Справа № 172/3352/25
Провадження № 2/172/1547/25
про витребування доказів
21.04.2026 року суддя Васильківського районного суду Дніпропетровської області Філіппов Є.Є., розглянувши клопотання представника позивача ОСОБА_1 про витребування доказів по цивільній справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Європейська агенція з повернення боргів» до ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за договором позики, -
В провадженні суду перебуває вищевказаний позов.
Представник позивача надав до суду клопотання про витребування доказів.
Відповідно до ст. 84 ЦПК України будь-яка особа, у якої знаходиться доказ, повинна видати його на вимогу суду. У разі неподання учасником справи з неповажних причин або без повідомлення причин доказів, витребуваних судом, суд залежно від того, яка особа ухиляється від їх подання, а також яке значення мають ці докази, може визнати обставину, для з'ясування якої витребовувався доказ, або відмовити у його визнанні, або може здійснити розгляд справи за наявними в ній доказами, або, у разі неподання таких доказів позивачем, - також залишити позовну заяву без розгляду.
Ознайомившись з поданим клопотанням, суд з метою забезпечення повного, всебічного та об'єктивного з'ясування обставин справи, вважає за необхідне клопотання представника позивача про витребування доказів задовольнити.
На підставі викладеного та керуючись ст. 84 ЦПК України, суд -
1. Клопотання представника позивача про витребування доказів - задовольнити.
2. Витребувати у строк до 15.05.2026 року у АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК «ПРИВАТБАНК» (Код ЄДРПОУ 14360570, Юридична адреса: вул. Грушевського, 1д, м. Київ 01001, Україна. Адреса для кореспонденції: вул. Набережна Перемоги, 30, м. Дніпро, 49094, Україна; електронна адреса: cancelyaria@privatbank.ua або help@pb.ua; адреса офіційного вебсайта https://privatbank.ua/), а саме:
- Інформацію щодо наявності у ОСОБА_2 (ідентифікаційний номер: НОМЕР_1 ) карткового рахунку НОМЕР_2 , відкритого у банку станом на 13.07.2024 року;
- Інформацію щодо належності ОСОБА_2 (ідентифікаційний номер: НОМЕР_1 ) карткового рахунку НОМЕР_2 ;
- Виписку по рахунку за номером картки НОМЕР_2 , що належить ОСОБА_2 (ідентифікаційний номер: НОМЕР_1 );
- Інформацію про надходження 13.07.2024 року грошових коштів в сумі 6 000,00 грн. на картковий рахунок НОМЕР_2 , що належить ОСОБА_2 (ідентифікаційний номер: НОМЕР_1 ).
3. Копію ухвали направити для виконання.
4. Роз'яснити, що відповідно до ст. 84 ЦПК України будь-яка особа, у якої знаходиться доказ, повинна видати його на вимогу суду.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Є.Є.Філіппов