Справа № 682/742/26
Провадження № 2/682/818/2026
04 травня 2026 року м. Славута
Славутський міськрайонний суд Хмельницької області у складі головуючого судді Шевчука В.В., за участю секретаря судових засідань Придачук Г.Л., розглянувши у м. Славута цивільну справу за позовом Акціонерного товариства «Акцент-Банк» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості,
До суду надійшов позов Акціонерного товариства «Акцент-Банк» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості.
Ухвалою суду від 31.03.2026 у даній справі відкрито провадження та призначено судове засідання на 04.05.2026.
04.05.2026 в призначений час учасники справи до суду не з'явились.
Представником позивача заявлено клопотання про розгляд справи за відсутності представника АТ «А-Банк». Проти ухвалення заочного рішення представник позивача не заперечує.
Відповідач Грабарчук О.Ю. на розгляд не з'явилася та про причини неявки не повідомила. Суд не має відомостей щодо її належного повідомлення, оскільки конверт повернувся із відміткою «Адресат відсутній».
Таким чином, враховуючи ту обставину, що відповідач до суду не з'явився вперше та причини неявки суду не відомі, з метою не порушення прав усіх учасників справи на участь в судовому засіданні, суд вважає за необхідне розгляд справи відкласти на 20.05.2026 о 15 год 00 хв.
Керуючись ст. 223, 247 ЦПК України, суд
Судове засідання по справі за позовом Акціонерного товариства «Акцент-Банк» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості - відкласти на 20.05.2026 о 15 год 00 хв., про що повідомити учасників справи.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя В.В. Шевчук