Рішення від 17.04.2026 по справі 320/33602/25

КИЇВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

17 квітня 2026 року № 320/33602/25

Київський окружний адміністративний суд у складі головуючого судді - Головенко О.Д., розглянувши у порядку письмового провадження за правилами загального позовного провадження адміністративну справу за позовом ТОВ "Буд пром лайн" до Головного управління ДПС у Київській області, як відокремлений підрозділ ДПС України про визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень,

ВСТАНОВИВ:

До Київського окружного адміністративного суду звернулось ТОВ "Буд пром лайн" з позовом до Головного управління ДПС у Київській області, як відокремлений підрозділ ДПС України про визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень від 30.04.2025 № 0182330712, № 0182340712 та 0182350712.

Ухвалою Київського окружного адміністративного суду від 02.10.2025 провадження у справі відкрито за правилами загального позовного провадження та призначено підготовче засідання.

Ухвалою суду від 16.01.2026 підготовче засідання закрито та призначено справу до розгляду по суті.

13.02.2026 за клопотанням подальший розгляд продовжено в порядку письмового провадження.

В обґрунтування своїх позовних вимог вказує, що відповідачем було проведено документальну позапланову виїзні перевірку за результатами якої встановлено порушення вимог податкового законодавства, однак позивач вважає, що при проведенні перевірки податковий орган дійшов помилкового висновку щодо порушення вимог податкового законодавства щодо взаємовідносин з контрагентами, в результаті чого занижено позитивне значення різниці між сумою податкового зобов'язання та сумою податкового кредиту, занижено податок на прибуток, а також відсутня реєстрація податкових накладних.

Зауважив, що позивачем було укладено ряд договорів з закупівлі послуг з ремонтних робіт, які є реальними операціями, що підтверджується первино - бухгалтерською документацією, яка складена на виконання вимог чинного законодавства. Вважає, що надані документи підтверджують виконання умов укладених договорів.

Позивач не погоджується із прийнятими податковими повідомленнями-рішеннями, вважає їх такими, що прийняті з порушенням норм чинного законодавства.

Відповідач проти задоволення позову заперечив, у відзиві на позовну заяву зазначив, що підставою для прийняття оскаржуваних рішень є висновок контролюючого органу про те, що на розрахункові рахунки позивача від вищевказаних контрагентів надходили грошові кошти, які не були відображені в податковій звітності, що призвело до заниження податку на прибуток та податку на додану вартість

Розглянувши подані документи і матеріали, оцінивши докази, які мають юридичне значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, оглянувши письмові докази, які були надані сторонами, суд вважає, що позов підлягає задоволенню, виходячи з наступного.

Судом встановлено, що на підставі направлень від 17.03.2025 № 2832/10-36-07-12, на підставі п.п. 78.1 ст. 78, п. 82.2 ст. 82, п.п. 69.2-1, п.п. 69.2-2 п.69 підрозділу 10 розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України (далі - ПК України), на підставі наказу від 17.09.2024 № 2506-п, проведена документальна позапланова виїзна перевірка ТОВ "БУД ПРОМ ЛАЙН" з метою встановлення дотримання норм порядку обчислення та сплати податку на додану вартість та податку на прибуток по взаємовідносинам з контрагентами, оплата від яких на банківські рахунки ТОВ «БУД ПРОМ ЛАЙН» здійснена за рахунок бюджетних коштів за період з 01.01.2023 по 31.03.2024.

За результатами перевірки складено акт від 28.03.2025 № 15793/10-36-07-12/42977983 про результати документальної позапланової невиїзної перевірки ТОВ "БУД ПРОМ ЛАЙН".

Згідно висновків акту перевірки було встановлено порушення:

п. 187.7 ст. 187 ПК України в результаті чого занижено позитивне значення різниці між сумою податкового зобов?язання та сумою податкового кредиту поточного звітного (податкового) періоду на загальну суму 8 671 293,00 грн, в тому числі за : березень 2023 року на 484 004,00 грн, за травень 2023 року на суму 894 533,00 грн, за червень 2023 року на суму 259 478,00 грн, вересень 2023 року на суму 1 419 975,00 грн, жовтень 2023 року на суму 312 437,00 грн, листопад 2023 року на суму 266 922,00 грн, за грудень 2023 року на суму 4 967 277,00 грн, березень 2024 року на суму 66 667,00 грн;

п. 5 та п. 7 П (С) БО № 15 «Дохід», затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 29.11.1999 № 290, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14.12.1999 за № 860/4153, яким регулюється порядок формування доходів в бухгалтерському обліку, п. 44.1 ст. 44, п. 44.2 ст. 44, п.п. 134.1.1 п. 134.1 ст. 134 ПК України, в результаті чого занижено податок на прибуток за 2023 рік на 6 933 660,00 грн;

п. 187.7 ст. 187, п. 201.1 ст. 201 ПК України, а саме відсутня реєстрація податкових накладних/розрахунків коригування до податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних.

На підставі акту від 28.03.2025 № 15793/10-36-07-12/42977983 податковим органом прийнято податкові повідомлення-рішення від 30.04.2025 № 0182340712, № 0182330712 та № 01822350712.

Не погоджуючись за вказаними податковими повідомленням - рішеннями позивач звернувся з вказаним позовом до суду.

Надаючи правову оцінку правовідносинам, що виникли між учасниками справи, суд виходив з такого.

ПК України регулює відносини, що виникають у сфері справляння податків і зборів, зокрема, визначає вичерпний перелік податків та зборів, що справляються в Україні, та порядок їх адміністрування, платників податків та зборів, їх права та обов'язки, компетенцію контролюючих органів, повноваження і обов'язки їх посадових осіб під час здійснення податкового контролю, а також відповідальність за порушення податкового законодавства.

Податок на додану вартість належить до загальнодержавних податків (п.п. 9.1.3 п. 9.1 ст. 9 ПК України).

Відповідно до п.п. 14.1.8 п. 14.1 ст. 14 ПК України бюджетне відшкодування - відшкодування від'ємного значення податку на додану вартість на підставі підтвердження правомірності сум бюджетного відшкодування податку на додану вартість за результатами перевірки платника.

Під витратами відповідно до п.п. 14.1.27 п. 14.1 ст. 14 ПК України розуміється сума будь-яких витрат платника податку у грошовій, матеріальній або нематеріальній формах, здійснюваних для провадження господарської діяльності платника податку, в результаті яких відбувається зменшення економічних вигод у вигляді вибуття активів або збільшення зобов'язань, внаслідок чого відбувається зменшення власного капіталу (крім змін капіталу за рахунок його вилучення або розподілу власником).

Підпунктом 14.1.36 п. 14.1 ст. 14 ПК України визначено, що господарська діяльність - це діяльність особи, що пов'язана з виробництвом (виготовленням) та/або реалізацією товарів, виконанням робіт, наданням послуг, спрямована на отримання доходу і проводиться такою особою самостійно та/або через свої відокремлені підрозділи, а також через будь-яку іншу особу, що діє на користь першої особи, зокрема за договорами комісії, доручення та агентськими договорами.

Податкове зобов'язання - сума коштів, яку платник податків, у тому числі податковий агент, повинен сплатити до відповідного бюджету як податок або збір на підставі, в порядку та строки, визначені податковим законодавством (у тому числі сума коштів, визначена платником податків у податковому векселі та не сплачена в установлений законом строк); п. п. 14.1.156 п. 14.1 ст. 14 ПК України).

Податковий кредит - сума, на яку платник податку на додану вартість має право зменшити податкове зобов'язання звітного (податкового) періоду, визначена згідно з розділом V ПК України (п.п. 14.1.181 п. 14.1 ст. 14 ПК України).

Відповідно до п.п. 19-1.1.1 п. 19-1.1 ст. 19-1 ПК України контролюючі органи, зокрема, здійснюють адміністрування податків, зборів, платежів, у тому числі проводять відповідно до законодавства перевірки та звірки платників податків.

Підпунктом 134.1.1 п. 134.1 ст. 134 ПК України (в редакції станом на час виникнення спірних відносин прибуток із джерелом походження з України та за її межами, який визначається шляхом коригування (збільшення або зменшення) фінансового результату до оподаткування (прибутку або збитку), визначеного у фінансовій звітності підприємства відповідно до національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку або міжнародних стандартів фінансової звітності, на різниці, які визначені відповідними положеннями цього Кодексу.

Якщо відповідно до цього розділу передбачено здійснення коригування шляхом збільшення фінансового результату до оподаткування, то в цьому разі відбувається:

зменшення від'ємного значення фінансового результату до оподаткування (збитку);

збільшення позитивного значення фінансового результату до оподаткування (прибутку).

Якщо відповідно до цього розділу передбачено здійснення коригування шляхом зменшення фінансового результату до оподаткування, то в цьому разі відбувається:

збільшення від'ємного значення фінансового результату до оподаткування (збитку);

зменшення позитивного значення фінансового результату до оподаткування (прибутку).

Для платників податку, у яких річний дохід від будь-якої діяльності (за вирахуванням непрямих податків), визначений за правилами бухгалтерського обліку за останній річний звітний період не перевищує сорока мільйонів гривень, об'єкт оподаткування може визначатися без коригування фінансового результату до оподаткування на усі різниці (крім від'ємного значення об'єкта оподаткування минулих податкових (звітних) років), визначені відповідно до положень цього розділу. Платник податку, у якого річний дохід (за вирахуванням непрямих податків), визначений за правилами бухгалтерського обліку за останній річний звітний період не перевищує сорока мільйонів гривень, має право прийняти рішення про незастосування коригувань фінансового результату до оподаткування на усі різниці (крім від'ємного значення об'єкта оподаткування минулих податкових (звітних) років та коригувань, визначених п.п. 140.4.8 п. 140.4 та п.п. 140.5.16 п. 140.5 ст. 140 цього Кодексу), визначені відповідно до положень цього розділу, не більше одного разу протягом безперервної сукупності років в кожному з яких виконується цей критерій щодо розміру доходу. Про прийняте рішення платник податку зазначає у податковій звітності з цього податку, що подається за перший рік в такій безперервній сукупності років. В подальші роки такої сукупності коригування фінансового результату також не застосовуються (крім від'ємного значення об'єкта оподаткування минулих податкових (звітних) років).

Якщо у платника, який прийняв рішення про незастосування коригувань фінансового результату до оподаткування на усі різниці (крім від'ємного значення об'єкта оподаткування минулих податкових (звітних) років та коригувань, визначених п.п. 140.4.8 п. 140.4 та п.п. 140.5.16 п. 140.5 ст. 140 цього Кодексу), визначені відповідно до положень цього розділу, в будь-якому наступному році річний дохід (за вирахуванням непрямих податків), визначений за правилами бухгалтерського обліку за останній річний звітний період перевищує сорок мільйонів гривень, такий платник визначає об'єкт оподаткування починаючи з такого року шляхом коригування фінансового результату до оподаткування на усі різниці, визначені відповідно до положень цього розділу.

