для життєдіяльності людини визначає Закон України «Про благоустрій населених пунктів».

Відповідно до ч. 1 та ч. 2 ст. 10 Закону України «Про благоустрій населених пунктів» встановлено, що до повноважень сільських, селищних і міських рад у сфері благоустрою населених пунктів належить затвердження місцевих програм та заходів з благоустрою населених пунктів, а також затвердження правил благоустрою територій населених пунктів. До повноважень виконавчих органів сільських, селищних, міських рад належить забезпечення виконання місцевих програм та здійснення заходів з благоустрою населених пунктів.

Згідно із ст. 13 Закону України «Про благоустрій населених пунктів» до об'єктів благоустрою населених пунктів належать, зокрема, вулиці, дороги, провулки, узвози, проїзди, пішохідні та велосипедні доріжки. До об'єктів благоустрою можуть належати також інші території в межах населеного пункту.

Відповідно до ч. 1, ч. 2 та ч. 4 ст. 20 Закону України «Про благоустрій населених пунктів» організацію благоустрою населених пунктів забезпечують місцеві органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування відповідно до повноважень, установлених законом. Благоустрій здійснюється в обов'язковому порядку на всій території населеного пункту (села, селища, міста). Рішення місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування щодо благоустрою території певного населеного пункту є обов'язковим для виконання розміщеними на цій території підприємствами, установами, організаціями та громадянами, які на ній проживають.

Згідно п. 9 ч. 1 ст. 21 Закону України «Про благоустрій населених пунктів» елементами (частинами) об'єктів благоустрою є малі архітектурні форми, до яких на підставі частини 2 вказаної статті належать: альтанки, павільйони, навіси; паркові арки (аркади) і колони (колонади); вуличні вази, вазони і амфори; декоративна та ігрова скульптура; вуличні меблі (лавки, лави, столи); сходи, балюстради; паркові містки; огорожі, ворота, ґрати; інформаційні стенди, дошки, вивіски; інші елементи благоустрою, визначені законодавством. Розміщення малих архітектурних форм здійснюється відповідно до цього Закону за рішенням власника об'єкта благоустрою з дотриманням вимог законодавства, норм і правил.

Відповідно до Правил благоустрою території Вінницької міської територіальної громади, затверджених рішенням Вінницької міської ради № 2254 від 22.05.2020 (із змінами внесеними рішенням Вінницької міської ради № 255 від 26.02.2021) на об'єктах, елементах благоустрою забороняється займати самовільно земельні ділянки, використовувати не за цільовим призначенням, за відсутності документа, що засвідчує право власності або використання (пп. 21 п. 2.12.1 Правил).

Так, у ході розгляду справи судом встановлено, що відповідачу на праві власності належить земельна ділянка з кадастровим номером 0520680500:01:002:0052, поруч із якою відповідач самовільно використовує також комунальну земельну ділянку площею 0, 0005 га, розташовану за адресою: АДРЕСА_1 , на якій в порушення Правил благоустрою території Вінницької міської територіальної громади та Закону України «Про благоустрій населених пунктів» відповідачем було встановлено металевий вагончик без наявності на це дозвільних документів, що підтверджується належними й допустимими доказами, наявними в матеріалах справи.

Відповідно до ст. 12 ЗК України до повноважень міських рад у галузі земельних відносин на території міст належить, зокрема: розпорядження землями комунальної власності, територіальних громад; передача земельних ділянок комунальної власності у власність громадян та юридичних осіб відповідно до цього Кодексу; надання земельних ділянок у користування із земель комунальної власності відповідно до цього Кодексу; обмеження, тимчасова заборона (зупинення) використання земель громадянами і юридичними особами у разі порушення ними вимог земельного законодавства. До повноважень виконавчих органів сільських, селищних, міських рад у галузі земельних відносин належить, зокрема, здійснення державного контролю за використанням та охороною земель у межах та порядку, встановлених законом.

Виходячи з положень ст. 83 ЗК України у комунальній власності перебувають усі землі в межах населених пунктів, крім земельних ділянок приватної та державної власності.

