Справа № 420/3188/25
30 квітня 2026 року м. Одеса
Одеський окружний адміністративний суд під головуванням судді Андрухіва В.В., розглянувши в порядку спрощеного позовного провадження у письмовому провадженні адміністративну справу за позовною заявою Головного управління ДПС в Одеській області до Товариства з обмеженою відповідальністю “ВІЛД ТРАНС» про накладення арешту на кошти, які перебувають на рахунках підприємства у банківських установах,
Головне управління ДПС в Одеській області звернулося до суду з позовом до Товариства з обмеженою відповідальністю “ВІЛД ТРАНС» та просить:
- прийняти рішення про накладення арешту на кошти, які перебувають на рахунках ТОВ “ВІЛД-ТРАНС» (код 39667194, місце реєстрації: 65098, Одеська обл., Хаджибейський район, м. Одеса, вул. Новикова, буд. 3), відкритих у банківських установах.
В обґрунтування позовних вимог позивач зазначає, що Головним управлінням ДПС в Одеській області у відповідності до вимог пп. 191.1.4 п. 191.1 ст. 191, пп. 191.1.14 п. 191.1 ст. 191, ст.. 20, пп. 80.2.5 п. 80.2 ст. 80 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI (із змінами і доповненнями) прийнято наказ від 16.10.2024 року № 10573-п «Про проведення фактичної перевірки ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВIДПОВIДАЛЬНIСТЮ «ВІЛД-ТРАНС» (код ЄДРПОУ 39667194)», за фактичною адресою господарської одиниці: Одеська область, м. Одеса, вул. Новикова, буд. 3 з 22 жовтня 2024 року тривалістю 10 діб. Посадовими особами Головного управління ДПС в Одеській області складено 22.10.2024 року акт відмови від допуску до перевірки (зареєстровано у контролюючому органі за № 6972/15-32-09-02-09) з позначкою часу складання 16 год. 00 хв. 22.10.2024. 23.10.2024 року о 10 годині 20 хвилин, Заступником начальника Головного управління ДПС в Одеській області Анаром АЛЕСКЕРОВИМ було прийнято рішення про застосування умовного адміністративного арешту майна платника податків ТОВ «ВІЛД-ТРАНС» (код ЄДРПОУ 39667194). Рішенням Одеського окружного адміністративного суду від 23.10.2024 року по справі № 420/33013/24 було задоволено заяву Головного управління ДПС в Одеській області із підтвердженням обґрунтованості рішення про застосування умовного адміністративного арешту майна платника податків ТОВ «ВІЛД-ТРАНС», яке набрало законної сили 26.11.2024 року. Відповідно до наказу Головного управління ДПС в Одеській області від 16.12.2024 № 617 «Про призначення виконавців Рішення про адміністративний арешт майна ТОВ «Вілд-Транс» 26.12.2024 фахівцями управління контролю за підакцизними товарами Головного управління ДПС в Одеській області з метою виконання Рішення Одеського окружного адміністративного суду від 25.10.2024 по справі №420/33013/24 здійснено вихід за адресою: м. Одеса, вул. Новікова, буд. 3. Під час огляду приміщення, території та відповідно фінансової звітності ТОВ «Вілд Транс», встановлено відсутність будь-якого майна підприємства, про що складено Акт «Інвентаризації майна платника податків ТОВ «Вілд-Транс», код за ЄДРПОУ 39667194» від 26.12.2024 №9107/15-32-09-02. Директор ТОВ «Вілд-Транс» Іванова Лілія Іванівна надала пояснення та повідомила, що майна у підприємства немає, офіс та транспортні засоби знаходяться в оренді. Враховуючи той факт, що Відповідачем відмовлено посадовим особам Головного управління ДПС в Одеській області у допуску до проведення фактичної перевірки підприємства, призначеної згідно з наказом від 16.10.2024 року № 10573-п, наявності рішення суду, яке набрало законної сили, яким підтверджено обґрунтованість умовного адміністративного арешту майна платника податків, та фактичної неможливості його виконати з об'єктивних причин, в силу приписів статті 94 ПК України наявні всі правові підстави для застосування арешту коштів, які перебувають на рахунках ТОВ «ВІЛД-ТРАНС» (код ЄДРПОУ 39667194).
