Справа № 369/7574/26
Провадження № 1-кс/369/1119/26
27.04.2026 м. Київ
Слідчий суддя Києво-Святошинського районного суду Київської області ОСОБА_1 , при секретарі ОСОБА_2 , розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Києві клопотання прокурора Боярського відділу Фастівської окружної прокуратури Київської області ОСОБА_3 , про тимчасовий доступ до речей і документів, за матеріалами досудового розслідування, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №42026112310000044 від 15.04.2026 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України, -
21 квітня 2026 року до суду надійшло клопотання прокурора Боярського відділу Фастівської окружної прокуратури Київської області ОСОБА_3 , про тимчасовий доступ до речей і документів, за матеріалами досудового розслідування, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №42026112310000044 від 15.04.2026 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України.
Клопотання обґрунтовується тим, що Фастівською окружною прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні №42026112310000044 від 15.04.2026 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.364 КК України.
У ході досудового розслідування встановлено, що протягом 2023-2024 років Комунальним підприємством « ІНФОРМАЦІЯ_1 » Боярської міської ради (код ЄДРПОУ НОМЕР_1 ) було проведено ряд закупівель електроенергії та укладено договори з постачальником ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_2 ), протягом дії вказаних договорів комунальним підприємством незаконно, всупереч п. 2 ч. 5 ст. 41 Закону України «Про публічні закупівлі», якою встановлено, що істотні умови договору про закупівлю не можуть змінюватися після його підписання до виконання зобов'язань сторонами в повному обсязі, крім випадків збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю/внесення змін до такого договору щодо збільшення ціни за одиницю товару. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, природного газу та електричної енергії, неодноразово здійснювалось підвищення ціни електроенергії порівняно із початковою ціною, закладеною в договорі, одночасно із зменшенням обсягів закупівлі електроенергії.
1) 26.10.2023 КП « ІНФОРМАЦІЯ_1 » укладено із ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » договір на закупівлю електроенергії №388/23 від 26.10.2023 на суму 5697500 грн., протягом дії договору ціна закупівлі електроенергії збільшена із 5,375 до 7,87 грн. за 1 кВт.
2) 28.12.2023 КП « ІНФОРМАЦІЯ_1 » укладено із ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » договір на закупівлю електроенергії №489/23 від 28.12.2023 на суму 576870 грн., протягом дії договору ціна закупівлі електроенергії збільшена із 5,494 до 7,98 грн. за 1 кВт.
3) 17.09.2024 КП « ІНФОРМАЦІЯ_1 » укладено із ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » договір на закупівлю електроенергії №374/24 від 17.09.2024 на суму 1461525 грн., протягом дії договору ціна закупівлі електроенергії збільшена із 7,495 до 7,98 грн. за 1 кВт.
4) 23.10.2024 КП « ІНФОРМАЦІЯ_1 » укладено із ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » договір на закупівлю електроенергії №403/24 від 23.10.2024 на суму 8882800 грн., протягом дії договору ціна закупівлі електроенергії збільшена із 8,38 до 10,58 грн. за 1 кВт.
Внаслідок такого систематичного підвищення ціни закупівлі електроенергії КП « ІНФОРМАЦІЯ_1 » недоотримало запланований у початковому договорі обсяг електроенергії та втратило активи у вигляді переплати бюджетних коштів за вказаними договорами.
Таким чином, аналіз вказаної інформації дає підстави вважати, що протягом 2023-2024 років посадові особи КП « ІНФОРМАЦІЯ_1 » заключили із ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » ряд договорів на постачання електричної енергії, а у подальшому зловживаючи своїм службовим становищем, діючи умисно, з метою одержання ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » неправомірної вигоди у вигляді надмірно сплачених бюджетних коштів, заключили із вказаним товариством ряд додаткових угод, якими протиправно збільшили початкову ціну електроенергії, при цьому зменшуючи її обсяги, внаслідок чого спричинили збитки бюджету територіальної громади, що більше ніж у двісті п'ятдесят разів перевищують неоподатковуваний мінімум доходів громадян і є тяжкими наслідками відповідно до примітки до ст. 364 КК України.
