П'ЯТИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
01 квітня 2026 р.м. ОдесаСправа № 420/18153/25
Категорія: 111010000 Головуючий в 1 інстанції: Танцюра К.О.
Місце ухвалення: м. Одеса
Дата складання повного тексту:10.11.2025р.
Колегія суддів П'ятого апеляційного адміністративного суду у складі:
головуючого - Бітова А.І.
суддів - Лук'янчук О.В.
- Ступакової І.Г.
у зв'язку з поданням апеляційної скарги на рішення суду першої інстанції, яке ухвалене в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін (у порядку письмового провадження), справа розглянута за правилами п.3 ч.1 ст. 311 КАС України,
розглянувши в порядку письмового провадження в місті Одесі адміністративну справу за апеляційною скаргою Головного управління ДПС в Одеській області на рішення Одеського окружного адміністративного суду від 10 листопада 2025 року у справі за позовом товариства з обмеженою відповідальністю "СПЕЦЕЛЕВАТОРБУД" до Головного управління ДПС в Одеській області, Державної податкової служби України про визнання протиправним та скасування рішення, зобов'язання вчинити певні дії,
У червні 2025 року товариство з обмеженою відповідальністю (далі - ТОВ) "СПЕЦЕЛЕВАТОРБУД" звернулося до суду з позовом до Головного управління (далі - ГУ) ДПС в Одеській області, Державної податкової служби (далі - ДПС) України, про:
- визнання протиправним та скасування Рішення про неврахування таблиці даних платника податку на додану вартість від 20 травня 2025 року №12885042/32190411;
- зобов'язання ГУ ДПС в Одеській області врахувати Таблицю даних платника податку на додану вартість зареєстровану у контролюючому органі 15 травня 2025 року за №9137251638;
- визнання протиправним та скасувати Рішення про неврахування таблиці даних платника податку на додану вартість від 20 травня 2025 року №12885210/32190411;
- зобов'язання ГУ ДПС в Одеській області врахувати Таблицю даних платника податку на додану вартість зареєстровану у контролюючому органі 15 травня 2025 року за №9137539604;
- визнання протиправним та скасувати Рішення про неврахування таблиці даних платника податку на додану вартість від 20 травня 2025 року №12885207/32190411;
- зобов'язання ГУ ДПС в Одеській області врахувати Таблицю даних платника податку на додану вартість зареєстровану у контролюючому органі 21 листопада 2023 року за №9314912231.
Обґрунтовуючи свої вимоги, позивач вказував, що як вбачається зі змісту рішень про неврахування даних платника податку на додану вартість від 20 травня 2025 року №12885042/32190411, №12885210/32190411, №12885207/32190411, підставою для їх прийняття контролюючим органом є "наявність в контролюючих органах податкової інформації, що свідчить про здійснення платником податку ризикових операцій: встановлено невідповідність обсягів реалізованих послуг (товару) до придбаного товару; придбання товарно-матеріальних цінностей, невластивих при ведені." Тобто, як вказав позивач, визначена в рішеннях про неврахування даних платника податку на додану вартість від 20 травня 2025 року №12885042/32190411, №12885210/32190411, №12885207/32190411 підстава відмови у врахуванні таблиць даних позивача не передбачена чинним нормативно-правовим актом, не визначено чіткої та зрозумілої підстави неврахування даних таблиць в рішенні. Більш того, як вказав позивач, ним не отримано жодних додатків до оскаржуваних рішень Комісії з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних із розшифруванням податкової інформації, покладеної в основу цього рішення, в той час як загальними вимогами, які висуваються до акту індивідуальної дії, як акту правозастосування, є його обґрунтованість та вмотивованість, тобто наведення податковим органом конкретних підстав його прийняття (фактичних і юридичних), а також переконливих і зрозумілих мотивів його прийняття. Представник позивача зазначив, що оскаржувані рішення не містять доказів наявності податкової інформації, що свідчить про наявність ознак здійснення ризикових операцій позивачем з посиланнями на відповідні документи, а відтак, невиконання податковим органом законодавчо встановлених вимог щодо змісту, форми, обґрунтованості та вмотивованості акту індивідуальної дії призводить до його протиправності
Відповідачі позов не визнали, вказуючи, що оскаржувані рішення містять в собі підстави їх прийняття. Дії ж контролюючого органу щодо внесення до електронної бази даних інформації, незалежно від джерела її отримання (чи то отриманої внаслідок проведення податкової перевірки, чи то за результатами засідання комісії, яка вирішує питання реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування в ЄРПН), мають характер службової діяльності відповідних службових осіб по інформаційно-аналітичному забезпеченню діяльності цього органу. Інформація, зібрана відповідно до норм ПК України, може зберігатися та опрацьовуватися в інформаційних базах контролюючих органів або безпосередньо посадовими (службовими) особами контролюючих органів для виконання покладених на них функцій та завдань з метою здійснення відповідних прав та обов'язків.
