Справа № 674/226/26
Провадження № 2/674/484/26
про проведення судового засідання у режимі відеоконференції
04 травня 2026 року м.Дунаївці
Суддя Дунаєвецького районного суду Хмельницької області Сосна О.М., розглянувши заяви представника позивачів адвоката Чабан І.В. та представника відповідача адвоката Пивоварова В.І. про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 , ОСОБА_2 до Товариства з обмеженою відповідальністю «Карпон-Транс», фізичної особи-підприємця ОСОБА_3 , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору на стороні відповідача: ОСОБА_4 про відшкодування шкоди, заподіяної смертю фізичної особи (ціна позову 2 000 000 грн),
У провадженні Дунаєвецького районного суду Хмельницької області знаходиться вказана цивільна справа.
У матеріалах справи містяться заяви представника позивачів адвоката Чабан І.В. та представника відповідача фізичної особи-підприємця ОСОБА_3 - адвоката Пивоварова В.І. про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду.
Підготовче судове засідання у справі призначено на 13год 00 хв 19.05.2026.
Згідно з ч.ч.1, 4 ст.212 ЦПК України учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов'язковою. Учасники справи беруть участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів та засобів електронної ідентифікації, що мають високий рівень довіри, відповідно до вимог законів України «Про електронні документи та електронний документообіг» та «Про електронну ідентифікацію та електронні довірчі послуги», у порядку, визначеному Положенням про Єдину судову інформаційно-комунікаційну систему та/або положеннями, що визначають порядок функціонування її окремих підсистем (модулів).
Враховуючи наявність технічної можливості для проведення відеоконференції, зазначені заяви представників сторін слід задовольнити та провести підготовче судове засідання в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів.
Керуючись ст.ст.212, 260, 261 ЦПК України, -
Заяви представника позивачів адвоката Чабан І.В. та представника відповідача адвоката Пивоварова В.І. про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду задовольнити.
Підготовче судове засідання у справі за позовом ОСОБА_1 , ОСОБА_2 до Товариства з обмеженою відповідальністю «Карпон-Транс», фізичної особи-підприємця ОСОБА_3 , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору на стороні відповідача: ОСОБА_4 про відшкодування шкоди, заподіяної смертю фізичної особи (ціна позову 2 000 000 грн), призначене на 13 год 00 хв 19.05.2026 провести в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів за допомогою підсистеми відеоконференцзв'язку «ВКЗ» за участю представника позивачів адвоката Чабан І.В. та представника відповідача адвоката Пивоварова В.І.
Копію ухвали направити для відома адвокатам: Чабан І.В., Пивоварову В.І.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя О.М.Сосна