Справа № 548/341/26
Провадження №1-кс/548/176/26
/вступна та резолютивна частини/
14.04.2026 року м. Хорол
Слідчий суддя Хорольського районного суду Полтавської області ОСОБА_1 , за участю секретаря судового засідання ОСОБА_2 , прокурора ОСОБА_3 , підозрюваного ОСОБА_4 , захисника - адвоката ОСОБА_5
розглянувши клопотання слідчого СВ ВП № 2 Лубенського РВП ГУНП в Полтавській області лейтенанта поліції ОСОБА_6 , погоджене з прокурором Полтавської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального округу ОСОБА_3 , на підставі матеріалів досудового розслідування за № 12026170590000057, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань 18.02.2026 року, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 121 КК України, про продовження строку тримання під вартою
стосовно ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця с. Ялосовецьке, Хорольського району, Полтавської області, зареєстрованого та фактично проживаючого за адресою: АДРЕСА_1 , українця, громадянина України, солдат, водій-номера обслуги 5 зенітного кулеметного відділення 1 зенітного кулеметного взводу 7 зенітної кулеметної роти, військової часини НОМЕР_1 , у силу статті 89 КК України раніше не судимого
За змістом положень ст. 376 КПК України, якщо складання судового рішення у формі ухвали вимагає значного часу, суд має право обмежитися складанням і оголошенням його резолютивної частини.
Керуючись ст.ст. 176-178, 181, 184, 193-194, 196 КПК України, слідчий суддя
Клопотання слідчого СВ ВП № 2 Лубенського РВП ГУНП в Полтавській області лейтенанта поліції ОСОБА_6 , погоджене з прокурором Полтавської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального округу ОСОБА_3 , на підставі матеріалів досудового розслідування за №12026170590000057, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань 18.02.2026 року, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 121 КК України, про продовження строку тримання під вартою стосовно ОСОБА_4 - задовольнити.
Продовжити підозрюваному ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженцю с. Ялосовецьке, Хорольського району, Полтавської області, зареєстрованого та фактично проживаючого за адресою: АДРЕСА_1 , українцю, громадянину України, солдату, водій-номера обслуги 5 зенітного кулеметного відділення 1 зенітного кулеметного взводу 7 зенітної кулеметної роти, військової часини НОМЕР_1 , у силу статті 89 КК України раніше не судимого , запобіжний захід у вигляді тримання під вартою в межах строку досудового розслідування, тобто до 18 травня 2026 року включно.
Розмір застави - не визначати.
У задоволенні клопотання захисника підозрюваного ОСОБА_4 адвоката ОСОБА_5 та підозрюваного ОСОБА_4 про зміну запобіжного заходу відносно підозрюваного ОСОБА_4 з тримання під вартою на цілодобовий домашній арешт - відмовити.
Копію ухвали вручити /надіслати/ підозрюваному, захиснику підозрюваного, прокурору, слідчому та направити до Державної установи «Полтавська установа виконання покарань (№23)», для виконання.
Ухвала слідчого судді підлягає негайному виконанню після її оголошення.
Копію ухвали вручити підозрюваному.
Ухвала може бути оскаржена безпосередньо до Полтавського апеляційного суду протягом п'яти днів з дня її проголошення.
Слідчий суддя : ОСОБА_1