Ухвала від 01.04.2026 по справі 333/7259/25

Справа № 333/7259/25

Провадження № 2/333/442/26

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

01 квітня 2026 року м. Запоріжжя

Комунарський районний суд м. Запоріжжя у складі:

головуючого судді Михайлової А.В.,

за участю секретаря судового засідання Ніколаєнко В.В.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовною заявою Національного університету «Запорізька політехніка» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за договором про надання послуг,

ВСТАНОВИВ:

В провадженні Комунарського районного суду м. Запоріжжя знаходиться цивільна справа за позовом Національного університету «Запорізька політехніка» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за договором про надання послуг.

Представник позивача в судове засідання не з'явився, будучи повідомленим належним чином про дату та місце розгляду справи, заяв про відкладення розгляду справи до суду не надав.

Відповідач в судове засідання не з'явився, будучи повідомленим належним чином про дату та місце розгляду справи, заяв про відкладення розгляду справи до суду не надав.

Вивчивши письмові матеріали справи, суд приходить до наступних висновків.

Відповідно до ч. 2, ч. 3 ст. 12 ЦПК України учасники справи мають рівні права щодо здійснення всіх процесуальних прав та обов'язків, передбачених законом. Кожна сторона повинна довести обставини, які мають значення для справи і на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень, крім випадків, встановлених цим Кодексом.

Згідно ч. 2 ст. 43 ЦПК України учасники справи зобов'язані сприяти своєчасному, всебічному, повному та об'єктивному встановленню всіх обставин справи; з'являтися в судове засідання за викликом суду, якщо їх явка визнана судом обов'язковою.

З метою дотримання вимог ч. 1 ст. 210 ЦПК України та забезпечення належного захисту прав та інтересів учасників справи, суд визнає за обов'язкову явку представника позивача у судове засідання.

Суд наголошує, що вказана необхідність обов'язкової участі позивача у судовому засіданні пов'язана з необхідністю надання пояснень з метою повного та всебічного з'ясування фактичних обставин справи.

Таким чином, суд приходить до висновку про відкладення розгляду справи для повторного виклику в судове засідання позивача - Акціонерного товариства «Перший український міжнародний банк», про що необхідно повідомити учасників цивільного процесу.

Керуючись ст. ст. 12, 43, 210, 223 ЦПК України, суд

УХВАЛИВ:

Відкласти розгляд справи за позовною заявою Національного університету «Запорізька політехніка» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за договором про надання послуг, на 19 травня 2026 року о 15 год. 30 хв., повторивши виклик осіб, які беруть участь у справі, до суду.

Визнати обов'язковою явку до судового засідання позивача - Національний університет «Запорізька політехніка», адреса: м. Запоріжжя, вул. Жуковського, буд. 64.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та окремо від рішення суду оскарженню не підлягає.

Суддя Комунарського районного

суду м. Запоріжжя А.В.Михайлова

Попередній документ
135340538
Наступний документ
135340540
Інформація про рішення:
№ рішення: 135340539
№ справи: 333/7259/25
Дата рішення: 01.04.2026
Дата публікації: 03.04.2026
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Комунарський районний суд м. Запоріжжя
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них; надання послуг
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено до судового розгляду (06.04.2026)
Дата надходження: 08.08.2025
Предмет позову: про стягнення заборгованості за договором про надання послуг
Розклад засідань:
03.11.2025 10:00 Комунарський районний суд м.Запоріжжя
10.12.2025 10:00 Комунарський районний суд м.Запоріжжя
09.02.2026 10:30 Комунарський районний суд м.Запоріжжя
01.04.2026 12:00 Комунарський районний суд м.Запоріжжя
19.05.2026 15:30 Комунарський районний суд м.Запоріжжя