ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
про введення процедури санації боржника
27 грудня 2010 р. Справа № Б-25/42-10
Господарський суд Івано-Франківської області у складі судді Валєєвої Т.Е.,
при секретарі судового засідання Андріїв Л.Я, розглянувши у відкритому судовому засіданні справу
за заявою боржника - Долинського виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства (м. Долина, Івано-Франківська область)
про банкрутство в порядку ст. 53 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом",
за участю представників:
від заявника (боржника): Бойчук В.І. - юрисконсульт (довіреність №009 від 10.11.10);
від заявника (боржника): Цюп'як З.В. - головний бухгалтер (довіреність №010 від 10.11.10);
від трудового колективу боржника: Бойчук В.І. - представник (витяг з протоколу конференції працівників Долинського ВУВКГ б/н від 15.10.10);
від кредитора - Профспілкового комітету Долинського ВУВКГ: Бойчук В.І. - голова (виписка з протоколу №1 від 28.03.07);
від кредитора - Долинської ОДПІ: Урядко Р.Я. - головний державний податковий інспектор юридичного сектору (довіреність №13246 від 31.12.09);
від Долинської районної ради Івано-Франківської області: Білінська О.Я. - начальник відділу (довіреність №07-073/273/39 від 04.10.10);
за участю арбітражного керуючого Мартинюка В.М. (ліцензія № НОМЕР_1 від 23.04.10),
Долинське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства звернулося до господарського суду Івано-Франківської області з заявою про порушення справи про його банкрутство з метою проведення процедури санації названого підприємства його керівником -директором Мазуром М.М. в порядку ст. 53 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (далі -Закон про банкрутство).
Заява мотивована тим, що для забезпечення розрахунків з кредиторами підприємству необхідна процедура санація, оскільки боржник неспроможний виконати свої зобов'язання перед бюджетом та іншими кредиторами на суму 1 091 964,00 грн. внаслідок відсутності інвестицій, невідшкодування різниці між тарифами та економічно обґрунтованою вартістю послуг, високої собівартості наданих послуг.
Ухвалою господарського суду Івано-Франківської області від 22.10.10 порушено провадження у справі про банкрутство, введено мораторій на задоволення вимог кредиторів та призначено справу до розгляду на 11.11.10.
Під час розгляду справи боржник заявою від 11.11.10 б/н (а.с. №67) уточнив вимоги заяви про порушення справи про банкрутство.
Ухвалами господарського суду Івано-Франківської області від 11.11.10 та від 23.11.10 відкладено розгляд справи на 23.11.10 та на 08.12.10 відповідно.
08.12.10 судове засідання не відбулося внаслідок перебування судді Валєєвої Т.Е. на лікарняному.
Ухвалою господарського суду Івано-Франківської області від 16.12.10 розгляд справи в судовому засіданні призначено на 27.12.10.
Враховуючи необхідність витребування судом відповідних доказів у справі з метою перевірки повноти та достовірності даних, вказаних боржником в заяві про порушення справи про його банкрутство, судом призначено судове засідання, в якому має бути вирішено питання щодо введення процедури санації боржника, призначення керівника боржника керуючим санацією та призначення розпорядника майна боржника.
Відповідної правової позиції щодо введення процедури санації боржника, призначення керівника боржника керуючим санацією та призначення розпорядника майна боржника в порядку ст. 53 Закону про банкрутство під час розгляду справи в судовому засіданні, за участю представників учасників справи, дотримується Верховний Суд України, зокрема, у своїй постанові від 03.02.09 у справі №Б24/150-08.
Заслухавши пояснення представників боржника, представника кредитора - Долинської ОДПІ та інших учасників судового засідання, а також дослідивши наявні матеріали справи та встановивши фактичні обставини справи, суд дійшов до наступних висновків.
Стаття 53 Закону про банкрутство передбачає особливості провадження санації боржника його керівником.
Відповідно до вимог ч. 1 та ч. 2 ст. 53 Закону про банкрутство керівник боржника має право подати згідно з вимогами ст. 7 цього Закону заяву про порушення справи про банкрутство боржника з метою проведення керівником процедури санації до подання кредиторами заяви про порушення справи про банкрутство за таких умов, а саме за наявності:
- рішення органу, до повноваження якого, згідно з законодавством або установчими документами боржника, віднесено право приймати рішення щодо звернення до господарського суду із заявою про порушення справи про банкрутство боржника, а у випадку, якщо такі повноваження не визначені, - за наявності рішення органу боржника, до повноваження якого віднесено прийняття рішення щодо реорганізації чи ліквідації боржника;
- письмової згоди кредиторів, загальна сума вимог яких перевищує п'ятдесят відсотків кредиторської заборгованості боржника згідно з даними його бухгалтерського обліку, на проведення санації боржника його керівником, впровадження плану санації та призначення керуючим санацією керівника боржника;
- плану санації, погодженого з кредиторами, що дали згоду на проведення санації;
-пропозиції щодо кандидатури розпорядника майна.