Справу розглянуто за правилами спрощеного позовного провадження в порядку письмового провадження.
Рішенням Одеського окружного адміністративного суду від 10 листопада 2025 року адміністративний позов ТОВ "СПЕЦЕЛЕВАТОРБУД" - задоволено.
Визнано протиправним та скасувати рішення про неврахування таблиці даних платника податку на додану вартість від 20 травня 2025 року №12885042/32190411.
Зобов'язано ГУ ДПС в Одеській області врахувати Таблицю даних платника податку на додану вартість зареєстровану у контролюючому органі 15 травня 2025 року за №9137251638.
Визнано протиправним та скасувати рішення про неврахування таблиці даних платника податку на додану вартість від 20 травня 2025 року №12885210/32190411.
Зобов'язано ГУ ДПС в Одеській області врахувати Таблицю даних платника податку на додану вартість зареєстровану у контролюючому органі 15 травня 2025 року за №9137539604.
Визнано протиправним та скасувати рішення про неврахування таблиці даних платника податку на додану вартість від 20 травня 2025 року №12885207/32190411.
Зобов'язано ГУ ДПС в Одеській області врахувати Таблицю даних платника податку на додану вартість зареєстровану у контролюючому органі 21 листопада 2023 року за №9314912231.
Стягнуто з ГУ ДПС в Одеській області на користь ТОВ "СПЕЦЕЛЕВАТОРБУД" судовий збір у розмірі 7 267, 20 грн.
В апеляційній скарзі ГУ ДПС в Одеській області ставиться питання про скасування судового рішення в зв'язку з тим, що воно постановлено з неправильним застосуванням норм матеріального та з порушенням норм процесуального права, з неповним з'ясуванням обставин, що мають значення для справи.
Доводи апеляційної скарги:
- підставою неврахування Таблиці відповідно до вищезазначеного рішення є отримання інформації, що свідчить про здійснення платником податку ризикових операцій: встановлено невідповідність обсягів реалізованих послуг (товару) до придбаного товару; придбання товарно-матеріальних цінностей, невластивих при ведені задекларованого виду відсутності, та/або придбання товарно-матеріальних цінностей в об'ємах (обсягах) співвідносних з обсягами виконаних робіт (наданих послуг);
- показники, визначені п.44.1 ст. 44 ПК України повинні підтверджуватись первинними документами, які податкові органи мають право вивчати і перевіряти під час проведення перевірок, що обумовлено пп.20.1.8 п.1 ст. 20 ПК кодексу України;
- судом першої інстанції проігнорував позицію Верховного суду від 21 жовтня 2019 року у справі №640/4480/Г9, в якій вказано що підставою для формування г податкового кредиту з ПДВ, підставою для формування податкової накладної та, відповідно, підставою для реєстрації податкової накладної є реальне виконання господарських операцій, які є об'єктом оподаткування.
Розглянувши матеріали справи, заслухавши доповідача, доводи апеляційної скарги ГУ ДПС в Одеській області, перевіривши законність і обґрунтованість судового рішення в межах позовних вимог і доводів апеляційної скарги, колегія суддів приходить до наступного.
Судом першої інстанції встановлені, судом апеляційної інстанції підтверджені, учасниками апеляційного провадження неоспорені наступні обставини.
15 травня 2025 року ТОВ "СПЕЦЕЛЕВАТОРБУД" подано таблицю даних платника податку на додану вартість за встановленою формою (додаток 5) за №9137251638, за результатами розгляду якої Комісією ГУ ДПС в Одеській області, яка приймає рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або відмову в такій реєстрації прийнято рішення від 20 травня 2025 року №12885042/32190411 про неврахування Таблиці.
