Ухвала від 27.04.2026 по справі 320/10116/23

ШОСТИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

Справа № 320/10116/23

УХВАЛА

27 квітня 2026 року м. Київ

Колегія суддів Шостого апеляційного адміністративного суду у складі судді-доповідача Аліменка В.О. та суддів Бужак Н.П., Собків Я.М., вирішуючи питання про прийняття до провадження апеляційної скарги Головного управління ДПС у м. Києві на рішення Київського окружного адміністративного суду від 17 січня 2025 року у справі за адміністративним позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "БІ2БІ Солюшнз" до Головного управління ДПС у м. Києві, Державної податкової служби України про визнання протиправним та скасування рішення, зобов'язання вчинити певні дії,

ВСТАНОВИЛА:

Ухвалою Шостого апеляційного адміністративного суду від 03.03.2025 року (суддя - доповідач ОСОБА_1.) відкрито апеляційне провадження за апеляційною скаргою Головного управління ДПС у м. Києві на рішення Київського окружного адміністративного суду від 17 січня 2025 року у справі за адміністративним позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "БІ2БІ Солюшнз" до Головного управління ДПС у м. Києві, Державної податкової служби України про визнання протиправним та скасування рішення, зобов'язання вчинити певні дії.

Ухвалою Шостого апеляційного адміністративного суду від 16.12.2025 року (суддя - доповідач ОСОБА_1.) справу за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "БІ2БІ Солюшнз" до Головного управління ДПС у м. Києві, Державної податкової служби України про визнання протиправним та скасування рішення, зобов'язання вчинити певні дії призначено до розгляду в порядку письмового провадження.

Рішенням Вищої ради правосуддя від 07 квітня 2026 року №574/0/15-26 ОСОБА_1 було звільнено з посади судді Шостого апеляційного адміністративного суду у зв'язку з поданням заяви про відставку.

Рішенням зборів суддів Шостого апеляційного адміністративного суду від 20 квітня 2026 року вирішено здійснити повторний автоматизований розподіл судових справ, які перебували у провадженні судді ОСОБА_1.

Відповідно до п. 2.3.50 Положення про автоматизовану систему документообігу суду, винятково у разі, коли суддя (судді) у передбачених законом випадках не може (не можуть) продовжувати розгляд справи, невирішені судові справи передаються для повторного автоматизованого розподілу за вмотивованим розпорядженням керівника апарату суду (особи, яка виконує його обов'язки), що додається до матеріалів справи.

Відповідно до протоколу повторного автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 23.04.2026, справа 320/10116/23 передана судді-доповідачу - Аліменку В.О.

До складу колегії суддів із розгляду зазначеної адміністративної справи входять судді Бужак Н.П., Собків Я.М.

З урахуванням наведеного колегія суддів вважає за необхідне прийняти справу до свого провадження.

Крім того, зі змісту доповіді судді-доповідача вбачається, що виконано всі необхідні дії, пов'язані з підготовкою справи до апеляційного розгляду, передбачені ст. 306 КАС України, та наявні правові підстави для призначення справи до апеляційного розгляду.

На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 31, 306, 307, 311 КАС України, колегія суддів -

УХВАЛИЛА:

Прийняти справу №320/10116/23 за адміністративним позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "БІ2БІ Солюшнз" до Головного управління ДПС у м. Києві, Державної податкової служби України про визнання протиправним та скасування рішення, зобов'язання вчинити певні дії до свого провадження.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддями та не може бути оскаржена в касаційному порядку.

Суддя-доповідач В.О. Аліменко

Судді Н.В. Бужак

Я.М. Собків

Попередній документ
136024276
Наступний документ
136024278
Інформація про рішення:
№ рішення: 136024277
№ справи: 320/10116/23
Дата рішення: 27.04.2026
Дата публікації: 29.04.2026
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Шостий апеляційний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (з 01.01.2019); Справи з приводу адміністрування податків, зборів, платежів, а також контролю за дотриманням вимог податкового законодавства, зокрема щодо; адміністрування окремих податків, зборів, платежів, з них; зупинення, відмова в реєстрації податкових накладних
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Відкрито провадження (03.03.2025)
Дата надходження: 13.02.2025
Предмет позову: про визнання протиправним та скасування рішення, зобов`язання вчинити певні дії