Ухвалою від 05.02.2025 року прийнято до розгляду вказану позовну заяву та відкрито провадження у справі. Ухвалено розглядати справу в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін (у письмовому провадженні) за наявними у справі матеріалами.
Ухвалою від 11.02.2025 року задоволено клопотання представника Товариства з обмеженою відповідальністю “ВІЛД ТРАНС». Провадження в адміністративній справі №420/3188/25 зупинено до набрання законної сили судовим рішенням в адміністративній справі №420/32999/24, що розглядається Одеським окружним адміністративним судом.
Ухвалою від 03.04.2026 року провадження у справі № 420/3188/25 - поновлено. Продовжено розгляд справи зі стадії, на якій його було зупинено.
Відповідач відзив на позовну заяву не надав.
Згідно ч.6 ст.162 КАС України у разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд вирішує справу за наявними матеріалами.
Дослідивши в письмовому провадженні наявні в матеріалах справи докази, суд встановив такі обставини.
Судом встановлено, що згідно відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, ТОВ “ВІЛД-ТРАНС» (код 39667194) зареєстроване Юридичним департаментом Одеської міської ради 27.02.2015 року за №15561020000054737.
ТОВ “ВІЛД-ТРАНС» перебуває за основним місцем обліку як платник податків у ГУ ДПС в Одеській області, Малиновська ДПС з 02.03.2015 року та зареєстроване за №155415027499.
На підставі п.п.191.1.4 п.191.1 ст.191, п.п.191.1.14 п.191.1 ст.191, ст.20, п.п.80.2.5 п.80.2 ст.80 ПК України, а саме: здійснення функцій, визначених законодавством у сфері регулювання виробництва і обігу пального, з урахуванням попередньо проведеного аналізу податкової інформації, яка свідчить про можливі порушення законодавства у сфері зберігання та обігу пального, ГУ ДПС в Одеській області видало наказ від 16.10.2024 року №10573-п “Про проведення фактичної перевірки ТОВ “ВІЛД-ТРАНС».
Наказано провести фактичну перевірку ТОВ “ВІЛД-ТРАНС» за податковою адресою: 65098, Одеська область, м. Одеса, вул. Новикова, буд. 3, з 22 жовтня 2024 року тривалістю 10 діб, за період діяльності з 01.10.2021 року - по дату закінчення фактичної перевірки, з метою здійснення контролю дотримання вимог діючого законодавства у сфері виробництва та обігу підакцизних товарів, ведення обліку товарних запасів на складах та/або за місцем їх реалізації, наявності ліцензій, свідоцтв, дотримання роботодавцем законодавства щодо укладення трудового договору, оформлення трудових відносин з працівниками (найманими особами).
22.10.2024 року Головним управлінням ДПС в Одеській області були видані направлення на перевірку №21138/15-32-09-02-09, №21137/15-32-09-02-09 головним державним інспекторам Алаликіну С.І. та Худику В.Р.
На підставі наказу від 16.10.2024 року №10573-п та направлень на перевірку від 22.10.2024 року №21138/15-32-09-02-09, №21137/15-32-09-02-09 вказаними посадовими особами Головного управління ДПС в Одеській області 22.10.2024 року був здійсненний вихід з метою проведення фактичної перевірки ТОВ “ВІЛД-ТРАНС» за адресою: м. Одеса, вул. Новикова, буд. 3.
Уповноважений представник підприємства - адвокат Племениченко Г.В. отримав копію наказу на перевірку від 16.10.2024 № 10573-п, ознайомився з направленнями на перевірку, про що зробив відповідні записи у направленнях 22.10.2024 о 15 год. 50 хв., а також отримав запит від 22.10.2024 року про надання документів, що також підтверджено його підписом на копії запиту. Однак, представник підприємства - адвокат Племениченко Г.В. відмовив посадовим особам ГУ ДПС в Одеській області у допуску до проведення перевірки, зазначивши на наказі про таку відмову через відсутність законних підстав для перевірки.
У зв'язку з відмовою адвоката Племениченка Г.В., який надає правову допомогу ТОВ “ВІЛД-ТРАНС» згідно договору № 03/29/23/1 від 14.03.2023 та ордеру серії ВН № 1408403, у допуску до проведення фактичної перевірки, посадовими особами Головного управління ДПС в Одеській області складено Акт відмови від допуску до проведення фактичної перевірки та допуску до обстеження території, приміщень та іншого майна від 22.10.2024 року №6972/15-32-09-02-09. Зазначений Акт також підписаний представником відповідача .