Попередній вибір земельних ділянок для розміщення об'єктів, погодження місць їх розташування та інших питань, пов'язаних із вилученням земельних ділянок, передачою земельних ділянок у власність або постійне користування, оренду, мають здійснюватися згідно з вимогами, визначеними Земельним кодексом України та прийнятими відповідно до нього нормативно-правовими актами. Процедура такої передачі залежить від правового режиму, місця розташування, розміру і цінності земельної ділянки. Разом з тим, у будь-якому випадку підставою для передачі громадянам та юридичним особам, зокрема земельних ділянок державної або комунальної власності, є рішення уповноваженого органу.

Статтею 116 ЗК України визначено підстави набуття права на землю із земель державної та комунальної власності. Набуття права на землю громадянами та юридичними особами здійснюється шляхом передачі земельних ділянок у власність або надання їх у користування.

Порядок надання земельних ділянок державної або комунальної власності у користування, передачі земельних ділянок в оренду, встановлення земельних сервітутів на землях державної та комунальної власності чітко регламентовано земельним законодавством.

Відповідно до ст.ст. 125, 126 ЗК України право власності на земельну ділянку, а також право постійного користування та право оренди земельної ділянки виникають з моменту державної реєстрації цих прав. Право власності, користування земельною ділянкою оформлюється відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».

У зв'язку з цим, ст. 211 ЗК України самовільне зайняття земельних ділянок віднесено до порушень земельного законодавства, за яке громадяни та юридичні особи несуть відповідальність відповідно до закону.

З урахуванням положень Земельного кодексу України, зміст терміну «самовільне зайняття земельних ділянок» розкрито у Законі України «Про державний контроль за використанням та охороною земель».

Відповідно до ст. 1 Закону України «Про державний контроль за використанням та охороною земель» самовільне зайняття земельних ділянок - це будь-які дії, які свідчать про фактичне використання земельної ділянки за відсутності відповідного рішення органу виконавчої влади чи органу місцевого самоврядування про її передачу у власність або надання у користування (оренду) або за відсутності вчиненого правочину щодо такої земельної ділянки, за винятком дій, які відповідно до закону є правомірними.

Таким чином, в основі самовільного зайняття земельних ділянок лежить порушення установленого порядку щодо передачі (надання) земельних ділянок. Зокрема, це відсутність рішення органу місцевого самоврядування або органу виконавчої влади про передачу (надання) земельної ділянки державної або комунальної власності та (або) правовстановлюючого документа на цю ділянку.

Згідно із ст. 212 ЗК України самовільно зайняті земельні ділянки підлягають поверненню власникам землі або землекористувачам без відшкодування затрат, понесених за час незаконного користування ними. Приведення земельних ділянок у придатний для використання стан, включаючи знесення будинків, будівель і споруд, здійснюється за рахунок громадян або юридичних осіб, які самовільно зайняли земельні ділянки. Повернення самовільно зайнятих земельних ділянок провадиться за рішенням суду.

Отже, заслухавши пояснення представника позивача в судовому засіданні, дослідивши письмові пояснення викладені позивачем у позові та заяві про зміну предмета спору і оцінивши, відповідно до ст. 89 ЦПК України, належність, допустимість, достовірність кожного доказу окремо, а також достатність і взаємний зв'язок доказів, наявних в справі, у їх сукупності, враховуючи вищевикладене, прийшов до переконання в тому, що позов підлягає частковому задоволенню.

Враховуючи вищевикладене, а також ст. 16 ЦК України, згідно якої суд може захистити цивільне право або інтерес у спосіб, що встановлений договором або законом, суд приходить до висновку, що в даному випадку існують підстави та необхідність для захисту прав позивача шляхом зобов'язання відповідача усунути перешкоди в користуванні комунальною земельною ділянкою загальною площею 0, 0005 га, розташованою у АДРЕСА_1 , шляхом демонтажу металевого вагончика за його рахунок з приведенням комунальної земельної ділянки в первинний стан придатний для використання.

