печерський районний суд міста києва
757/14750/26-к
1-кс-19673/26
16 березня 2026 року слідчий суддя Печерського районного суду м. Києва ОСОБА_1 , за участю секретаря ОСОБА_2 , розглянувши у засіданні суду в м. Києві клопотання старшого слідчого в особливо важливих справах Головного слідчого управління Державного бюро розслідувань ОСОБА_3 про тимчасовий доступ до речей і документів у кримінальному провадженні № 42026000000000043, -
На розгляд до слідчого судді надійшло вказане клопотання.
Обґрунтовуючи клопотання, сторона кримінального провадження вказує, що Головним слідчим управлінням Державного бюро розслідувань здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні № 42026000000000043 від 15.01.2026 за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 209, ч. 3 ст. 212, ч. 2 ст. 364 КК України.
Досудовим розслідуванням установлено, що відповідно до отриманих відомостей, установлено, що службові особи агрохолдингу « ІНФОРМАЦІЯ_1 » залучивши інших підконтрольних осіб, у тому числі службових осіб компаній - нерезидентів ІНФОРМАЦІЯ_2 (Республіка Кіпр, реєстраційний № НОМЕР_1 ); ІНФОРМАЦІЯ_3 (Республіка Кіпр, реєстраційний № НОМЕР_2 ); ІНФОРМАЦІЯ_4 (попередня назва - ОСОБА_4 , Республіка Кіпр, реєстраційний № НОМЕР_3 ); ІНФОРМАЦІЯ_5 (Республіка Кіпр, реєстраційний № НОМЕР_4 ); ІНФОРМАЦІЯ_6 (Республіка Кіпр, реєстраційний № НОМЕР_5 ); ОСОБА_5 (Республіка Кіпр, реєстраційний № НОМЕР_6 ); ІНФОРМАЦІЯ_7 (Республіка Кіпр, реєстраційний № НОМЕР_7 ); ІНФОРМАЦІЯ_8 (Республіка Кіпр, реєстраційний № НОМЕР_8 ), а також інших підприємств нерезидентів та підконтрольних їм СТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_9 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_9 ), СТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_10 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_10 ), СТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_11 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_11 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_12 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_12 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_13 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_13 ), ПП « ОСОБА_6 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_14 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_14 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_15 ), АФ « ІНФОРМАЦІЯ_15 » У ФОРМІ ТОВ(код ЄДРПОУ НОМЕР_16 ), СТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_16 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_17 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_17 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_18 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_18 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_19 ) організували злочинну діяльність спрямовану на ухилення від сплати податку з доходів нерезидента та легалізацію коштів отриманих злочинним шляхом з метою виведення їх у тіньовий обіг.
Злочинна діяльність функціонувала за наступних обставин.
Так, статтею 10 Конвенції між Урядом України і Урядом Республіки Кіпр «Про уникнення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням» 2012 року передбачено, що дивіденди, що сплачуються компанією, яка є резидентом Договірної Держави, резиденту іншої Договірної Держави, можуть оподатковуватись у цій іншій Державі. Однак такі дивіденди можуть також оподатковуватись у Договірній Державі, резидентом якої є компанія, що сплачує дивіденди, і відповідно до законодавства цієї Держави, але якщо особа - фактичний власник дивідендів є резидентом іншої Договірної Держави, податок, що стягується таким чином, не повинен перевищувати: 5 відсотків від загальної суми дивідендів, якщо фактичний власник володіє не менш ніж 20 відсотками капіталу компанії, що сплачує дивіденди, або інвестував в придбання акцій чи інших прав компанії еквіваленті не менше 100000 євро; та 15 відсотків від загальної суми дивідендів у всіх інших випадках.
Водночас, сторона обвинувачення вважає, що указані вище підприємства фактично підконтрольні одним і тим самим особам, що надає можливість повного контролю за здійсненням фінансово-господарської діяльності.