Для цілей цього підпункту до річного доходу від будь-якої діяльності, визначеного за правилами бухгалтерського обліку, включається дохід (виручка) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг), інші операційні доходи, фінансові доходи та інші доходи.

Платники податку на прибуток - виробники сільськогосподарської продукції, які обрали річний податковий (звітний) період відповідно до п.п. 137.4.1 п. 137.4 ст. 137 цього Кодексу, фінансовий результат до оподаткування за податковий (звітний) період обчислюють шляхом зменшення фінансового результату до оподаткування за минулий звітний рік на фінансовий результат до оподаткування за перше півріччя такого року та збільшення на фінансовий результат до оподаткування за перше півріччя поточного звітного року, що визначені відповідно до національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку або міжнародних стандартів фінансової звітності.

Згідно з п. 185.1 ст. 185 ПК України об'єктом оподаткування є операції платників податку з:

постачання товарів, місце постачання яких розташоване на митній території України, відповідно до ст. 186 цього Кодексу, у тому числі операції з безоплатної передачі та з передачі права власності на об'єкти застави позичальнику (кредитору), на товари, що передаються на умовах товарного кредиту, а також з передачі об'єкта фінансового лізингу в користування лізингоотримувачу/орендарю; постачання послуг, місце постачання яких розташоване на митній території України, відповідно до ст. 186 цього Кодексу; ввезення товарів на митну територію України; вивезення товарів за межі митної території України; постачання послуг з міжнародних перевезень пасажирів і багажу та вантажів залізничним, автомобільним, морським і річковим та авіаційним транспортом.

Пунктом 187.1 ст. 187 ПК України визначено, що датою виникнення податкових зобов'язань з постачання товарів/послуг вважається дата, яка припадає на податковий період, протягом якого відбувається будь-яка з подій, що сталася раніше:

а) дата зарахування коштів від покупця/замовника на банківський рахунок платника податку як оплата товарів/послуг, що підлягають постачанню, а в разі постачання товарів/послуг за готівку - дата оприбуткування коштів у касі платника податку, а в разі відсутності такої - дата інкасації готівки у банківській установі, що обслуговує платника податку;

б) дата відвантаження товарів, а в разі експорту товарів - дата оформлення митної декларації, що засвідчує факт перетинання митного кордону України, оформлена відповідно до вимог митного законодавства, а для послуг - дата оформлення документа, що засвідчує факт постачання послуг платником податку.

Датою виникнення податкових зобов'язань у разі постачання товарів/послуг з оплатою за рахунок бюджетних коштів є дата зарахування таких коштів на рахунок платника податку в банку/небанківському надавачу платіжних послуг або дата отримання відповідної компенсації у будь-якій іншій формі, включаючи зменшення заборгованості такого платника податку за його зобов'язаннями перед бюджетом (п. 187.7 ст. 187 ПК України).

Відповідно до п. 198.1 ст. 198 ПК України до податкового кредиту відносяться суми податку, сплачені/нараховані у разі здійснення операцій з:

придбання або виготовлення товарів та послуг;

придбання (будівництво, спорудження, створення) необоротних активів (у тому числі у зв'язку з придбанням та/або ввезенням таких активів як внесок до статутного фонду та/або при передачі таких активів на баланс платника податку, уповноваженого вести облік результатів спільної діяльності);

отримання послуг, наданих нерезидентом на митній території України, та в разі отримання послуг, місцем постачання яких є митна територія України;

ввезення необоротних активів на митну територію України за договорами оперативного або фінансового лізингу;

ввезення товарів та/або необоротних активів на митну територію України.

Також п. 198.2 ст. 198 ПК України визначено, що датою віднесення сум податку до податкового кредиту вважається дата тієї події, що відбулася раніше:

дата списання коштів з банківського рахунка платника податку на оплату товарів/послуг;

дата отримання платником податку товарів/послуг.

Для операцій із ввезення на митну територію України товарів датою віднесення сум податку до податкового кредиту є дата сплати податку за податковими зобов'язаннями згідно з п. 187.8 ст. 187 цього Кодексу, а для операцій з постачання послуг нерезидентом на митній території України - дата складення платником податкової накладної за такими операціями, за умови реєстрації такої податкової накладної в Єдиному реєстрі податкових накладних.

Датою збільшення податкового кредиту орендаря (лізингоотримувача) для операцій фінансової оренди (лізингу) є дата фактичного отримання об'єкта фінансового лізингу таким орендарем.

Датою віднесення сум до податкового кредиту замовника з договорів (контрактів), визначених довгостроковими відповідно до п. 187.9 ст. 187 цього Кодексу, є дата фактичного отримання замовником результатів робіт (оформлених актами виконаних робіт) за такими договорами (контрактами).

Для товарів/послуг, постачання (придбання) яких контролюється приладами обліку, факт постачання (придбання) таких товарів/послуг засвідчується даними обліку.

Згідно п. 198.3 ст. 198 ПК України податковий кредит звітного періоду визначається виходячи з договірної (контрактної) вартості товарів/послуг та складається із сум податків, нарахованих (сплачених) платником податку за ставкою, встановленою п. 193.1 ст. 193 цього Кодексу, протягом такого звітного періоду у зв'язку з:

придбанням або виготовленням товарів та наданням послуг;

придбанням (будівництвом, спорудженням) основних фондів (основних засобів, у тому числі інших необоротних матеріальних активів та незавершених капітальних інвестицій у необоротні капітальні активи);

ввезенням товарів та/або необоротних активів на митну територію України.

Нарахування податкового кредиту здійснюється незалежно від того, чи такі товари/послуги та основні фонди почали використовуватися в оподатковуваних операціях у межах провадження господарської діяльності платника податку протягом звітного податкового періоду, а також від того, чи здійснював платник податку оподатковувані операції протягом такого звітного податкового періоду.

Не відносяться до податкового кредиту суми податку, сплаченого (нарахованого) у зв'язку з придбанням товарів/послуг, не підтверджені зареєстрованими в Єдиному реєстрі податкових накладних податковими накладними/розрахунками коригування до таких податкових накладних чи не підтверджені митними деклараціями, іншими документами, передбаченими п. 201.11 ст. 201 цього Кодексу (п. 198.6 ст. 198 ПК України).

У разі коли на момент перевірки платника податку контролюючим органом суми податку, попередньо включені до складу податкового кредиту, залишаються не підтвердженими зазначеними у абзаці першому цього пункту документами, платник податку несе відповідальність відповідно до цього Кодексу.

Податкові накладні, отримані з Єдиного реєстру податкових накладних, є для отримувача товарів/послуг підставою для нарахування сум податку, що відносяться до податкового кредиту.

У разі якщо платник податку не включив у відповідному звітному періоді до податкового кредиту суму податку на додану вартість на підставі отриманих податкових накладних/розрахунків коригування до таких податкових накладних, зареєстрованих в Єдиному реєстрі податкових накладних, таке право зберігається за ним протягом 1095 календарних днів з дати складення податкової накладної/розрахунку коригування.

Суми податку, сплачені (нараховані) у зв'язку з придбанням товарів/послуг, зазначені в податкових накладних/розрахунках коригування до таких податкових накладних, зареєстрованих в Єдиному реєстрі податкових накладних з порушенням строку реєстрації, включаються до податкового кредиту за звітний податковий період, в якому зареєстровано податкові накладні/розрахунки коригування до таких податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних, але не пізніше ніж через 1095 календарних днів з дати складення податкових накладних/розрахунків коригування до таких податкових накладних, у тому числі для платників податку, які застосовують касовий метод.

Пунктом 201.1 на дату виникнення податкових зобов'язань платник податку зобов'язаний скласти податкову накладну в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації у порядку, визначеному законодавством, кваліфікованого електронного підпису уповноваженої платником особи та зареєструвати її в Єдиному реєстрі податкових накладних у встановлений цим Кодексом термін.

У податковій накладній зазначаються в окремих рядках такі обов'язкові реквізити:

а) порядковий номер податкової накладної;

б) дата складання податкової накладної;

в) повна або скорочена назва, зазначена у статутних документах юридичної особи або прізвище, ім'я та по батькові фізичної особи, зареєстрованої як платник податку на додану вартість, - продавця товарів/послуг;

г) податковий номер платника податку (продавця та покупця). У разі постачання/придбання філією (структурним підрозділом) товарів/послуг, яка фактично є від імені головного підприємства - платника податку стороною договору, у податковій накладній, крім податкового номера платника податку додатково зазначається числовий номер такої філії (структурного підрозділу);

д) повна або скорочена назва, зазначена у статутних документах юридичної особи або прізвище, ім'я та по батькові фізичної особи, зареєстрованої як платник податку на додану вартість, - покупця (отримувача) товарів/послуг;

е) опис (номенклатура) товарів/послуг та їх кількість, обсяг;

є) ціна постачання без урахування податку;

ж) ставка податку та відповідна сума податку в цифровому значенні;

з) загальна сума коштів, що підлягають сплаті з урахуванням податку;

і) код товару згідно з УКТ ЗЕД, для послуг - код послуги згідно з Державним класифікатором продукції та послуг; платники податків, крім випадків постачання підакцизних товарів та товарів, ввезених на митну територію України, мають право зазначати код товару згідно з УКТ ЗЕД або код послуги згідно з Державним класифікатором продукції та послуг неповністю, але не менше ніж чотири перших цифри відповідного коду;

й) індивідуальний податковий номер.

Як вбачається з матеріалів справи, під час перевірки встановлено про наявність ряд укладених договорів позивача з контрагентами, реальність яких податковий орган ставить під сумнів.

Однак дослідивши первинні документи, якими позивач та його контрагенти супроводжували виконання договорів на надання вказаних послуг документально, господарські операції є економічно виправданими та відповідають основним видам господарської діяльності позивача.

Так, 16.02.2023 між Управлінням економічного розвитку, житлово-комунального господарства, капітального будівництва та інфраструктури Калинівської селищної ради (Замовник) та ТОВ «БУД ПРОМ ЛАЙН» (Виконавець) укладено договір № 8 про закупівлю послуг.

Відповідно до умов договору Виконавець у порядку та на умовах, визначених договором, зобов?язується на власний ризик своїми силами і засобами надати послуги з «Аварійно-ремотних робіт (поточний ремонт даху)» в житловому будинку за адресою: вул. Набережна, 13 смт. Калинівка Фастівського району Київської області, які пошкоджені в наслідок збройної агресії російської федерації», покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи відповідно до кошторисної документації.

Вказаним договором погоджено загальну вартість договору, а саме 259 059,01 грн.