Підставою неврахування Таблиці відповідно до вищезазначеного рішення є - отримання податкової інформації, що свідчить про здійснення платником податку ризикових операцій: встановлено невідповідність обсягів реалізованих послуг (товару) до придбаного товару; придбання товарно-матеріальних цінностей, невластивих при ведені.
15 травня 2025 року ТОВ "СПЕЦЕЛЕВАТОРБУД" подано таблицю даних платника податку на додану вартість за встановленою формою (додаток 5) за №9137539604, за результатами розгляду якої Комісією ГУ ДПС в Одеській області, яка приймає рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або відмову в такій реєстрації прийнято рішення від 20 травня 2025 року №12885210/32190411 про неврахування Таблиці.
Підставою неврахування Таблиці відповідно до вищезазначеного рішення є -отримання податкової інформації, що свідчить про здійснення платником податку ризикових операцій: встановлено невідповідність обсягів реалізованих послуг (товару) до придбаного товару; придбання товарно-матеріальних цінностей, невластивих при ведені.
21 листопада 2023 року ТОВ "СПЕЦЕЛЕВАТОРБУД" подано таблицю даних платника податку на додану вартість за встановленою формою (додаток 5) за №9314912231, за результатами розгляду якої Комісією ГУ ДПС в Одеській області, яка приймає рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або відмову в такій реєстрації прийнято рішення від 20 травня 2025 року №12885207/32190411 про неврахування Таблиці.
Підставою неврахування Таблиці відповідно до вищезазначеного рішення є -отримано податкову інформацію, що свідчить про здійснення платником податку ризикових операцій: встановлено невідповідність обсягів реалізованих послуг (товару) до придбаного товару; придбання товарно - матеріальних цінностей, невластивих при ведені.
Вирішуючи справу, суд першої інстанції виходив з того, що відповідачем, як в рішенні так і у відзиві на позовну заяву, не зазначено, яка саме податкова інформація стала підставою для прийняття оскаржуваних рішень.
З огляду на викладене, суд першої інстанції дійшов висновку, що оскаржувані рішення є необґрунтованими, не відповідають критеріям чіткості та зрозумілості акта індивідуальної дії, та породжує його неоднозначне трактування, що в свою чергу впливає на можливість реалізації права або виконання обов'язку платником податків виконати юридичне волевиявлення суб'єкта владних повноважень.
При цьому, суд першої інстанції прийшов до висновку та відповідачем не спростовано, що наявні у позивача основні засоби повністю відповідають тим видам економічної діяльності, які були заявлені у Таблиці даних та позивач надав на розгляд відповідачу всі необхідні пояснення та документи з метою врахування таблиці даних платника податку, які не мали дефекту форми, змісту або походження.
Колегія суддів вважає ці висновки суду першої інстанції правильними і такими, що відповідають вимогам ст.ст. 2, 6-12, 77 КАС України, Порядку зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 11 грудня 2019 року №1165.
Колегія суддів не приймає до уваги доводи апелянта, виходячи з наступного.
Порядок зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 11 грудня 2019 року №1165 (далі - Порядок №1165).
Згідно п.2 Порядку №1165 таблиця даних платника податку - зведена інформація, що подається платником податку до контролюючого органу, щодо кодів видів економічної діяльності платника податку згідно з Класифікатором видів економічної діяльності, кодів товарів згідно з УКТЗЕД та/або кодів послуг згідно з Державним класифікатором продукції та послуг (далі - Державний класифікатор), що постачаються та/або придбаваються (отримуються) платником податку, ввозяться на митну територію України.
Пунктами 12-16 Порядку №1165 встановлено, що платник податку має право подати до ДПС таблицю даних платника податку за встановленою формою (додаток 5).
У таблиці даних платника податку зазначаються: види економічної діяльності відповідно до КВЕД; коди товарів згідно з УКТЗЕД, що постачаються та/або придбаваються (отримуються) платником податку, ввозяться на митну територію України; коди послуг згідно з Державним класифікатором продукції та послуг, що постачаються та/або придбаваються (отримуються) платником податку, ввозяться на митну територію України.
Таблиця даних платника податку подається з поясненням, в якому зазначається вид діяльності, з посиланням на податкову та іншу звітність платника податку.
Таблиця даних платника податку з поясненнями розглядається комісією регіонального рівня протягом п'яти робочих днів після її отримання.