Відповідно до попередньо отриманих в ході досудового розслідування відомостей СТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_9 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_9 ), СТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_10 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_10 ), СТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_11 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_11 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_12 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_12 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_13 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_13 ), ПП « ОСОБА_6 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_14 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_14 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_15 ), АФ « ІНФОРМАЦІЯ_15 » У ФОРМІ ТОВ(код ЄДРПОУ НОМЕР_16 ), СТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_16 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_17 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_17 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_18 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_18 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_19 ) у своїй податковій звітності декларують виплату дивідендів за ставкою 5% в адресу компаній нерезидентів ІНФОРМАЦІЯ_2 (Республіка Кіпр, реєстраційний № НОМЕР_1 ); ІНФОРМАЦІЯ_3 (Республіка Кіпр, реєстраційний № НОМЕР_2 ); ІНФОРМАЦІЯ_4 (попередня назва - ОСОБА_4 , Республіка Кіпр, реєстраційний № НОМЕР_3 ). Указані відомості свідчать, що такі компанії нерезиденти зобов'язані сплатити залишок податкових зобов'язань в Республіці Кіпр.
Однак, сторона обвинувачення вважає, що така побудова структури власності дає можливість уникнути оподаткування за рахунок не сплати відповідних зобов'язань в Республіці Кіпр. Як наслідок, замість виплати 15 % податку, сплачується лише 5 %.
Отримані відомості на думку сторони обвинувачення свідчать, що до злочинної діяльності можуть бути причетні і інші підконтрольні групі агрохолдингу « ІНФОРМАЦІЯ_1 » підприємства, такі як - ОСОБА_7 (Республіка Кіпр, реєстраційний № НОМЕР_4 ); ІНФОРМАЦІЯ_6 (Республіка Кіпр, реєстраційний № НОМЕР_5 ); ІНФОРМАЦІЯ_19 (Республіка Кіпр, реєстраційний № НОМЕР_6 ); ІНФОРМАЦІЯ_7 (Республіка Кіпр, реєстраційний № НОМЕР_7 ); ІНФОРМАЦІЯ_8 (Республіка Кіпр, реєстраційний № НОМЕР_8 ).
Водночас, слідство має підстави вважати, що особи, які контролюють господарську діяльність ІНФОРМАЦІЯ_2 (Республіка Кіпр, реєстраційний № НОМЕР_1 ); ІНФОРМАЦІЯ_3 (Республіка Кіпр, реєстраційний № НОМЕР_2 ); ІНФОРМАЦІЯ_4 (попередня назва - ОСОБА_4 , Республіка Кіпр, реєстраційний № НОМЕР_3 ); ІНФОРМАЦІЯ_5 (Республіка Кіпр, реєстраційний № НОМЕР_4 ); ІНФОРМАЦІЯ_6 (Республіка Кіпр, реєстраційний № НОМЕР_5 ); ОСОБА_5 (Республіка Кіпр, реєстраційний № НОМЕР_6 ); ІНФОРМАЦІЯ_7 (Республіка Кіпр, реєстраційний № НОМЕР_7 ); ІНФОРМАЦІЯ_8 (Республіка Кіпр, реєстраційний № НОМЕР_8 ) відкрили розрахункові рахунки в інших країнах, що дозволяє уникнути оподаткуванням в Україні та Республіці Кіпр.
Окрім того, сторона обвинувачення вважає, що указані підприємства фактично виступають транзитними та не здійснюють господарську діяльність, а фактичним бенефіціарним власником є інші підприємства/особи. Така реєстрація підприємств надає можливість виводити грошові кошти у тіньовий, неконтрольований Державою обіг.
Пунктом 9.1 коментарів до статті 11, пунктом 12.1 коментарів до статті 10 Модельної конвенції Організації економічного співробітництва та розвитку «Про виконання заходів, які стосуються угод про оподаткування, з метою протидії розмиванню бази оподаткування та виведенню прибутку з-під оподаткування» 2016 року, (надалі - Модельної конвенції ОЕСР) роз'яснено, що термін «бенефіціарний власник» не повинен використовуватись у вузькому технічному сенсі, натомість він повинен розумітись в його контексті, у практичному відношенні до слів «сплачений резиденту» та у світлі об'єкту та цілей Конвенції, а саме: уникнення подвійного оподаткування та запобігання ухиленню та уникнення сплати податків.