23.10.2024 року заступник начальника управління - начальник відділу адміністрування акцизного податку управління контролю за підакцизними товарами ГУ ДПС в Одеській області звернувся до заступника начальника ГУ ДПС в Одеській області із письмовим зверненням про застосування умовного адміністративного арешту майна платника податків.
23.10.2024 року о 10:20 год. заступником начальника ГУ ДПС в Одеській області було прийнято рішення про застосування умовного адміністративного арешту майна платника податків ТОВ “ВІЛД-ТРАНС» (код ЄДРПОУ 39667194) у зв'язку з не допуском до проведення фактичної перевірки.
У той же день копію вказаного рішення рекомендованим листом з повідомленням про вручення та описом вкладення надіслано відповідачу.
Рішенням Одеського окружного адміністративного суду від 25 жовтня 2024 року по справі № 420/33013/24, яке набрало законної сили, підтверджено обґрунтованість умовного адміністративного арешту майна ТОВ “ВІЛД-ТРАНС», код за ЄДРПОУ 39667194, згідно рішення Головного управління ДПС в Одеській області від 23.10.2024 року.
Рішенням Одеського окружного адміністративного суду від 17.06.2025 року по справі № 420/32999/24 визнано протиправним та скасовано наказ Головного управління ДПС в Одеській області №10573-п від 16.10.2024 «Про проведення фактичної перевірки ТОВ «Вілд-транс».
Не погоджуючись з даним судовим рішенням, контролюючим органом було подано апеляційну скаргу.
Постановою П'ятого апеляційного адміністративного суду від 12.03.2026 року задоволено апеляційну скаргу Головного управління ДПС в Одеській області, рішення Одеського окружного адміністративного суду від 17.06.2025 року скасовано. Ухвалено у справі постанову, якою відмовлено у задоволенні позову Товариства з обмеженою відповідальністю “Вілд-Транс» до Головного управління ДПС в Одеській області про визнання протиправним та скасування наказу від 16.10.2024 №10573-п “Про проведення фактичної перевірки ТОВ “Вілд-Транс».
Згідно ст. 67 Конституції України, кожен зобов'язаний сплачувати податки і збори в порядку і розмірах, встановлених законом.
Відповідно до ст.15 Податкового кодексу України, платниками податків визнаються фізичні особи (резиденти і нерезиденти України), юридичні особи (резиденти і нерезиденти України) та їх відокремлені підрозділи, які мають, одержують (передають) об'єкти оподаткування або провадять діяльність (операції), що є об'єктом оподаткування згідно з цим Кодексом або податковими законами, і на яких покладено обов'язок із сплати податків та зборів згідно з цим Кодексом.
У відповідності з пп. 16.1.13 п. 16.1 ст. 16 Податкового кодексу України, платник податків зобов'язаний допускати посадових осіб контролюючого органу під час проведення ними перевірок до обстеження приміщень, територій (крім житла громадян), що використовуються для одержання доходів чи пов'язані з утриманням об'єктів оподаткування, а також для проведення перевірок з питань обчислення і сплати податків та зборів у випадках, встановлених цим Кодексом.
У свою чергу, відповідно до пп. 20.1.4 п. 20.1 ст. 20 Податкового кодексу України, контролюючі органи, визначені підпунктом 41.1.1 пункту 41.1 статті 41 цього Кодексу, мають право проводити відповідно до законодавства перевірки і звірки платників податків (крім Національного банку України), у тому числі після проведення процедур митного контролю та/або митного оформлення.
Згідно з п. 75.1 ст. 75 Податкового кодексу України, контролюючі органи мають право проводити камеральні, документальні (планові або позапланові; виїзні або невиїзні) та фактичні перевірки.
Фактичною вважається перевірка, що здійснюється за місцем фактичного провадження платником податків діяльності, розташування господарських або інших об'єктів права власності такого платника. Така перевірка здійснюється контролюючим органом щодо дотримання норм законодавства з питань регулювання обігу готівки, порядку здійснення платниками податків розрахункових операцій, ведення касових операцій, наявності ліцензій, свідоцтв, у тому числі про виробництво та обіг підакцизних товарів, дотримання роботодавцем законодавства щодо укладення трудового договору, оформлення трудових відносин з працівниками (найманими особами) (пп. 75.1.3 п. 75.1 ст. 75 Податкового кодексу України).