У задоволенні решти позовних вимог, а саме в частині зобов'язання відповідача усунути перешкоди в користуванні комунальною земельною ділянкою загальною площею 0, 0109 га слід відмовити, оскільки такі вимоги не були предметом спору з часу постановлення судом ухвали від 22.01.2026.

Вирішуючи питання щодо розподілу судових витрат між сторонами, суд прийшов до наступного висновку.

Згідно із ч. 1 ст. 133 ЦПК України судові витрати складаються з судового збору та витрат, пов'язаних з розглядом справи.

Судом встановлено сплату позивачем при зверненні до суду з позовом судового збору в сумі 3 028, 00 гривень, що підтверджується платіжною інструкцією № 1497 від 06.11.2025. (а.с. 21)

Враховуючи положення ч. 1 ст. 141 ЦПК України, приймаючи до уваги те, що вимогу пропорційності розподілу судових витрат при частковому задоволенні позову точно визначити неможливо, оскільки даний позов носить вимоги немайнового характеру, то судові витрати розподіляються між сторонами порівну, а саме: з відповідача на користь позивача підлягає стягненню судовий збір в сумі 1 514, 00 гривень, пропорційно розміру задоволених позовних вимог, а решта витрат на сплату судового збору в сумі 1 514, 00 гривень, підлягає залишенню за позивачем.

Доказів понесення учасниками справи інших судових витрат суду не надано.

На підставі викладеного та керуючись Конституцією України, Законом України «Про благоустрій населених пунктів», Законом України «Про державний контроль за використанням та охороною земель», Правилами благоустрою території Вінницької міської територіальної громади, затвердженими рішенням Вінницької міської ради № 2254 від 22.05.2020 (із змінами внесеними рішенням Вінницької міської ради № 255 від 26.02.2021), Земельним кодексом України, ст.ст. 12, 15, 16, 324, 327, 373, 391 ЦК України, ст.ст. 2, 4, 6, 10-13, 43, 44, 76-83, 89, 133, 141, 229, 258, 259, 263-265, 273, 354, 355 ЦПК України, суд, -

УХВАЛИВ:

Позов задовольнити частково.

Зобов'язати ОСОБА_1 усунути перешкоди в користуванні комунальною земельною ділянкою загальною площею 0, 0005 га, розташованою у АДРЕСА_1 , шляхом демонтажу металевого вагончика за його рахунок з приведенням комунальної земельної ділянки в первинний стан придатний для використання.

У задоволенні решти позовних вимог - відмовити.

Стягнути з ОСОБА_1 на користь Вінницької міської ради судовий збір в сумі 1 514, 00 гривень.

Судовий збір в сумі 1 514, 00 гривень залишити за Вінницькою міською радою.

Заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача. Заяву про перегляд заочного рішення може бути подано протягом тридцяти днів з дня його проголошення. Учасник справи, якому повне заочне рішення суду не було вручене у день його проголошення, має право на поновлення пропущеного строку на подання заяви про його перегляд - якщо така заява подана протягом двадцяти днів з дня вручення йому повного заочного рішення суду. Строк на подання заяви про перегляд заочного рішення може бути також поновлений в разі пропуску з інших поважних причин.

Апеляційна скарга на рішення суду позивачем може бути подана протягом тридцяти днів з дня його складення до Вінницького апеляційного суду.

Заочне рішення набирає законної сили, якщо протягом строків, встановлених ЦПК України, не подані заява про перегляд заочного рішення або апеляційна скарга, або якщо рішення залишено в силі за результатами апеляційного розгляду справ.

Вінницька міська рада: код ЄДРПОУ 25512617; місцезнаходження: 21050, м. Вінниця, вул. Соборна, 59.

ОСОБА_1 : ІНФОРМАЦІЯ_1 ; РНОКПП НОМЕР_1 ; місце проживання, зареєстроване у встановленому законом порядку: АДРЕСА_4 .

Рішення суду складено 04.05.2026.

Суддя