Відповідно до розділу VIII статуту боржника, доданого до заяви про порушення справи про банкрутство, (а.с. №№10-16) ліквідація та реорганізація боржника проводиться рішенням управління житлово-комунального господарства Івано-Франківської обласної ради народних депутатів або інших уповноважених органів в порядку, передбаченому чинним законодавством. Згідно із п. 3 розділу I статуту боржника, підприємство відноситься до комунальної власності Долинської районної ради народних депутатів.
За приписами ст. 143 Конституції України територіальні громади села, селища, міста безпосередньо або через утворені ними органи місцевого самоврядування, зокрема, утворюють, реорганізовують та ліквідовують комунальні підприємства.
Згідно із ч. 5 ст. 16 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" від імені та в інтересах територіальних громад права суб'єкта комунальної власності здійснюють відповідні ради.
Рішенням тридцять п'ятої сесії п'ятого скликання Долинської районної ради Івано - Франківської області "Про внесення змін до рішення районної ради від 22.07.05 №403-19/2005 "Про врегулювання питання щодо банкрутства комунальних підприємств спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Долинського району"" від 12.05.10 №667-35/2010 (далі - рішення ради від 12.05.10) (а.с. №№20-21) стосовно боржника зупинено дію рішення Долинської районної ради "Про врегулювання питання щодо банкрутства комунальних підприємств спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Долинського району" від 22.07.05 №403-19/2005 з метою вжиття заходів, спрямованих на збереження цілісності майнового комплексу та оздоровлення фінансово-господарського стану підприємства шляхом застосування норм Закону про банкрутство (п. 1 цього рішення).
Також, рішенням ради від 12.05.10 зобов'язано боржника подати до господарського суду заяву про порушення справи про банкрутство для застосування процедури санації з метою відновлення його платоспроможності (п. 2 цього рішення).
На виконання вимог суду (а.с. №№86, 89) Долинською районною радою Івано- Франківської області листом від 07.12.10 №07-073/321/06 (а.с. №91) підтверджено чинність рішення ради від 12.05.10.
Як зазначено вище, підставою для проведення санації боржника його керівником в порядку ст. 53 Закону про банкрутство є, зокрема, письмова згода кредиторів, загальна сума вимог яких перевищує п'ятдесят відсотків кредиторської заборгованості боржника згідно з даними його бухгалтерського обліку.
За даними бухгалтерського обліку боржника, а саме балансу боржника станом на 30.09.10 (а.с. №№57-58), достовірність та повнота якого підтверджена аудиторським висновком від 10.11.10 (а.с. №№59-65), поточні зобов'язання боржника (розділ IV балансу) становлять 2 356 тис. грн., з яких кредиторська заборгованість на суму 362 тис. грн., поточні зобов'язання: з бюджетом на суму 1 161 тис. грн., з оплати праці на суму 458 тис. грн., з учасниками на суму 2 тис. грн., а також інші поточні зобов'язання на суму 209 тис. грн.
Відповідно до ст. 1 Закону України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні" принципи та методи ведення бухгалтерського обліку і складання фінансової звітності визначаються національним положенням (стандартом) бухгалтерського обліку, затвердженого Міністерством фінансів України.
Згідно із Положенням (стандартом) бухгалтерського обліку 2 "Баланс", затвердженим наказом Міністерства фінансів України від 31.03.99 N87, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 21.06.99 за N 396/3689, поточні зобов'язання це зобов'язання, які будуть погашені протягом операційного циклу підприємства або повинні бути погашені протягом дванадцяти місяців, починаючи з дати балансу.
Тобто, поточними зобов'язаннями є зобов'язання підприємства, які включають в себе зобов'язання, строк виконання яких ще не настав.
Згідно із довідкою Долинської ОДПІ Івано-Франківської області від 19.10.10 №2227/10/24-145/879 (а.с. №26), доданою до заяви про порушення справи про банкрутство, станом на 18.10.10 загальна заборгованість боржника перед бюджетом становить 1 023 549,31 грн. податку на додану вартість.
