Справа № 274/1060/26
Провадження № 2-і/272/1/26
про відкриття провадження у справі
02 квітня 2026 року
Суддя Андрушівського районного суду Житомирської області Чуб І.А., розглянувши заяву ТОВ "ФК"УКРФІНСТАНДАРТ", заінтересовані особи: ТОВ"ДІНЕРО", приватний виконавець виконавчого округу Житомирської області Лужинецький Павло Вікторович, ОСОБА_1 про заміну сторони у виконавчому провадженні, шляхом заміни стягувача його правонаступником,-
02.04.2026 року до суду на підставі ухвали Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області від 05.03.2026 року надійшла вищевказана справа за підсудністю на стадії відкриття провадження у справі.
Представник заявника звернулася до суду із заявою про заміну сторони у виконавчому провадженні, шляхом заміни стягувача його правонаступником.
Відповідно до ч. 3 ст. 442 ЦПК України суд розглядає заяву про заміну сторони її правонаступником у десятиденний строк з дня її надходження до суду у судовому засіданні з повідомленням учасників справи та заінтересованих осіб. Неявка учасників справи та інших осіб не є перешкодою для вирішення питання про заміну сторони виконавчого провадження.
Заява про заміну сторони у виконавчому провадженні, шляхом заміни стягувача його правонаступником подана з додержанням вимог ст. ст.175,177,442 ЦПК України.
Заяву ТОВ "ФК"УКРФІНСТАНДАРТ", заінтересовані особи: ТОВ"ДІНЕРО", приватний виконавець виконавчого округу Житомирської області Лужинецький Павло Вікторович, ОСОБА_1 про заміну сторони у виконавчому провадженні, шляхом заміни стягувача його правонаступником належить призначити до розгляду судом у відкритому судовому засіданні, про що повідомити сторони.
Керуючись статтями 353, 442 ЦПК України, суд,-
Відкрити провадження за заявою ТОВ "ФК"УКРФІНСТАНДАРТ", заінтересовані особи: ТОВ"ДІНЕРО", приватний виконавець виконавчого округу Житомирської області Лужинецький Павло Вікторович, ОСОБА_1 про заміну сторони у виконавчому провадженні, шляхом заміни стягувача його правонаступником.
Призначити розгляд заяви на 12 год. 00 хв. 22.04.2026 року у приміщенні Андрушівського районного суду Житомирської області.
Ухвала остаточна та оскарженню не підлягає.
Суддя:І. А. Чуб