Відповідно до пункту 10.2 коментарів до статті 11 та пункту 12.4 коментарів до статті 10 Модельної конвенції ОЕСР у таких різних прикладах (агент, номінант, кондуїтна компанія, що діє як довірена особа чи адміністратор) прямий отримувач процентів/дивідендів не є «бенефіціарним власником», тому що права отримувача використовувати проценти є обмеженими договірними чи законними обов'язками передавати отримані виплати іншій особі.
Водночас, учасникам злочинної діяльності було достовірно відомо про те, що компанії - ІНФОРМАЦІЯ_2 (Республіка Кіпр, реєстраційний № НОМЕР_1 ); ІНФОРМАЦІЯ_3 (Республіка Кіпр, реєстраційний № НОМЕР_2 ); ІНФОРМАЦІЯ_4 (попередня назва - ОСОБА_4 , Республіка Кіпр, реєстраційний № НОМЕР_3 ); ІНФОРМАЦІЯ_5 (Республіка Кіпр, реєстраційний № НОМЕР_4 ); ІНФОРМАЦІЯ_6 (Республіка Кіпр, реєстраційний № НОМЕР_5 ); ОСОБА_5 (Республіка Кіпр, реєстраційний № НОМЕР_6 ); ІНФОРМАЦІЯ_7 (Республіка Кіпр, реєстраційний № НОМЕР_7 ); ІНФОРМАЦІЯ_8 (Республіка Кіпр, реєстраційний № НОМЕР_8 ) пов'язані договірним зобов'язанням щодо перерахування доходу на користь інших на даний час невстановлених досудовим розслідуванням юридичних осіб (для встановлення якої українська сторона звертається із запитом), у зв'язку із чим, не відповідає вимогам бенефіціара процентів, що виплачувались СТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_9 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_9 ), СТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_10 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_10 ), СТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_11 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_11 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_12 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_12 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_13 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_13 ), ПП « ОСОБА_6 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_14 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_14 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_15 ), АФ « ІНФОРМАЦІЯ_15 » У ФОРМІ ТОВ (код ЄДРПОУ НОМЕР_16 ), СТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_16 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_17 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_17 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_18 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_18 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_19 ).
Не зважаючи на вказане, учасники злочинної діяльності діючи умисно за заздалегідь розробленим планом, з метою особистого збагачення незаконного та безпідставного застосовували пільги з оподаткування, що передбачені Конвенцією між Урядом України і Урядом Республіки Кіпр про уникнення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням стосовно податків на доходи, неправомірно використовували ставку податку доходів компаній - нерезидентів ІНФОРМАЦІЯ_2 (Республіка Кіпр, реєстраційний № НОМЕР_1 ); ІНФОРМАЦІЯ_3 (Республіка Кіпр, реєстраційний № НОМЕР_2 ); ІНФОРМАЦІЯ_4 (попередня назва - ОСОБА_4 , Республіка Кіпр, реєстраційний № НОМЕР_3 ); ІНФОРМАЦІЯ_5 (Республіка Кіпр, реєстраційний № НОМЕР_4 ); ІНФОРМАЦІЯ_6 (Республіка Кіпр, реєстраційний № НОМЕР_5 ); ОСОБА_5 (Республіка Кіпр, реєстраційний № НОМЕР_6 ); ІНФОРМАЦІЯ_7 (Республіка Кіпр, реєстраційний № НОМЕР_7 ); ІНФОРМАЦІЯ_8 (Республіка Кіпр, реєстраційний № НОМЕР_8 ), що визначена Податковим кодексом України.