Системний аналіз положень ч. 1 ст. 525, ст. 526, ч. 1 ст. 651 ЦК України та положень п. 2 ч. 5 ст. 41 Закону «Про публічні закупівлі» дає підстави для висновку про те, що зміна істотних умов договору про закупівлю (збільшення ціни за одиницю товару) є правомірною виключно за таких умов:
- відбувається за згодою сторін;
- порядок зміни умов договору має бути визначений самим договором (відповідно до проекту, який входив до тендерної документації);
- підстава збільшення - коливання ціни такого товару на ринку (обґрунтоване і документально підтверджене постачальником);
- ціна за одиницю товару може збільшуватися пропорційно, але не більше ніж на 10%;
- загальна сума (ціна) договору не повинна збільшуватися.
Відповідна правова позиція щодо застосування ст. 41 Закону України «Про публічні закупівлі» наведена у постановах від 09.06.2022 у справі № 927/636/21, від 07.12.2022 у справі № 927/189/22, від 07.02.2023 у справі № 927/188/22.
Поряд з цим, у пункті 56 постанови Великої Палати Верховного Суду від 24.01.2024 у справі № 922/2321/22 суд констатував, що у будь-якому разі ціна за одиницю товару не може бути збільшена більше ніж на 10 % від тієї ціни товару, яка була визначена сторонами в договорі за результатами процедури закупівлі, незалежно від кількості та строків зміни ціни протягом строку дії договору.
Тобто під час дії договору про закупівлю сторони можуть неодноразово змінювати ціну товару в бік збільшення за наявності умов, встановлених у статті 652 ЦК України та пункті 2 частини п'ятої статті 41 Закону № 922-VIII, проте загальне збільшення такої ціни не повинно перевищувати 10 % від тієї ціни товару, яка була визначена сторонами при укладенні договору за результатами процедури закупівлі.
Однак, аналізом вказаних вище договорів, попередньо встановлено, що посадові особи КП « ІНФОРМАЦІЯ_1 » діяли всупереч вимог п. 2 ч. 5 ст. 41 Закону «Про публічні закупівлі» та систематично, всупереч інтересам КП « ІНФОРМАЦІЯ_1 », яке виступало розпорядником бюджетних коштів, підвищували вартість закупівлі електроенергії.
З метою встановлення фактичних обставин укладення та виконання договорів на постачання електричної енергії, укладених між КП « ІНФОРМАЦІЯ_1 » та ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » №388/23 від 26.10.2023, №489/23 від 28.12.2023 №374/24 від 17.09.2024 та №403/24 від 23.10.2024 підстав та обґрунтованості зміни ціни електричної енергії, фактичних обсягів постачання та проведених розрахунків виникла необхідність у тимчасовому доступі до документів, що перебувають у володінні Комунального підприємства « ІНФОРМАЦІЯ_1 ».
Крім цього, методика розслідування злочинів економічної спрямованості передбачає необхідність проведення судових почеркознавчої, та економічної експертиз з метою отримання відомостей про обставини, що підлягають доказуванню у кримінальному провадженні.
Відповідно до положень пункту 1.1 Інструкції про призначення та проведення судових експертиз та експертних досліджень та Науково-методичних рекомендацій з питань підготовки та призначення судових експертиз та експертних досліджень, затвердженого Наказом Міністерства юстиції України від 8 жовтня 1998 року №53/5, об'єктом почеркознавчої експертизи є почерковий матеріал, в якому відображені ознаки почерку певної особи у тому обсязі, в якому їх можна виявити для вирішення поставлених завдань. Для проведення почеркознавчих досліджень рукописних записів та підписів надаються лише оригінали документів.
