Рішення від 22.04.2026 по справі 914/3708/23

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

79014, місто Львів, вулиця Личаківська, 128

РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

22.04.2026 Справа № 914/3708/23(914/475/26)

Господарський суд Львівської області у складі судді Чорній Л.З., за участю секретаря судового засідання Цурак У.Ю., розглянувши матеріали справи за позовом: ОСОБА_1 , ( АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 )

до відповідача: Дочірнього підприємства «Львівський облавтодор» Відкритого акціонерного товариства «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України», (79053, м. Львів, вул. В. Великого, буд. 54, ЄДРПОУ 31978981)

про стягнення 86 512,57 грн нарахованої, але не виплаченої заробітної плати

в межах провадження у справі № 914/3708/23

за заявою: Товариства з обмеженою відповідальністю «Статусінвестгруп», м. Вінниця

про банкрутство: Дочірнього підприємства «Львівський облавтодор» Відкритого акціонерного товариства «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України» (79053, м. Львів, вул. В. Великого, буд. 54, ЄДРПОУ 31978981)

Представники сторін:

від позивача: не з'явився

від відповідача: не з'явився

ВСТАНОВИВ:

Відповідно до протоколу передачі судової справи раніше визначеному складу суду від 13.01.2026, справу № 914/137/26 передано судді Чорній Л.З. в провадженні якої перебуває справа № 914/3708/23 про банкрутство Дочірнього підприємства «Львівський облавтодор» Відкритого акціонерного товариства «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України».

Ухвалою від 20.03.2024 серед іншого відкрито провадження у справі про банкрутство Дочірнього підприємства «Львівський облавтодор» Відкритого акціонерного товариства «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України», введено мораторій на задоволення вимог кредиторів, введено процедуру розпорядження майном, призначено розпорядником майна арбітражного керуючого Босака Олега Євгеновича, попереднє засідання суду призначено на 08.05.2024.

Офіційно оприлюднено повідомлення про відкриття провадження у справі про банкрутство Дочірнього підприємства «Львівський облавтодор» Відкритого акціонерного товариства «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України» (79053, м. Львів, вул. В.Великого, буд. 54, ЄДРПОУ 31978981) у встановленому законодавством порядку.

17.02.2026 ОСОБА_1 подано позовну заяву до відповідача ДП «Львівський облавтодор» ВАТ «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України» про стягнення 86 512,57 грн. нарахованої, але не виплаченої заробітної плати.

Ухвалою суду від 23.02.2026 позовну заяву ОСОБА_1 подано позовну заяву до відповідача ДП «Львівський облавтодор» ВАТ «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України» про стягнення 86 512,57 грн. нарахованої, але не виплаченої заробітної плати прийнято до розгляду в межах провадження справи №914/3708/23 про банкрутство Дочірнього підприємства «Львівський облавтодор» Відкритого акціонерного товариства «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України». Розгляд справи ухвалено здійснювати за правилами спрощеного позовного провадження. Справу призначено до розгляду на 22.04.2026. Витребувано у приватного нотаріуса Самбірського нотаріального округу Федаша Миколи Михайловича (82500, Львівська область, Самбірський р-н, м. Турка, вул. Січових Стрільців, 23а) копію спадкової справи №196/2024, відкритої після смерті ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , який помер ІНФОРМАЦІЯ_2 .

10.03.2026 на виконання вимог, викладених в ухвалі суду від 23.02.2026 у справі №914/3708/23(914/475/26) приватний нотаріус Самбірського нотаріального округу Федаш Микола Михайлович надав копії спадкової справи, заведеної на ім'я ОСОБА_2 , який помер ІНФОРМАЦІЯ_2 .

У судове засідання 22.04.2026 сторони не з'явилися, хоча належним чином були повідомлені про дату, час та місце судового засідання.

21.04.2026 відповідач сформував в системі «Електронний суд» пояснення, в яких зазначає, що підтверджує та визнає суму заборгованості у розмірі 86 512,57 грн.

Судом встановлено, що зібраних в матеріалах справи доказів достатньо для з'ясування обставин справи і прийняття судового рішення, відповідно до ст. 13 ГПК України, учасникам справи створювались необхідні умови для встановлення фактичних обставин справи і правильного застосування законодавства.

У судовому засіданні 22.04.2026 оголошено вступну та резолютивну частини рішення.

Позиції сторін.

Обґрунтовуючи позовні вимоги позивач вказує, що його батьком є ОСОБА_2 , який з 01.08.2002 до позивач перебував у трудових відносинах з відповідачем, що підтверджується записами у трудовій книжці позивача. ІНФОРМАЦІЯ_2 батько позивача, ОСОБА_2 , помер. Батько позивача залишив на ім'я позивача заповіт, посвідчений ОСОБА_3 старостою сіл Завадівка, Лосинець, Мельничне Турківської міської ради Самбірського району Львівської області від 13.12.2021, реєстраційний номер 31. 24.01.2025 приватним нотаріусом Самбірського районного нотаріального округу Федаш М.М. на ім'я позивача видано свідоцтво про право на спадщину за заповітом за реєстровим № 73 на спадкове майно, а саме: грошову суму (недоотриману заробітну плату) в сумі 86 512,57 грн, що знаходяться у Філії «Старосамбірський райавтодор» ДП «Львівський облавтодор» ВАТ ДАК «Автомобільні дороги України» (код ЄДРПОУ 26231323), які належали його покійному батькові ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 . Згідно з наказом Філії «Турківська ДЕД» № 6-ВК від 28.07.2025 «Про припинення трудового договору» позивача звільнено з роботи за ст. 38 КЗпП України за ініціативою працівника, що підтверджується копією наказу № 6-ВК від 28.07.2025 про припинення трудового договору.

Позивач зазначає, що за час перебування у трудових відносинах із відповідачем батькові позивача була нарахована, але не виплачена заробітна плата у розмірі 86 512,57 грн, що підтверджується довідкою Філії «Старосамбірський райавтодор» ДП «Львівський облавтодор» ВАТ ДАК «Автомобільні дороги України» від 22.11.2024.