Водночас, як зазначено вище, у балансі боржника станом на 30.09.10 вказані поточні зобов'язання боржника перед бюджетом, що, відповідно, також включають зобов'язання, строк виконання яких ще не настав, у розмірі 1 161 тис. грн.
Відповідно до акта звірки взаємних розрахунків станом на 18.10.10, підписаного та скріпленого печатками сторін, (а.с. №27) заборгованість боржника перед ТОВ "Водотехцентр" становить 26 782,40 грн.
Однак, у балансі боржника станом на 30.09.10 вказана кредиторська заборгованість боржника перед ТОВ "Водотехцентр", в т.ч. поточна, на суму 36,1 тис. грн., що підтверджується аудиторським висновком від 10.11.10 (а.с. №63).
Отже, як вимагає ч. 1 ст. 53 Закону про банкрутство, згідно з даними бухгалтерського обліку боржника Долинська ОДПІ Івано-Франківської області та ТОВ "Водотехцентр" є кредиторами, загальна сума вимог яких перевищує п'ятдесят відсотків кредиторської заборгованості боржника.
Стаття 53 Закону про банкрутство вимагає дотримання загальних вимог до заяви про порушення справи про банкрутство, встановлених ст. 7 цього Закону, а також виконання додаткових вимог, визначених ст. 53 цього Закону.
У свою чергу, стаття 7 Закону про банкрутство передбачає, зокрема, виклад обставин, які підтверджують неплатоспроможність боржника.
Виходячи з системного аналізу норм Закону про банкрутство, підставами порушення справи про банкрутство в порядку ст. 53 цього Закону може бути неплатоспроможність боржника, ознаки якої передбачені ч. 3 ст. 6 цього Закону, або загроза неплатоспроможності боржника, яка полягає у тому, що задоволення вимог одного або кількох кредиторів приведе до неможливості виконання грошових зобов'язань боржника в повному обсязі перед іншими кредиторами (ч. 5 ст. 7 цього Закону).
Відповідно до письмових пояснень представника боржника від 11.11.10 б/н (а.с. №69) підставою для порушення справи про банкрутство слугувало те, що задоволення вимог одного кредитора - Долинської ОДПІ Івано-Франківської області в повному обсязі призведе до неможливості виконання грошових зобов'язань перед іншими кредиторами, такими як ВАТ "Прикарпаттяобленерго", відповідне управління газового господарства тощо, що в свою чергу спричинить відключення підприємства від енергоносіїв та, відповідно, повну зупинку надання підприємством послуг споживачам. Крім того, зазначене унеможливить виплату заробітної плати та сплату всіх податків, пов'язаних з її виплатою.
Відтак, умовою ініціювання даної процедури банкрутства в порядку ст. 53 Закону про банкрутство є загроза неплатоспроможності боржника.
У силу ч. 5 ст. 7 Закону про банкрутство, яка визначає ознаки загрози неплатоспроможності, боржник зобов'язаний звернутися в місячний строк до господарського суду з заявою про порушення справи про банкрутство у разі, якщо задоволення вимог одного або кількох кредиторів приведе до неможливості виконання грошових зобов'язань боржника в повному обсязі перед іншими кредиторами.
На підставі вищезазначеного таке задоволення вимог кредитора (кредиторів) має відбуватися в установленому чинним законодавством порядку, тобто у виконавчому провадженні.
Виходячи з системного аналізу положень Закону про банкрутство, при наявності загрози неплатоспроможності боржника для звернення боржника до суду достатньо лише факту відкриття щодо нього виконавчого провадження, а дотримання трьохмісячного строку у цьому випадку не вимагається.
Відповідної правової позиції дотримується Вищий господарський суд України, зокрема в своїй постанові від 10.02.10 у справі №05-5-50/26553.
Як вбачається з матеріалів справи, грошові вимоги Долинської ОДПІ, що підтверджені рішенням Івано-Франківського окружного адміністративного суду від 17.05.2010 р. у справі №2а-1237/10/0970 (а.с. №№37-39) та виданим на його виконання виконавчим листом №2а-1237 від 02.08.10, за виключенням пені становлять 604 605,13 грн. податку на додану вартість.
З матеріалів справи також вбачається, що постановою старшого державного виконавця ВДВС Долинського РУЮ від 18.10.10 (а.с. №47) поновлено виконавче провадження з примусового виконання виконавчого листа №2а-1237, виданого 02.08.10.