Також, визначено та прописано роботи, які необхідно виконати, їх обсяг, вартість кожної роботи, та зазначено в договірній ціні, підсумковій відомості ресурсів, відомість обсягів робіт погоджено. Здійснено розрахунок загальновиробничих витрат до локального кошторису № 02-01-01 на Аварійно-ремонтні роботи. Затверджено зведений кошторисний розрахунок вартості об?єкта будівництва. Розрахункова вартість експлуатації 1 машино-години машин. Акт № 1 приймання виконаних будівельних робіт від 10.05.2023. Розрахунок розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначений вартості будівництва об?єктів на 2023 рік.

16.02.2023 між Управлінням економічного розвитку, житлово-комунального господарства, капітального будівництва та інфраструктури Калинівської селищної (Замовник) та ТОВ «БУД ПРОМ ЛАЙН» (Виконавець) укладено Договір № 9 про закупівлю послуг.

Відповідно до умов договору Виконавець у порядку та на умовах, визначених договором, зобов?язується на власний ризик своїми силами і засобами надати послуги з «Аварійно-ремонтних робіт (поточний ремонт даху)» в житловому будинку за адресою: вул. Шевченка 1, смт. Калинівка Фастівського району Київської області, які пошкоджені в наслідок збройної агресії російської федерації», покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи відповідно до кошторисної документації.

Вказаним Договором погоджено загальну вартість договору, а саме 279 770,53 грн.

Сторонами визначено та прописано чіткі роботи, які необхідно виконати, їх обсяг, вартість кожної роботи, що зазначено в дефектному акті, договірній ціні, підсумковій відомості ресурсів, відомість обсягів робіт. Вказані документи є додатками до договору.

Крім того, сторонами погоджено локальний кошторис на будівельні роботи № 02-01-01. Також здійснено розрахунок загальновиробничих витрат до локального кошторису № 02-01-01 на Аварійно-ремонтні роботи. Затверджено зведений кошторисний розрахунок вартості об?єкта будівництва. Розрахункова вартість експлуатації 1 машино-години машин. Акт № 1 приймання виконаних будівельних робіт від 05.05.2023.

16.02.2023 між Управлінням економічного розвитку, житлово-комунального господарства, капітального будівництва та інфраструктури Калинівської селищної ради (Замовник) та ТОВ «БУД ПРОМ ЛАЙН» (Виконавець) укладено договір № 11 про закупівлю послуг.

Відповідно до умов договору Виконавець у порядку та на умовах, визначених договором зобов?язується на власний ризик своїми силами і засобами надати послуги з «Аварійно-ремонтних робіт (поточний ремонт даху)» в житловому будинку за адресою: вул. Шевченка, 3 смт. Калинівка Фастівського району Київської області, які пошкоджені в наслідок збройної агресії російської федерації, покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи відповідно до кошторисної документації.

Вказаним договором погоджено загальну вартість договору, а саме 515 244,95 грн.

Сторонами визначено та прописано чіткі роботи, які необхідно виконати, їх обсяг, вартість, кожної роботи, що зазначено в дефектному акті, договірній ціні, підсумковій відомості ресурсів, відомість обсягів робіт, вказані документи є додатками до договору.

Також сторонами погоджено локальний кошторис на будівельні роботи № 02-01-01. Зведений кошторисний розрахунок вартості об?єкта, об?єктний кошторис № 02-01. Здійснено розрахунок загальновиробничих витрат до локального кошторису № 02-01-01 на Аварійно-ремонтні роботи та оплата здійснена Замовником на підставі підписаного акта приймання виконаних робіт.

24.04.2023 між Управлінням економічного розвитку, житлово-комунального господарства, капітального будівництва та інфраструктури Калинівської селищної ради (Замовник) та ТОВ «БУД ПРОМ ЛАЙН» (Виконавець) укладено договір № 31 про закупівлю послуг.

Відповідно до умов договору Виконавець у порядку та на умовах, визначених Договором, зобов?язується на власний ризик своїми силами і засобами надати послуги з Капітального ремонту лаху (підготовки до опалювального сезону) житлового будинку по вулиці 4 у військовому містечку № 21 в с. Данилівка Фастівського району Київської області та інші завершальні роботи відповідно до кошторисної документації.

Вказаним договором погоджено загальну вартість договору, а саме 1 509 285,00 грн.

Сторонами визначено та прописано чіткі роботи, які необхідно виконати, їх обсяг, вартість кожної роботи, що зазначено в дефектному акті, договірній ціні, підсумковій відомості ресурсів, відомість обсягів робіт. Вказані документи є додатками до договору.

Крім того, сторонами погоджено локальний кошторис на будівельні роботи № 02-01-01. Здійснено розрахунок загальновиробничих витрат до локального кошторису № 02-01-01 на Аварійно-ремонтні роботи. Затверджено зведений кошторисний розрахунок вартості об?єкта будівництва. Акт № l за липень 2023 приймання виконаних будівельних робіт від 06.07.2023 оплата проведена за результатами підписання акту.

24.04.2023 між Управлінням економічного розвитку, житлово-комунального господарства, капітального будівництва та інфраструктури Калинівської селищної ради (Замовник) та ТОВ «БУД ПРОМ ЛАЙН» (Виконавець) укладено Договір № 32 про закупівлю послуг. Відповідно до умов договору Виконавець у порядку та на умовах, визначених договором, зобов?язується на власний ризик своїми силами і засобами надати послуги з Капітального ремонту даху (підготовки до опалювального сезону) житлового будинку № 6, у військовому містечку № 21 в с. Данилівка Фастівського району Київської області та інші завершальні роботи відповідно до кошторисної документації.

Вказаним договором погоджено загальну вартість договору, а саме 1 636 407,80 грн.

Сторонами визначено та прописано чіткі роботи, які необхідно виконати, їх обсяг, вартість кожної роботи, що зазначено в Дефектному акті, Договірній ціні, підсумковій відомості ресурсів, відомість обсягів робіт. Вказані документи є додатками до договору.

Також сторонами погоджено локальний кошторис на будівельні роботи № 02-01-01. Здійснено розрахунок загальновиробничих витрат до локального кошторису №02-01-01 на Аварійно-ремонтні роботи. Акт № 1 приймання виконаних будівельних робіт від 26.05.2023, оплата проведена за результатами підписання акту.

24.04.2023 між Управлінням економічного розвитку, житлово-комунального господарства, капітального будівництва та інфраструктури Калинівської селищної ради (Замовник) та ТОВ «БУД ПРОМ ЛАЙН» ( Виконавець) укладено договір № 33 про закупівлю послуг.

Відповідно до умов договору Виконавець у порядку та на умовах, визначених Договором, зобов?язується на власний ризик своїми силами і засобами надати послуги з Капітального ремонту даху ( підготовки до опалювального сезону) житлового будинку № 7 у військовому містечку № 21 в с. Данилівка Фастівського району Київської області, інші завершальні роботи відповідно до кошторисної документації.

Вказаним договором погоджено загальну вартість договору, а саме 2 428 484,50 грн.

Сторонами визначено та прописано чіткі роботи, які необхідно зробити, їх обсяг, вартість кожної роботи, що зазначено в дефектному акті, договірній ціні, підсумковій відомості ресурсів, відомість обсягів робіт. Вказані документи є додатками до договору.

Крім того, сторонами погоджено локальний кошторис на будівельні роботи № 02-01-01. Здійснено розрахунок загальновиробничих витрат до локального кошторису № 02-01-01 на Аварійно-ремонтні роботи, розрахункову вартість експлуатації 1 машино-години машин. Затверджено зведений кошторисний розрахунок вартості об'єкта будівництва. Акт № l за приймання виконаних будівельних робіт від 25.05.2023 оплата проведена за результатами підписання акту. Акт № 1 приймання виконаних будівельних робіт від 13.06.2023.

Замовником проведено оплату за результатами підписаного акту.

24.04.2023 між Управлінням економічного розвитку, житлово-комунального господарства, капітального будівництва та інфраструктури Калинівської селищної ради (Замовник) та ТОВ «БУД ПРОМ ЛАЙН» (Виконавець) укладено договір № 34 про закупівлю послуг. Відповідно до умов договору Виконавець у порядку та на умовах, визначених Договором, зобов'язується на власний ризик своїми силами і засобами надати послуги з Капітального ремонту даху (підготовки до опалювального сезону) житлового будинку по вул. Васильківська 155, с. Плесецьке Фастівського району Київської області (коригування) інші завершальні роботи відповідно до кошторисної документації.

Вказаним договором погоджено загальну вартість договору, а саме 2 866 429,87 грн.

Сторонами визначено та прописано чіткі роботи, які необхідно зробити, їх обсяг, вартість кожної роботи, що зазначено в дефектному акті, договірній ціні, підсумковій відомості ресурсів, відомість обсягів робіт. Вказані документи є додатками до договору.

Крім того, сторонами погоджено локальний кошторис на будівельні роботи № 02-01-01. Здійснено розрахунок загальновиробничих витрат до локального кошторису № 02-01-01 на Аварійно-ремонтні роботи. Затверджено зведений кошторисний розрахунок вартості об?єкта будівництва. Розрахункова вартість експлуатації 1 машино-години машин. Акти за серпень 2023 року приймання виконаних будівельних робіт від 01.08.2023 та від 28.08.2023 оплата проведена за результатами підписання акту.

19.05.2023 між Відділом освіти Калинівської селищної ради (Замовник) та ТОВ «БУД ПРОМ ЛАЙН» (Виконавець) укладено договір № 32. Відповідно до умов договору, Виконавець в порядку та на умовах, визначених Договором, зобов'язується на власний ризик своїми силами і засобами надати послуги з «Поточного ремонту класних кімнат ОЗО «Калинівський академічний ліцей-освітній центр», за адресою: Київська обл., Фастівський р-н, смт. Калинівка, вул. Центральна, 59, Завершальні будівельні роботи».

Вказаним договором погоджено загальну вартість договору, а саме 2 499 902,48 грн.

Сторонами визначено та прописано чіткі роботи, які необхідно виконати. Їх обсяг, вартість кожної роботи, що також зазначено в дефектному акті, договірній ціні, підсумковій відомості ресурсів, відомість обсягів робіт. Вказані документи є додатками до договору.

Також сторонами погоджено локальні кошториси на будівельні роботи № 02-01-01, №02-02-01, № 07-01-01. Здійснено розрахунок загальновиробничих витрат до локального кошторису № 02-01-01 на Аварійно-ремонтні роботи.

Затверджено зведений кошторисний розрахунок вартості об?єкта будівництва, об?єктиний кошторис. Затверджено звіт про витрати основних матеріалів у будівництві в співставлені з виробничими нормами. За результатами виконаних робіт та підписаного акт приймання виконаних будівельних робіт Замовником проведена оплата.

