Справа № 589/5859/25
Провадження № 2/589/1387/26
про призначення справи до судового розгляду
05 березня 2026 рокум. Шостка
Шосткинський міськрайонний суд Сумської області у складі:
головуючого судді Темірова Ч.М.,
за участю секретаря судового засідання Глоба С.А.,
розглянувши у відкритому підготовчому засіданні в залі суду в м. Шостка цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до Зноб-Новгородської селищної ради Сумської області про визнання права власності на нерухоме майно в порядку набувальної давності,
Позивач ОСОБА_1 звернулась до суду із зазначеною заявою, в якій просить визнати за нею за набувальною давністю право власності на житловий будинок що знаходиться за адресою: АДРЕСА_1 та складається з житлового будинку позначений на схемі технічного паспорту літерою «А», критого ганку - літера «а1», та господарських будівель: сараїв - літера «Б», «В», «Г», «Е» та «К», навісів- літера «Д», «Н», «П», літньої кухні - літера «Л», вбиральні - літера «У», воріт з хвірткою - « №1», огорожі - «№2», «№3».
Ухвалою Шосткинського міськрайонного суду Сумської області від 12.12.2025 у цій справі відкрито провадження та призначено її до розгляду в судовому засіданні.
На стадії підготовчого розгляду справи судом розглдянуто клопотання позивача про витребування доказів, про що суд постановив ухвалу від 16.02.2026. Інших клопотань заяяв до суду від сторін справи не надходило.
У підготовче засідання позивач не з'явився, матеріали справи містять заяву про розгляд справи без його участі.
Представник відповідача у підготовче засідання не з'явився, подав заяву про розгляд справи без його участі.
Відповідно до ч. 2 ст. 247 ЦПК України у разі неявки в судове засідання всіх учасників справи чи в разі якщо відповідно до положень цього Кодексу розгляд справи здійснюється судом за відсутності учасників справи, фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.
На виконання вимог ч. 2 ст. 197 ЦПК України судом здійснено визначені у вказаній нормі дії, необхідні для забезпечення правильного та своєчасного розгляду справи по суті, у тому числі шляхом витребування доказів.
При цьому, підстав для відкладення підготовчого засідання або оголошення перерви відповідно до вимог ст. 199 ЦПК України судом встановлено не було та учасники процесу таких клопотань не заявляли.
Враховуючи викладене, керуючись ч. 2 ст. 200 ЦПК України суд вважає за можливе закрити підготовче провадження у цій справі та призначити справу до судового розгляду по суті, який проводити за відсутності сторін на підставі наданих ними заяв.
Керуючись ст. 189, 196-200 ЦПК України, суд,
Закрити підготовче провадження у справі та призначити її до судового розгляду по суті в загальному позовному провадженні на 22 квітня 2026 року на 11 год 30 хв.
Засідання відбудеться в залі судових засідань №2 Шосткинського міськрайонного суду Сумської області за адресою: м. Шостка, вул. Свободи, 63.
Встановити наступний порядок з'ясування обставин і дослідження доказів: з'ясування обставин, на які учасники посилаються, як на підставу своїх вимог та заперечень, дослідження письмових доказів.
Копію ухвали направити учасникам цивільної справи.
Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи за веб-адресою: https://court.gov.ua/sud1819/.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.
Ухвала оскарженню не підлягає. Заперечення на ухвалу включаються до апеляційної скарги на рішення суду.
СуддяЧ.М.Теміров