Позивач просить стягнути з відповідача 86 512,57 грн нарахованої, але не виплаченої заробітної плати.

Відповідач сформував в системі «Електронний суд» 21.01.2026 додаткові пояснення, в якому зазначає, що визнає та підтверджує суму заборгованості перед позивачем, яка вказана у довідці відповідача.

Обставини справи встановлені судом.

Згідно з ст. 8 Конституції України в Україні визнається і діє принцип верховенства права. Конституція України має найвищу юридичну силу. Закони та інші нормативно-правові акти приймаються на основі Конституції України і повинні відповідати їй. Норми Конституції України є нормами прямої дії. Звернення до суду для захисту конституційних прав і свобод людини і громадянина безпосередньо на підставі Конституції України гарантується.

Частиною 1 ст. 1 Закону України «Про оплату праці» та ч. 1 КЗпП України встановлено, що заробітна плата - це винагорода, обчислена, як правило, у грошовому виразі, яку за трудовим договором роботодавець виплачує працівникові за виконану ним роботу.

Відповідно до ст. 21, 22 Закону України «Про оплату праці» працівник має право на оплату своєї праці відповідно до актів законодавства і колективного договору на підставі укладеного трудового договору. Суб'єкти організації оплати праці не мають права в односторонньому порядку приймати рішення з питань оплати праці, що погіршують умови, встановлені законодавством, угодами і колективними договорами.

Частиною 3 ст.15 Закону України «Про оплату праці» передбачено, що оплата праці працівників підприємства здійснюється в першочерговому порядку. Всі інші платежі здійснюються підприємством після виконання зобов'язань щодо оплати праці. Аналогічне положення закріплено в ч.5 ст.97 КЗпП України.

Згідно з ст.47 КЗпП України роботодавець зобов'язаний виплатити працівникові при звільненні всі суми, що належать йому від підприємства, установи, організації, у строки, зазначені в ст.116 цього Кодексу.

Відповідно до ст.116 КЗпП України при звільненні працівника виплата всіх сум, що належить йому від підприємства, установи, організації, проводиться в день звільнення. Якщо працівник в день звільнення не працював, то зазначені суми мають бути виплачені не пізніше наступного дня після пред'явлення звільненим працівником вимоги про розрахунок. Про нараховані суми, належні працівникові при звільненні, власник або уповноважений ним орган повинен письмово повідомити працівника перед виплатою зазначених сум. В разі спору про розмір сум, належних працівникові при звільненні, власник або уповноважений ним орган в усякому випадку повинен у зазначеній статті строк виплатити не оспорювану ним суму.

Судом встановлено, що ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , зареєстрований та проживає за адресою: АДРЕСА_1 . Батьком позивача є ОСОБА_2 ІНФОРМАЦІЯ_1 .

З 01.08.2002 ОСОБА_2 перебував у трудових відносинах з відповідачем, що підтверджується записами у трудовій книжці позивача.

ІНФОРМАЦІЯ_2 батько позивача, ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , помер. До дня смерті батько позивача постійно проживав за адресою: АДРЕСА_2 , та залишив на ім'я позивача заповіт, посвідчений Павлик О. Й. - старостою сіл Завадівка, Лосинець, Мельничне Турківської міськоїради Самбірського району Львівської області від 13.12.2021 р., реєстраційний номер 31.

24.01.2025 приватним нотаріусом Самбірського районного нотаріального округу Федаш М.М. на ім'я позивача видано свідоцтво про право на спадщину за заповітом за реєстровим № 73 на спадкове майно, а саме: грошову суму (недоотриману заробітну плату) в сумі 86 512,57 грн., що знаходяться у Філії «Старосамбірський райавтодор» ДР «Львівський облавтодор» ВАТ ДАК «Автомобільні дороги України» (код ЄДРПОУ 26231323), які належали його покійному батькові ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 .

Згідно з наказом Філії «Турківська ДЕД» № 6-ВК від 28.07.2025 р. «Про припинення трудового договору» позивача звільнено з роботи за ст.38 КЗпП України за ініціативою працівника, що підтверджується копією наказу № 6-ВК від 28.07.2025 про припинення трудового договору.

За час перебування у трудових відносинах із відповідачем батькові позивача була нарахована, але не виплачена заробітна плата у розмірі 86 512,57 грн, що підтверджується довідкою Філії «Старосамбірський райавтодор» ДП «Львівський облавтодор» ВАТ ДАК «Автомобільні дороги України».

Статтею 43 Конституції України передбачено, що кожен має право на працю, що включає можливість заробляти собі на життя працею, яку він вільно обирає або на яку вільно погоджується. Кожен має право на належні, безпечні та здорові умови праці, на заробітну плату, не нижче визначеної законом. Право на своєчасне отримання винагороди за працю захищається законом.

Трудові відносини всіх працівників регулюються КЗпП України. Законодавство про працю встановлює високий рівень умов праці, всемірну охорону трудових прав працівників (ст. 1 КЗпП України).

Згідно з ст.ст. 21, 43 Конституції України, ст.ст. 94, 115 КЗпП України, ст.ст. 21, 24 Закону України «Про оплату праці», кожен має право на працю, що включає можливість заробляти собі на життя працею, яку він вільно обирає або на яку вільно погоджується. Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці, на заробітну плату, не нижчу від визначеної законом. Право на своєчасне одержання винагороди за працю захищається законом.

Згідно з ст. 94 КЗпП та ч. 1 ст. 1 Закону України «Про оплату праці», заробітна плата - це винагорода, обчислена, як правило, у грошовому виразі, яку роботодавець виплачує працівникові за виконану ним роботу.

Відповідно до положень ч. 5 ст. 97 КЗпП України, оплата праці працівників здійснюється в першочерговому порядку. Всі інші платежі здійснюються власником або уповноваженим ним органом після виконання зобов'язань щодо оплати праці.