Так, 23.04.2026 у даному кримінальному провадженні призначено судову почеркознавчу експертизу та судову економічну експертизу. Разом з тим, для забезпечення їх проведення та підтвердження або спростування встановлених обставин, які можуть вказувати на протиправне заволодіння бюджетними коштами, існує обґрунтована необхідність у вилученні оригіналів документів, пов'язаних із укладенням та виконанням договорів постачання електричної енергії.
Потреби досудового розслідування в оригіналах документів, які можуть бути процесуальним джерелом доказів та необхідні для проведення подальшого слідства у кримінальному провадженні, виправдовують такий ступінь втручання у права і свободи окремих осіб.
Крім того, необхідно врахувати, що фактично господарські відносини з приводу закупівлі електроенергії за вказаними договорами вже завершилися внаслідок закінчення строків дії договорів, договори та інші пов'язані із їх виконанням документи вже передані для зберігання в архів, а відтак вилучення оригіналів документів не буде перешкоджати здійсненню господарської діяльності.
Враховуючи викладене, у ході проведення досудового розслідування виникла необхідність в отриманні дозволу на тимчасовий доступ до документів, які перебувають у володінні Комунального підприємства « ІНФОРМАЦІЯ_1 », розташованого за адресою: АДРЕСА_1 , з можливістю ознайомлення з ними, вилучення оригіналів документів, а саме:
1) документи, створені під час проведення відкритих торгів по закупівлям Комунального підприємства « ІНФОРМАЦІЯ_1 » у ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » за договорами №388/23 від 26.10.2023, №489/23 від 28.12.2023 №374/24 від 17.09.2024 та №403/24 від 23.10.2024 (ІD закупівель в електронній системі публічних закупівель ІНФОРМАЦІЯ_3 : ІНФОРМАЦІЯ_4 , ІНФОРМАЦІЯ_5 , ІНФОРМАЦІЯ_6 , ІНФОРМАЦІЯ_7 ), зокрема, але не виключно:
- тендерна документація, з усіма змінами та доповненнями;
- тендерні пропозиції учасників процедури закупівлі;
- тендерні пропозиції ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » з усіма додатками;
- всі рішення уповноваженої особи щодо проведення процедури закупівлі;
- протоколи розгляду тендерних пропозицій, протоколи визначення переможця торгів;
- рішення про визначення переможця процедури закупівлі;
- повідомлення про намір укласти договір;
- обґрунтування очікуваної вартості закупівлі електричної енергії (кошториси, розрахунки, довідки щодо середньоринкових цін);
- службові записки та інші документи, що стали підставою для визначення очікуваної вартості закупівлі;
2) договори №388/23 від 26.10.2023, №489/23 від 28.12.2023 №374/24 від 17.09.2024 та №403/24 від 23.10.2024 на постачання електричної енергії, укладені між Комунальним підприємством « ІНФОРМАЦІЯ_1 » та Товариством з обмеженою відповідальністю « ІНФОРМАЦІЯ_2 », з усіма додатками, додатковими угодами, комерційними пропозиціями, специфікаціями, змінами та доповненнями;
3) додаткові угоди до договорів №388/23 від 26.10.2023, №489/23 від 28.12.2023 №374/24 від 17.09.2024 та №403/24 від 23.10.2024 з усіма додатками, розрахунками та обґрунтуваннями зміни ціни;
4) листування між Комунальним підприємством « ІНФОРМАЦІЯ_1 » та Товариством з обмеженою відповідальністю « ІНФОРМАЦІЯ_2 » щодо укладення договорів №388/23 від 26.10.2023, №489/23 від 28.12.2023 №374/24 від 17.09.2024 та №403/24 від 23.10.2024 на постачання електричної енергії та додаткових угод до них;
5) листи, звернення або повідомлення ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » щодо необхідності підвищення ціни електричної енергії із додатками до них та обґрунтуванням;
6) документи, що підтверджують коливання ціни електричної енергії на ринку України, які використовувались ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » при укладенні додаткових угод до договорів №388/23 від 26.10.2023, №489/23 від 28.12.2023 №374/24 від 17.09.2024 та №403/24 від 23.10.2024 на постачання електричної енергії;
