09 квітня 2026 року Чернігів Справа № 620/9879/24
Суддя Чернігівського окружного адміністративного суду Непочатих В.О., перевіривши матеріали заяви Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області про визнання виконавчого листа таким, що не підлягає виконанню у справі за позовом ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області про визнання протиправною бездіяльності та зобов'язання вчинити певні дії,
Рішенням Чернігівського окружного адміністративного суду від 30.09.2024 у справі № 620/9879/24 позов ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області про визнання протиправною бездіяльності та зобов'язання вчинити певні дії було задоволено частково. Визнано протиправними дії Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області щодо нарахування та виплати ОСОБА_1 пенсії з 20.03.2024 з обмеженням її максимального розміру. Зобов'язано Головне управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області здійснити перерахунок та виплатити ОСОБА_1 пенсію з 20.03.2024 без обмеження її максимальним розміром та здійснити виплату з урахуванням виплачених сум.
Ухвалою Чернігівського окружного адміністративного суду від 16.01.2026 у справі № 620/9879/24 задоволено заяву Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції про зміну способу та порядку виконання рішення суду у справі за позовом ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області про визнання протиправною бездіяльності та зобов'язання вчинити певні дії. Встановлено спосіб і порядок виконання рішення Чернігівського окружного адміністративного суду від 30.09.2024 у справі № 620/9879/24 шляхом стягнення з Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області на користь ОСОБА_1 не виплачену заборгованість по пенсії у розмірі 67236,53 грн.
Головне управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області звернулося до суду із заявою, в якій просить визнати таким, що не підлягає виконанню виконавчий лист, виданий 20.01.2025 Чернігівським окружним адміністративним судом у справі № 620/9879/24 про зобов'язання Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області здійснити ОСОБА_1 перерахунок та виплатити позивачу пенсію з 20.03.2024 без обмеження її максимальним розміром та здійснити виплату з урахуванням виплачених сум.
За наведених обставин, заяву Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області про визнання виконавчого листа таким, що не підлягає виконанню, слід призначити до розгляду в судовому засіданні з повідомленням учасників справи.
Керуючись статтею 248, 374 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя
1. Призначити заяву Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області про визнання виконавчого листа таким, що не підлягає виконанню, до розгляду у відкритому судовому засіданні на 28 квітня 2026 року о 11:00 год., в приміщенні Чернігівського окружного адміністративного суду за адресою: м. Чернігів, вул. Київська, 23, зал судового засідання № 7.
2. Копію ухвали, повістки про виклик надіслати учасникам справи.
3. Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.
4. Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Василь НЕПОЧАТИХ