Частиною 1 ст. 115 КЗпП передбачено, що заробітна плата виплачується працівникам регулярно в робочі дні у строки, встановлені колективним договором або нормативним актом роботодавця, погодженим з виборним органом первинної профспілкової організації чи іншим уповноваженим на представництво трудовим колективом органом (а в разі відсутності таких органів - представниками, обраними і уповноваженими трудовим колективом), але не рідше двох разів на місяць через проміжок часу, що не перевищує шістнадцяти календарних днів, та не пізніше семи днів після закінчення періоду, за який здійснюється виплата.

Відповідно до ч. 1 ст. 116 Кодексу законів про працю України при звільненні працівника виплата всіх сум, що належать йому від підприємства, установи, організації, провадиться в день звільнення. Якщо працівник в день звільнення не працював, то зазначені суми мають бути виплачені не пізніше наступного дня після пред'явлення звільненим працівником вимоги про розрахунок. Про суми, нараховані та виплачені працівникові при звільненні, із зазначенням окремо кожного виду виплати (основна та додаткова заробітна плата, заохочувальні та компенсаційні виплати, інші виплати, на які працівник має право згідно з умовами трудового договору і відповідно до законодавства, у тому числі при звільненні) роботодавець повинен письмово повідомити працівника в день їх виплати.

Факт існування заборгованості з нарахованої, але не виплаченої заробітної плати відповідачем не заперечується, як і не заперечується безпосередньо сума заборгованості.

Таким чином, наданими належними письмовими доказами встановлений факт наявності заборгованості відповідача перед позивачем у розмірі 86 512,57 грн щодо виплати заробітної плати, нарахованої, але не виплаченої батькові позивача, який помер.

Відповідно до статті 13 Господарського процесуального кодексу України судочинство у господарських судах здійснюється на засадах змагальності сторін. Учасники справи мають рівні права щодо здійснення всіх процесуальних прав та обов'язків, передбачених цим Кодексом. Кожна сторона повинна довести обставини, які мають значення для справи і на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень, крім випадків, встановлених законом. Кожна сторона несе ризик настання наслідків, пов'язаних з вчиненням чи невчиненням нею процесуальних дій.

Згідно з статтею 73 Господарського процесуального кодексу України доказами є будь-які дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин (фактів), що обґрунтовують вимоги і заперечення учасників справи, та інших обставин, які мають значення для вирішення справи. Ці дані встановлюються такими засобами: 1) письмовими, речовими і електронними доказами; 2) висновками експертів; 3) показаннями свідків.

Статтею 74 Господарського процесуального кодексу України визначено, що кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень. Докази подаються сторонами та іншими учасниками справи.

Обов'язок із доказування слід розуміти як закріплену в процесуальному та матеріальному законодавстві міру належної поведінки особи, що бере участь у судовому процесі, із збирання та надання доказів для підтвердження свого суб'єктивного права, що має за мету усунення невизначеності, яка виникає в правовідносинах у разі неможливості достовірно з'ясувати обставини, які мають значення для справи.

Статтею 76 Господарського процесуального кодексу України передбачено, що належними є докази, на підставі яких можна встановити обставини, які входять в предмет доказування. Суд не бере до розгляду докази, які не стосуються предмета доказування. Предметом доказування є обставини, які підтверджують заявлені вимоги чи заперечення або мають інше значення для розгляду справи і підлягають встановленню при ухваленні судового рішення.

Тобто, змагальність полягає в тому, що сторони у процесуальній формі доводять перед судом свою правоту, за допомогою доказів переконують суд у правильності своєї правової позиції.

Відповідно до ст. 86 Господарського процесуального кодексу України суд оцінює докази за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному, об'єктивному та безпосередньому дослідженні наявних у справі доказів. Жодні докази не мають для суду заздалегідь встановленої сили. Суд оцінює належність, допустимість, достовірність кожного доказу окремо, а також вірогідність і взаємний зв'язок доказів у їх сукупності.

З огляду на викладене, дослідивши матеріали справи, суд дійшов висновку, що позовні вимоги обґрунтовані поданими доказами та підлягають задоволенню.

Судові витрати.

Відповідно до ч. 1 ч. 3 ст. 123 ГПК України, судові витрати складаються з судового збору та витрат, пов'язаних з розглядом справи.

Оскільки позивач при зверненні до суду з даним позовом був звільнений від сплати судового збору за вимогою про стягнення заробітної плати, судовий збір за такою вимогою на підставі 129 ГПК України слід стягнути з відповідача на користь Державного бюджету України 3 028,00 грн судового збору.

Керуючись ст.ст. 13, 74, 76-79, 86, 236-241 ГПК України, ст.ст. 1, 2, 7 Кодексу України з процедур банкрутства, суд

ВИРІШИВ:

1. Позовні вимоги задовольнити.

2. Стягнути з Дочірнього підприємства «Львівський облавтодор» Відкритого акціонерного товариства «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України» (79053, м. Львів, вул. В. Великого, буд. 54, ЄДРПОУ 31978981) на користь ОСОБА_1 , ( АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 ) 86 512,57 грн нарахованої, але не виплаченої заробітної плати його батькові, який помер.

3. Стягнути з Дочірнього підприємства «Львівський облавтодор» Відкритого акціонерного товариства «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України» (79053, м. Львів, вул. В. Великого, буд. 54, ЄДРПОУ 31978981) в дохід Державного бюджету України 3 028,00 грн судового збору.

4. Накази видати згідно з ст. 327 ГПК України після набрання судовим рішенням законної сили.

Рішення господарського суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Рішення господарського суду може бути оскаржено до Західного апеляційного господарського суду в порядку та строки, визначені статтями 256, 257 ГПК України.

Повний текст рішення складений 24.04.2026.

Суддя Чорній Л.З.

