06 квітня 2026 року
м. Київ
справа № 490/3354/24
провадження № 51-4658 км 25
Суддя Касаційного кримінального суду Верховного Суду ОСОБА_1 , розглянувши касаційну скаргу захисника ОСОБА_2 на ухвалу Миколаївського апеляційного суду від 09 вересня 2025 року у кримінальному провадженні стосовно ОСОБА_3 ,
встановила:
ухвалою колегії суддів Першої судової палати Касаційного кримінального суду Верховного Суду від 22 грудня 2025 року відкрито касаційне провадження у кримінальному провадженні стосовно ОСОБА_3 за касаційною скаргою захисника ОСОБА_2
22 грудня 2025 року та 16 лютого 2026 року згідно з ухвалами судді Касаційного кримінального суду Верховного Суду витребувано матеріали кримінального провадження стосовно ОСОБА_3 та копії матеріалів провадження за апеляційною скаргою захисника ОСОБА_2 на вирок Центрального районного суду м. Миколаєва від 16 липня 2025 року.
Перевіривши матеріали провадження, вважаю за необхідне закінчити підготовчі дії та призначити касаційний розгляд, з обов'язковим повідомленням осіб, зазначених у ст. 425 КПК України.
Керуючись ч. 3 ст. 430 КПК України, суддя
ухвалила:
закінчити підготовку та призначити касаційний розгляд матеріалів провадження за касаційною скаргою захисника ОСОБА_2 на ухвалу Миколаївського апеляційного суду від 09 вересня 2025 року у кримінальному провадженні стосовно ОСОБА_3 колегією суддів Першої судової палати Касаційного кримінального суду Верховного Суду на 10 год 07 липня 2026 року.
Про день і час розгляду провадження у Касаційному кримінальному суді Верховного Суду повідомити учасників провадження.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя ОСОБА_1