16.08.2023 між Управлінням економічного розвитку, житлово-комунального господарства, послуг. капітального будівництва та інфраструктури Калинівської селищної ради (Замовник) та ТОВ «БУД ПРОМ ЛАЙН» (Виконавець) укладено договір № 10 про закупівлю відповідно до умов договору Виконавець у порядку та на умовах, визначених договором зобов'язується на власний ризик своїми силами і засобами надати послуги з «Аварійно ремонтні роботи (поточний ремонт даху) в житловому будинку за адресою: вулиця Шевченка, 5 смт. Калинівка Фастівського району, Київської області, які пошкоджені внаслідок збройної агресії російської федерації, покрівельні послуги та інші спеціалізовані будівельні роботи.

Вказаним договором погоджено загальну вартість договору, а саме 302 027,48 грн.

Сторонами визначено та прописано чіткі роботи, які необхідно виконати, їх обсяг, вартість кожної роботи, що зазначено в дефектному акті, Договірній ціні, підсумковій відомості ресурсів, Відомість обсягів робіт. Вказані документи є додатками до договору.

Крім того сторонам погоджено локальний кошторис на будівельні роботи № 02-01-01. Здійснено розрахунок загальновиробничих витрат до локального кошторису № 02-01-01 на Аварійно-ремонтні роботи. Затверджено зведений кошторисний розрахунок вартості об?єкта будівництва. Розрахункова вартість експлуатації 1 машино-години машин. Акт № 1 приймання виконаних будівельних робіт від 05.05.2023 оплата проведена за результатами підписання Акту.

04.09.2023 року між Управлінням скономічного розвитку, житлово-комунального господарства, капітального будівництва та інфраструктури Калинівської селищної ради (Замовник) та ТОВ «БУД ПРОМ ЛАЙН» (Виконавець) укладено договір № 124. Відповідно до умов договору, Виконавець у порядку та на мовах. взначених Договором, зобов?язується на власний ризик своїми силами і засобами надати послуги з «Реконструкції частини приміщень Калинівської гімназії Калинівської селищної ради під заклад дошкільної освіти з облаштуванням споруд цивільного захисту (укриття) по вул. Шкільна, 23 смт. Калинівка Фастівського району Київської області, інші завершальні будівельні роботи.

Вказаним Договором погоджено загальну вартість договору, а саме 5 293 243,21 грн.

Сторонами визначено та прописано чіткі роботи, які необхідно зробити, їх обсяг, вартість кожної роботи, що зазначено в дефектному акті, договірній ціні, підсумковій відомості ресурсів, відомість обсягів робіт. Вказані документи є додатками до договору.

Крім того сторонами погоджено локальні кошториси на будівельні роботи № 02-01-01, № 02 02-01, № 07-01-01. Здійснено розрахунок загальновиробничих витрат до локального кошторису № 02-01-01 на Аварійно-ремонтні роботи. Затверджено зведений кошторисний розрахунок вартості об?єкта будівництва. Затверджено звіти про витрати основних матеріалів у будівництві в співставленні з виробничими нормами. Акт № 1 приймання виконаних будівельних робіт від 18.09.2023 оплата проведена за результатами підписання акту. Акт № 1 приймання виконаних будівельних робіт від 13.10.2023 оплата проведена за результатами підписання акту.

11.09.2023 між Управлінням економічного розвитку, житлово-комунального господарства, капітального будівництва та інфраструктури Калинівської селищної ради (Замовник) та ТОВ «БУД ПРОМ ЛАЙН» (Виконавець) укладено договір № 135.

Відповідно до умов договору, Виконавець у порядку та на умовах, визначених Договором, зобов?язується на власний ризик своїми силами і засобами надати послуги з «Благоустрій території (капітальний ремонт) с. Діброва Фастівського району Київської області для облаштування тренувального майданчика для проведення занять з патріотичного виховання, руйнування та знесення будівель і земляні роботи, благоустрій спортивних майданчиків і зон відпочинку».

Вказаним Договором погоджено загальну вартість договору, а саме 3 310 400,17 грн.

Сторонами визначено та прописано чіткі роботи, які необхідно виконати, їх обсяг, вартість кожної роботи, що зазначено в дефектному акті, договірній ціні, підсумковій відомості ресурсів, відомість обсягів робіт. Вказані документи є додатками до договору.

Крім того сторонами погоджено локальні кошториси на будівельні роботи № 02-01-01, № 02-02-01, № 07-01-01. Здійснено розрахунок загальновиробничих витрат до локального кошторису № 02-01-01 на Аварійно-ремонтні роботи. Затверджено зведений кошторисний розрахунок вартості об?єкта будівництва. Затверджено звіти про витрати основних матеріалів у будівництві в співставленні з виробничими нормами. Акти № l приймання виконаних будівельних робіт від 01.11.2023 та від 21.12.2023 оплата проведена за результатами підписання актів.

12.09.2023 між Відділом освіти Калинівської селищної ради (Замовник) та ТОВ «БУД ПРОМ ЛАЙН» (Виконавець) укладено договір № 110. Відповідно до умов договору, Виконавець у порядку та на умовах, визначених договором, зобов?язується на власний ризик своїми силами і засобами надати послуги з «Поточного ремонту класних кімнат ОЗО «Калинівський академічний ліцей-освітній центр» за адресою: Київська обл., Фастівський район смт. Калинівка, вул Цетральна, 59, Завершальні будівельні роботи.

Вказаним договором погоджено загальну вартість договору, а саме 399 996,49 грн.

Сторонами визначено та прописано чіткі роботи, які необхідно виконати, їх обсяг, вартість кожної роботи, що зазначено в дефектному акті, договірній ціні, підсумковій відомості ресурсів, Відомість обсягів робіт. Вказані документи є додатками до договору.

Також сторонами погоджено локальні кошториси на будівельні роботи № 02-01-01, № 02-02-01, № 07-01-01. Здійснено розрахунок загальновиробничих витрат до локального кошторису № 02-01-01 на Аварійно-ремонтні роботи. Затверджено зведений кошторисний розрахунок вартості об?єкта будівництва, об?єктний кошторис. Оплата на підставі акту приймання виконаних робіт.

21.12.2023 між Управлінням економічного розвитку, житлово-комунального господарства, капітального будівництва та інфраструктури Калинівської селищної ради (Замовник) та ТОВ «БУД ПРОМ ЛАЙН» (Виконавець) укладено договір №153. Відповідно до умов договору, Виконавець в порядку та на умовах, визначених договором, зобов?язується на власний ризик своїми силами і засобами надати послуги з «Реконструкція ОЗО «Калинівський академічний ліцей - освітній центр» Калинівської селищної ради, в частині прибудови з облаштуванням споруд цивільного захисту вул. Церальна, 59, смт. Калинівка Фастівського району Київської області».

Вказаним договором погоджено загальну вартість договору, а саме 18 151 064,83 грн.

Сторонами визначено та прописано чіткі роботи, які необхідно виконати, їх обсяг, вартість кожної роботи, що також зазначено в дефектному акті, договірній ціні, підсумковій відомості ресурсів, Відомість обсягів робіт. Вказані документи є додатками до договору.

Крім того, сторонами погоджено локальний кошторис на будівельні роботи. За результатами підписаного акта приймання виконаних будівельних робіт замовником проведена оплата.

21.02.2024 між Відділом освіти Калинівської селищної ради (Замовник) та ТОВ «БУД ПРОМ ЛАЙН» (Виконавець) укладено договір № 21/02-24. Відповідно до умов договору, Виконавець у порядку та на умовах, визначених договором, зобов?язується на власний ризик своїми силами і засобами надати послуги з «Поточного ремонту класних кімнат ОЗО «Калинівський академічний ліцей-освітній центр» за адресою: Київська обл., Фастівський район смт. Калинівка, вул Цетральна, 59.

Вказаним договором погоджено загальну вартість договору, а саме 399 996,49 грн.

Сторопами визначено та прописано чіткі роботи, які необхідно зробити, їх обсяг, вартість кожної роботи, що зазначено в дефектному акті, договірній ціні, підсумковій відомості ресурсів, Відомість обсягів робіт. Вказані документи є додатками до договору. Крім того, сторонами погоджено локальні кошториси на будівельні роботи № 02-01-01, № 02-02-01, № 07-01-01. Здійснено розрахунок загальновиробничих витрат до локального конторису № 02-01-01 на Аварійно-ремонтні роботи. Затверджено зведений кошторисний розрахунок вартості об?єкта будівництва.

20.07.2023 між Управлінням освіти Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації (Замовник) та ТОВ «БУД ПРОМ ЛАЙН» (Підрядник) укладено договір № 574 про виконання робіт. Відповідно до умов договору Підрядник зобов?язується у 2023 році виконати роботи з поточного ремонту покрівлі Спеціалізованої школи № 200 за адресою: вул. Мирослава Поповича (Семашка), 9 у Святошинському районі міста Києва зазначені у кошторисній документації, а Замовник прийняти і оплатити такі роботи.

Вказаним Договором погоджено загальну вартість договору, а саме 1 499 905,76 грн.

Сторонами визначено та прописано чіткі роботи, які необхідно зробити, їх обсяг, вартість кожної роботи, що зазначено в календарному плані виконання робіт, дефектному акті, договірній ціні, пояснювальній записці. Згідно

Крім того, сторонами погоджено Локальний кошторис на будівельні роботи № 02-01- 01. Здійснено розрахунок загальновиробничих витрат до локального кошторису № 02-01-01 на Поточний ремонт покрівлі, зведеному кошторисному розрахунку вартості об?єкта будівництва, відомість ресурсів до зведеного кошторисного розрахунку вартості об?єкта будівництва та підсумкову відомість ресурсів на поточний ремонт покрівлі. Складено розрахунок вартості експлуатації 1 машино-години машин, підсумкову вартість експлуатації машин, дані по машинам та механізмам, врахованим у складі загальновиробничих витрат до Поточного ремонту покрівлі. Сформовано інформацію щодо рівня адміністративних витрат за результатами діяльності за 2022 рік. Сторони погодили довідку про вартість виконаних будівельних робіт та витрат за серпень 2023 рік, акт № 1-574 приймання виконаних будівельних робіт за серпень 2023 року, акт надання послуг № 21 від 17.08.2023.

01.08.2023 між Управлінням освіти Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації (Замовник) та ТОВ «БУД ПРОМ ЛАЙН» (Підрядник) укладено додаткову угоду № 1 до договору № 574 від 20.07.2023.

Відповідно до умов договору сторони домовилися зменшити суму договору та встановити її розмір в сумі 1 477 337,60 грн. У зв?язку з цим, п. 3.1 договору № 574 та кошторисну документацію викладено у новій редакції. Інші умови договору залишилися незмінними. Замовником, проведено оплату, що підтверджується платіжною інструкцією № 25/08/2023 Святошинське РУО до ТОВ «БУД ПРОМ ЛАЙН» від 25.09.2023 на суму 1 473 065.60 грн та платіжною інструкцією № 25/08/2023 Святошинське РУО до ТОВ «БУД ПРОМ ЛАЙН» від 25.09.2023 на суму 4 272,00 грн.