Попередній документ
135959372
Наступний документ
135959374
Інформація про рішення:
№ рішення: 135959373
№ справи: 914/3708/23
Дата рішення: 22.04.2026
Дата публікації: 27.04.2026
Форма документу: Рішення
Форма судочинства: Господарське
Суд: Господарський суд Львівської області
Категорія справи: Господарські справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, щодо недоговірних зобов’язань, з них
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено склад суду (30.01.2026)
Дата надходження: 30.01.2026
Предмет позову: про зміну предмету позову
Розклад засідань:
07.02.2024 10:50 Господарський суд Львівської області
08.05.2024 10:30 Господарський суд Львівської області
08.05.2024 15:00 Господарський суд Львівської області
08.05.2024 15:10 Господарський суд Львівської області
15.05.2024 10:30 Господарський суд Львівської області
15.05.2024 11:00 Господарський суд Львівської області
15.05.2024 11:10 Господарський суд Львівської області
15.05.2024 11:20 Господарський суд Львівської області
15.05.2024 11:30 Господарський суд Львівської області
22.05.2024 10:00 Господарський суд Львівської області
22.05.2024 10:10 Господарський суд Львівської області
05.06.2024 10:30 Господарський суд Львівської області
05.06.2024 10:40 Господарський суд Львівської області
05.06.2024 11:40 Господарський суд Львівської області
05.06.2024 13:40 Господарський суд Львівської області
05.06.2024 14:00 Господарський суд Львівської області
05.06.2024 15:40 Господарський суд Львівської області
12.06.2024 11:20 Господарський суд Львівської області
12.06.2024 11:40 Господарський суд Львівської області
12.06.2024 13:20 Господарський суд Львівської області
12.06.2024 13:40 Господарський суд Львівської області
19.06.2024 11:00 Господарський суд Львівської області
19.06.2024 14:00 Господарський суд Львівської області
19.06.2024 15:30 Господарський суд Львівської області
26.06.2024 10:20 Господарський суд Львівської області
24.07.2024 10:20 Господарський суд Львівської області
24.07.2024 10:30 Господарський суд Львівської області
24.07.2024 13:20 Господарський суд Львівської області
24.07.2024 14:20 Господарський суд Львівської області
07.08.2024 14:00 Господарський суд Львівської області
07.08.2024 14:10 Господарський суд Львівської області
14.08.2024 10:10 Господарський суд Львівської області
14.08.2024 11:20 Господарський суд Львівської області
14.08.2024 11:30 Господарський суд Львівської області
14.08.2024 13:20 Господарський суд Львівської області
21.08.2024 11:00 Господарський суд Львівської області
21.08.2024 11:20 Господарський суд Львівської області
21.08.2024 11:40 Господарський суд Львівської області
21.08.2024 11:50 Господарський суд Львівської області
21.08.2024 13:20 Господарський суд Львівської області
04.09.2024 13:40 Господарський суд Львівської області
04.09.2024 14:10 Господарський суд Львівської області
04.09.2024 14:30 Господарський суд Львівської області
11.09.2024 10:00 Господарський суд Львівської області
11.09.2024 10:30 Господарський суд Львівської області
11.09.2024 14:00 Господарський суд Львівської області
11.09.2024 14:10 Господарський суд Львівської області
18.09.2024 10:20 Господарський суд Львівської області
18.09.2024 10:40 Господарський суд Львівської області
18.09.2024 11:10 Господарський суд Львівської області
18.09.2024 13:30 Господарський суд Львівської області
02.10.2024 09:50 Господарський суд Львівської області
02.10.2024 11:20 Господарський суд Львівської області
02.10.2024 11:30 Господарський суд Львівської області
02.10.2024 11:40 Господарський суд Львівської області
02.10.2024 11:50 Господарський суд Львівської області
03.10.2024 14:00 Господарський суд Львівської області
09.10.2024 14:40 Господарський суд Львівської області
23.10.2024 10:20 Господарський суд Львівської області
23.10.2024 11:20 Господарський суд Львівської області
30.10.2024 15:00 Господарський суд Львівської області
06.11.2024 10:50 Господарський суд Львівської області
06.11.2024 11:20 Господарський суд Львівської області
06.11.2024 11:40 Господарський суд Львівської області
06.11.2024 13:20 Господарський суд Львівської області
06.11.2024 14:00 Господарський суд Львівської області
06.11.2024 14:10 Господарський суд Львівської області
06.11.2024 14:20 Господарський суд Львівської області
06.11.2024 14:30 Господарський суд Львівської області
06.11.2024 14:40 Господарський суд Львівської області
06.11.2024 15:00 Господарський суд Львівської області
13.11.2024 11:00 Господарський суд Львівської області
20.11.2024 10:30 Господарський суд Львівської області
20.11.2024 10:40 Господарський суд Львівської області
20.11.2024 10:50 Господарський суд Львівської області
20.11.2024 11:00 Господарський суд Львівської області
20.11.2024 11:40 Господарський суд Львівської області
27.11.2024 10:50 Господарський суд Львівської області
27.11.2024 11:30 Господарський суд Львівської області
18.12.2024 11:00 Господарський суд Львівської області
18.12.2024 11:10 Господарський суд Львівської області
18.12.2024 15:20 Господарський суд Львівської області
18.12.2024 15:30 Господарський суд Львівської області
18.12.2024 15:40 Господарський суд Львівської області
21.01.2025 13:50 Господарський суд Львівської області
21.01.2025 14:10 Господарський суд Львівської області