Статтею 80 Податкового кодексу України визначений порядок проведення фактичної перевірки.
Згідно з п. 80.1 ст. 80 Податкового кодексу України, фактична перевірка здійснюється без попередження платника податків (особи).
За приписами п. 80.2 ст. 80 Податкового кодексу України, фактична перевірка може проводитися на підставі рішення керівника (його заступника або уповноваженої особи) контролюючого органу, оформленого наказом, копія якого вручається платнику податків або його уповноваженому представнику, або особам, які фактично проводять розрахункові операції під розписку до початку проведення такої перевірки, та за наявності хоча б однієї з таких підстав, зокрема:
80.2.5. у разі наявності та/або отримання в установленому законодавством порядку інформації про порушення вимог законодавства в частині виробництва, обліку, зберігання та транспортування спирту, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та рідин, що використовуються в електронних сигаретах, та цільового використання спирту платниками податків, обладнання акцизних складів витратомірами-лічильниками та/або рівномірами-лічильниками, а також здійснення функцій, визначених законодавством у сфері виробництва і обігу спирту, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, рідин, що використовуються в електронних сигаретах, пального.
Так, відповідно до ст. 19-1 ст. 19 Податкового кодексу України, контролюючі органи, визначені підпунктом 41.1.1 пункту 41.1 статті 41 цього Кодексу, виконують такі функції, крім особливостей, передбачених для державних податкових інспекцій статтею 19-3 цього Кодексу:
19-1.1.4. здійснюють контроль, зокрема за наявністю ліцензій на провадження видів господарської діяльності, що підлягають ліцензуванню відповідно до закону, наявністю торгових патентів;
19-1.1.14. здійснюють контроль у сфері виробництва, обігу та реалізації підакцизних товарів, контроль за їх цільовим використанням, забезпечують міжгалузеву координацію у цій сфері.
Згідно з п. 80.5 ст. 80 Податкового кодексу України, допуск посадових осіб контролюючих органів до проведення фактичної перевірки здійснюється згідно із статтею 81 цього Кодексу.
Як передбачено п. 81.1 ст. 81 Податкового кодексу України, посадові особи контролюючого органу мають право приступити до проведення документальної виїзної перевірки, фактичної перевірки за наявності підстав для їх проведення, визначених цим Кодексом, та за умови пред'явлення або надіслання у випадках, визначених цим Кодексом, таких документів: направлення на проведення такої перевірки, в якому зазначаються дата видачі, найменування контролюючого органу, реквізити наказу про проведення відповідної перевірки, найменування та реквізити суб'єкта (прізвище, ім'я, по батькові фізичної особи - платника податку, який перевіряється) або об'єкта, перевірка якого проводиться, мета, вид (документальна планова/позапланова або фактична), підстави, дата початку та тривалість перевірки, посада та прізвище посадової (службової) особи, яка проводитиме перевірку. Направлення на перевірку у такому випадку є дійсним за наявності підпису керівника (його заступника або уповноваженої особи) контролюючого органу, що скріплений печаткою контролюючого органу; копії наказу про проведення перевірки, в якому зазначаються дата видачі, найменування контролюючого органу, найменування та реквізити суб'єкта (прізвище, ім'я, по батькові фізичної особи - платника податку, який перевіряється) та у разі проведення перевірки в іншому місці - адреса об'єкта, перевірка якого проводиться, мета, вид (документальна планова/позапланова або фактична перевірка), підстави для проведення перевірки, визначені цим Кодексом, дата початку і тривалість перевірки, період діяльності, який буде перевірятися. Наказ про проведення перевірки є дійсним за наявності підпису керівника (його заступника або уповноваженої особи) контролюючого органу та скріплення печаткою контролюючого органу; службового посвідчення осіб (належним чином оформленого відповідним контролюючим органом документа, що засвідчує посадову (службову) особу), які зазначені в направленні на проведення перевірки. Непред'явлення або ненадіслання у випадках, визначених цим Кодексом, платнику податків (його посадовим (службовим) особам або його уповноваженому представнику, або особам, які фактично проводять розрахункові операції) цих документів або пред'явлення зазначених документів, що оформлені з порушенням вимог, встановлених цим пунктом, є підставою для недопущення посадових (службових) осіб контролюючого органу до проведення документальної виїзної або фактичної перевірки. Відмова платника податків та/або посадових (службових) осіб платника податків (його представників або осіб, які фактично проводять розрахункові операції) від допуску до перевірки на інших підставах, ніж визначені в абзаці п'ятому цього пункту, не дозволяється.