05.07.2023 між Управлінням освіти Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації (Замовник) та ТОВ «БУД ПРОМ ЛАЙН» (Підрядник) укладено договір № 537 про надання послуг. Відповідно до умов договору підрядник зобов?язується у 2023 році падати послуги з поточного ремонту (заміна вікон) Київської гімназії східних мов № 1, за адресою: вул. Львівська, б. 25 в Святошинському районі міста Києва зазначені у конторисній документації, а Замовник прийняти і оплатити такі послуги.

Вказаним Договором погоджено загальну вартість договору, а саме 2 499 335,22 грн.

Сторонами визначено та прописано чіткі роботи, які необхідно зробити, їх обсяг, вартість кожної роботи, що зазначено в календарному графіку виконання робіт (надання послуг) пояснювальній записці на поточний ремонт (заміна вікон), договірній ціні на поточний ремонт (заміна вікон), дефектному акті до поточного ремонту (заміна вікон).

Крім того сторонами погоджено локальний кошторис на будівельні роботи № 02-01-01 на поточний ремонт (заміна вікон). Здійснено розрахунок загальнообов?язкових витрат до которису № 02-01-01 на поточний ремонт (заміна вікон). Зведеному кошторисному розрахунку вартості об?єкта будівництва, відомість ресурсів до зведеного кошторисного розрахунку вартості об?єкта будівництва. Погоджено об?єктний кошторис № 02-01, відомість трудомісткості і заробітної плати до об?єктного кошторису № 02-01. Складено підсумкову вартість експлуатації машин, дані по машинам та механізмам, врахованим у складі загальновиробничих до поточного ремонту (заміна вікон). Здійснено розрахунок розміру середньомісячної кошторисної заробітної плати, яка враховується при визначенні вартості будівництва на підставі даних організації ТОВ «БУД ПРОМ ЛАЙН» (розрахунковий період 2023 року), розрахунки № 1 - 4, № 8, № 9, № 10, № 14 до поточного ремонту (заміна вікон), підсумкові вартісні параметри до поточного ремонту (заміна вікон).

Підрядником сформовано розрахункові загальновиробничі витрати за 2022 року та інформацію щодо рівня адміністративних витрат за результатами діяльності за 2022 рік.

Сторони погодили довідку про вартість виконаних будівельних робіт та виграти за серпень 2023 року, акт № 1-537 приймання виконаних будівельних робіт за серпень 2023 року та підсумкову відомість ресурсів поточного ремонту (заміна вікон) (витрати - за прийнятими нормами), звітній період 1 (серпень 2023 року).

Також сторони погодили довідку про вартість виконаних будівельних робіт та витрати за вересень 2023 року, акт № 1-537 приймання виконаних будівельних робіт за вересень 2023 року та підсумкову відомість ресурсів поточного ремонту (заміна вікон) (витрати - за прийнятими нормами), звітній період 1 (вересень 2023 року) та акт надання послуг № 24 від 20.09.2023.

01.08.2023 між Управлінням освіти Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації (Замовник) та ТОВ «БУД ПРОМ ЛАЙН» (Підрядник) укладено додаткову угоду № 1 до договору № 537 від 05.07.2023.

Відповідно до умов договору сторони домовилися зменшити суму договору та встановити її у розмірі 2 462 216,60 грн. У зв?язку з цим, п. 3.2, 3.3. договору № 537 та кошторисну документацію викладено у новій редакції. Інші умови договору залишилися незмінними. В новій редакції викладені: договірна ціна, локальний кошторис на будівельні роботи № 02-01-01, підсумкова відомість ресурсів, дефектний акт, зведений кошторисний розрахунок вартості об?єкта будівництва.

15.09.2023 між Управлінням освіти Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації (Замовник) та ТОВ «БУД ПРОМ ЛАЙН» (Підрядник) укладено додаткову угоду № 2 до договору № 537 від 05.07.2023.

Відповідно до умов договору сторони домовилися зменшити суму договору та встановити її у розмірі 2 176 936,61 грн. У зв'язку з цим, п. 3.1 договору № 537 та кошторисну документацію викладено у повій редакції. Інші умови договору залишилися незмінними. В новій редакції викладені: дефектний акт, договірна ціна, підсумкова відомість ресурсів, Локальний кошторис на будівельні роботи № 02-01-01, зведений кошторисний розрахунок вартості об?єкта будівництва. Проведено оплату, що підтверджується платіжною інструкцією № 07/09/2023 Святошинське РУО до ТОВ «БУД ПРОМ ЛАЙН» від 21.09.2023 на суму 1 655 089.56 грн, платіжною інструкцією № 28/09/2023 Святошинське РУО до ТОВ «БУД ПРОМ ЛАЙН» від 07.10.2023 на суму 517 575,05 грн та платіжною інструкцією № 28/09/2023 Святошинсько РУО до ТОВ «БУД ПРОМ ЛАЙН» від 07.10.2023 на суму 4 272,00 грн.

11.10.2023 між Управлінням освіти Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації (Замовник) та ТОВ «БУД ПРОМ ЛАЙН» (Підрядник) укладено договір № 810 про виконання робіт.

Відповідно до умов договору підрядник зобов?язується у 2023 році виконати роботи з капітального ремонту будівель та прибудинкової території в ДНЗ № 615 за адресою: вул. Академіка Булаховського, 38-А у Святошинському районі міста Києва зазначені у кошторисній документації, а Замовник прийняти і оплатити такі роботи.

Вказаним договором погоджено загальну вартість договору, а саме 1 398 396,20 грн.

Сторонами визначено та прописано чіткі роботи, які необхідно виконати, їх обсяг, вартість кожної роботи, то зазначено в календарному плані виконання робіт, плані фінансування, дефектний акт, розрахункових загальновиробничих витрат за 2022 року, договірну ціну та пояснювальну записку.

Крім того сторонами погоджено кошторисний розрахунок № П-116 кошти здійснення технічного нагляду, кошторисний розрахунок № П-130 кошторисний прибуток, кошторисний розрахунок № П-147 кошти на покриття адміністративних витрат будівельно-монтажних організацій, кошторисний розрахунок № П-154. Погоджено об?єктний кошторис № 02-01 на будівництво, капітальний ремонт будівель та прибудинкової території та відомість трудомісткості і заробітньої плати до об?єктного кошторису № 02-01. Складено локальний кошторис на будівельні роботи № 02-01-01 на капітальний ремонт будівель та прибудинкової території. Здійснено розрахунок загальнообов?язкових витрат до локального кошторису № 02-01-01, зведено кошторисний розрахунок вартості об?єкт будівництва, капітальний ремонт будівель та прибудинкової території та підсумкову відомість ресурсів. Здійснено розрахунок вартості експлуатації 1 машино-години машин, підсумкову вартість експлуатації машин, дані по машинам та механізмам, заробітної плати в експлуатації машин, амортизаційних витрат, вартості частин, що швидко спрацьовуються, енергоносіїв, мастильних матеріалів, ремонту і техобслуговування, перебазування, розрахунок розміру середньомісячної кошторисної заробітної плати, яка враховується при визначенні вартості будівництва на підставі даних організації ТОВ «БУД ПРОМ ЛАЙН». Сформовано інформацію щодо рівня адміністративних витрат за результатами діяльності за 2022 році та підсумкові вартісні параметри.

Також сторони погодили довідку про вартість виконаних будівельних робіт та витрати за грудень 2023 року, акт № 1-810 приймання виконаних будівельних робіт за грудень 2023 року, підсумкову відомість ресурсів (витрати - за прийнятими нормами) та звіт про витрати основних матеріалів у будівництві з співставленні з виробничими нормами за грудень 2023 року.

20.11.2023 ТОВ «БУД ПРОМ ЛАЙН» надіслало начальнику Управління освіти Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації лист прохання № 001/20/11/23/2 про продовження строку виконання зобов'язань по укладеному договору № 810 до 31.12.2023.

Відтак, 30.11.2023 між Управлінням освіти Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації (Замовник) та ТОВ «БУД ПРОМ ЛАЙН» (Підрядник) укладено додаткову угоду № 1 до договору № 810 від 30.11.2023. Відповідно до умов договору сторони домовилися продовжити строки виконання договору та встановити термін надання виконання робіт з моменту підписання договору - 31.12.2023. У зв?язку з цим, п. 5.1 договору № 810 та календарний графік викладено у новій редакції. Інші умови договору залишилися незмінними.

11.10.2023 між Управлінням освіти Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації (Замовник) та ТОВ «БУД ПРОМ ЛАЙН» (Підрядник) укладено додаткову угоду № 2 до договору № 810 від 11.10.2023.

Відповідно до умов договору сторони домовилися зменшити суму договору та встановити її у розмірі 1 377 856,60 грн. У зв?язку з цим, п. 3.1 договору № 810 та кошторисну документацію викладено у новій редакції. Інші умови договору залишилися незмінними. В новій редакції викладені: локальний кошторис на будівельні роботи № 02-01-01, договірна ціна, підсумкова відомість ресурсів, дефектний акт, зведений кошторисний розрахунок вартості об?єкта будівництва.

28.12.2023 між Управлінням освіти Святошинської районної в місті Києві державної адміпістрації (Замовник) та ТОВ «БУД ПРОМ ЛАЙН» (Підрядник) укладено додаткову угоду № 3 до договору № 810 від 11.10.2023.

Відповідно до умов Договору сторони ломовилися зменшити суму Договору та встановити її у розмірі 975 397,16 грн. У зв?язку з цим, п. 3.1 договору № 810, кошторисну документацію та дефектний акт викладено у новій редакції. Інші умови договору залишилися незмінними. В новій редакції викладені: дефектний акт, договірна ціна, зведений кошторисний розрахунок вартості об?єкта будівництва, локальний кошторис на будівельні роботи № 02-01-01, підсумкова відомість ресурсів. Проведено оплату, що підтверджується платіжною інструкцією № 20/12/2023 Святошинське РУО до ТОВ «БУД ПРОМ ЛАЙН» від 21.12.2023 на суму 975 397,16 грн.

11.10.2023 між Управлінням освіти Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації (Замовник) та ТОВ «БУД ПРОМ ЛАЙН» (Підрядник) укладено договір № 811 про виконання робіт. Відповідно до умов договору Замовник доручає, а Підрядник зобов?язаний відповідно до проєктної документації, в межах договірної ціни та умов договору, виконати наступні види робіт: капітальний ремонт будівель та прибудинкової території в ДНЗ № 615 за адресою вул. Академіка Булаховського, 38-А у Святошинському районі міста Києва.

Вказаним договором погоджено загальну вартість договору, а саме 454 256,89 грн.