29.01.2025 10:30 Господарський суд Львівської області
29.01.2025 11:20 Господарський суд Львівської області
29.01.2025 11:40 Господарський суд Львівської області
29.01.2025 14:10 Господарський суд Львівської області
29.01.2025 14:20 Господарський суд Львівської області
29.01.2025 14:30 Господарський суд Львівської області
05.02.2025 10:10 Господарський суд Львівської області
05.02.2025 15:10 Господарський суд Львівської області
05.02.2025 15:20 Господарський суд Львівської області
05.02.2025 15:30 Господарський суд Львівської області
05.02.2025 15:40 Господарський суд Львівської області
05.02.2025 15:50 Господарський суд Львівської області
05.02.2025 16:00 Господарський суд Львівської області
19.02.2025 13:20 Господарський суд Львівської області
19.02.2025 13:50 Господарський суд Львівської області
19.02.2025 14:50 Господарський суд Львівської області
26.02.2025 10:50 Господарський суд Львівської області
26.02.2025 10:55 Господарський суд Львівської області
26.02.2025 14:00 Господарський суд Львівської області
04.03.2025 13:30 Господарський суд Львівської області
05.03.2025 10:10 Господарський суд Львівської області
05.03.2025 14:30 Господарський суд Львівської області
05.03.2025 14:50 Господарський суд Львівської області
05.03.2025 15:10 Господарський суд Львівської області
05.03.2025 15:20 Господарський суд Львівської області
12.03.2025 09:50 Господарський суд Львівської області
12.03.2025 10:00 Господарський суд Львівської області
12.03.2025 10:30 Господарський суд Львівської області
12.03.2025 14:00 Господарський суд Львівської області
12.03.2025 14:10 Господарський суд Львівської області
12.03.2025 14:20 Господарський суд Львівської області
12.03.2025 14:30 Господарський суд Львівської області
12.03.2025 14:40 Господарський суд Львівської області
12.03.2025 14:50 Господарський суд Львівської області
19.03.2025 09:50 Господарський суд Львівської області
19.03.2025 10:00 Господарський суд Львівської області
19.03.2025 10:20 Господарський суд Львівської області
26.03.2025 10:10 Господарський суд Львівської області
02.04.2025 09:50 Господарський суд Львівської області
02.04.2025 13:50 Господарський суд Львівської області
02.04.2025 14:30 Господарський суд Львівської області
02.04.2025 14:35 Господарський суд Львівської області
02.04.2025 15:20 Господарський суд Львівської області
09.04.2025 09:50 Господарський суд Львівської області
09.04.2025 11:30 Господарський суд Львівської області
09.04.2025 13:20 Господарський суд Львівської області
09.04.2025 14:50 Господарський суд Львівської області
09.04.2025 16:00 Господарський суд Львівської області
10.04.2025 11:00 Господарський суд Львівської області
23.04.2025 13:20 Господарський суд Львівської області
23.04.2025 15:00 Господарський суд Львівської області
23.04.2025 15:10 Господарський суд Львівської області
30.04.2025 11:00 Господарський суд Львівської області
30.04.2025 11:20 Господарський суд Львівської області
14.05.2025 14:00 Господарський суд Львівської області
21.05.2025 11:20 Господарський суд Львівської області
21.05.2025 13:20 Господарський суд Львівської області
21.05.2025 15:20 Господарський суд Львівської області
21.05.2025 15:40 Господарський суд Львівської області
21.05.2025 16:00 Господарський суд Львівської області
28.05.2025 11:10 Господарський суд Львівської області
28.05.2025 15:20 Господарський суд Львівської області
04.06.2025 11:30 Господарський суд Львівської області
04.06.2025 11:40 Господарський суд Львівської області
04.06.2025 14:30 Господарський суд Львівської області
12.06.2025 15:20 Господарський суд Львівської області
18.06.2025 11:00 Господарський суд Львівської області
18.06.2025 11:10 Господарський суд Львівської області
18.06.2025 11:20 Господарський суд Львівської області
18.06.2025 11:30 Господарський суд Львівської області
18.06.2025 13:20 Господарський суд Львівської області
18.06.2025 14:00 Господарський суд Львівської області
18.06.2025 16:00 Господарський суд Львівської області
19.06.2025 13:40 Господарський суд Львівської області
19.06.2025 13:50 Господарський суд Львівської області
23.07.2025 15:30 Господарський суд Львівської області
23.07.2025 15:40 Господарський суд Львівської області
30.07.2025 10:00 Господарський суд Львівської області
30.07.2025 11:10 Господарський суд Львівської області
30.07.2025 15:30 Господарський суд Львівської області
12.08.2025 10:30 Господарський суд Львівської області
13.08.2025 10:30 Господарський суд Львівської області
13.08.2025 15:10 Господарський суд Львівської області
13.08.2025 15:20 Господарський суд Львівської області
20.08.2025 13:40 Господарський суд Львівської області
20.08.2025 14:20 Господарський суд Львівської області
03.09.2025 10:30 Господарський суд Львівської області
03.09.2025 10:50 Господарський суд Львівської області
03.09.2025 11:00 Господарський суд Львівської області
03.09.2025 13:20 Господарський суд Львівської області
10.09.2025 10:50 Господарський суд Львівської області
10.09.2025 11:00 Господарський суд Львівської області
10.09.2025 11:10 Господарський суд Львівської області
10.09.2025 11:30 Господарський суд Львівської області
01.10.2025 10:20 Господарський суд Львівської області
08.10.2025 09:50 Господарський суд Львівської області