У підпунктом 141.4.2 статті 141 Податковому кодексі України визначено, що резидент, у т. ч. фізична особа - підприємець, фізична особа, яка провадить незалежну професійну діяльність, або суб'єкт господарювання (юридична особа чи фізична особа - підприємець), який обрав спрощену систему оподаткування, або інший нерезидент, який провадить господарську діяльність через постійне представництво на території України, які здійснюють на користь нерезидента або уповноваженої ним особи будь-яку виплату з доходу з джерелом його походження з України, отриманого таким нерезидентом (у тому числі на рахунки нерезидента, що ведуться в національній валюті), утримують податок з таких доходів, зазначених у підпункті 141.4.1 цього пункту, за ставкою в розмірі 15 відсотків (крім доходів, зазначених у підпунктах 141.4.4-141.4.6 та 141.4.11 цього пункту) їх суми та за їх рахунок, що сплачується до бюджету під час такої виплати, якщо інше не передбачено положеннями міжнародних договорів України з країнами резиденції осіб, на користь яких здійснюються виплати, що набрали чинності. Вимоги цього абзацу не застосовуються до доходів нерезидентів, що отримуються ними через їх постійні представництва на території України.
Конвенцією визначається ставка на дивіденди у вигляді процентів, у розмірі 5% від їх загальної суми, за умови, що в країні - реєстрації такого резидента Договірної Держави, такий вид доходу також підлягає оподаткуванню.
За викладених обставин сторона обвинувачення переконана, що є підстави вважати, що грошові кошти акумульовані у такий спосіб у подальшому виведені у тіньовий, неконтрольований Україною та Республікою Кіпр обіг, що фактично призвело до легалізації коштів отриманих злочинним шляхом та використовується фактичними бенефіціарами для власних потреб.
Викладені обставини зумовлюють необхідність в проведенні на території Республіки Кіпр ряду слідчих та процесуальних дій з метою забезпечення повноти, всебічності та об'єктивності розслідування, орган досудового розслідування звернувся до суду із клопотанням про тимчасовий доступ до речей та документів, які перебувають в компетентних органах Республіки Кіпр.
У клопотанні слідчий просив розгляд проводити без виклику представників особи, у володінні якої знаходяться документи, з метою запобігання знищення, пошкодження, передачі іншим особам документів, які мають значення для доказування кримінального правопорушення.
У засідання слідчий не з'явився, звернувся до суду з заявою про розгляд клопотання за його відсутністю, на задоволенні клопотання наполягає.
Вивчивши клопотання та матеріали, якими обґрунтовано клопотання, слідчий суддя прийшов до наступних висновків.
Вимоги ч. 2 ст. 562 КПК України передбачають, у разі якщо при зверненні за допомогою в іноземній державі необхідно виконати процесуальну дію, для проведення якої в Україні потрібен дозвіл прокурора або суду, така процесуальна дія потребує надання відповідного дозволу прокурором або судом у порядку, встановленому цим Кодексом, лише у разі, якщо це передбачено міжнародним договором або є обов'язковою умовою надання такого виду допомоги за законодавством запитуваної сторони. При цьому строк дії такого дозволу не обмежується, а належно засвідчена копія дозволу долучається до матеріалів запиту.
Згідно з ч. 5 ч. 2 ст. 131 КПК України, тимчасовий доступ до речей та документів віднесено до заходів забезпечення кримінального провадження.
Відповідно до положень ст. 159 КПК України, тимчасовий доступ до речей і документів полягає у наданні стороні кримінального провадження особою, у володінні якої знаходяться такі речі і документи, можливості ознайомитися з ними, зробити їх копії та вилучити їх (здійснити їх виїмку). Тимчасовий доступ до електронних інформаційних систем, комп'ютерних систем або їх частин, мобільних терміналів систем зв'язку здійснюється шляхом зняття копії інформації, що міститься в таких електронних інформаційних системах, комп'ютерних системах або їх частинах, мобільних терміналах систем зв'язку, без їх вилучення. Тимчасовий доступ до речей і документів здійснюється на підставі ухвали слідчого судді, суду.