7) довідки, висновки, аналітичні матеріали та розрахунки ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » щодо зміни ціни електричної енергії;
8) розрахунки ціни електричної енергії за кожною додатковою угодою;
9) порівняльні таблиці або інші документи щодо співставлення ринкових цін електричної енергії та ціни за договорами №388/23 від 26.10.2023, №489/23 від 28.12.2023 №374/24 від 17.09.2024 та №403/24 від 23.10.2024 на постачання електричної енергії;
10) роздруківки, довідки або інші документи, що містять інформацію щодо середньозважених цін електричної енергії на ринку «на добу наперед», які використовувались при укладенні додаткових угод;
11) внутрішнє листування, письмові резолюції, накази, службові записки, висновки або погодження структурних підрозділів КП « ІНФОРМАЦІЯ_1 » щодо доцільності зміни ціни електричної енергії та укладення додаткових угод по договорам №388/23 від 26.10.2023, №489/23 від 28.12.2023 №374/24 від 17.09.2024 та №403/24 від 23.10.2024;
12) акти приймання-передачі електричної енергії або інші документи, що підтверджують вартість та об'єм поставленої електричної енергії за період дії договорів №388/23 від 26.10.2023, №489/23 від 28.12.2023 №374/24 від 17.09.2024 та №403/24 від 23.10.2024 на постачання електричної енергії та зміни ціни електричної енергії;
13) акти купівлі-продажу електричної енергії за кожний розрахунковий період;
14) відомості на підтвердження проплат під час виконання постачання електроенергії за договорами №388/23 від 26.10.2023, №489/23 від 28.12.2023 №374/24 від 17.09.2024 та №403/24 від 23.10.2024 між КП « ІНФОРМАЦІЯ_1 » та ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 », зокрема, але не виключно: меморіальні ордери, регістри та оборотно-сальдові відомості, акти звірки взаєморозрахунків, платіжні доручення, інструкції щодо перерахування коштів;
15) завірені копії документів щодо повноважень начальника КП « ІНФОРМАЦІЯ_1 » ОСОБА_4 , який підписав договори №388/23 від 26.10.2023, №489/23 від 28.12.2023 №374/24 від 17.09.2024 та №403/24 від 23.10.2024 (наказ про призначення, протокол загальних зборів, статут, посадова інструкція, положення про КП « ІНФОРМАЦІЯ_1 » або інші документи щодо повноважень);
16) завірені копії матеріалів особової справи начальника КП « ІНФОРМАЦІЯ_1 » ОСОБА_4 ;
17) документів, які містять вільні зразки підпису (накази, листи, заяви, договори, доповідні записки, резолюції тощо), підписані начальником КП « ІНФОРМАЦІЯ_1 » ОСОБА_4 , за період часу з 01.01.2023 по 31.12.2024 у кількості не менше ніж 30 екземплярів;
18) листування щодо переговорів із ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » щодо необхідності підвищення/зменшення ціни за електроенергію документи щодо того чи вирішувались розбіжності щодо ціни за електроенергію із ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » в судовому порядку (надати такі документи).
Вищевказані документи, до яких сторона обвинувачення просить надати тимчасовий доступ, перебувають у володінні Комунального підприємства « ІНФОРМАЦІЯ_1 » за адресою: АДРЕСА_1 мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні та будуть використані як докази у кримінальному провадженні.
На підставі наведеного, прокурор просив слідчого суддю клопотання задовольнити, розглядати клопотання слідчим суддею у судовому засіданні без участі слідчого та прокурора у випадку їх неявки, врахувати підтримання ними вимог клопотання в повному обсязі, не здійснювати фіксацію процесуальної дії за допомогою технічних засобів, в тому числі не здійснювати аудіо запис та відео запис судового засідання технічними засобами, оскільки слідчий та прокурор не заперечують проти визнання такої дії та результатів її здійснення чинними.