08.10.2025 11:10 Господарський суд Львівської області
08.10.2025 15:10 Господарський суд Львівської області
08.10.2025 15:20 Господарський суд Львівської області
16.10.2025 15:00 Господарський суд Львівської області
22.10.2025 13:20 Господарський суд Львівської області
22.10.2025 16:10 Господарський суд Львівської області
22.10.2025 16:20 Господарський суд Львівської області
05.11.2025 10:10 Господарський суд Львівської області
05.11.2025 11:20 Господарський суд Львівської області
12.11.2025 10:00 Господарський суд Львівської області
12.11.2025 11:00 Господарський суд Львівської області
19.11.2025 13:50 Господарський суд Львівської області
25.11.2025 14:15 Західний апеляційний господарський суд
03.12.2025 14:10 Господарський суд Львівської області
03.12.2025 14:50 Господарський суд Львівської області
10.12.2025 15:00 Господарський суд Львівської області
10.12.2025 15:10 Господарський суд Львівської області
10.12.2025 15:20 Господарський суд Львівської області
17.12.2025 10:40 Господарський суд Львівської області
17.12.2025 13:20 Господарський суд Львівської області
14.01.2026 10:10 Господарський суд Львівської області
14.01.2026 13:50 Господарський суд Львівської області
20.01.2026 14:00 Західний апеляційний господарський суд
21.01.2026 11:10 Господарський суд Львівської області
21.01.2026 15:20 Господарський суд Львівської області
28.01.2026 10:20 Господарський суд Львівської області
28.01.2026 11:40 Господарський суд Львівської області
04.02.2026 13:30 Господарський суд Львівської області
04.02.2026 14:00 Господарський суд Львівської області
18.02.2026 15:10 Господарський суд Львівської області
18.02.2026 15:20 Господарський суд Львівської області
18.02.2026 15:30 Господарський суд Львівської області
18.02.2026 16:00 Господарський суд Львівської області
04.03.2026 13:30 Господарський суд Львівської області
04.03.2026 14:50 Господарський суд Львівської області
11.03.2026 14:20 Господарський суд Львівської області
11.03.2026 14:30 Господарський суд Львівської області
11.03.2026 14:40 Господарський суд Львівської області
11.03.2026 14:50 Господарський суд Львівської області
11.03.2026 15:00 Господарський суд Львівської області
18.03.2026 11:20 Господарський суд Львівської області
18.03.2026 11:30 Господарський суд Львівської області
18.03.2026 11:40 Господарський суд Львівської області
18.03.2026 11:50 Господарський суд Львівської області
18.03.2026 15:20 Господарський суд Львівської області
01.04.2026 11:20 Господарський суд Львівської області
01.04.2026 14:20 Господарський суд Львівської області
15.04.2026 10:10 Господарський суд Львівської області
15.04.2026 10:30 Господарський суд Львівської області
22.04.2026 14:00 Господарський суд Львівської області
22.04.2026 14:10 Господарський суд Львівської області
22.04.2026 14:20 Господарський суд Львівської області
22.04.2026 14:30 Господарський суд Львівської області
22.04.2026 14:40 Господарський суд Львівської області
23.04.2026 14:00 Господарський суд Львівської області
29.04.2026 09:50 Господарський суд Львівської області
29.04.2026 11:00 Господарський суд Львівської області
29.04.2026 11:10 Господарський суд Львівської області
29.04.2026 11:20 Господарський суд Львівської області
29.04.2026 14:00 Господарський суд Львівської області
29.04.2026 14:50 Господарський суд Львівської області
29.04.2026 15:10 Господарський суд Львівської області
06.05.2026 11:20 Господарський суд Львівської області
06.05.2026 14:00 Господарський суд Львівської області
06.05.2026 14:40 Господарський суд Львівської області
06.05.2026 14:50 Господарський суд Львівської області
06.05.2026 15:00 Господарський суд Львівської області
13.05.2026 10:15 Господарський суд Львівської області
13.05.2026 10:40 Господарський суд Львівської області
13.05.2026 10:50 Господарський суд Львівської області
13.05.2026 13:40 Господарський суд Львівської області
13.05.2026 14:00 Господарський суд Львівської області
13.05.2026 14:10 Господарський суд Львівської області
20.05.2026 09:50 Господарський суд Львівської області
20.05.2026 09:55 Господарський суд Львівської області
20.05.2026 10:00 Господарський суд Львівської області
20.05.2026 10:10 Господарський суд Львівської області
20.05.2026 10:20 Господарський суд Львівської області
20.05.2026 11:30 Господарський суд Львівської області
03.06.2026 10:30 Господарський суд Львівської області
03.06.2026 15:50 Господарський суд Львівської області
10.06.2026 13:20 Господарський суд Львівської області
10.06.2026 13:30 Господарський суд Львівської області
10.06.2026 13:50 Господарський суд Львівської області
22.07.2026 14:20 Господарський суд Львівської області
29.07.2026 13:20 Господарський суд Львівської області
29.07.2026 14:20 Господарський суд Львівської області
Учасники справи:
головуючий суддя:
ПАНОВА ІРИНА ЮРІЇВНА
ПОГРЕБНЯК В Я
суддя-доповідач:
ПАНОВА ІРИНА ЮРІЇВНА
ПОГРЕБНЯК В Я
ЧОРНІЙ Л З
ЧОРНІЙ Л З
3-я особа:
Босак Олег Євгенович
Великолюбінська селищна рада Львівської області
Західне міжобласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України
ТзОВ "Дрог-Буд Україна"
3-я особа без самостійних вимог на стороні відповідача:
Служба автомобільних доріг у Львівській області
3-я особа без самостійних вимог на стороні позивача:
Великолюбінська селищна рада Львівської області
арбітражний керуючий:
Арбітражний керуючий Белінська Наталія Олександрівна
відповідач (боржник):
Акціонерне товариство "Державна акціонерна компанія "Автомобільні дороги України"
Головне управління ДПС у Львівській області
Департамент дорожнього господарства ЛОВА
Департамент дорожнього господарства Львівської обласної державної адміністрації
ДП "Львівський облавтодор" Відкритого акціонерного товариства "Державна акціонерна компанія "Автомобільні дороги України"
Західне міжобласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України
КІСІЛЬ ІВАН АНДРІЙОВИЧ
м.Київ, ДАК "Автомобільні дороги України"
Фізична особа – підприємець МАЦЯЛКО ВОЛОДИМИР ВАСИЛЬОВИЧ
ПАТ "Державна акціонерна компанія "Автомобільні дороги України"
Приватне підприємство "Рома"
Служба автомобільних доріг у Львівській області
Служба відновлення та розвитку інфраструктири у Львівської області
Станібула Марія Іванівна
Станібула Наталія Ігорівна
ТзОВ "Галшляхбуд"
ТзОВ "Корисні технології"
Товариство з обмеженою відповідальністю " ШЛЯХОВИК-Т"
Філія "Радехівський райавтодор" ДП "Львівський облавтодор" ДАК"Автомобільні дороги України"
Філія "Стрийська ДЕД" Дочірнього підприємства "Львівський облавтодор" Відкритого акціонерного Товариства "Державна акціонерна компанія "Автомобільні дороги України"
Філія Пустомитівська ДЕД ДП "Львівський облавтодор" ВАТ "ДАК Автомобільні дороги України"
відповідач в особі:
Філія "Жовківська дорожньо-експлуатаційна дільниця" ДП "Львівський облавтодор"
Філія "Пустомитівська ДЕД" ДП "Львівський облавтодор" ВАТ "ДАК "Автомобільні дороги України"
Філія "Радехівський РАД"
Філія "Стрийська ДЕД"
Філія "Стрийська ДЕД" Дочірнього підприємства "Львівський облавтодор" Відкритого акціонерного Товариства "Державна акціонерна компанія "Автомобільні дороги України"
Філія "Стрийська ДЕД" Дочірнього підприємства "Львівський облавтодор" Відкритого акціонерного Товариства "Державна акціонерна компанія "Автомобільні дороги України"
Філія Пустомитівська ДЕД ДП "Львівський облавтодор" ВАТ "ДАК Автомобільні дороги України"
Філія Яворівська ДЕД ДП "Львівський облавтодор" ВАТ "ДАК Автомобільні дороги України"
відповідач зустрічного позову:
ДП "Львівський облавтодор" Відкритого акціонерного товариства "Державна акціонерна компанія "Автомобільні дороги України"
за участю:
Державне агенство автомобільних доріг України (Укравтодор)
закарпатській та волинській областях, відповідач (боржник):
ДП "Львівський облавтодор" Відкритого акціонерного товариства "Державна акціонерна компанія "Автомобільні дороги України"
закарпатській та волинській областях, кредитор:
ТзОВ "Львівекотранс"
заявник:
Львівський науково-дослідний інститут судових експертиз
заявник апеляційної інстанції:
Дочірнє підприємствоство "Львівський Облавтодор" ВАТ "ДАК "Автомобільні дороги України"
м.Львів, Департамент дорожнього господарства Львівської обласної державної адміністрації
заявник зустрічного позову:
ТзОВ "Корисні технології"
Товариство з обмеженою відповідальністю " ШЛЯХОВИК-Т"
заявник касаційної інстанції:
Департамент дорожнього господарства Львівської обласної державної адміністрації
інша особа:
Державна судова адміністрація України
кредитор:
Адвокатське об'єднання "СЕНАТОР"
ПП "БКФ Осанна"
Го
Головне управління ДПС у Львівській області
Головне управління Пенсійного фонду України у Львівській області
Головне управління Пенсійного Фонду України у Львівській області
ДП "Волинський облавтодор" ВАТ "
ДП "Волинський облавтодор" ВАТ "ДАК "Автомобільні дороги України"
ДП "Черкаський облавтодор" ВАТ ДАК "Автомобільні дороги України"
Колективне мале підприємство "Граніт"
Надич (Марків) Марія Петрівна
ПАТ "Львівобленерго"
ПМП "Експрес"
Регіональне відділення Фонду державного майна України по Львівській
Служба ві
Служба відновлення та розвитку інфраструктири у Львівської області
Стоянович Марія Іванівна
ТзОВ " " Торговий дім " ІНД
ТзОВ " " Торговий дім " ІНДУСТРІАЛЬНІ МАСТИЛЬНІ МАТЕРІАЛИ"
ТзОВ "Авакс Проф"
ТзОВ "Агробудсервіс"
ТзОВ "Агрозапчастини"
ТзОВ "Весттрейд"
ТзОВ "Корисні технології"
ТзОВ "Львівекотранс"
ТзОВ "Ремонтно-будівельно-торгове пі
ТзОВ "Ремонтно-будівельно-торгове підприємство"
ТзОВ "Техбудкомфорт"
ТОВ "Онур Конструкціон Інтернешнл"
ТОВАРИС
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКР
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРБУДІНВЕСТ-ТОРГ"
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРНАФТА-ПОСТАЧ", кред
Тюх Тетяна
Тюх Тетяна Олексіївна
Ціко Іванна Олексіївна
Чумак (Калугіна
Чумак (Калугіна) Діна Василівна
позивач (заявник):
А/К Босак О.Є.
Адвокатське об'єднання "СЕНАТОР"
АТ "Українська залізниця"
Батюк Анастасія Іванівна
Безушко Станіслав Андрійович
Библик Іван Федорович
Бичков Олександр Аркадійович
Братців Юлія Ярославівна
Бринчак Ганна Миколаївна
Головне управління ДПС у Львівській області
Головне управління пенсійного фонду України у Львівській області
Головне управління Пенсійного фонду України у Львівській області
Грабовецький Іван Федорович
Гром’як Іван Іванович
Гуляк Любомир Миколайович
Державна податкова служба Головне управління ДПС у Львівській області (Філія ДПС)
Державне підприємство Київського обласного управління по будівництву, ремонту та експлуатації автомобільних дорог "Київський автодор"