Сторонами визначено та прописано чіткі роботи, які необхідно зробити, їх обсяг. вартість кожної роботи, що зазначено в Календарному графіці виконання робіт (надання послуг). Пояснювальній записці на капітальний ремонт будівель та прибудинкової території дефектному акті, договірній ціна на капітальний ремонт будівель та прибудинкової території. Здійснено підсумкові вартісні параметри на капітальний ремонт будівель прибудинкової території та Розрахункові загальновиробничі витрати за 2022 року. Погоджено об?єктний кошторис № 02-01 та відомість трудомісткості і заробітної плати до об?єктного кошторису № 02-01, складено локальний кошторис на будівельні роботи № 02-01-01, здійснено розрахунок загальновиробничих витрат до локального кошторису № 02-01-01, зведений кошторисний розрахунок вартості об?єкта будівництва та відомість ресурсів до зведеного конторисного розрахунку вартості об?єкта будівництва. Здійснено розрахунок вартості експлуатації 1 машино-години машин, підсумкову вартість експлуатації машин, дані по машинам та механізмам, заробітної плати в експлуатації машин. Амортизаційних витрат, вартості частин, що швидко спрацьовуються, енергоносіїв, мастильних матеріалів, ремонту і техобслуговування, перебазування, та розрахунок розміру середньомісячної кошторисної заробітної плати, яка враховується при визначенні вартості будівництва на підставі даних організації ТОВ «БУД ПРОМ ЛАЙН». Сформовано інформацію щодо рівня адміністративних витрат за результатами діяльності за 2022 року. Також сторони погодили довідку про вартість виконаних будівельних робіт та виграти за грудень 2023 року, акт № 1-811 приймання виконаних будівельних робіт за грудень 2023 року. Підсумкову відомість ресурсів та звіт про витрати основних матеріалів у будівництві з співставленні з виробничими нормами за грудень 2023 року.

20.11.2023 ТОВ «БУД ПРОМ ЛАЙН» надіслало начальнику Управління освіти Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації лист прохання № 002/20/11/23/2 про продовження строку виконання зобов'язань по укладеному Договору № 811 до 31.12.2023. Відтак, 30.11.2023 між Управлінням освіти Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації (Замовник) та ТОВ «БУД ПРОМ ЛАЙН» (Підрядник) укладено додаткову угоду № 1 до договору № 811 від 11.10.2023.

Відповідно до умов договору сторони домовилися продовжити строки виконання Договору та встановити термін надання виконання робіт з моменту підписання договору - 31.12.2023. У зв?язку з цим, п 5.1 договору № 810 та календарний графік викладено у новій редакції. Інші умови договору залишилися незмінними. Також проведено оплату, що підтверджується платіжною інструкцією № 25/12/2023 Святошинське РУО ло ТОВ «БУД ПРОМ ЛАЙН» від 26.12.2023 на суму 454 256,89 грн.

26.10.2023 між Управлінням освіти Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації (Замовник) та ТОВ «БУД ПРОМ ЛАЙН» (Підрядник) укладено договір № 962 про виконання робіт.

Відповідно до умов договору Підрядник зобов?язується у 2023 році виконати роботи з каптального ремонту найпростішого укриття та захисної споруди цивільного захисту в Закладі загальної середньої освіти № 281 за адресою: бульвар Кольцова, 7-Б у Святошинському районі міста Києва зазначені з кошторисній документації, а Замовник прийняти і оплатити такі роботи.

Вказаним договором погоджено загальну вартість договору, а саме 999 995,00 грн.

Сторонами визначено та прописано чіткі роботи, які необхідно виконати, їх обсяг, вартість кожної роботи, що зазначено в календарному графіці виконання робіт (надання послуг), плані фінансування, дефектному акті, договірній ціні, пояснювальній записці. Погоджено об?єктний кошторис № 02-01 та відомість трудомісткості і заробітної плати до об?єктного кошторису № 02-01. Складено локальний кошторис на будівельні роботи № 02-01-01, розрахунок загальновиробничих витрат до локального кошторису № 02-01-01, відомість ресурсів до зведеного кошторисного розрахунку вартості об?єкта будівництва, зведений кошторисний розрахунок вартості об?єкта будівництва.

Також складено інформацію щодо рівня адміністративних витрат за результатами діяльності за 2022 року, здійснено розрахункові загальновиробничі витрати за 2022 року, розрахунок розміру середньомісячної кошторисної заробітної плати, яка враховується при визначені вартості будівництва на підставі даних організації ТОВ «БУД ПРОМ ЛАЙН» та підсумкових вартісних параметрах. Також здійснено розрахунок вартості експлуатації 1 машино-години машин, підсумкову вартість екслуатації машин, дані по машинам та механізмам, заробітної плати в експлуатації машин, амортизаційних витрат, вартості частин, що швидко спрацьовуються, енергоносіїв, мастильних матеріалів, ремонту і техобслуговування, перебазування, та розрахунок розміру середньомісячної кошторисної заробітної плати, яка враховується при визначенні вартості будівництва на підставі даних організації ТОВ «БУД ПРОМ ЛАЙН».

Сторони погодили довідку про вартість виконаних будівельних робіт та витрати за грудень 2023 року, акт № 1-962 приймання виконаних будівельних робіт за грудень 2023 року, підсумкову відомість ресурсів звітній період 1 (грудень 2023 року).

Крім того, 05.12.2023 між Управлінням освіти Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації (Замовник) та ТОВ «БУД ПРОМ ЛАЙН» (Підрядник) укладено додаткову угоду № 1 до договору № 962 від 26.10.2023.

Відповідно до умов договору сторони домовилися зменшити суму договору та встановити її у розмірі 984 495,54 грн. У зв?язку з цим, п. 3.1 договору № 962 та кошторисну документацію викладено у повій редакції. Інші умови договору залишилися незмінними. В новій редакції викладені: договірна ціна, локальний кошторис на будівельні роботи № 02-01-01, підсумкова відомість ресурсів, зведений кошторисний розрахунок вартості об?єкта будівництва, дефектний акт.

04.12.2023 ТОВ «БУД ПРОМ ЛАЙН» надіслало начальнику Управління освіти у Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації лист прохання № 001/04/12/23/2 про продовження строку виконання зобов'язань по укладеному договору № 962 до 31.12.2023. Відтак, 15.12.2023 між Управлінням освіти Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації (Замовник) та ТОВ «БУД ПРОМ ЛАЙН» (Підрядник) укладено додаткову угоду № 2 до договору № 962 від 26.10.2023.

Відповідно до умов Договору сторони ломовилися продовжити строки виконання договору та встановити термін надання виконання робіт з моменту підписання договору - 31.12.2023. У зв?язку з цим, п. 5.1 договору № 962 та календарний графік викладено у новій редакції. Інші умови договору залишилися незмінними.

Також 28.12.2023 між Управлінням освіти Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації (Замовник) та ТОВ «БУД ПРОМ ЛАЙН» (Підрядник) укладено додаткову угоду № 3 до договору № 962 від 26.10.2023. Відповідно до умов договору сторони домовилися зменшити суму Договору та встановити її у розмірі 633 207,82 грн. У зв?язку з цим, п. 3.1 договору № 962, кошторисну документацію та дефектний акт викладено у новій редакції. Інші умови договору залишилися незмінними. В новій редакції викладені: зведений кошторисний розрахунок вартості об?єкта будівництва, дефектний акт, договірпа ціна, підсумкова відомість ресурсів, локальний кошторис на будівельні роботи № 02-01-01, підсумкова відомість ресурсів. Проведено оплату, що підтверджується платіжною інструкцією № 20/12/2023 Святошинське РУО до ТОВ «БУД ПРОМ ЛАЙН» від 23.12.2023 на суму 633 207,82 грн.

07.04.2023 між Управлінням освіти Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації (Замовник) та ТОВ «БУД ПРОМ ЛАЙН» (Підрядник) укладено договір № 310 про виконання робіт. Відповідно до умов договору підрядник зобов?язується у 2023 році виконати роботи з капітального ремонту (заміна вікон) у НВК «ДНЗ-ЗНЗ» «Інтел» за адресою: вул. Кіпріанова, 4- А у Святошинському районі міста Києва зазначені у кошторисній документації, а Замовник прийняти і оплатити такі роботи.

Вказаним договором погоджено загальну вартість договору, а саме 1 499 990,65 грн.

Сторонами визначено та прописано чіткі роботи, які необхідно зробити, їх обсяг, вартість кожної роботи, що зазначено в календарному графіці виконання робіт, плані фінансування, дефектному акті, договірній ціні, підсумковій відомості ресурсів та пояснювальній записці. Погоджено локальний кошторис на будівельні роботи № 02-01-01, зведений кошторисний розрахунок вартості об?єкта будівництва, розрахунок загальновиробничих витрат до локального копторису № 02-01-01 та відомість ресурсів до зведеного кошторисного розрахунку вартості об?єкта будівництва. Складено акт наданих послуг № 75 від 23.12.2022, акт наданих послуг № 76 від 23.12.2022 та акт наданих послуг № 78 від 23.12.2022.

Також сторони погодили довідку про вартість виконаних будівельних робіт та витрати за квітень 2023 року, акт № 1-310 приймання виконаних будівельних робіт за квітень 2023 року та підсумкову відомість ресурсів (витрати - за прийнятими нормами).

05.05.2023 між Управлінням освіти Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації (Замовник) та ТОВ «БУД ПРОМ ЛАЙН» (Підрядник) укладено додаткову угоду № 1 до договору № 310 від 07.04.2023.

Відповідно до умов договору сторони домовилися зменшити суму договору та встановити її у розмірі 1 374 819,10 грн. У зв?язку з цим, п. 3.1 договору № 310 та кошторисну документацію викладено у новій редакції. Інші умови Договору залишилися незмінними. В новій редакції викладені: Зведений кошторисний розрахунок вартості об?єкта будівництва, Локальний кошторис на будівельні роботи № 02-01-01, підсумкова відомість ресурсів, договірна ціна, дефектний акт: Проведено оплату, що підтверджується платіжною інструкцією № 22/05/2023 Святотинське РУО до ТОВ «БУД ПРОМ ЛАЙН» від 31.05.2023 на суму 1 370 547,10 грн.

Зокрема, 01.12.2022 між Управлінням освіти Білоцерківської міської рали (Замовник) та ТОВ «БУД ПРОМ ЛАЙН» (Підрядник) укладено договір № 253 про надання послуг. Відповідно до умов договору підрядник зобов?язується на власний ризик, своїми силами, засобами, матеріальними ресурсами надати послуги з поточного ремонту каналізаційних мереж Центру науково-технічної творчості Білоцерківської міської ради по вул. Софії Русової, ЗА у м. Біла Церква Київської області зазначені у кошторисній документації, а Замовник прийняти і оплатити такі послуги.

Вказаним договором погоджено загальну вартість договору, а саме 76 139,26 грн.