Отже, на час порушення провадження у даній справі про банкрутство (22.10.10) стосовно боржника було відкрите виконавче провадження.
Відповідно до балансу боржника станом на 30.09.10 необоротні активи боржника становлять 5 618 тис. грн. та оборотні активи -1 763 тис. грн.
Однак, є, як було зазначено вище, згідно із п. 3 розділу I статуту боржника, підприємство відноситься до комунальної власності Долинської районної ради Івано-Франківської області.
Відповідно до ст. 327 Цивільного кодексу України у комунальній власності є майно, у тому числі грошові кошти, яке належить територіальній громаді.
У силу ч. 3 ст. 78 Господарського кодексу України майно комунального унітарного підприємства перебуває у комунальній власності і закріплюється за таким підприємством на праві господарського відання (комунальне комерційне підприємство) або на праві оперативного управління (комунальне некомерційне підприємство).
Отже, необоротні активи боржника (нематеріальні активи, незавершене будівництво тощо) не є його власністю, а відноситься до комунальної власності, в той час як боржник є лише їх балансоутримувачем.
Згідно із даними балансу боржника станом на 30.09.10 оборотні активи боржника на суму 1 763 тис. грн., складаються з 520 тис. грн. виробничих запасів; 963 тис. грн. дебіторської заборгованості за товари, роботи, послуги; 19 тис. грн. дебіторської заборгованості за розрахунками з бюджетом; 11 тис. грн. іншої поточної дебіторської заборгованості; 247 тис. грн. грошових коштів та 3 тис. грн. інших оборотних активів.
Відповідно до п. 4 Положення (стандарт) бухгалтерського обліку 9 "Запаси", затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 20.10.99 N 246, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 02.11.99 за N 751/4044, запасами є активи, які утримуються для подальшого продажу за умов звичайної господарської діяльності; перебувають у процесі виробництва з метою подальшого продажу продукту виробництва; утримуються для споживання під час виробництва продукції, виконання робіт та надання послуг, а також управління підприємством.
Відтак, виробничі запаси боржника використовуються для забезпечення збереження комунального майна та не можуть бути використані на погашення заборгованості.
Як вбачається з аудиторського висновку від 10.11.10, основна дебіторська заборгованість боржника становить заборгованість населення за надані комунальні послуги, більшість з якої є безнадійною.
Згідно з даними балансу боржника 2 193 тис. грн. власного капіталу складають непокритий збиток та відповідно до звіту про фінансові результати боржника за 9 місяців 2010 року фінансові результати від звичайної діяльності становлять 103 тис. грн. чистого збитку.
Відповідно до ч. 1 ст. 363 Господарського кодексу України аудитом визнається перевірка публічної бухгалтерської звітності, обліку, первинних документів та іншої інформації щодо фінансово-господарської діяльності суб'єктів господарювання з метою визначення достовірності їх звітності, обліку, його повноти і відповідності законодавству та встановленим нормативам. Згідно зі ст. 7 Закону України "Про аудиторську діяльність" аудиторським висновком є документ, що складений відповідно до стандартів аудиту та який передбачає надання впевненості користувачам щодо відповідності фінансової звітності або іншої інформації концептуальним основам, які використовувалися при її складанні.
Відповідно до аудиторського висновку від 10.11.10 фінансова звітність боржника достовірно та повно відображає фінансовий стан боржника.
Таким чином, пасиви боржника перевищують його активи, які можуть бути використані на погашення заборгованості боржника, та погашення грошових вимог Долинської ОДПІ Івано-Франківської області, які є безспірними та з примусового виконання яких відкрите виконавче провадження, призведе до неможливості погашення іншої заборгованості боржника, в т.ч. заборгованості з заробітної плати перед працівниками боржника, що також є безспірною.
Положення ч. 1 ст. 18 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців", яка визначає статус відомостей Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, передбачають, що, якщо відомості, які підлягають внесенню до Єдиного державного реєстру, були внесені до нього, то такі відомості вважаються достовірними і можуть бути використані в спорі з третьою особою, доки до них не внесено відповідних змін.
Згідно із витягом з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців від 14.06.10 АД №336045 (а.с. №23) керівником боржника є Мазур М.М.