Дочірнє підприємство "Івано-Франківський облавтодор"
Дочірнє підприємство "Львівський облавтодор" Відкритого акціонерного товариства "Державна акціонерна компанія "Автомобільні дороги України"
ДП "Волинський облавтодор" ВАТ "ДАК "Автомобільні дороги України"
ДП "Львівський облавтодор" Відкритого акціонерного товариства "Державна акціонерна компанія "Автомобільні дороги України"
ДП "Тернопільський облавтодор"
Західний офіс Держаудитслужби
Івако Іван Федорович
Ільницький Василь Йосифович
Казибрід Марія Миколаївна
Кальницький Роман Володимирович
Козловський Іван Миколайович
Козловський Микола Михайлович
Колективне мале підприємство "Граніт"
Колосовський Тарас Дмитрович
Комарницький Микола Миколайович
Коробейко Борис Іванович
Криштинюк Володимир Степанович
Курій Іван Антонович
Лісковацький Володимир Михайлович
Львівське міжрегіональне управління МЮУ
Львівське міське комунальне підприємство "Львівводоканал"
м.Житомир, ДП "Житомирський облавтодор"ВАТ "Автомобільні дороги України"
Макогін Катерина Богданівна
Марків Федір Іванович
Марусяк Михайло Дмитрович
Міське комунальне підприємство "Яворіввода"
Моравецький Степан Володимирович
Оліярник Олександр Миколайович
Палажій Василь Іванович
Параска Ігор Ярославович
ПАТ "Львівобленерго"
Піцун Руслан Антонович
ПМП "Експрес"
Приватна агрофірма "Дністер"
Проць Володимир Михайлович
Рапак Михайло Іванович
Регіональне відділення Фонду державного майна України по Львівській, Закарпатській та Волинській областях
Регіональне відділення Фонду державного майна України по Львівській, Закарпатській та Волинській областях
Ружицький Василь Михайлович
Савка Олександра Дем'янівна
Савка Стефан Іванович
Семенюк Зоряна Стефанівна
Семенюк Лілія Зіновіївна
Синичин Роман Онуфрійович
Служба відновлення та розвитку інфраструктири у Львівської області
Слюсар Роман Богданович
Смілка Володимир Франкович
Станібула-Гевко Христина Ігорівна
Стасюк Євген Миронович
Стасюк Ігор Миронович
Суп Михайло Йосипович
Суп Оксана Михайлівна
ТзДВ "Шляхове ремонтно-будівельне управління №88"
ТзОВ " " Торговий дім " ІНДУСТРІАЛЬНІ МАСТИЛЬНІ МАТЕРІАЛИ"
ТзОВ "Авакс Проф"
ТзОВ "Автод"
ТзОВ "Автомагістраль-Південь"
ТзОВ "Агробудсервіс"
ТзОВ "Агрозапчастини"
ТзОВ "Арніка- ЛТД"
ТзОВ "Балтом Україна"
ТзОВ "БВБ-Груп"
ТзОВ "Весттрейд"
ТзОВ "Волинська нафтова група"
ТзОВ "Дор Сервіс"
ТзОВ "ІСТ ЛОУД ГРУП"
ТзОВ "Корисні технології"
ТзОВ "Львівекотранс"
ТзОВ "ОНУР Конструкціон Інтернешнл"
ТзОВ "Петрол Груп Лімітед"
ТзОВ "Ремонтно-будівельно-торгове підприємство"
ТзОВ "ТОЛК ВЕЗ"
ТзОВ "Шляховик-97"
Тисовський Іван Омелянович
ТОВ "Львівенергозбут"
Товариство з Обмеженою відповідальністю "Статусінвестгруп"
Товариство з обмеженою відповідальністю "АРТ СЕК'ЮРІТІ ГРУП"
Товариство з обмеженою відповідальністю "ВОЛИНЬДОРБУД"
Товариство з обмеженою відповідальністю "КОЛЛАБА"
Товариство з обмеженою відповідальністю "РОВЄР"
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОЛК УКРАЇНА"
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРБУДІНВЕСТ-ТОРГ"
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРНАФТА-ПОСТАЧ"
Товариство з обмеженою відповідальністю «БЕЛОЙЛ СІСТЕМА»
Франківський ВДВС у місті Львові Західного міжрегіонального управління МЮ
Хомляк Марія Григорівна
Чиж Євген Михайлович
Чиж Марія Ярославівна
Чудак Іван Ярославович
Яблонський Стефан Дмитрович
Яцик Ярослав Миколайович
позивач в особі:
Заступник керівника Львівської обласної прокуратури
Регіональна філія "Львівська залізниця" Акціонерного товариства "Українська залізниця"
представник:
Акціонерне товариство "Державна акціонерна компанія "Автомобільні дороги України"
Галайський Орест Вікторович
ДУМИЧ АНДРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ
Жирна Яна Вікторівна
Зварич Анастасія Юріївна
Крет Олег Ігорович
Крюкова Наталія Тарасівна
Куксов Владислав Геннадійович
ПАТ "Державна акціонерна компанія "Автомобільні дороги України"
Савчук Олексій Любомирович
Усачук Андрій Васильович
Чайківська Наталія Миколаївна
Чорненький Віталій Ігорович
представник боржника:
Рісна Юлія Богданівна
представник заявника:
ВОЙТОВИЧ ОКСАНА МИХАЙЛІВНА
Карпець Микола Іванович
представник кредитора:
Середницький Володимир Михайлович
представник позивача:
Береговий Петро Іванович
Бойко Вікторія Володимирівна
Булькевич Світлана Василівна
ВІНДА МИКИТА ПАВЛОВИЧ
Гончарук Сергій Володимирович
Жукровський Ярослав Іванович
Заступник керівника Львівської обласної прокуратури - УМАНЕЦЬ ОЛЕКСІЙ ВІКТОРОВИЧ
Кавійчик Віта Петрівна
КАРАЧ ВАСИЛЬ МИКОЛАЙОВИЧ
Кісіль Діана Любомирівна
Кісіль Роман-Володимир В'ячеславович
Ковалевська Тетяна
Ковальчук Іванна Олександрівна
КОЛОДА ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСАНДРОВИЧ
Куць Володимир Васильович
Мазур Василь Васильович
Мандзиняк Галина Володимирівна
Миньо Микола Миколайович
НАЙДА КАТЕРИНА ВОЛОДИМИРІВНА
Несторович Богдан Васильович
ОБЕРЕМОК ДЕНИС ОЛЕКСАНДРОВИЧ
Петролюк Андрій Миколайович
Соболь Ольга Василівна
СТАТІВА ОЛЕНА ВОЛОДИМИРІВНА
Тимчина Анатолій Мирославович
Уніят Ірина Іванівна
ШЛАПАК ВОЛОДИМИР СЕРГІЙОВИЧ
Якубович Віталій Петрович
представник скаржника:
ДАНЧЕВСЬКА ХРИСТИНА АНДРІЇВНА
Шуліковський Орест Олексійович
суддя-учасник колегії:
ВАСЬКОВСЬКИЙ О В
ЗВАРИЧ ОКСАНА ВОЛОДИМИРІВНА
МАТУЩАК ОЛЕГ ІВАНОВИЧ
ОГОРОДНІК К М