Як встановлено судом, ГУ ДПС в Одеській області видало наказ від 16.10.2024 року №10573-п “Про проведення фактичної перевірки ТОВ “ВІЛД-ТРАНС».
22.10.2024 року ГУ ДПС в Одеській області складено акт відмови від допуску до проведення фактичної перевірки та допуску до обстеження території, приміщень та іншого майна №6972/15-32-09-02-09.
23.10.2024 року о 10:20 год. заступником начальника ГУ ДПС в Одеській області було прийнято рішення про застосування умовного адміністративного арешту майна платника податків ТОВ “ВІЛД-ТРАНС» (код ЄДРПОУ 39667194) у зв'язку з не допуском до проведення фактичної перевірки.
Рішенням Одеського окружного адміністративного суду від 25 жовтня 2024 року по справі № 420/33013/24, яке набрало законної сили, підтверджено обґрунтованість умовного адміністративного арешту майна ТОВ “ВІЛД-ТРАНС», код за ЄДРПОУ 39667194, згідно рішення Головного управління ДПС в Одеській області від 23.10.2024 року.
Відповідно до наказу Головного управління ДПС в Одеській області від 16.12.2024 № 617 «Про призначення виконавців Рішення про адміністративний арешт майна ТОВ «Вілд-Транс» 26.12.2024 фахівцями управління контролю за підакцизними товарами Головного управління ДПС в Одеській області з метою виконання Рішення Одеського окружного адміністративного суду від 25.10.2024 по справі №420/33013/24 здійснено вихід за адресою: м. Одеса, вул. Новікова, буд. 3.
Під час огляду приміщення, території та відповідно фінансової звітності ТОВ «Вілд Транс», встановлено відсутність будь-якого майна підприємства, про що складено Акт «Інвентаризації майна платника податків ТОВ «Вілд-Транс», код за ЄДРПОУ 39667194» від 26.12.2024 №9107/15-32-09-02.
Відповідно до пп. 94.1 ст. 94 Податкового кодексу України (далі - ПК України) адміністративний арешт майна платника податків (далі - арешт майна) є винятковим способом забезпечення виконання платником податків його обов'язків, визначених законом.
Відповідно до пп. 94.2.8 п. 94.2. ст. 94 ПК України, арешт майна може бути застосовано, якщо платник податків (його посадові особи або особи, які здійснюють готівкові розрахунки та/або провадять діяльність, що підлягає ліцензуванню) відмовляється від проведення відповідно до вимог цього Кодексу інвентаризації основних засобів, товарно-матеріальних цінностей, коштів (зняття залишків товарно-матеріальних цінностей, готівки).
Підпунктами 20.1.33 пункту 20.1 статті 20 ПК України (у редакції, чинній на час виникнення спірних правовідносин) встановлено, що контролюючі органи мають право звертатися до суду щодо накладення арешту на кошти та інші цінності, що знаходяться в банку, платника податків, який має податковий борг, у разі якщо у такого платника податків відсутнє майно та/або його балансова вартість менша суми податкового боргу, та/або таке майно не може бути джерелом погашення податкового боргу.
Визначення адміністративного арешту як виняткового способу забезпечення виконання обов'язків платника податків, наведене в пункті 94.1 статті 94 ПК України, за своїм змістом однаково охоплює як арешт коштів, так і арешт іншого майна.
Згідно з пунктом 94.4 статті 94 ПК України арешт може бути накладено контролюючим органом на будь-яке майно платника податків, крім майна, на яке не може бути звернено стягнення відповідно до закону, та коштів на рахунку платника податків.
Арешт коштів на рахунку платника податків відповідно до абзацу другого підпункту 94.6.2 пункту 94.6 статті 94 ПК України здійснюється виключно на підставі рішення суду шляхом звернення контролюючого органу до суду.