Сторонами визначено та прописано план робіт, які необхідно виконати, їх обсяг. вартість кожної роботи, що зазначено в поясовальній записці, календарному графіці, договірній ціні, дефектному акті. Погоджено зведений кошторисний розрахунок вартості об?єкта будівництва, локальний кошторис на будівельні роботи № 02-01-01, розрахунок загальновиробничих витрат до локального кошторису № 02-01-01 та підсумкову відомість ресурсів. Складено довідку про вартість виконаних будівельних робіт та витрати за грудень 2022 року, акт приймання виконаних будівельних робіт (послуг) за грудень 2022 року від 22.12.2022. Проведено оплату, що підтверджується платіжною інструкцією № 18 УО Білоцерківської МР до ТОВ «БУД ПРОМ ЛАЙН» від 30.03.2023 на суму 76 139.26 грн.

01.12.2022 між Управлінням освіти Білоцерківської міської ради (Замовник) та ТОВ «БУД ПРОМ ЛАЙН» (Підрядник) укладено договір № 254 про надання послуг.

Відповідно до умов договору Підрядник зобов?язується на власний ризик, своїми силами, засобами, матеріальними ресурсами надати послуги з поточного ремонту покрівлі котельні Дроздівської гімназії-початкової школи Білоцерківської міської ради Київської області по вул. Шкільна, 1-А с. Дрозди Білоцерківського району Київської області зазначені у кошторисній документації, а Замовник прийняти і оплатити такі послуги.

Вказаним договором погоджено загальну вартість договору, а саме 199 916,87 грн.

Сторонами визначено та прописано чіткі роботи, які необхідно виконання, їх обсяг, вартість кожної роботи, що зазначено в календарному графіці, договірній ціні, дефектному акті, пояснювальній записці. Погоджено локальний кошторис на послуги з поточного ремонту № 02-01-01, розрахунок загальновиробничих витрат до локального кошторису № 02-01-01, зведений кошторисний розрахунок вартості об'єкта будівництва та підсумкову відомість ресурсів. Складено довідку про вартість виконаних будівельних робіт та витрати за грудень 2022 року, акт приймання виконаних будівельних робіт (послуг) за грудень 2022 року. Проведено оплату, що підтверджується платіжною інструкцією № 18 УO Білоцерківської МР до ТОВ «БУД ПРОМ ЛАЙН» від 30.03.2023 на суму 199 916,87 грн.

01.12.2022 між Управлінням освіти Білоцерківської міської ради (Замовник) та ТОВ «БУД ПРОМ ЛАЙН» (Підрядник) укладено договір № 255 про надання послуг. Відповідно до умов договору Підрядник зобов?язується на власний ризик, своїми силами, засобами, матеріальними ресурсами надати послуги з поточного ремонту системи опалення будівлі Терезинської гімназії-початкової школи Білоцерківської міської ради Київської області по вул. Шкільна, 20 смт. Терезине Білоцерківського району Київської області зазначені у кошторисній документації, а Замовник - прийняти і оплатити такі послуги.

Вказаним договором погоджено загальну вартість договору, а саме 199 819,55 грн.

Сторонами визначено та прописано чіткі роботи, які необхідно зробити, їх обсяг. вартість кожної роботи, що зазначено в дефектному акті, календарному графіці, договірній ціні, поястовальній записці. Погоджено локальний кошторис на послуги з поточного ремонту № 02-01-01, розрахунок загальновиробничих витрат до локального кошторису № 02-01-01, зведений кошторисний розрахунок вартості об?єкта будівництва та підсумкову відомість ресурсів.

Складено довідку про вартість виконаних будівельних робіт та витрати за грудень 2022 року, акт приймання виконаних будівельних робіт (послуг) за грудень 2022 року. Проведено оплату, що підтверджується платіжною інструкцією № 17 УО Білоцерківської МР до ТОВ «БУД ПРОМ ЛАЙН» від 30.03.2023 на суму 199 819,55 грн. Поряд з тим, підприємством з метою належного виконання взятих на себе зобов?язань перед замовниками здійснювалася закупівля витратного матеріалу, залучалися підприємства на субпідрядні роботи. Так, зокрема, витратний матеріал було придбано в ТОВ «Вінтренс». ФОН Войтенко С.В, ФО ОСОБА_1 , ТОФ «ДК МОНТЕРЕЙ», Виробничо-комерційне приватне підприємство «СПЕКТР», ФОП ОСОБА_2 , ФОП ОСОБА_3 . Вказані придбання підтверджують видатковими накладними, актами прийняття послуг, товаро-транспортними накладними.

Відповідно до ст. 9 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» підставою для бухгалтерського обліку господарських операцій є первинні документи. Для контролю та впорядкування оброблення даних на підставі первинних документів можуть складатися зведені облікові документи.

Первинні та зведені облікові документи можуть бути складені у паперовій або в електронній формі та повинні мати такі обов'язкові реквізити: назву документа (форми); дату і місце складання; назву підприємства, від імені якого складено документ; зміст та обсяг господарської операції, одиницю виміру господарської операції; посади осіб, відповідальних за здійснення господарської операції і правильність її оформлення; особистий підпис або інші дані, що дають змогу ідентифікувати особу, яка брала участь у здійсненні господарської операції.

Судова практика вирішення податкових спорів виходить з презумпції добросовісності платника, яка передбачає економічну виправданість дій платника, що мають своїм наслідком отримання податкової вигоди, та достовірність у бухгалтерській та податковій звітності платника.

Крім того, однією із судових доктрин, виділених на сьогоднішній день національним законодавством та судовою практикою Верховного Суду є доктрина реальності господарської операції. Суть вказаної доктрини полягає в тому, що наслідки для податкового обліку створює лише фактичний рух активів, а не задекларований на папері.

Вимога щодо реальних змін майнового стану платника податків як обов'язкова ознака господарської операції кореспондується з нормами ПК України. При цьому будь-які документи (у тому числі договори, накладні, рахунки тощо) мають силу первинних документів лише в разі фактичного здійснення господарської операції. Якщо ж фактичне здійснення господарської операції відсутнє, відповідні документи не можуть вважатися первинними документами для цілей ведення податкового обліку навіть за наявності всіх формальних реквізитів таких документів, що передбачені законодавством.

Окремою підставою для висновку про відсутність у платника податків права на отримання податкових переваг є відсутність необхідних первинних документів, що підтверджують здійснення операцій, недоліки таких документів, складання таких документів при фактичному нездійсненні заявлених операцій, відображення у первинних документах недостовірних даних або даних, які неможливо віднести до операцій, що перевіряються.

Документи та інші дані, що спростовують реальність здійснення господарської операції, яка відображена в податковому обліку, повинні оцінюватися з урахуванням специфіки кожної господарської операції - умов перевезення, зберігання товарів, змісту послуг, що надаються тощо.

Сама собою наявність або відсутність окремих документів, а так само помилки у їх оформленні не є підставою для висновку про відсутність господарської операції, якщо з інших даних вбачається, що фактичний рух активів або зміна у власному капіталі чи зобов'язаннях платника податків у зв'язку з його господарською діяльністю мали місце.

Водночас наявність формально складених, але недостовірних первинних документів, відповідність яких фактичним обставинам спростована належними доказами, не є безумовним підтвердженням реальності господарської операції.

Отже, лише за умови підтвердження первинними документами господарських операцій, які є об'єктом оподаткування, платник податків має право на відображення результатів таких операцій у бухгалтерському обліку, на даних якого ґрунтується податкова звітність.

Враховуючи вищевказані норми законодавства, первинні документи, які складені суб'єктами господарської діяльності на операції, що не відповідають сутності і не несуть доказовості відносно змісту здійсненої операції не є документами, які можуть бути підставою для відображення в облікових регістрах бухгалтерського та податкового обліку.

Верховний Суд в постановах від 24.01.2018 у справі № 2а-19379/11/2670, від 19.11.2019 у справі № 826/487/16 неодноразово звертав увагу, що надання податковому органу належним чином оформлених документів, передбачених законодавством про податки та збори, з метою одержання податкової вигоди є підставою для її одержання, якщо податковий орган не встановив та не довів, що відомості, які містяться в цих документах, неповні, недостовірні та (або) суперечливі, є наслідком укладення нікчемних правочинів або коли відомості ґрунтуються на інших документах, недійсність даних в яких установлена судом. Про необґрунтованість податкової вигоди можуть свідчити підтверджені доказами доводи податкового органу, зокрема, про неможливість реального здійснення платником податків зазначених операцій з урахуванням часу, місця знаходження майна або обсягу матеріальних ресурсів, економічно необхідних для виробництва товарів, виконання робіт або послуг, нездійснення особою, яка значиться виробником товару, підприємницької діяльності; відсутність необхідних умов для досягнення результатів відповідної підприємницької, економічної діяльності у зв'язку з відсутністю управлінського або технічного персоналу, основних коштів, виробничих активів, складських приміщень, транспортних засобів; відсутність первинних документів обліку.

Отже твердження податкового органу про відсутність первинної документації є безпідставними, оскільки позивачем подано докази, які свідчать про наявність таких документів.

Щодо відсутності відображення звітності позивачем про надходження, суд зазначає наступне.

Відносини, що виникають у сфері справляння податків і зборів, регулює ПК України, який, зокрема, визначає вичерпний перелік податків та зборів, що справляються в Україні, та порядок їх адміністрування, платників податків та зборів, їх права та обов'язки, компетенцію контролюючих органів, повноваження і обов'язки їх посадових осіб під час здійснення податкового контролю, а також відповідальність за порушення податкового законодавства.

За приписами п. 44.1 ст. 44 ПК України для цілей оподаткування платники податків зобов'язані вести облік доходів, витрат та інших показників, пов'язаних з визначенням об'єктів оподаткування та/або податкових зобов'язань, на підставі первинних документів, регістрів бухгалтерського обліку, фінансової звітності, інших документів, пов'язаних з обчисленням і сплатою податків і зборів, ведення яких передбачено законодавством.

