Ухвала від 29.04.2026 по справі 474/1243/25

29.04.26

22-ц/812/975/26

Єдиний унікальний номер судової справи 474/1243/25

Провадження № 22-ц/812/975/26

УХВАЛА

29 квітня 2026 року місто Миколаїв

Миколаївський апеляційний суд у складі судді Серебрякової Т.В., розглянувши заяву представника ОСОБА_1 - ОСОБА_2 про проведення в режимі відеоконференції судового засідання колегії суддів судової палати в цивільних справах Миколаївського апеляційного суду, де буде розглядатись апеляційна скарга ОСОБА_1 на ухвалу Врадіївського районного суду Миколаївської області від 04 березня 2026 року, постановлену у цивільній справі за заявою ОСОБА_1 про визнання виконавчого документа таким, що не підлягає виконанню у цивільній справі за позовом керівника Первомайської місцевої прокуратури Миколаївської області в інтересах держави в особі Врадіївської селищної ради Миколаївської області до ОСОБА_1 , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору - ОСОБА_2 , про стягнення плати за фактичне використання земельної ділянки,

УСТАНОВИЛА:

В провадженні Миколаївського апеляційного суду знаходиться цивільна справа за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на ухвалу Врадіївського районного суду Миколаївської області від 04 березня 2026 року, постановлену у цивільній справі за заявою ОСОБА_1 про визнання виконавчого документа таким, що не підлягає виконанню у цивільній справі за позовом керівника Первомайської місцевої прокуратури Миколаївської області в інтересах держави в особі Врадіївської селищної ради Миколаївської області до ОСОБА_1 , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предме6та спору - ОСОБА_2 , про стягнення плати за фактичне використання земельної ділянки.

Розгляд справи призначено на 19 травня 2026 року на 09.40 год.

27 квітня 2026 року до Миколаївського апеляційного суду надійшла заява від представника ОСОБА_1 - ОСОБА_2 , в якій міститься клопотання про проведення судового засідання в режимі відеоконференції.

Розглянувши зазначену заяву, суд вважає, що вона підлягає задоволенню з наступних підстав.

За правилами ст.212 ЦПК України учасник справи, його представник має право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду або у приміщенні іншого суду за умови наявності в суді відповідної технічної можливості.

Як вбачається з матеріалів справи, ОСОБА_1 приймає участь у справі із процесуальним статусом заявник.

Представник заявника висловив побажання провести судове засідання апеляційної інстанції в режимі відеоконференції за його участі, проведення якої доручити Врадіївському районному суду Миколаївської області.

За виписаних обставин та відповідно до вимог ст.212 ЦПК України, суд вважає, що для забезпечення реалізації процесуальних прав представника заявника таке клопотання підлягає задоволенню, шляхом доручення організації проведення судового засідання в режимі відеоконференції Врадіївському районному суду Миколаївської області, про що повідомити зазначений суд, якому доручається забезпечити проведення відеоконференції, та особу, яка братиме участь у судовому засіданні в названому режимі.

Керуючись ст.212 ЦПК України, суд

УХВАЛИВ:

Заяву представника ОСОБА_1 - ОСОБА_2 про проведення судового засідання в режимі відеоконференції судового засідання - задовольнити.

Провести судове засідання, яке відбудеться 19 травня 2026 року о 09.40 год. в приміщенні Миколаївського апеляційного суду в режимі відеоконференції.

Доручити організувати виконання даної ухвали Врадіївському районному суду Миколаївської області, та забезпечити своєчасне проведення відеоконференції за участю представника ОСОБА_1 - ОСОБА_2 .

Копію ухвали направити Врадіївському районному суду Миколаївської області для організації проведення судового засідання в режимі відеоконференції.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Миколаївського

апеляційного суду Т.В. Серебрякова

Попередній документ
136102145
Наступний документ
136102147
Інформація про рішення:
№ рішення: 136102146
№ справи: 474/1243/25
Дата рішення: 29.04.2026
Дата публікації: 01.05.2026
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Миколаївський апеляційний суд
Категорія справи: Окремі процесуальні питання; Інші скарги та заяви в процесі виконання судових рішень та рішень інших органів (посадових осіб)
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто: рішення набрало законної сили (19.05.2026)
Дата надходження: 24.03.2026
Предмет позову: за заявою Брень Наталії Іванівни про визнання виконавчого документа таким, що не підлягає виконанню у цивільній справі № 474/192/17-ц за позовом керівника Первомайської місцевої прокуратури Миколаївської області в інтересах держави в особі Врадіївської сел
Розклад засідань:
22.01.2026 16:00 Врадіївський районний суд Миколаївської області
17.02.2026 09:00 Врадіївський районний суд Миколаївської області
04.03.2026 13:00 Врадіївський районний суд Миколаївської області