Вимогами ст. 132 КПК України визначено, що заходи забезпечення кримінального провадження застосовуються на підставі ухвали слідчого судді або суду, за винятком випадків, передбачених цим Кодексом.
Згідно з п.п. 1, 2 ч. 5, ч. 6 ст. 163 КПК України, слідчий суддя, суд постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, якщо сторона кримінального провадження у своєму клопотанні доведе наявність достатніх підстав вважати, що ці речі або документи: перебувають або можуть перебувати у володінні відповідної фізичної або юридичної особи; самі по собі або в сукупності з іншими речами і документами кримінального провадження, у зв'язку з яким подається клопотання мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні. Слідчий суддя, суд постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю, якщо сторона кримінального провадження, крім обставин, передбачених частиною п'ятою цієї статті, доведе можливість використання як доказів відомостей, що містяться в цих речах і документах, та неможливість іншими способами довести обставини, які передбачається довести за допомогою цих речей і документів.
Разом з тим, оскільки органу досудового розслідування необхідну інформацію здобути в інший спосіб, інакше як шляхом звернення із запитом про міжнародну правову допомогу за умови попереднього отримання відповідного дозволу суду, і таким чином довести обставини, які мають значення для кримінального провадження, неможливо, однак необхідні органу досудового розслідування відомості не можуть бути встановлені та отримані в інший спосіб, крім як на підставі дозволу суду, слідчий суддя приходить до висновку, що клопотання підлягає задоволенню.
На підставі викладеного і керуючись ст.ст. 9, 131, 132, 159-164, 166, 309, 369-372, 562 КПК України, слідчий суддя, -
Клопотання - задовольнити.
Надати слідчим слідчої групи ОСОБА_8 , ОСОБА_9 , ОСОБА_10 , ОСОБА_11 , ОСОБА_12 , ОСОБА_13 , ОСОБА_14 , ОСОБА_15 , ОСОБА_16 , ОСОБА_17 , ОСОБА_3 , ОСОБА_18 , ОСОБА_19 , ОСОБА_20 , ОСОБА_21 , ОСОБА_22 , ОСОБА_23 , ОСОБА_24 , ОСОБА_25 , ОСОБА_26 , ОСОБА_27 , ОСОБА_28 , ОСОБА_2 , ОСОБА_29 , ОСОБА_30 , ОСОБА_31 , ОСОБА_32 , ОСОБА_33 , ОСОБА_34 , ОСОБА_35 , ОСОБА_36 , ОСОБА_37 , ОСОБА_38 , прокурорам групи прокурорів ОСОБА_39 , ОСОБА_40 , ОСОБА_41 , ОСОБА_42 , ОСОБА_43 , ОСОБА_44 , ОСОБА_45 у кримінальному провадженні № 42026000000000043 від 15.01.2026 дозвіл на тимчасовий доступ до речей і документів, які перебувають в компетентних органах Республіки Кіпр з можливістю вилучення належним чином завірених копій документів щодо компаній: ІНФОРМАЦІЯ_2 (Республіка Кіпр, реєстраційний № НОМЕР_1 ); ІНФОРМАЦІЯ_3 (Республіка Кіпр, реєстраційний № НОМЕР_2 ); ІНФОРМАЦІЯ_4 (попередня назва - ОСОБА_4 , Республіка Кіпр, реєстраційний № НОМЕР_3 ); ІНФОРМАЦІЯ_5 (Республіка Кіпр, реєстраційний № НОМЕР_4 ); ІНФОРМАЦІЯ_6 (Республіка