про порушення провадження у справі
31.01.11р.Справа № 5005/1208/2011
Суддя Коваль Л.А. , розглянувши матеріали
за позовом Прокурора м. Кривого Рогу Дніпропетровської області в інтересах держави в особі Криворізької міської ради, м. Кривий Ріг Дніпропетровської області
до Фізичної особи - підприємця ОСОБА_1
про внесення змін до пункту 4.1 договору оренди земельної ділянки від 20.04.2006 року №040610800660
визнав подані матеріали достатніми для прийняття позовної заяви до розгляду.
Керуючись ст.ст. 61, 64, 65 Господарського процесуального кодексу України, суд
1. Порушити провадження у справі та прийняти позовну заяву до розгляду.
2. Справу призначити до розгляду в засіданні на 15.02.11 р. о 11:00год.
Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду Дніпропетровської області в кабінеті № 17 за адресою: м. Дніпропетровськ, вул. Куйбишева, 1а.
3. До засідання подати:
Прокурору, позивачу - оригінали доданих до позову матеріалів (для огляду); додаткову угоду до договору оренди земельної ділянки, яку позивач направив відповідачу, докази її направлення.
Позивачу - відзив на позов, докази в обґрунтування доводів.
Відповідачу - відзив на позов; докази в обґрунтування доводів; докази про реєстрацію підприємцем.
Явка в судове засідання повноважних представників учасників судового процесу обов'язкова.
Роз'яснити сторонам, що згідно з п.5 ст. 83 Господарського процесуального кодексу України, за не надіслання витребуваних господарським судом матеріалів, а також за ухилення від вчинення дій, покладених господарським судом на сторону, з винної сторони стягується штраф до 1 700 грн.
Суддя Л. А. Коваль