Підстави для застосування як адміністративного арешту майна, так і арешту коштів на рахунках платника податків, є універсальними та визначені пунктом 94.2 статті 94 ПК України. Обидва види арешту, за загальним правилом, застосовуються з однакових підстав і розрізняються лише процедурою застосування - або за рішенням керівника податкового органу (щодо майна, відмінного від коштів), або за рішенням суду (арешт коштів).
Із системного тлумачення положень статті 94 ПК України суд встановив, що адміністративний арешт коштів платника податків не є похідним від адміністративного арешту майна, відмінного від коштів, і може бути застосований судом виключно у випадку існування рішення контролюючого органу про накладення арешту на майно платника податків.
Положення статті 94 ПК України не визначає послідовності процедур застосування адміністративного арешту майна та адміністративного арешту коштів.
Натомість приписи статті 94 ПК України викладаються в єдиному контексті та відповідні правові норми регулюють як правовідносини, що виникають при накладенні адміністративного арешту майна, так і арешту коштів платника податків.
З аналізу наведеного правового регулювання дійшов висновку, що арешт на кошти платника податків накладається за наявності підстав, визначених пунктом 94.2 статті 94 ПК України та не залежить від наявності рішення контролюючого органу про накладення арешту на майно платника податків. Не підтвердження обґрунтованості адміністративного арешту майна платника податків в судовому порядку не обмежує право податкового органу на звернення до суду про застосування арешту коштів на рахунках відповідача, але за умови наявності відповідних підстав, визначених ПК України.
Разом з цим, сума коштів, на яку накладається арешт, не повинна перевищувати суму податкового боргу, право на стягнення якої наявне в органу державної податкової служби на момент прийняття судом рішення про застосування адміністративного арешту. Тобто, арешт може стосуватися лише тих коштів, які є необхідними для виконання певних зобов'язань платника податків, зокрема, щодо погашення податкового боргу.
В свою чергу, станом на дату ухвалення судового рішення у цій справі контролюючим органом не надано доказів наявності у відповідача податкового боргу та суми такого боргу, оскільки накладення арешту на кошти платника податків у банках обмежене сумою такого податкового боргу, а також контролюючим органом не надано доказів вжиття позивачем заходів щодо встановлення майна, яке може слугувати джерелом погашення податкового боргу, оскільки, положеннями підпункту 20.1.33 пункту 20.1 статті 20 ПК України контролюючим органам надано право звертатися до суду щодо накладення арешту на кошти та інші цінності, що знаходяться в банку, платника податків, який має податковий борг, у разі якщо у такого платника податків відсутнє майно та/або його балансова вартість менша суми податкового боргу, та/або таке майно не може бути джерелом погашення податкового боргу.
Аналогічний висновок зробив Верховний Суд у постанові від 29 січня 2024 року по справі № 813/3448/17.
Враховуючи вищевикладене, суд дійшов висновку, що матеріалами справи не підтверджено існування підстав, передбачених ст. 94 Податкового кодексу України, для накладення арешту на кошти, які перебувають на рахунках ТОВ “ВІЛД-ТРАНС» (код 39667194), відкритих у банківських установах, а відтак, позовні вимоги не підлягають задоволенню.
Згідно ч. 1 ст. 77 КАС України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 78 цього Кодексу.
Відповідно до ч. 1 ст. 90 КАС України суд оцінює докази, які є у справі, за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на їх безпосередньому, всебічному, повному та об'єктивному дослідженні.
Підстави для розподілу судових витрат відсутні.
Керуючись ст.ст. 2, 5-6, 9, 72,77, 90, 139, 241-246, 262, 293 КАС України, суд,
У задоволенні адміністративного позову Головного управління ДПС в Одеській області (адреса: вул. Семінарська, 5, м. Одеса, 65044, код ЄДРПОУ ВП 44069166) до Товариства з обмеженою відповідальністю “ВІЛД ТРАНС» (вул.Новикова, буд.3, м.Одеса, 65098, код ЄДРПОУ 39667194) про накладення арешту на кошти, які перебувають на рахунках підприємства, відкритих у банківських установах - відмовити.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.
У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом тридцяти днів з дня складення повного судового рішення до П'ятого апеляційного адміністративного суду.
Суддя В.В. Андрухів
.