У судове засідання слідчий/прокурор не з'явився, прокурор просив суд розгляд клопотання провести у його відсутність, та без виклику особи, у володінні якої вони знаходяться.
Клопотання розглядається без участі слідчого/прокурора.
На підставі ч. 2 ст. 163 КПК судове засідання проводиться без виклику особи, у володінні якої знаходиться така інформація.
За нормами ч. 4 ст. 107 КПК України, фіксація під час розгляду слідчим суддею клопотання, за допомогою технічних засобів, не здійснювалась.
В силу ст. 131 Кримінального процесуального кодексу України (далі - КПК України) заходи забезпечення кримінального провадження застосовуються з метою досягнення дієвості цього провадження, а заходами забезпечення кримінального провадження є в тому числі тимчасовий доступ до речей, документів.
Частина 2 ст. 160 КПК України передбачає, що у клопотанні про надання тимчасового доступу до документів зазначаються:
1) короткий виклад обставин кримінального правопорушення, у зв'язку з яким подається клопотання;
2) правова кваліфікація кримінального правопорушення із зазначенням статті (частини статті) закону України про кримінальну відповідальність;
3) речі і документи, тимчасовий доступ до яких планується отримати;
4) підстави вважати, що речі і документи перебувають або можуть перебувати у володінні відповідної фізичної або юридичної особи;
5) значення речей і документів для встановлення обставин у кримінальному провадженні;
6) можливість використання як доказів відомостей, що містяться в речах і документах, та неможливість іншими способами довести обставини, які передбачається довести за допомогою цих речей і документів, у випадку подання клопотання про тимчасовий доступ до речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю;
7) обґрунтування необхідності вилучення речей і оригіналів або копій документів, якщо відповідне питання порушується стороною кримінального провадження.
Відповідно до положень ч. 5 та ч. 7 ст. 163 КПК України слідчий суддя, суд постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, якщо сторона кримінального провадження у своєму клопотанні доведе наявність достатніх підстав вважати, що ці речі або документи:
1) перебувають або можуть перебувати у володінні відповідної фізичної або юридичної особи;
2) самі по собі або в сукупності з іншими речами і документами кримінального провадження, у зв'язку з яким подається клопотання, мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні;
3) не становлять собою або не включають речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю.
Відповідно до ст. 162 КПК України до охоронюваної законом таємниці, яка міститься в речах і документах, належать:
1) інформація, що знаходиться у володінні засобу масової інформації або журналіста і надана їм за умови нерозголошення авторства або джерела інформації;
2) відомості, які можуть становити лікарську таємницю;
3) відомості, які можуть становити таємницю вчинення нотаріальних дій;
4) конфіденційна інформація, в тому числі така, що містить комерційну таємницю;
5) відомості, які можуть становити банківську таємницю;
6) особисте листування особи та інші записи особистого характеру;
7) інформація, яка знаходиться в операторів та провайдерів телекомунікацій, про зв'язок, абонента, надання телекомунікаційних послуг, у тому числі отримання послуг, їх тривалості, змісту, маршрутів передавання тощо;
8) персональні дані особи, що знаходяться у її особистому володінні або в базі персональних даних, яка знаходиться у володільця персональних даних;
9) державна таємниця;
10) таємниця фінансового моніторингу;
11) відомості, що становлять професійну таємницю відповідно до Закону України "Про ринки капіталу та організовані товарні ринки".
Відповідно до вимог ч. 1 ст. 159 КПК України, тимчасовий доступ до речей і документів полягає у наданні стороні кримінального провадження особою, у володінні якої знаходяться такі речі і документи, можливості ознайомитися з ними, зробити їх копії та, у разі прийняття відповідного рішення слідчим суддею вилучити їх (здійснити їх виїмку).
