01.05.2026 Суддя Попова В. О.
Справа № 646/3190/26
Провадження № 2/644/3828/26
01 травня 2026 року м.Харків
Суддя Індустріальний районного суду міста Харкова Попова В.О., розглянувши позовну заяву Товариства з обмеженою відповідальністю «Діджи Фінанс» до ОСОБА_1
про стягнення заборгованості за кредитним договором
Позивач ТОВ «Діджи Фінанс» в особі керівника Романенка М.Е., звернувся до Основ'янського районного суду міста Харкова через підсистему «Електронний суд» з позовною заявою, в якій просить стягнути з ОСОБА_1 на користь ТОВ «Діджи Фінанс» заборгованість за кредитним договором № 2028297767_CARD від 29.12.2019, укладеного між АТ «ОТП Банк» та відповідачкою, у розмірі 50 622 грн 54 коп. Крім того, просить стягнути з відповідачки на користь позивача витрати по сплаті судового збору у розмірі 2 662 грн 40 коп. та витрати на правову допомогу у розмірі 7 000 грн.
Ухвалою судді Основ'янського районного суду міста Харкова від 26 березня 2026 року, вищезазначена цивільна справа була передана на розгляд за підсудністю до Індустріального районного суду міста Харкова.
Згідно протоколу автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 28.04.2026, цивільну справу № 646/3190/26, провадження 2/644/3828/26 передано в провадження судді Попової В.О.
Позовна заява відповідає вимогам ст. ст. 175, 177 ЦПК України.
Підстави для залишення позовної заяви без руху, повернення позовної заяви чи відмови у відкритті провадження у справі визначені статтями 185-186 ЦПК України, на час вирішення питання про відкриття провадження відсутні.
Ознайомившись зі змістом позову та доданими до нього документами, суд приходить до висновку, що вказана справа може бути розглянута в порядку спрощеного позовного провадження відповідно до ст.274 ЦПК України.
На підставі викладеного, керуючись ст. 187, 190 ЦПК України, суддя
Позовну заяву Товариства з обмеженою відповідальністю «Діджи Фінанс» (місце знаходження: вул. Симона Петлюри, буд. 21/1, м. Бровари, 07406) до ОСОБА_1 (реєстрація місця проживання/перебування: АДРЕСА_1 ) про стягнення заборгованості за кредитним договором прийняти до розгляду та відкрити провадження у справі.
Розгляд справи проводити в порядку спрощеного позовного провадження з викликом сторін.
Призначити судове засідання на 28 травня 2026 року на 13 год 40 хв в приміщенні Індустріального районного суду м. Харкова, за адресою: м. Харків, пр. Архітектора Альошина, буд. 7.
Копію ухвали про відкриття провадження направити учасникам справи.
Встановити відповідачу п'ятиденний строк з дня отримання копії ухвали для подання заяви із запереченнями проти розгляду справи в порядку спрощеного позовного провадження.
Визначити відповідачу п'ятнадцятиденний строк з дня отримання копії ухвали для подання відзиву на позовну заяву. У зазначений строк відповідач має право надіслати суду відзив на позовну заяву (з одночасним надісланням його копії позивачу), і всі письмові та електронні докази (які можливо доставити до суду), висновки експертів і заяви свідків, що підтверджують заперечення відповідача.
Визначити позивачу десятиденний строк з дня отримання відзиву на позовну заяву для подання відповіді на відзив. У зазначений строк позивач має право надіслати суду відповідь на відзив (з одночасним надісланням її відповідачу).
Визначити відповідачу десятиденний строк з дня отримання відповіді на відзив для подання заперечень. У зазначений строк відповідач має право надіслати суду заперечення на відповідь на відзив (з одночасним надісланням їх копії позивачу).
Вебадреса сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет, за якою учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи, - http://court.gov.ua/assignments/
Ухвала оскарженню не підлягає.
Ухвалу складено 01.05.2026.
Суддя В.О. Попова