У відповідності до приписів ч. 1 та ч. 2 ст. 53 Закону про банкрутство кредитори, загальна сума вимог яких перевищує п'ятдесят відсотків кредиторської заборгованості боржника згідно з даними його бухгалтерського обліку, -Долинська ОДПІ Івано-Франківської області та ТОВ "Водотехцентр" не заперечують щодо призначення керуючим санацією боржника керівника цього підприємства Мазура М.М., про що свідчать відповідний лист Долинської ОДПІ Івано-Франківської області від 25.05.10 №1051/10/24-145/399, лист ТОВ "Водотехцентр" від 15.10.10 б/н (а.с. №№32-33).
Вказане також підтверджено представниками зазначених кредиторів в судовому засіданні.
Як вбачається, план санації боржника, доданий до заяви про порушення справи про банкрутство, (а.с. №№35-37) погоджений Долинською ОДПІ Івано-Франківської області в особі її начальника Шелеста В.П.
Крім того, на виконання вимог суду завою Долинської ОДПІ Івано-Франківської області в особі її начальника Шелеста В.П. від 22.11.10 №2470/10/10-010/893 (а.с. №81) підтверджено погодження плану санації та надання згоди на призначення керуючим санацією керівника боржника вищезазначеним листом від 25.05.10 №1051/10/24-145/399.
Відповідно до положень ч. ч. 9, 10 ст. 53 Закону про банкрутство господарський суд затверджує план санації боржника, який схвалений та поданий господарському суду комітетом кредиторів у місячний строк від дати його утворення.
Відтак, на даній стадії розгляду справи суд не перевіряє відповідність умов плану санації чинному законодавству, а виходить з погодження плану санації кредиторами, загальна сума вимог яких перевищує п'ятдесят відсотків кредиторської заборгованості боржника згідно з даними його бухгалтерського обліку.
Відповідно до ч. 1 ст. 17 Закону про банкрутство та враховуючи те, що інше не передбачено особливостями ст. 53 цього Закону, санація вводиться на строк не більше дванадцяти місяців. За клопотанням комітету кредиторів чи керуючого санацією або інвесторів цей строк може бути продовжено ще до шести місяців або скорочено.
На підставі вищенаведеного в сукупності суд дійшов висновку про наявність всіх підстав, з якими Закон про банкрутство пов'язує можливість введення процедури санації боржника в порядку ст. 53 цього Закону та призначенням керуючим санацією божника його керівника.
У зв'язку з чим, суд вважає за необхідне ввести процедуру санації боржника строком на шість місяців та призначити керуючим санацією керівника боржника Мазура Михайла Михайловича.
У силу ч. 3 ст. 53 Закону про банкрутство керуючий санацією - керівник боржника здійснює свої повноваження згідно з цим Законом, з урахуванням обмежень, встановлених ч. 13 ст. 13 цього Закону, а також згідно із ч. 12 ст. 53 цього Закону керуючий санацією - керівник боржника виконує повноваження керуючого санацією без ліцензії і отримує заробітну плату в тому ж розмірі, в якому він її отримував до призначення керуючим санацією.
За приписами ч. 3 та ч. 14 ст. 53 Закону про банкрутство одночасно з керуючим санацією боржника діє відповідно до вимог цього Закону з урахуванням особливостей, передбачених цією статтею, й розпорядник майна боржника.
Частиною 2 ст. 53 Закону про банкрутство передбачено, що до заяви керівника боржника додаються план санації боржника, погоджений з кредиторами, що дали згоду на її проведення, письмова згода кредиторів на призначення керуючим санацією керівника боржника та пропозиція щодо кандидатури розпорядника майна.
Відповідно до пропозиції боржника від 18.10.10 б/н (а.с. №31) боржник пропонує призначити розпорядником майна арбітражного керуючого ОСОБА_1 (м. Івано-Франківськ).
Згідно із заявою Долинської ОДПІ Івано-Франківської від 10.11.10 №2408/10/10-010/870 (а.с. №51) кредитор пропонує призначити розпорядником майна арбітражного керуючого Мартинюка В.М. (м. Івано-Франківськ).
Згідно із заявою ТОВ "Водотехцентр" від 07.12.10 №14 (а.с. №94) кредитор не заперечує проти призначення розпорядником майна арбітражного керуючого Мартинюка В.М. або арбітражного керуючого ОСОБА_1
Відповідно до клопотання боржника від 27.12.10 б/н (а.с. №95) боржник не заперечує проти призначення розпорядником майна арбітражного керуючого Мартинюка В.М., запропонованого Долинською ОДПІ Івано-Франківської.