Так, прокурор в клопотанні просив суд надати дозвіл на тимчасовий доступ до копій та оригіналів документів, які перебувають у володінні комунального підприємства « ІНФОРМАЦІЯ_1 » код ЄДРПОУ НОМЕР_1 , адреса: АДРЕСА_1 , мотивуючи своє клопотання тим, що оригінали документів мають важливе значення для встановлення обставин, розкриття кримінального правопорушення, викриття винних осіб, у тому числі шляхом проведення ряду експертних досліджень.
Беручи до уваги вищенаведене та враховуючи, що у клопотанні та доданих до нього матеріалах кримінального провадження вбачається наявність достатніх підстав вважати, що документи, мають суттєве значення для встановлення обставин, що підлягають доказуванню у кримінальному провадженні, слідчий суддя вважає, що є підстави для задоволення клопотання шляхом надання дозволу прокурорам у кримінальному провадженні на тимчасовий доступ до оригіналів документів з можливістю їх вилучення.
На підставі викладеного і керуючись ст. ст. 131, 159-163, 166, 309 КПК України, слідчий суддя, -
Клопотання - задовольнити.
Надати прокурорам у кримінальному провадженні: начальнику Боярського відділу Фастівської окружної прокуратури Київської області ОСОБА_3 , прокурору Боярського відділу Фастівської окружної прокуратури Київської області ОСОБА_5 , прокурорам Фастівської окружної прокуратури Київської області ОСОБА_6 , ОСОБА_7 , ОСОБА_8 дозвіл на тимчасовий доступ до документів, з можливістю вилучення їх оригіналів, які знаходяться у володінні комунального підприємства « ІНФОРМАЦІЯ_1 » код ЄДРПОУ НОМЕР_1 , адреса: АДРЕСА_1 , а саме до:
1) документів, створених під час проведення відкритих торгів по закупівлям Комунального підприємства « ІНФОРМАЦІЯ_1 » у ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » за договорами №388/23 від 26.10.2023, №489/23 від 28.12.2023 №374/24 від 17.09.2024 та №403/24 від 23.10.2024 (ІD закупівель в електронній системі публічних закупівель ІНФОРМАЦІЯ_3 : ІНФОРМАЦІЯ_4 , ІНФОРМАЦІЯ_5 , ІНФОРМАЦІЯ_6 , ІНФОРМАЦІЯ_7 ), зокрема, але не виключно:
- тендерна документація, з усіма змінами та доповненнями;
- тендерні пропозиції учасників процедури закупівлі;
- тендерні пропозиції ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » з усіма додатками;
- всі рішення уповноваженої особи щодо проведення процедури закупівлі;
- протоколи розгляду тендерних пропозицій, протоколи визначення переможця торгів;
- рішення про визначення переможця процедури закупівлі;
- повідомлення про намір укласти договір;
- обґрунтування очікуваної вартості закупівлі електричної енергії (кошториси, розрахунки, довідки щодо середньоринкових цін);
- службові записки та інші документи, що стали підставою для визначення очікуваної вартості закупівлі;
2) договорів №388/23 від 26.10.2023, №489/23 від 28.12.2023 №374/24 від 17.09.2024 та №403/24 від 23.10.2024 на постачання електричної енергії, укладені між Комунальним підприємством « ІНФОРМАЦІЯ_1 » та Товариством з обмеженою відповідальністю « ІНФОРМАЦІЯ_2 », з усіма додатками, додатковими угодами, комерційними пропозиціями, специфікаціями, змінами та доповненнями;
3) додаткових угод до договорів №388/23 від 26.10.2023, №489/23 від 28.12.2023 №374/24 від 17.09.2024 та №403/24 від 23.10.2024 з усіма додатками, розрахунками та обґрунтуваннями зміни ціни;
4) листування між Комунальним підприємством « ІНФОРМАЦІЯ_1 » та Товариством з обмеженою відповідальністю « ІНФОРМАЦІЯ_2 » щодо укладення договорів №388/23 від 26.10.2023, №489/23 від 28.12.2023 №374/24 від 17.09.2024 та №403/24 від 23.10.2024 на постачання електричної енергії та додаткових угод до них;
5) листів, звернень або повідомлень ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » щодо необхідності підвищення ціни електричної енергії із додатками до них та обґрунтуванням;