Комісія регіонального рівня приймає рішення про врахування або неврахування таблиці даних платника податку, яке надсилається платнику податку в електронний кабінет технічними засобами електронних комунікацій в електронній формі з дотриманням вимог Кодексу, Законів України "Про електронні документи та електронний документообіг" та "Про електронну ідентифікацію та електронні довірчі послуги" (додаток 6).
Згідно п.17 Порядку №1165 у рішенні про неврахування таблиці даних платника податку в обов'язковому порядку зазначається причина такого неврахування.
У разі прийняття рішення про неврахування таблиці даних платника у відповідних полях рішення зазначається детальна інформація, що стала підставою для неврахування таблиці даних платник податку, а саме: тип операції (придбання/постачання), період здійснення господарської операції, код згідно з УКТЗЕД/ДКПП/умовним кодом товару, податковий номер платника податку, задіяного в ризиковій операції, дата включення платника податку, задіяного в ризиковій операції, до переліку платників, які відповідають критеріям ризиковості платника податку.
Відповідно дп.18 Порядку №1165 таблиця даних платника податку враховується ДПС в автоматичному режимі у разі, коли:
така таблиця подається платниками податку - сільськогосподарськими товаровиробниками, включеними до Реєстру отримувачів бюджетної дотації відповідно до Закону України "Про державну підтримку сільського господарства України", та/або сільськогосподарськими товаровиробниками, які на 31.12.2016 року застосовували спеціальний режим оподаткування відповідно до статті 209 Кодексу (у редакції, що діяла на 31.12.2016 року) та мають у власності (право власності/користування) та/або на умовах оренди земельні ділянки, загальна площа яких становить не менш як 200 гектарів включно станом на 1 січня та які відображені в податковій звітності до 20 лютого поточного року (до 20 лютого поточного року враховується наявність таких ділянок за звітний період попереднього року), та у поданій таблиці даних платника податку зазначаються відомості про постачання (виготовлення) таких груп товарів за кодами згідно з УКТЗЕД, як живі тварини (код згідно з УКТЗЕД 01); риба і ракоподібні, молюски та інші водяні безхребетні (код згідно з УКТЗЕД 03); молоко та молочні продукти; яйця птиці; натуральний мед; їстівні продукти тваринного походження, в іншому місці не зазначені (код згідно з УКТЗЕД 04); овочі та деякі їстівні коренеплоди і бульби (код згідно з УКТЗЕД 07); їстівні плоди та горіхи; шкірки цитрусових або динь (код згідно з УКТЗЕД 08); зернові культури (код згідно з УКТЗЕД 10); насіння і плоди олійних рослин; інше насіння, плоди та зерна; технічні або лікарські рослини; солома і фураж (код згідно з УКТЗЕД 12);
зазначена таблиця подається платниками податку, в яких значення показників D та P, розрахованих у порядку, встановленому пунктом 3 цього Порядку, мають такі розміри: D > 0,02, P
Згідно п.19 Порядку №1165 комісії контролюючих органів приймають рішення про неврахування таблиці даних платника податку (додаток 7), врахованої відповідно до пунктів 16 та/або 18 цього Порядку, комісія центрального рівня приймає рішення про неврахування таблиці даних платника податку, врахованої відповідно до рішення про задоволення скарги щодо рішення про неврахування таблиці даних платника податку на додану вартість, що надсилається платнику податку в електронний кабінет технічними засобами електронних комунікацій в електронній формі, з дотриманням вимог Кодексу, Законів України "Про електронні документи та електронний документообіг" та "Про електронну ідентифікацію та електронні довірчі послуги", якщо:
стосовно платника податку прийнято рішення про відповідність критеріям ризиковості платника податку (додаток 4), визначених у пунктах 1-5 додатка 1;
до контролюючого органу надійшла податкова інформація щодо невідповідності інформації, зазначеної в таблиці даних платника податку, видам економічної діяльності відповідно до Класифікатора видів економічної діяльності, кодам товарів згідно з УКТЗЕД та/або кодам послуг згідно з Державним класифікатором продукції та послуг, що постачаються та/або придбаваються (отримуються) платником податку, ввозяться на митну територію України, яка свідчить про надання платником податку недостовірної інформації в таблиці даних платника податку.
У рішенні про неврахування таблиці даних платника, у відповідних полях рішення зазначається детальна інформація, що стала підставою для неврахування таблиці даних платника податку, а саме: тип операції (придбання/постачання), період здійснення господарської операції, код згідно з УКТЗЕД/ДКПП/умовним кодом товару, податковий номер платника податку, задіяного в ризиковій операції, дата включення платника податку, задіяного в ризиковій операції, до переліку платників, які відповідають критеріям ризиковості платника податку.
Згідно п.20 Порядку №1165, якщо таблиця даних платника податку врахована відповідно до пункту 18 цього Порядку, після прийняття комісією контролюючого органу рішення про неврахування таблиці даних платника податку така таблиця підлягає розгляду відповідно до пункту 15 цього Порядку.
Відповідно п.23 Порядку №1165 таблиця даних платника податку подається платником податку в електронній формі засобами електронного зв'язку з урахуванням вимог Законів України "Про електронні довірчі послуги", "Про електронні документи та електронний документообіг" та Порядку обміну електронними документами з контролюючими органами, затвердженого Мінфіном.
Абзацом 2 п.25 Порядку №1165 передбачено, що комісії регіонального рівня приймають рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Реєстрі або відмову в такій реєстрації, врахування або неврахування таблиці даних платника податку, відповідність/невідповідність платника податку критеріям ризиковості платника податку.
Таким чином, рішення про неврахування таблиці даних платника податку в обов'язковому порядку повинно містити чітку підставу для такого неврахування. При цьому, рішення про неврахування таблиці даних комісія приймає у разі надходження до контролюючого органу податкової інформації, що свідчить про надання платником податку в поданій таблиці недостовірної інформації.
Як зазначено вище, підставою для прийняття оскаржуваних рішень стало отримання податкової інформації, що свідчить про здійснення платником податку ризикових операцій: встановлено невідповідність обсягів реалізованих послуг (товару) до придбаного товару; придбання товарно-матеріальних цінностей, не властивих при веденні задекларованого виду діяльності, та/або придбання товарно-матеріальних цінностей в об'ємах (обсягах) неспіввідносних з обсягами виконаних робіт (наданих послуг).
Тобто, відповідачем прийнято рішення про неврахування поданих позивачем таблиць даних платника податку на додану вартість у зв'язку з тим, що є інформація яка свідчить про здійснення платником податку ризикових операцій, а саме, невідповідність обсягів реалізованих послуг (товару) до придбаного товару та придбання товарно-матеріальних цінностей, не властивих при веденні задекларованого виду діяльності або придбання в об'ємах неспіввідносних з обсягами виконаних робіт.
В той же час відповідачем не обґрунтовано та не зазначено, яка саме податкова інформація стала підставою для такого висновку.
Також контролюючим органом не конкретизовано, які саме ризикові операції здійснив позивач, не надано доказів що ці операції мали нереальних характер чи внаслідок їх здійснення суб'єкти господарювання формували фіктивний податковий кредит, внаслідок чого спричинено збитки державному бюджету. Саме лише посилання відповідача на здійснення позивачем ризикових операцій не свідчить про неможливість здійснення позивачем видів діяльності, вказаних у поданих таблицях даних платника податку на додану вартість, враховуючи наявність у позивача відповідних матеріальних та трудових ресурсів, необхідних для здійснення такого виду діяльності.
Також колегія суддів вважає такі доводи відповідача, як здійснення платником податку ризикових операцій, безпідставними, оскільки як зазначено вище та вбачається з оскаржуваного рішення, єдиною підставою прийняття вказаного рішення є наявність в контролюючих органах податкової інформації, що свідчить про здійснення платником податку ризикових операцій.
Крім того, як вбачається з матеріалів справи, позивач разом з таблицями даних подавав пояснення, в яких відображено детальну інформацію як про наявні транспортні засоби, так і про трудові ресурси, на підтвердження чого було надано відповідні документи.
Колегія суддів зазначає, що сам по собі аналіз діяльності позивача та податкова інформація, не є безумовною підставою для неврахування таблиці даних платника податку на додану вартість, поданої платником податку, оскільки вона має бути підтверджена відповідними доказами.
Також необхідно зазначити, що відповідачем не до відзиву, не до апеляційної скарги не надано жодного документального доказу на підтвердження інформації, відображеної в оскаржуваному рішенні.
Також суд першої інстанції вірно зазначив, що оскаржені рішення відповідача є актами індивідуальної дії.
Правовий акт індивідуальної дії виданий суб'єктом владних повноважень документ, прийнятий із метою реалізації положень нормативно-правового акту (актів) щодо конкретної життєвої ситуації, не містить загальнообов'язкових правил поведінки та стосується прав і обов'язків чітко визначеного суб'єкта (суб'єктів), якому він адресований.
Загальною рисою, яка відрізняє індивідуальні акти управління, є їх виражений правозастосовний характер.
Головною рисою таких актів є їхня конкретність (гранична чіткість), а саме: чітке формулювання конкретних юридичних волевиявлень суб'єктами адміністративного права, які видають такі акти; розв'язання за їх допомогою конкретних, а саме індивідуальних, справ або питань, що виникають у сфері державного управління; чітка визначеність адресата, конкретної особи або осіб; виникнення конкретних адміністративно-правових відносин, обумовлених цими актами; чітка відповідність такого акта нормам чинного законодавства.
Конституційний Суд України в рішенні від 08.06.2016 року №З-рп/2016 зазначив, що принцип юридичної визначеності не виключає визнання за органом державної влади певних дискреційних повноважень у прийнятті рішень, однак у такому випадку має існувати механізм запобігання зловживанню ними. В даному конкретному випадку, наведений механізм полягає в обов'язку податкового органу визначити, чому подана платником податку інформація не прийнята, яка конкретно інформація, зазначена позивачем в таблиці даних платника податку є, на думку відповідача, недостовірною.
З огляду на викладене, суд першої інстанції дійшов правильного висновку, що оскаржувані рішення є необґрунтованим, не відповідають критеріям чіткості та зрозумілості акта індивідуальної дії, та породжують неоднозначне трактування, що в свою чергу впливає на можливість реалізації права або виконання обов'язку платником податків виконати юридичне волевиявлення суб'єкта владних повноважень.
Також суд першої інстанції вірно прийшов до висновку, що не спростовано відповідачем, що наявні у позивача основні засоби повністю відповідають тим видам економічної діяльності, які були заявлені у Таблиці даних та позивач надав на розгляд відповідачу всі необхідні пояснення та документи з метою врахування таблиці даних платника податку, які не мали дефекту форми, змісту або походження.
За таких обставин, колегія суддів вважає позовні вимоги обґрунтованими, оскаржувані рішення контролюючого органу протиправними та такими, що підлягають скасуванню, а подані позивачем таблиці даних платника податку на додану вартість такими, що підлягають врахуванню.
Інші доводи апеляційної скарги зроблених висновків суду першої інстанції не спростовують, тоді як факти та мотивування яких повністю спростовуються матеріалами справи та обставинами, які повно та об'єктивно були встановлені судом першої інстанції при вирішенні справи.
Враховуючи все вищевикладене, колегія суддів вважає, що суд першої інстанції правильно встановив обставини справи та ухвалив судове рішення з додержанням норм матеріального і процесуального права, а наведені в скарзі доводи правильність висновків суду не спростовують, відповідно, апеляційна скарга задоволенню не підлягає.
Колегія суддів не змінює розподіл судових витрат відповідно ст. 139 КАС України.
Оскільки дана справа правомірно віднесена судом першої інстанції до категорії незначної складності та розглядалась за правилами спрощеного провадження, постанова суду апеляційної інстанції відповідно до ч.5 ст. 328 КАС України в касаційному порядку оскарженню не підлягає.
Керуючись ст.ст. 308, 311, п.1 ч.1 ст. 315, ст.ст. 316, 321, 322, 325, ч.5 ст. 328 КАС України, колегія суддів, -
Апеляційну скаргу Головного управління ДПС в Одеській області залишити без задоволення, а рішення Одеського окружного адміністративного суду від 10 листопада 2025 року залишити без змін.
Постанова суду апеляційної інстанції набирає законної сили з дати її прийняття, оскарженню в касаційному порядку не підлягає, крім випадків передбачених п.2 ч.5 ст. 328 КАС України.
Повне судове рішення складено 01 квітня 2026 року.
Головуючий: Бітов А.І.
Суддя: Лук'янчук О.В.
Суддя: Ступакова І.Г.