Ухвала від 04.05.2026 по справі 908/809/26

номер провадження справи 22/46/26

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА

04.05.2026 Справа № 908/809/26

м.Запоріжжя Запорізької області

Суддя Господарського суду Запорізької області Ярешко О.В., розглянувши заяву представника Акціонерного товариства “РАЙФФАЙЗЕН БАНК» Крячковської І.М. , про участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції у справі № 908/809/26

за позовом: Акціонерного товариства “РАЙФФАЙЗЕН БАНК» (вул. Генерала Алмазова, буд. 4А, м. Київ, 01011), наявний зареєстрований електронний кабінет

до відповідача-1: Приватного сільськогосподарського підприємства “БАНІВКА» (вул. Центральна, буд. 44, с. Банівка, Приморський район, Запорізька область, 72103), відсутній зареєстрований електронний кабінет

до відповідача-2: Фізичної особи ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 ), відсутній зареєстрований електронний кабінет

про солідарне стягнення 1' 327' 199,54 грн.

ВСТАНОВИВ:

Ухвалою Господарського суду Запорізької області від 13.04.2026 року по справі № 908/809/26 відкрито провадження у справі за позовом Акціонерного товариства “РАЙФФАЙЗЕН БАНК», за правилами загального позовного провадження. Підготовче засідання призначено на 05.05.2026 о/об 10 год. 30 хв.

01.05.2026 через систему «Електронний суд» від представника Акціонерного товариства “РАЙФФАЙЗЕН БАНК» надійшла заява про участь представника - Крячковської І.М. у судовому засіданні 05.05.2026, та в інших судових засіданнях, в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів представника позивача.

Розглянувши заяву представника позивача суд дійшов висновку про її задоволення, виходячи з такого.

Положеннями ч.ч. 1-5 ст. 197 ГПК України визначено, що учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов'язковою. Учасник справи подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду не пізніше ніж за п'ять днів до судового засідання. Ризики технічної неможливості участі у відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв'язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.

Керуючись ст.ст. 197, 234, 235 Господарського процесуального кодексу України, суд

УХВАЛИВ:

Заяву Акціонерного товариства “РАЙФФАЙЗЕН БАНК» про участь у судовому засіданні представника Крячковської І.М. в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів представника позивача, задовольнити.

Здійснювати проведення судового засідання у справі № 908/809/26, яке відбудеться 05.05.2026 о/об 10 год. 30 хв., та в інших судових засіданнях, призначених судом, у режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів представника позивача та програмного забезпечення за посиланням vkz.court.gov.ua (EasyCon).

Представнику позивача, що братиме участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції, мати при собі паспорт або інший документ, що посвідчує особу (з власною фотокарткою), а також документи на підтвердження повноважень представника.

Ухвала набирає законної сили після її підписання суддею та не підлягає оскарженню окремо від рішення суду. Ухвала підписана 04.05.2026 .

Суддя О.В. Ярешко

Попередній документ
136199708
Наступний документ
136199710
Інформація про рішення:
№ рішення: 136199709
№ справи: 908/809/26
Дата рішення: 04.05.2026
Дата публікації: 05.05.2026
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Господарський суд Запорізької області
Категорія справи: Господарські справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах щодо оскарження актів (рішень) суб'єктів господарювання та їхніх органів, посадових та службових осіб у сфері організації та здійснення; банківської діяльності, з них; кредитування, з них; забезпечення виконання зобов’язання
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено до судового розгляду (13.04.2026)
Дата надходження: 01.04.2026
Предмет позову: про стягнення 1 327 199,54 грн.
Розклад засідань:
05.05.2026 10:30 Господарський суд Запорізької області