Як вбачається з матеріалів справи (а.с. №№83-84), арбітражний керуючий Мартинюк В.М. виконував повноваження арбітражного керуючого у попередній справі про банкрутство боржника, однак не здійснював управління боржником у розумінні ч. 3 ст. 31 Закону про банкрутство.
Під час розгляду справи судом встановлено, що арбітражний керуючий Мартинюк В.М. має ліцензію серії АВ № НОМЕР_1, видану 15.04.10, оригінал якої оглянутий в судовому засіданні та копія якої долучена до матеріалів справи (а.с. №97), а також ним подано заяву від 08.12.10 б/н (а.с. №96) про те, що він не належить до жодної з категорій осіб, зазначених у ч. 3 ст. 31 Закону про банкрутство, та вказане підтверджено ним в судовому засіданні.
На підставі наведеного суд приходить до висновку про призначення розпорядником майна у справі, до повноважень якого належить забезпечення майнових інтересів кредиторів та здійснення нагляду за управлінням та розпорядженням майном боржника керуючим санацією - керівником боржника (абз. 11 ст. 1, ч. 1 ст. 13, ч.11 ст. 53 закону про банкрутство), арбітражного керуючого Мартинюка В.М.
У відповідності до ч. 3 ст. 17 Закону про банкрутство ухвала про проведення санації та призначення керуючого санацією набирає чинності з дня її ухвалення.
Враховуючи викладене та керуючись ст. 143 Конституції України, ст. ст. 1, 31, 7, 11, 13, 17, 53 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", ст. 16 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", положеннями Закону України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні", ст. 86 Господарського процесуального кодексу України, суд
1.Відкрити процедуру санації боржника - Долинського виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства (вул. Б.Хмельницького, 57, м. Долина, Івано-Франківська область, 77500; ідентифікаційний код 03361626) строком на 6 місяців, до 27.06.2011 р.
2. Призначити керуючим санацією керівника боржника Мазура Михайла Михайловича.
3. Призначити розпорядником майна боржника арбітражного керуючого Мартинюка Василя Миколайовича (ліцензія серії АВ № НОМЕР_1 від 15.04.2010 р.; адреса місця проживання: АДРЕСА_1; адреса для листування: АДРЕСА_2; моб. тел. НОМЕР_2).
4. Зобов'язати керуючого санацією Мазура М.М. подати до офіційного друкованого органу у десятиденний строк за рахунок боржника оголошення про порушення справи про банкрутство боржника і відкриття процедури санації. Докази опублікування такого оголошення подати до господарського суду Івано-Франківської області.
В оголошенні повинні міститися відомості про порушення провадження у справі про банкрутство боржника та відкриття процедури санації; повне найменування боржника, його місцезнаходження, реквізити його рахунків в установах банків; ідентифікаційний код боржника згідно з Єдиним державним реєстром підприємств та організацій України; відомості про керуючого санацією - керівника боржника та розпорядника майна боржника.
5. Зобов'язати керуючого санацією Мазура М.М. разом з розпорядником майна Мартинюком В.М.. відповідно до вимог Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" розглянути грошові вимоги кредиторів, скласти реєстр вимог кредиторів, письмово повідомити кожного кредитора про результати розгляду заяв та господарський суд. Реєстр вимог кредиторів направити на розгляд до суду.
6. Дану ухвалу направити:
- заявнику (боржнику) (вул. Б.Хмельницького, 57, м. Долина, Івано-Франківська область, 77500);
- Долинській районній раді Івано-Франківської області (пр-т Незалежності, 5, м. Долина, Івано-Франківська область, 77500);
- представнику трудового колективу Бойчуку В.І. (вул. Б.Хмельницького, 57, м. Долина, Івано-Франківська область, 77500;
- Долинській ОДПІ (вул. Грушевського, 16, м. Долина, Івано-Франківська область, 77500);
- ВАТ "Прикарпаттяобленерго" в особі філії Долинського РЕМ (вул. Індустріальна, 34, м. Івано-Франківськ, 76000);
- ТОВ "Водотехцентр" (вул. Обліски, 36, м. Долина, Івано-Франківська область, 77500)
- Профкому Долинського ВУВКГ (вул. Б. Хмельницького, 57, м. Долина, Івано-Франківська область, 77500);
- розпоряднику майна арбітражному керуючому Мартинюку В.М. (АДРЕСА_2).
Суддя Т.Е. Валєєва