Кіпр, реєстраційний № НОМЕР_5 ); ОСОБА_5 (Республіка Кіпр, реєстраційний № НОМЕР_6 ); ІНФОРМАЦІЯ_7 (Республіка Кіпр, реєстраційний № НОМЕР_7 ); ІНФОРМАЦІЯ_8 (Республіка Кіпр, реєстраційний № НОМЕР_8 ), та фізичних осіб ОСОБА_46 , ІНФОРМАЦІЯ_20 ; ОСОБА_47 , ІНФОРМАЦІЯ_21 ; ОСОБА_48 , ІНФОРМАЦІЯ_22 ; ОСОБА_49 , ІНФОРМАЦІЯ_23 ; ОСОБА_50 , ІНФОРМАЦІЯ_24 ; ОСОБА_51 , ІНФОРМАЦІЯ_25 ; ОСОБА_52 , ІНФОРМАЦІЯ_26 ; ОСОБА_53 , ІНФОРМАЦІЯ_27 ; ОСОБА_54 , ІНФОРМАЦІЯ_28 ; ОСОБА_55 , ІНФОРМАЦІЯ_29 ; ОСОБА_56 , ІНФОРМАЦІЯ_30 ; ОСОБА_57 , ІНФОРМАЦІЯ_31 ; ОСОБА_58 , ІНФОРМАЦІЯ_32 ; ОСОБА_59 , ІНФОРМАЦІЯ_33 ; ОСОБА_60 , ІНФОРМАЦІЯ_34 ; ОСОБА_61 , ІНФОРМАЦІЯ_35 ; ОСОБА_62 , ІНФОРМАЦІЯ_36 ; ОСОБА_63 , ІНФОРМАЦІЯ_37 ; ОСОБА_64 , ІНФОРМАЦІЯ_38 ; ОСОБА_65 , ІНФОРМАЦІЯ_39 ; ОСОБА_66 , ІНФОРМАЦІЯ_40 ; ОСОБА_67 , ІНФОРМАЦІЯ_41 ; ОСОБА_68 , ІНФОРМАЦІЯ_42 ; ОСОБА_69 , ІНФОРМАЦІЯ_43 ; ОСОБА_70 , ІНФОРМАЦІЯ_44 ; ОСОБА_71 , ІНФОРМАЦІЯ_45 ; ОСОБА_72 , ІНФОРМАЦІЯ_46 ; ОСОБА_73 , ІНФОРМАЦІЯ_47 ; ОСОБА_74 , ІНФОРМАЦІЯ_48 ; ОСОБА_75 , ІНФОРМАЦІЯ_49 ; ОСОБА_76 , ІНФОРМАЦІЯ_50 ; ОСОБА_77 , ІНФОРМАЦІЯ_51 ; ОСОБА_78 , ІНФОРМАЦІЯ_52 ; ОСОБА_79 , ІНФОРМАЦІЯ_53 ; ОСОБА_80 , ІНФОРМАЦІЯ_54 , а саме:
- документів, які надають загальні відомості про компанії, з моменту створення до теперішнього часу (вид діяльності, зміну місця знаходження, керівників та засновників), документи щодо наявності компаній на яких указані особи являються директорами, службовими особами, бенефіціарними власниками, засновниками;
- документальні носії інформації, які свідчать про наявність необхідного для виконання діяльності компанії приміщення за адресою реєстрації (розміру офісу, кількість та наявність офісної техніки), кількості працівників, які працюють у компанії;
- документів про відкриття розрахункових (банківських рахунків) у тому числі за межами Республіки Кіпр, у разі наявності такої інформації із зазначенням номеру рахунку, валюти, дати відкриття;
- документів про рух коштів, по рахунках указаних підприємств;
- документів щодо проведених перевірок дотримання податкового та валютного законодавства;
- матеріалів проведених перевірок, фінансового моніторингу, проведених перевірок щодо зупинених транзакцій, а також інших документів, які надавались для розблокування зупинених операцій.
Відповідно до вимог частини 2 статті 562 КПК України строк дії ухвали не обмежується.
У разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів слідчий суддя, суд за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положеннями цього Кодексу з метою відшукання та вилучення зазначених речей і документів.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Слідчий суддя ОСОБА_1
Ухвала виготовлена в 2-х примірниках.
Примірник 1 знаходиться в матеріалах судового провадження № 757/14750/26-к.
Примірник 2 та завірену копію ухвали надано слідчому ОСОБА_3
Слідчий суддя ОСОБА_1