Справа №577/6391/25 Головуючий у суді у 1 інстанції - Токарєв С. М.
Номер провадження 22-ц/816/1881/26 Суддя-доповідач - Петен Я. Л.
Категорія - 39
про відкриття апеляційного провадження
06 квітня 2026 року м.Суми
Сумський апеляційний суд у складі колегії суддів судової палати з розгляду цивільних справ:
Петен Я.Л. (суддя-доповідач), Криворотенка В. І., Черних О. М.,
вирішуючи питання про відкриття апеляційного провадження за апеляційною скаргою ОСОБА_1 , яка подана його представником - адвокатом Сікорською Іриною Станіславівною,
на рішення Путивльського районного суду Сумської області від 23 лютого 2026 року
у цивільній справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Іннова-Нова» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості,
Форма і зміст апеляційної скарги відповідають вимогам ст. 356 ЦПК України.
Апеляційна скарга подана особою, яка має право на оскарження судового рішення та в строк, встановлений ст. 354 ЦПК України.
Судовий збір сплачено. До апеляційної скарги долучені докази направлення її копії позивачу.
На підставі наведеного, керуючись ст. 359 ЦПК України,
Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою ОСОБА_1 , яка подана його представником - адвокатом Сікорською Іриною Станіславівною, на рішення Путивльського районного суду Сумської області від 23 лютого 2026 року.
Копію ухвали про відкриття апеляційного провадження надіслати: Товариству з обмеженою відповідальністю «Іннова-Нова», ОСОБА_1 , адвокату Сікорській Ірині Станіславівні (а.с. 100).
Встановити строк для подання відзиву на апеляційну скаргу - протягом п'ятнадцяти днів із дня вручення ухвали про відкриття апеляційного провадження у справі.
Роз'яснити, що відсутність відзиву на апеляційну скаргу не перешкоджає перегляду рішення суду першої інстанції. До відзиву додаються докази надсилання (надання) копій відзиву та доданих до нього документів іншим учасникам справи.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню в касаційному порядку не підлягає.
Суддя-доповідач Я. Л. Петен
Судді: В. І. Криворотенко
О. М. Черних