Справа № 560/439/26
07 квітня 2026 рокум. Хмельницький
Хмельницький окружний адміністративний суд в особі головуючого-судді Козачок І.С. розглянувши адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до Військової частини НОМЕР_1 про визнання бездіяльності протиправною та зобов'язання вчинити дії,
Відповідно до ч. 4 ст. 9 КАС України суд вживає визначені законом заходи, необхідні для з'ясування всіх обставин у справі, у тому числі щодо виявлення та витребування доказів з власної ініціативи.
Попередня ухвала суду відповідачем виконана не була.
Керуючись статтями 80, 248, 256 Кодексу адміністративного судочинства України, суд
ПОВТОРНО витребувати у Військової частини НОМЕР_1 відомості щодо виплаченого ОСОБА_1 розміру грошового забезпечення за період з 18.01.2025 по 09.10.2025, а також відомості щодо нарахування і виплати усіх інших належних при звільненні додаткових видів грошового забезпечення, з урахуванням розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб та усіх інших видів грошового забезпечення, які підлягали виплаті на момент звільнення, які надати суду у 3-денний строк з дня отримання ухвали.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання.
Ухвала оскарженню не підлягає. Заперечення на ухвалу можуть бути включені до апеляційної скарги на рішення суду.
Головуючий суддя І.С. Козачок