6) документів, що підтверджують коливання ціни електричної енергії на ринку України, які використовувались ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » при укладенні додаткових угод до договорів №388/23 від 26.10.2023, №489/23 від 28.12.2023 №374/24 від 17.09.2024 та №403/24 від 23.10.2024 на постачання електричної енергії;
7) довідок, висновків, аналітичних матеріалів та розрахунків ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » щодо зміни ціни електричної енергії;
8) розрахунків ціни електричної енергії за кожною додатковою угодою;
9) порівняльних таблиць або інших документів щодо співставлення ринкових цін електричної енергії та ціни за договорами №388/23 від 26.10.2023, №489/23 від 28.12.2023 №374/24 від 17.09.2024 та №403/24 від 23.10.2024 на постачання електричної енергії;
10) роздруківок, довідок, або інших документів, що містять інформацію щодо середньозважених цін електричної енергії на ринку «на добу наперед», які використовувались при укладенні додаткових угод;
11) внутрішнього листування, письмових резолюцій, наказів, службових записок, висновків або погодження структурних підрозділів КП « ІНФОРМАЦІЯ_1 » щодо доцільності зміни ціни електричної енергії та укладення додаткових угод по договорам №388/23 від 26.10.2023, №489/23 від 28.12.2023 №374/24 від 17.09.2024 та №403/24 від 23.10.2024;
12) актів приймання-передачі електричної енергії або інших документів, що підтверджують вартість та об'єм поставленої електричної енергії за період дії договорів №388/23 від 26.10.2023, №489/23 від 28.12.2023 №374/24 від 17.09.2024 та №403/24 від 23.10.2024 на постачання електричної енергії та зміни ціни електричної енергії;
13) актів купівлі-продажу електричної енергії за кожний розрахунковий період;
14) відомостей на підтвердження проплат під час виконання постачання електроенергії за договорами №388/23 від 26.10.2023, №489/23 від 28.12.2023 №374/24 від 17.09.2024 та №403/24 від 23.10.2024 між КП « ІНФОРМАЦІЯ_1 » та ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 », зокрема, але не виключно: меморіальні ордери, регістри та оборотно-сальдові відомості, акти звірки взаєморозрахунків, платіжні доручення, інструкції щодо перерахування коштів;
15) завірених копій документів щодо повноважень начальника КП « ІНФОРМАЦІЯ_1 » ОСОБА_4 , який підписав договори №388/23 від 26.10.2023, №489/23 від 28.12.2023 №374/24 від 17.09.2024 та №403/24 від 23.10.2024 (наказ про призначення, протокол загальних зборів, статут, посадова інструкція, положення про КП « ІНФОРМАЦІЯ_1 » або інші документи щодо повноважень);
16) завірених копій матеріалів особової справи начальника КП « ІНФОРМАЦІЯ_1 » ОСОБА_4 ;
17) документів, які містять вільні зразки підпису (накази, листи, заяви, договори, доповідні записки, резолюції тощо), підписані начальником КП « ІНФОРМАЦІЯ_1 » ОСОБА_4 , за період часу з 01.01.2023 по 31.12.2024 у кількості не менше ніж 30 екземплярів;
18) листування щодо переговорів із ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » щодо необхідності підвищення/зменшення ціни за електроенергію документи щодо того чи вирішувались розбіжності щодо ціни за електроенергію із ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » в судовому порядку (надати такі документи).
В іншій частині клопотання - відмовити.
Відповідно до положень ч.1 ст.166 КПК України роз'яснити відповідальній особі, що в разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів слідчий суддя, за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положеннями цього Кодексу з метою відшукання та вилучення зазначених документів.
Строк дії ухвали складає один місяць з дня її проголошення.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Слідчий суддя: ОСОБА_1