Із змісту п.п. 14.1.54 п. 14.1 ст. 14 ПК України вбачається, що дохід з джерелом їх походження з України - будь-який дохід, отриманий резидентами або нерезидентами, у тому числі від будь-яких видів їх діяльності на території України (включаючи виплату (нарахування) винагороди іноземними роботодавцями), її континентальному шельфі, у виключній (морській) економічній зоні, у тому числі, але не виключно, доходи у вигляді:

а) процентів, дивідендів, роялті та будь-яких інших пасивних (інвестиційних) доходів, сплачених резидентами України або постійними представництвами нерезидентів в Україні;

б) доходів від надання резидентам або нерезидентам в оренду (користування) майна, розташованого в Україні, включаючи рухомий склад транспорту, приписаного до розташованих в Україні портів;

в) доходів від продажу рухомого та нерухомого майна, доходів від відчуження корпоративних прав, цінних паперів, у тому числі акцій українських емітентів;

г) доходів, отриманих у вигляді внесків та премій на страхування і перестрахування ризиків на території України;

ґ) доходів страховиків - резидентів від страхування ризиків страхувальників - резидентів за межами України;

д) інших доходів від діяльності, у тому числі пов'язаних з повною або частковою переуступкою прав та обов'язків за угодами про розподіл продукції на митній території України або на територіях, що перебувають під контролем контролюючих органів (у зонах митного контролю, на спеціалізованих ліцензійних митних складах тощо);

е) спадщини, подарунків, виграшів, призів;

є) заробітної плати, інших виплат та винагород, виплачених відповідно до умов трудового та цивільно-правового договору;

ж) доходів від зайняття підприємницькою та незалежною професійною діяльністю;

з) доходів від відчуження прав на видобуток та розробку родовищ корисних копалин, мінеральних джерел та інших природних ресурсів;

и) прибутків від відчуження акцій, часток, корпоративних або інших аналогічних прав в іноземних компаніях, організаціях, утворених відповідно до законодавства інших держав (іноземні юридичні особи);

і) прибутків нерезидентів від відчуження акцій, корпоративних прав у статутному капіталі юридичної особи - резидента України, за умови що у будь-який час впродовж 365 днів, що передують продажу або іншому відчуженню, вартість таких акцій, корпоративних прав на 50 і більше відсотків утворювалася за рахунок нерухомого майна, що розташовано в Україні та належить такій юридичній особі - резиденту України або використовується такою юридичною особою - резидентом України на підставі договору операційної або фінансової оренди (лізінгу) чи аналогічного договору, і таке використання має відображатися в обліку такої юридичної особи як актив, у тому числі актив з права користування, згідно з вимогами національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку або міжнародних стандартів фінансової звітності.

Законом України «Про платіжні послуги» в ст.1 надано визначення, що електронний платіжний засіб - платіжний інструмент, реалізований на будь-якому носії, що містить в електронній формі дані, необхідні для ініціювання платіжної операції та/або здійснення інших операцій, визначених договором з емітентом.

Єдиним джерелом інформації про те, що гроші на електронному платіжному засобі є доходом міститься лише в листах Національного банку України та самої Державної податкової служби на які посилається відповідач в акті перевірки (https://.007.org.ua - веб - портал «Пошуково-аналітична система» на основі відкритих даних про використання публічних коштів та за даними Єдиного веб-порталу використання публічних коштів: https://spending.gove.ua.).

Слід вказати про те, що жодних конкретних платіжних засобів, які належать позивачеві та, які використовувались, матеріали справи не містять. Відсутня жодна конкретика про транзакції, про їх призначення, зміст та обсяг.

Банківські виписки про рух коштів на рахунках позивача не є первинним документом який складається в момент отримання доходу та стосується обставин, які можливо слідують за такими обставинами, що потребує підтвердженням іншими достатніми доказами (ст.76 КАС України).

Отже, зазначена контролюючим органом в акті перевірки інформація не містить конкретики та належних доказів, що унеможливлює ідентифікувати перекази як доходи у розумінні ПК України, що підлягають декларуванню та в подальшому оподаткуванню податком на прибуток.

Таким чином, з матеріалів справи неможливо встановити, чи отримані позивачем в 2023 - 2024 роках грошові перекази є доходами від укладених договорів, у розумінні ПК України, що підлягають декларуванню та в подальшому оподаткуванню податком на прибуток.

Відповідач в порушенняст.77 КАС України не надав суду належних та допустимих доказів, які дають підстави вважати, що отримані грошові кошти є доходом у розумінні ПК України, що підлягають декларуванню та в подальшому оподаткуванню податком на прибуток.

При цьому, податковий орган не вичинив належних дій з метою перевірки походження вказаних коштів, встановлення осіб, які їх перераховували, не встановив рахунки, з яких надходили ці кошти та не звертався до банківських установ щодо розкриття банківської таємниці з метою встановлення походження цих коштів.

Тобто, контролюючий орган обмежився виключно інформацією про надходження коштів на рахунки без будь-якої перевірки цих фактів та дійшов передчасного висновку, що кошти які надійшли позивачу на банківський рахунок є доходом.

За таких обставин, слід дійти до висновку про те, що спірні рішення податковим органом були прийняті передчасно та відповідно без врахування всіх обставин, що мають значення для вирішення справи.

Слід вказати про те, що в постанові Верховного Суду від 24.02.2022 у справі № 420/8924/20 судом зазначено, що сама лише податкова інформація не є тим джерелом отримання податкової інформації, яка згідно з положеннями ст. 83 ПК України може бути підставою для висновків контролюючих органів під час проведення перевірок, а відтак не може вважатись доказом вчинення порушень податкового законодавства таким платником.

Більш того, така інформація не ґрунтується на безпосередньому аналізі первинних документів та не є належним доказом в розумінні процесуального закону.

Водночас, ч. 1 ст. 5 КАС України встановлено, що адміністративне судочинство здійснюється відповідно до Конституції України, цього Кодексу та міжнародних договорів, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України.

Так, згідно з ст. 1 Першого протоколу до Конвенції кожна фізична або юридична особа має право мирно володіти своїм майном. Ніхто не може бути позбавлений своєї власності інакше як в інтересах суспільства і на умовах, передбачених законом і загальними принципами міжнародного права. Проте попередні положення жодним чином не обмежують право держави вводити в дію такі закони, які вона вважає за необхідне, щоб здійснювати контроль за користуванням майном відповідно до загальних інтересів або для забезпечення сплати податків чи інших зборів або штрафів.

Дану справу суд вирішує, як справу майнового характеру, на підставі рішення Європейського суду з прав людини від 14.10.2010 у справі «Щокін проти України» зі змісту якого вбачається, що збільшення податковим органом зобов'язань особи з податку є втручанням до його майнових прав.

Отже, за практикою Європейського суду з прав людини вимога про визнання протиправним рішення суб'єкта владних повноважень, яке впливає на склад майна позивача, у тому числі шляхом безпідставного стягнення податків, зборів, штрафних санкцій тощо, є майновою.

У зв'язку з викладеним, протиправне винесення податковим органом спірного податкового повідомлення - рішення становить втручання у мирне володіння майном суб'єкта господарювання, що порушує ст. 1 Першого протоколу до Конвенції.

Розглядаючи справу «Інтерспав» проти України про порушення ст. 1 Першого протоколу до Конвенції. ЄСПЛ висловив свою думку, яка полягає в наступному: коли державні органи володіють будь-якою інформацією про зловживання у системі відшкодування податку на додану вартість, що здійснюються конкретною кампанією, вони можуть вжити відповідних заходів з метою запобігання або усунення таких зловживань. Суд, однак, не може прийняти зауваження Уряду щодо загальної практики з відшкодування податку на додану вартість за відсутності будь-яких ознак, які б вказували на те, що заявник був безпосередньо залучений до таких зловживань.

У рішенні від 22.01.2009 у справі «Булвес» АД проти Болгарії» ЄСПЛ, зазначив, що платник податку не повинен нести наслідків невиконання постачальником його зобов'язань зі сплати податку і в результаті сплачувати податок на додану вартість другий раз, а також сплачувати пеню. На думку суду, такі вимоги стали надмірним тягарем для платника податку, що порушило справедливий баланс, який повинен підтримуватися між вимогами суспільного інтересу та вимогами захисту права власності.

Відповідно до ч. 2 ст. 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Частиною 2 ст. 2 КАС України передбачено, що у справах щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень адміністративні суди перевіряють, чи прийняті (вчинені) вони: на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що визначені Конституцією та законами України; з використанням повноваження з метою, з якою це повноваження надано; обґрунтовано, тобто з урахуванням усіх обставин, що мають значення для прийняття рішення (вчинення дії); безсторонньо (неупереджено); добросовісно; розсудливо; з дотриманням принципу рівності перед законом, запобігаючи всім формам дискримінації; пропорційно, зокрема з дотриманням необхідного балансу між будь-якими несприятливими наслідками для прав, свобод та інтересів особи і цілями, на досягнення яких спрямоване це рішення (дія); з урахуванням права особи на участь у процесі прийняття рішення; своєчасно, тобто протягом розумного строку.

У відповідності до ч. 2 ст. 73 КАС України предметом доказування є обставини, які підтверджують заявлені вимоги чи заперечення або мають інше значення для розгляду справи і підлягають встановленню при ухваленні судового рішення.

Відповідно до ч. 1 та 2 ст. 77 КАС України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених ст. 78 цього Кодексу.

В адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача.

У таких справах суб'єкт владних повноважень не може посилатися на докази, які не були покладені в основу оскаржуваного рішення, за винятком випадків, коли він доведе, що ним було вжито всіх можливих заходів для їх отримання до прийняття оскаржуваного рішення, але вони не були отримані з незалежних від нього причин.

Суд вважає, що відповідач як суб'єкти владних повноважень не довів суду правомірність прийнятого податкового повідомлення - рішення від 30.04.2025 № 0182330712, № 0182340712 та 0182350712.

Частиною 1 ст. 139 КАС України визначено, що при задоволенні позову сторони, яка не є суб'єктом владних повноважень, всі судові витрати, які підлягають відшкодуванню або оплаті відповідно до положень цього Кодексу, стягуються за рахунок бюджетних асигнувань суб'єкта владних повноважень, що виступав відповідачем у справі, або якщо відповідачем у справі виступала його посадова чи службова особа.

Враховуючи, що позивачем при подані даного адміністративного позову було сплачено судовий збір у розмірі 30 280,00 грн, суд вважає за необхідне стягнути на користь позивача.

Керуючись ст.ст. 9, 14, 73 - 78, 90, 139, 143, 242- 246, 250, 255 КАС України, суд

ВИРІШИВ:

Адміністративний позов задовольнити.

Визнати протиправними та скасувати податкові повідомлення-рішення Головного управління ДПС у Київській області від 30.04.2025 № 0182330712, № 0182340712 та 0182350712.

Стягнути на користь Товариства з обмеженою відповідальністю «БУД ПРОМ ЛАЙН» (код ЄДРПОУ 42977983) судові витрати у сумі 30 280 (тридцять тисяч двісті вісімдесят) грн 00 коп за рахунок бюджетних асигнувань суб'єкта владних повноважень - Головного управління ДПС у Київській області (код ЄДРПОУ 44096797).

Рішення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Апеляційна скарга на рішення суду подається до Шостого апеляційного адміністративного суду протягом тридцяти днів з дня його проголошення.

У разі оголошення судом лише вступної та резолютивної частини рішення, або розгляду справи в порядку письмового провадження, апеляційна скарга подається протягом тридцяти днів з дня складення повного тексту рішення.

Суддя Головенко О.Д.