Провадження № 22-ц/803/6289/26 Справа № 204/9606/25 Суддя у 1-й інстанції - Приваліхіна А.І. Суддя у 2-й інстанції - Ткаченко І. Ю.
про витребування справи
09 квітня 2026 року м. Дніпро
Дніпровський апеляційний суд у складі судді Ткаченко І.Ю. розглянувши апеляційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю «Компанія Агронова» на рішення Чечелівського районного суду міста Дніпра від 17 березня 2026 року у цивільній справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Компанія Агронова» до Фермерського господарства «КАЙМАН А» та ОСОБА_1 , третя особа - приватний виконавець виконавчого округу міста Києва Д'яченко Євгеній Станіславович, про визнання договорів недійсними, застосування наслідків недійсності правочинів, звернення стягнення на грошові кошти,-
Рішенням Чечелівського районного суду міста Дніпра від 17 березня 2026 року позовні вимоги ТОВ «Компанія Агронова» до ФГ «Кайман А» та ОСОБА_1 , третя особа - приватний виконавець виконавчого округу міста Києва Д'яченко Є.С. про визнання договорів недійсними, застосування наслідків недійсності правочинів, звернення стягнення на грошові кошти - задоволено частково.
Не погоджуючись із вказаним судовим рішенням ТОВ «Компанія Агронова» подало апеляційну скаргу, яка безпосередньо надійшла до Дніпровського апеляційного суду.
Матеріали зазначеної цивільної справи, на підставі яких вирішуються питання, передбачені ст. ст. 357, 358, 359 ЦПК України, до апеляційного суду не надходили.
За таких обставин цивільна справа підлягає витребуванню з суду першої інстанції для розгляду апеляційної скарги.
Керуючись ст.ст. 355, 359 ЦПК України, -
Витребувати із Чечелівського районного суду міста Дніпра цивільну справу № 204/9606/25 за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Компанія Агронова» до Фермерського господарства «КАЙМАН А» та ОСОБА_1 , третя особа - приватний виконавець виконавчого округу міста Києва Д'яченко Євгеній Станіславович, про визнання договорів недійсними, застосування наслідків недійсності правочинів, звернення стягнення на грошові кошти.
Питання про відкриття апеляційного провадження буде вирішуватися після надходження цивільної справи до Дніпровського апеляційного суду.
Матеріали цивільної справи № 204/9606/25 надіслати за адресою: 49000, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Харківська, 13.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та касаційному оскарженню не підлягає.
Суддя: