Ухвала від 27.03.2026 по справі 760/7887/26

Справа №760/7887/26

1-кс/760/4179/26

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

27 березня 2026 року м. Київ

Слідчий суддя Солом'янського районного суду міста Києва ОСОБА_1 за участю секретаря ОСОБА_2 , розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі Солом'янського районного суду міста Києва клопотання старшого слідчого слідчого відділу Солом'янського УП ГУНП у м. Києві ОСОБА_3 , погоджене прокурором Солом'янської окружної прокуратури м. Києва ОСОБА_4 , про тимчасовий доступ до речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю та додані до клопотання матеріали кримінального провадження № 42024102090000088 від 12.07.2024 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 191, ч. 1 ст. 367 КК України КК України, -

ВСТАНОВИВ:

В провадженні слідчого відділу Солом'янського УП ГУНП у м. Києві перебуває кримінальне провадження № 42024102090000088, відомості про яке внесено до ЄРДР від 12.07.2024 за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 191, ч. 1 ст. 367 КК України.

Нагляд за додержанням законів органом досудового розслідування у формі процесуального керівництва здійснює Солом'янська окружна прокуратура міста Києва.

Досудовим розслідуванням встановлено, що на підставі наказу ІНФОРМАЦІЯ_1 від 13.10.2023 р. № 1249 «Про реорганізацію ІНФОРМАЦІЯ_2 », прийнятого на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 13.10.2023 р. № 921 «Про реорганізацію ІНФОРМАЦІЯ_2 » було розпочато процедуру реорганізації ІНФОРМАЦІЯ_2 (надалі - Університет), шляхом поділу його на державний університет « ІНФОРМАЦІЯ_3 » та ІНФОРМАЦІЯ_4 .

Як вбачається з пункту 3 зазначеного вище розпорядження Кабінету Міністрів України від 13.10.2023 р. № 921: « ІНФОРМАЦІЯ_3 та ІНФОРМАЦІЯ_5 є правонаступниками майна (у тому числі власних надходжень), прав і обов'язків ІНФОРМАЦІЯ_2 згідно з розподільчим балансом.».

На виконання зазначених вище наказу ІНФОРМАЦІЯ_1 та розпорядження Кабінету Міністрів України, «07» листопада 2024 р. було зареєстровано Державне некомерційне підприємство « ІНФОРМАЦІЯ_6 », що підтверджується випискою з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань № 109990523617 від 07.11.2024 р.

В рамках зазначеної вище процедури реорганізації на підставі звернення Університету від 16.02.2024 р. № 06.33/493, ІНФОРМАЦІЯ_7 на підставі направлення від 21.03.2024 р. № 279-НК проведено ревізію окремих питань фінансово-господарськоі? діяльності Університету за період з 01.01.2021 р. по 31.03.2024 р.

За результатами проведення зазначеної вище ревізії ІНФОРМАЦІЯ_7 складено Акт від 24.06.2024 р. № 000300-21/25, в якому в тому числі встановлено вчинення посадовими особами Університету незаконних дій, які стали підставою для приватизації двадцяти квартир в будинку АДРЕСА_1 (а саме, квартири АДРЕСА_2 , АДРЕСА_3 , АДРЕСА_4 , АДРЕСА_5 , АДРЕСА_6 , АДРЕСА_7 , АДРЕСА_8 , АДРЕСА_9 , АДРЕСА_10 , АДРЕСА_11 , АДРЕСА_12 , АДРЕСА_13 , АДРЕСА_14 , АДРЕСА_15 , АДРЕСА_16 , АДРЕСА_17 , АДРЕСА_18 , АДРЕСА_19 , АДРЕСА_20 та АДРЕСА_21 ) та дванадцяти квартир в будинку АДРЕСА_1 (а саме, квартири №№ НОМЕР_7, АДРЕСА_22 , АДРЕСА_23 , АДРЕСА_24 , АДРЕСА_25 , АДРЕСА_26 , АДРЕСА_27 , АДРЕСА_28 , АДРЕСА_29 , АДРЕСА_30 та АДРЕСА_31 ).

Приватизація зазначених вище квартир є незаконною, з огляду на таке: по багатьом з зазначених вище квартирам, члени житлової комісії Університету не враховували передбачені статтею 47 Житлового кодексу України норми жилої площі, ухвалюючи рішення спочатку про надання відповідних квартир працівникам Університету для проживання, а потім про надання згоди на приватизацію таких квартир.

Додатком №2 до Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян, затвердженого наказом ІНФОРМАЦІЯ_8 від 16.12.2009 р. № 396 встановлена форма заяви про приватизацію і така форма передбачає необхідність засвідчення даної заяви у керівника підприємства по обслуговуванню багатоквартирного будинку, в якому знаходиться квартира, щодо якої подається заява про приватизацію.

Питання щодо приватизації регулюється Законом України «Про приватизацію державного житлового фонду».

Статтею 1 Закону України «Про приватизацію державного житлового фонду» визначено, що приватизація державного житлового фонду (надалі - приватизація) - це відчуження квартир (будинків), житлових приміщень у гуртожитках, призначених для проживання сімей та одиноких осіб, кімнат у квартирах та одноквартирних будинках, де мешкають два і більше наймачів, та належних до них господарських споруд і приміщень (підвалів, сараїв і т. ін.) державного житлового фонду на користь громадян України.

Державний житловий фонд - це житловий фонд місцевих ІНФОРМАЦІЯ_9 та житловий фонд, який знаходиться у повному господарському віданні чи оперативному управлінні державних підприємств, організацій, установ.

Відповідно до частини другої статті 2 Закону України «Про приватизацію державного житлового фонду», не підлягають приватизації: квартири-музеї; квартири (будинки), житлові приміщення у гуртожитках, розташовані на територіях закритих військових поселень, підприємств, установ та організацій, природних та біосферних заповідників, національних парків, ботанічних садів, дендрологічних, зоологічних, регіональних ландшафтних парків, парків-пам'яток садово-паркового мистецтва, історико-культурних заповідників, музеїв; квартири (будинки), житлові приміщення у гуртожитках, що перебувають в аварійному стані (в яких неможливо забезпечити безпечне проживання людей); квартири (кімнати, будинки), віднесені у встановленому порядку до числа службових, а також квартири (будинки), житлові приміщення у гуртожитках, розташовані в зоні безумовного (обов'язкового) відселення, забрудненій внаслідок аварії на ІНФОРМАЦІЯ_10 .

Згідно з частиною першою статті 8 Закону України «Про приватизацію державного житлового фонду», приватизація державного житлового фонду здійснюється уповноваженими на це органами, створеними місцевою державною адміністрацією, та органами місцевого самоврядування, державними підприємствами, організаціями, установами, у повному господарському віданні або оперативному управлінні яких знаходиться державний житловий фонд.

ІНФОРМАЦІЯ_11 є державним освітнім закладом, що підпорядкований ІНФОРМАЦІЯ_1 . Фінансування цього вищого навчального закладу здійснюється за рахунок державного бюджету. Основні засоби і майно, що рахується на балансі ІНФОРМАЦІЯ_2 , є державною власністю та перебуває в господарському віданні Університету. ІНФОРМАЦІЯ_12 .

Зазначені вище обставини підтверджуються положеннями статутів Університету в редакціях, діючих в період вчинення посадовими особами Університету дій, направлених на незаконну приватизації відповідних квартир.

Згідно з частинами 1, 2 статті 70 Закону України «Про вищу освіту» матеріально-технічна база закладів вищої освіти включає будівлі, споруди, землю, комунікації, обладнання, транспортні засоби, службове житло та інші матеріальні цінності. Відповідно до законодавства та з урахуванням організаційно-правової форми закладу вищої освіти з метою забезпечення його статутної діяльності засновником (засновниками) закріплюються на основі права господарського відання або передаються у власність будівлі, споруди, майнові комплекси, комунікації, обладнання, транспортні засоби та інше майно. Повноваження засновника (засновників) закладу вищої освіти щодо розпорядження державним майном у системі вищої освіти здійснюються відповідно до законодавства. Майно закріплюється за державним або комунальним закладом вищої освіти на праві господарського відання і не може бути предметом застави, а також не підлягає вилученню або передачі у власність юридичним і фізичним особам без згоди засновників закладу вищої освіти та вищого колегіального органу самоврядування закладу вищої освіти, крім випадків, передбачених законодавством.

За приписами частини першої статті 80 Закону України «Про освіту» до майна закладів освіти та установ, організацій, підприємств системи освіти належать: нерухоме та рухоме майно, включаючи будівлі, споруди, земельні ділянки, комунікації, обладнання, транспортні засоби, службове житло тощо; майнові права, включаючи майнові права інтелектуальної власності на об'єкти права інтелектуальної власності, зокрема інформаційні системи, об'єкти авторського права та/або суміжних прав; інші активи, передбачені законодавством. Майно закладів освіти та установ, організацій, підприємств системи освіти належить їм на правах, визначених законодавством.

Відповідно до частини четвертої статті 80 Закону України «Про освіту» об'єкти та майно державних і комунальних закладів освіти не підлягають приватизації чи використанню для провадження видів діяльності, не передбачених спеціальними законами, крім надання в оренду з метою надання послуг, які не можуть бути забезпечені безпосередньо закладами освіти, пов'язаних із забезпеченням освітнього процесу або обслуговуванням учасників освітнього процесу, з урахуванням визначення уповноваженим органом управління можливості користування державним або комунальним нерухомим майном відповідно до законодавства

За приписами пункту 2 Указу Президента України «Про Положення про національний заклад (установу) України» від 16 червня 1995 року № 451 заборонено органам виконавчої влади передавати закріплене за національними закладами (установами) України майно, що перебуває у державній власності, будь-яким органам, підприємствам, установам, організаціям.

Пунктом 9.1 Статуту Університету передбачено, що майно, яке закріплене за Університетом засновником ( ІНФОРМАЦІЯ_1 ), належить Університету на праві господарського відання, майно, передане в господарське відання Університету, не може бути предметом застави, а також не підлягає вилученню або передачі у власність юридичним і фізичним особам без згоди ІНФОРМАЦІЯ_1 та Конференції трудового колективу Університету, крім випадків, передбачених законодавством.

Таким чином, з огляду на вищенаведені норми матеріального права, можна дійти до беззаперечного висновку про те, що відносно майна Університету, управління яким здійснюється ІНФОРМАЦІЯ_1 , законом встановлена заборона на його відчуження, в тому числі в порядку приватизації, відтак, зазначені вище квартири Університету були незаконно приватизовані.

Так, основні засоби і майно, що рахується на балансі ІНФОРМАЦІЯ_2 (в тому числі зазначені вище 32 квартири), є державною власністю та перебувають в господарському віданні Університету.

Як вже було зазначено вище, майно закріплюється за державним або комунальним закладом вищої освіти на праві господарського відання і не може бути предметом застави, а також не підлягає вилученню або передачі у власність юридичним і фізичним особам без згоди засновників закладу вищої освіти та вищого колегіального органу самоврядування закладу вищої освіти, крім випадків, передбачених законодавством (пункт 2 статті 70 Закону України «Про вищу освіту»).

Аналогічні положення містить й статут Університету у всіх його редакціях (пункт 9.1 статуту).

ІНФОРМАЦІЯ_1 не надавало свою згоду і не погоджувало приватизацію зазначених вище 32 квартир.

Відповідно до вимог пункту 6.18.1 статуту Університету (в редакціях, діючих в період вчинення посадовими особами Університету дій, направлених на незаконну приватизації відповідних квартир), вищим колегіальним органом громадського самоврядування Університету є Конференція трудового колективу Університету, включно з виборними представниками з числа студентів (курсантів).

Аналогічні положення передбачені й пунктом 1 статті 39 Закону України «Про вищу освіту».

Конференція трудового колективу ІНФОРМАЦІЯ_2 в період 2021- 2023 роки (саме в цей період відбулася незаконна приватизації відповідних квартир) не надавала згоди на приватизацію зазначених вище 32 квартир, що підтверджується довідкою ІНФОРМАЦІЯ_13 від 23.08.2024 р. № 28.

Ревізією установлено, що житлова комісія ІНФОРМАЦІЯ_1 у складі: ОСОБА_5 , ОСОБА_6 , ОСОБА_7 , ОСОБА_8 , ОСОБА_9 , ОСОБА_10 , ОСОБА_11 , ОСОБА_12 , ОСОБА_13 одноголосно ухвалила рішення про делегування органу приватизації державного житлового фонду ІНФОРМАЦІЯ_14 право на прийняття рішення з питання приватизації 24 квартир в будинку АДРЕСА_1 (№№ АДРЕСА_2, АДРЕСА_3 , АДРЕСА_51, АДРЕСА_5 , АДРЕСА_6 , АДРЕСА_32 , АДРЕСА_7 , АДРЕСА_33 , АДРЕСА_8 , АДРЕСА_9 , АДРЕСА_10 , АДРЕСА_11 , АДРЕСА_12 , АДРЕСА_13 , АДРЕСА_14 , АДРЕСА_15 , АДРЕСА_34 , АДРЕСА_16 , АДРЕСА_17 , АДРЕСА_18 , АДРЕСА_19 , АДРЕСА_20 , АДРЕСА_21 ) та 10 квартир в будинку АДРЕСА_1 (АДРЕСА_50 на підставі клопотань співробітників про оформлення приватизації винайманих ними квартир (Протокол №14 від 12.08.2022).

Також ревізією установлено, що Житлова комісія Університету у складі: Легенького, ОСОБА_6 , ОСОБА_7 , ОСОБА_8 , ОСОБА_9 , ОСОБА_10 , ОСОБА_11 , ОСОБА_12 , ОСОБА_13 , ОСОБА_14 одноголосно ухвалила рішення про делегування органу приватизації державного житлового фонду ІНФОРМАЦІЯ_14 право на прийняття рішення з питання приватизації 1 квартири АДРЕСА_35 на підставі клопотання ОСОБА_15 про оформлення приватизації винайманої ним квартири (Протокол №15 від 25.10.2022).

Ревізією установлено, що житлова комісія Університету у складі: ОСОБА_5 , ОСОБА_6 , ОСОБА_7 , ОСОБА_8 , ОСОБА_9 , ОСОБА_10 , ОСОБА_11 , ОСОБА_12 , ОСОБА_13 , ОСОБА_14 одноголосно ухвалила рішення про делегування органу приватизації державного житлового фонду ІНФОРМАЦІЯ_14 право на прийняття рішення з питання приватизації 1 квартири АДРЕСА_36 на підставі клопотання ОСОБА_16 про оформлення приватизації винайманої нею квартири (Протокол №16 від 09.01.2023).

Ревізією встановлено, що Житлова комісія Університету у складі: ОСОБА_5 , ОСОБА_6 , ОСОБА_7 , ОСОБА_8 , ОСОБА_9 , ОСОБА_10 , ОСОБА_11 , ОСОБА_12 , ОСОБА_13 , ОСОБА_14 одноголосно ухвалила рішення про делегування органу приватизації державного житлового фонду ІНФОРМАЦІЯ_14 право на прийняття рішення з питання приватизації 1 квартири АДРЕСА_37 на підставі клопотання ОСОБА_17 про оформлення приватизації винайманої нею квартири (Протокол №17 від 09.01.2023).

Ревізією встановлено, що Житлова комісія Університету у складі: ОСОБА_5 , ОСОБА_6 , ОСОБА_7 , ОСОБА_8 , ОСОБА_9 , ОСОБА_10 , ОСОБА_11 , ОСОБА_12 , ОСОБА_13 , ОСОБА_14 одноголосно ухвалила рішення про делегування органу приватизації державного житлового фонду ІНФОРМАЦІЯ_14 право на прийняття рішення з питання приватизанії квартири АДРЕСА_38 та квартири АДРЕСА_1 на підставі клопотань співробітників ОСОБА_18 та ОСОБА_19 (відповідно) про оформлення приватизації винайманих ними квартир (Протокол №18 від 03.03.2022).

Ревізією встановлено, що житлова комісія Університету у складі: ОСОБА_5 , ОСОБА_6 , ОСОБА_7 , ОСОБА_8 , ОСОБА_9 , ОСОБА_10 , ОСОБА_11 , ОСОБА_12 , ОСОБА_13 , ОСОБА_14 одноголосно ухвалила рішення про делегування органу приватизації державного житлового фонду ІНФОРМАЦІЯ_14 право на прийняття рішення з питання приватизації квартири АДРЕСА_39 та квартири АДРЕСА_40 на підставі клопотань співробітників ОСОБА_20 та ОСОБА_21 (відповідно) про оформлення приватизації винайманих ними квартир (Протокол №20 від 04.05.2023).

Ректор Університету ОСОБА_22 звернувся з клопотаннями від 16.08.2022 №54/1091 - 54/1109 до ІНФОРМАЦІЯ_15 з проханням здійснити приватизацію вище перелічених квартир та делегує органу приватизації державного житлового фонду ІНФОРМАЦІЯ_15 право на прийняття рішення з питань приватизації квартир, зокрема здійснення всіх необхідних дій, пов?язаних із приватизацією квартир, які знаходяться у віданні ІНФОРМАЦІЯ_1 .

Таким чином, Університет без згоди ІНФОРМАЦІЯ_1 та Конференції трудового колективу Університету безпідставно надав дозвіл на приватизацію квартир, чим порушив вимоги статті 4 Закону України «Про управління об'єктами державної власності», пункту 9.1 Статуту ІНФОРМАЦІЯ_1 , затвердженого наказом ІНФОРМАЦІЯ_16 і наукиУкраїнивід29.12.2020 № 1572 та пункту 9.1 Статуту ІНФОРМАЦІЯ_1 , затвердженого наказом ІНФОРМАЦІЯ_1 від 05.09.2022 № 781.

Отже, виведення зі складу службового житла та подальша приватизація 32 квартир НАУ первинною вартістю на суму 26430074.32 грн та залишковою вартістю на суму 14712741,03 грн була здійснена ІНФОРМАЦІЯ_17 та ректором ОСОБА_23 без дозволу органу управління, що є порушенням вимог пункту 9.1 Статуту НАУ та призвело до втрати державного майна на вказану вартість, чим заподіяно Університету відповідні збитки

Відповідно до ч. 1 ст. 160 КПК України, сторони кримінального провадження мають право звернутися до слідчого судді під час досудового розслідування чи суду під час судового провадження із клопотанням про тимчасовий доступ до речей і документів, за винятком випадків зазначених у КПК України.

На підставі викладеного слідчий за погодженням з прокурором звернувся до суду із відповідним клопотання.

В судове засідання слідчий не з'явився, про дату та час засідання був повідомлений належним чином. До суду надав заяву про розгляд клопотання за його відсутності у зв'язку із неможливістю прибуття у судове засідання через проведення невідкладних слідчих дій. У своїй заяві, з огляду на вимоги ч. 5 ст.163 КПК України, відповідно до якої слідчий суддя вправі постановити ухвалу про тимчасовий доступ до речей і документів, якщо сторона кримінального провадження доведе наявність достатніх підстав вважати, що мають місце обставини, передбачені ч.ч. 5,6 ст. 163 КПК, просив клопотання задовольнити, не вбачаючи на його відсутність, оскільки він повністю підтримує викладені у клопотанні доводи. Неявка без поважної причини сторони кримінального провадження, якою подане клопотання про тимчасовий доступ до речей і документів, свідчить про фактичне підтримання поданого клопотання.

Враховуючи, що слідчий, будучі повідомленим про дату та час розгляду клопотання, завчасно повідомив суд про свою неявку з поважних причин, зазначив, що підтримує клопотання та доводи, що викладені у клопотанні, слідчий суддя вважає можливим розглянути клопотання без участі сторони кримінального провадження, якою воно ініційовано та вважає за можливе здійснити розгляд клопотання без участі прокурора.

Слідчий суддя вважає за необхідне здійснити розгляд клопотання в порядку ч. 2 ст. 162 КПК України без виклику особи, у володінні якої знаходяться речі і документи у зв'язку із наявною загрозою знищення таких документів.

На підставі викладеного, слідчий суддя зауважує, що дослідження обставин, визначених у ч.5, 6 ст.163 КПК України буде здійснено судом, за відсутності учасників та виключно, шляхом дослідження змісту клопотання та доданих до клопотання матеріалів.

У зв'язку із неприбуттям учасників судового розгляду аудіо-, відеофіксація судового засідання не здійснювалась, відповідно до вимог ч. 4 ст.107 КПК України.

Дослідивши клопотання та додані до нього матеріали кримінального провадження, слідчий суддя дійшов наступного.

Так, судом встановлено, що відомості про кримінальне провадження внесені 12.07.2024 до Єдиного реєстру досудових розслідування № 42024102090000088 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 191, ч. 1 ст. 367 КК України.

Згідно п. 5 ч. 2 ст. 131 КПК України заходами забезпечення кримінального провадження є тимчасовий доступ до речей і документів.

Відповідно до ст. 159 КПК України тимчасовий доступ до речей і документів полягає у наданні стороні кримінального провадження особою, у володінні якої знаходяться такі речі і документи, можливості ознайомитися з ними, зробити їх копії та вилучити їх (здійснити їх виїмку). Тимчасовий доступ до електронних інформаційних систем або їх частин, мобільних терміналів систем зв'язку здійснюється шляхом зняття копії інформації, що міститься в таких електронних інформаційних системах або їх частинах, мобільних терміналах систем зв'язку, без їх вилучення. Тимчасовий доступ до речей і документів здійснюється на підставі ухвали слідчого судді, суду.

Відповідно до п. 4 ч. 1 ст. 162 КПК України, до охоронюваної законом таємниці, яка міститься в речах і документах, належать відомості, які можуть становити конфіденційну інформацію, доступ до якої можливий на підставі ухвали слідчого судді.

Згідно ч. 5 ст. 163 КПК України слідчий суддя, суд постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, якщо сторона кримінального провадження у своєму клопотанні доведе наявність достатніх підстав вважати, що ці речі або документи: 1) перебувають або можуть перебувати у володінні відповідної фізичної або юридичної особи; 2) самі по собі або в сукупності з іншими речами і документами кримінального провадження, у зв'язку з яким подається клопотання, мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні; 3) не становлять собою або не включають речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю.

Згідно ч. 6 ст. 163 КПК України слідчий суддя, суд постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю, якщо сторона кримінального провадження, крім обставин, передбачений частиною п'ятою цієї статті, доведе можливість використання як доказів відомостей, що містяться в цих речах і документах, та неможливість іншими способами довести обставини, які передбачається довести за допомогою цих речей і документів.

З огляду на викладене, сторона кримінального провадження довела, що інформація, до якої слідчий просить надати тимчасовий доступ, має суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні, а також враховуючи, що отримання зазначеної інформації для кримінального провадження буде мати доказове значення і забезпечувати виконання завдань кримінального провадження щодо швидкого, повного та неупередженого розслідування, слідчий суддя вважає за необхідне клопотання задовольнити.

Керуючись ст.ст. 110, 159-164, 166 КПК України, слідчий суддя, -

УХВАЛИВ:

Клопотання задовольнити.

Надати дозвіл слідчому слідчого відділу Солом'янського УП ГУНП у м. Києві ОСОБА_24 , слідчому слідчого відділу Солом'янського УП ГУНП у м. Києві ОСОБА_3 , прокурору Солом'янської окружної прокуратури міста Києва ОСОБА_4 на тимчасовий доступ до документів, що перебувають у володінні ІНФОРМАЦІЯ_14 , що розташовані за адресою: АДРЕСА_41 , з можливістю їх вилучення а саме:

-оригінали поданих фізичними особами до ІНФОРМАЦІЯ_14 для приватизації квартир за номерами АДРЕСА_49, АДРЕСА_6 , АДРЕСА_7 , АДРЕСА_8 , АДРЕСА_48, АДРЕСА_46, АДРЕСА_21 розташованих за адресою АДРЕСА_1 , квартир за номерами НОМЕР_1 , НОМЕР_11, НОМЕР_2 , НОМЕР_3 , НОМЕР_4 , НОМЕР_5 , НОМЕР_6 , НОМЕР_7 , НОМЕР_8 , НОМЕР_9 , розташованих за адресою АДРЕСА_1 (в т.ч. заяви на приватизацію, документи, що посвідчують особу, довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податку, документи, що підтверджують родинні зв'язки між членами сім'ї, довідки про місце проживання, технічний паспорт на квартиру, ордер на жиле приміщення та/або площу, витяг з розпорядження про поліпшення житлових умов, витяг з розпорядження про виведення квартири з числа службового житла, витяг з розпорядження про внесення змін в договір найму житла, документ, що підтверджує невикористання житлових чеків, документ, що підтверджує право на пільги, заява-згода тимчасово тимчасово відсутніх членів сім'ї наймача на приватизацію та/або доручення, витяг з реєстру речових прав на нерухоме майно про відсутність у них у власності житла, форму первинної облікової документації №028/о «Консультаційний висновок спеціаліста», довідки з ОСББ, ЖЕКу, ЖЕДу).

-оригінали усіх рішень, розпоряджень, наказів, службових записок, рапортів, тощо ІНФОРМАЦІЯ_14 (в т.ч. комісій, структурних підрозділів - відділів, управлінь, тощо) прийнятих, складених, узгоджених, поданих стосовно приватизації квартир за номерами АДРЕСА_47, АДРЕСА_4 , АДРЕСА_5 , АДРЕСА_6 , АДРЕСА_7 , АДРЕСА_8 , АДРЕСА_9 , АДРЕСА_10 , АДРЕСА_11 , АДРЕСА_12 , АДРЕСА_46, АДРЕСА_42 , квартир за номерами НОМЕР_1, НОМЕР_10 , НОМЕР_2 , НОМЕР_3 , НОМЕР_4 , НОМЕР_5 , НОМЕР_6 , НОМЕР_7 , НОМЕР_8 , НОМЕР_9 , розташованих за адресою АДРЕСА_1 (в т.ч. реєстраційні справи, свідоцтва про право власності, видані ІНФОРМАЦІЯ_18 ).

-оригінали усіх документів (листів, звернень, клопотань тощо), поданих до ІНФОРМАЦІЯ_14 (в т.ч. комісій, структурних підрозділів - відділів, управлінь, тощо) ІНФОРМАЦІЯ_11 , Державним некомерційним підприємством « ІНФОРМАЦІЯ_6 » (в т.ч. його ректором, структурними підрозділами, організаціями, в т.ч. профспілковими, радами, колегіями, комісіями) щодо приватизації квартир за номерами АДРЕСА_2 , АДРЕСА_3 , АДРЕСА_4 , АДРЕСА_5 , АДРЕСА_6 , АДРЕСА_7 , АДРЕСА_8 , АДРЕСА_9 , АДРЕСА_10 , АДРЕСА_11 , АДРЕСА_12 , АДРЕСА_13 , АДРЕСА_14 , АДРЕСА_15 , АДРЕСА_16 , АДРЕСА_17 , АДРЕСА_18 , АДРЕСА_19 , АДРЕСА_20 , АДРЕСА_42 , квартир за номерами АДРЕСА_52, АДРЕСА_24 , АДРЕСА_25 , АДРЕСА_26 , АДРЕСА_43 , АДРЕСА_44 , АДРЕСА_22 , АДРЕСА_45 , НОМЕР_8 , НОМЕР_9 , розташованих за адресою АДРЕСА_1 .

Визначити строк дії ухвали тривалістю в 2 (два) місяця, який обраховувати з дня постановлення ухвали слідчим суддею.

Роз'яснити, що відповідно до ч. 1 ст. 166 КПК України у разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів слідчий суддя за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положеннями Кримінального процесуального Кодексу з метою відшукання та вилучення зазначених речей і документів.

Ухвала оскарженню не підлягає, заперечення проти неї можуть бути подані під час підготовчого провадження в суді.

Слідчий суддя ОСОБА_1