Справа № 735/249/26
Провадження № 1-в/739/9/26
про призначення судового розгляду
07 квітня 2026 року м. Новгород-Сіверський
Суддя Новгород-Сіверського районного суду Чернігівської області ОСОБА_1 , розглянувши подання начальника Новгород-Сіверського РС №3 філії Державної установи «Центр пробації» в Чернігівській області про звільнення ОСОБА_2 від призначеного судом покарання з випробуванням, у зв'язку із закінченням іспитового строку,
06 квітня 2026 року на підставі ухвали Чернігівського апеляційного суду від 25 березня 2026 року до Новгород-Сіверського районного суду Чернігівської області надійшло подання начальника Новгород-Сіверського РС №3 філії Державної установи «Центр пробації» в Чернігівській області про звільнення ОСОБА_2 від призначеного вироком Менського районного суду Чернігівської області від 14 березня 2025 року покарання з випробуванням, у зв'язку із закінченням іспитового строку.
Відповідно до пункту 9 частини першої статті 537 Кримінального процесуального кодексу України (далі - КПК України) суд під час виконання вироків має право вирішувати питання щодо звільнення від призначеного покарання з випробуванням після закінчення іспитового строку.
Клопотання начальника Новгород-Сіверського РС №3 філії Державної установи «Центр пробації» в Чернігівській області внесено відповідно до вимог статті 539 КПК України і його розгляд належить до компетенції Новгород-Сіверського районного суду Чернігівської області.
На підставі викладеного, керуючись статтями 371, 372, 537, 539 КПК України, суддя, -
Призначити до розгляду подання начальника Новгород-Сіверського РС №3 філії Державної установи «Центр пробації» в Чернігівській області про звільнення ОСОБА_2 від призначеного судом покарання з випробуванням, у зв'язку із закінченням іспитового строку на 10 год. 00 хв. 10 квітня 2026 року в залі судових засідань Новгород-Сіверського районного суду Чернігівської області.
В судове засідання викликати засуджену, прокурора та начальника РС №3 філії ДУ «Центр пробації» в Чернігівській області, повідомивши їх про час та місце розгляду клопотання.
Ухвала набирає законної сили з моменту її постановлення і оскарженню не підлягає.
Суддя ОСОБА_1