Ухвала від 31.03.2026 по справі 554/13380/25

Справа № 554/13380/25

Провадження № 2/533/40/26

УХВАЛА

про витребування доказів та оголошення перерви

31 березня 2026 року селище Козельщина

Козельщинський районний суд Полтавської області у складі:

головуючої судді - Козир В.П.,

за участю:

секретаря судового засідання - Заворотної К.Ю.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні у залі суду у порядку спрощеного позовного провадження цивільну справу за позовною заявою Товариства з обмеженою відповідальністю «Укр Кредит Фінанс» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором,

УСТАНОВИВ:

У провадженні суду перебуває цивільна справа за позовною заявою Товариства з обмеженою відповідальністю «Укр Кредит Фінанс» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Ухвалою Козельщинського районного суду Полтавської області від 14 жовтня 2025 року позовну заяву прийнято до розгляду та відкрито провадження у цивільній справі за правилами спрощеного позовного провадження з викликом сторін, призначено судове засідання на 15 грудня 2025 року (а.с. 142-143).

Ухвалою Козельщинського районного суду Полтавської області від 15 грудня 2025 року витребувано від позивача Товариства з обмеженою відповідальністю «Укр Кредит Фінанс» у строк 20 днів з дня отримання ухвали докази на підтвердження власних позовних вимог, зокрема факту видачі кредиту відповідачу (виписки за банківськими рахунками, меморіальні ордера, платіжні доручення, докази належності платіжного засобу (банківської картки) відповідачу тощо) за кредитним договором № 1206-9311. Оголошено перерву у судовому засіданні до 02.02.2026 (а.с. 149-150).

19.12.2025 від позивача надійшло клопотання про витребування доказів (а.с.160-161), в якому позивач просив суд витребувати від АТ КБ «ПриватБанк» інформацію.

Ухвалою Козельщинського районного суду Полтавської області від 02 лютого 2026 року (а.с. 173-174) клопотання позивача задоволено, витребувано від Акціонерного товариства Комерційний банк «ПриватБанк» у строк 20 днів з дня отримання ухвали інформацію:

- чи було емітовано АТ КБ «Приватбанк» на ім'я ОСОБА_1 (реєстраційний номер облікової картки платника податків: НОМЕР_1 ) платіжну карту № НОМЕР_2 ;

- виписку по рахунку за номером картки № НОМЕР_2 , якщо така емітована на ім'я ОСОБА_1 (реєстраційний номер облікової картки платника податків: НОМЕР_1 ), за 16.05.2023 з відображенням зарахування коштів у сумі 5600,00 грн.

Акціонерне товариство Комерційний банк «ПриватБанк» ухвалу суду від 02.02.2026 не виконало; інформацію витребувану судом, не надало; про причини ненадання витребуваних судом доказів не повідомило.

У судове засідання 31.03.2026 представник позивача ТОВ «Укр Кредит Фінанс», належним чином повідомлений про дату, час та місце судового розгляду справи, не з'явився, у позовній заяві просив суд розгляд справи проводити без участі представника, проти ухвалення заочного рішення - не заперечував.

Відповідач ОСОБА_1 належним чином повідомлений про дату, час та місце судового розгляду, про що свідчить рекомендоване повідомлення про вручення поштового відправлення (а.с. 177), у судове засідання не з'явився, клопотань, заяв, відзив на позовну заяву до суду не надав.

У відповідності до ч. 2 ст. 247 ЦПК України, фіксування судового засідання технічним засобом здійснює секретар судового засідання. У разі неявки в судове засідання всіх учасників справи чи в разі якщо відповідно до положень цього Кодексу розгляд справи здійснюється судом за відсутності учасників справи, фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.

Розглянувши матеріали справи, суд дійшов таких висновків.

Ухвалою суду від 02.02.2026 від АТ КБ «Приватбанк» витребувано інформацію:

- чи було емітовано АТ КБ «Приватбанк» на ім'я ОСОБА_1 (реєстраційний номер облікової картки платника податків: НОМЕР_1 ) платіжну карту № НОМЕР_2 ;

- виписку по рахунку за номером картки № НОМЕР_2 , якщо така емітована на ім'я ОСОБА_1 (реєстраційний номер облікової картки платника податків: НОМЕР_1 ), за 16.05.2023 з відображенням зарахування коштів у сумі 5600,00 грн.

Однак, станом на 31.03.2026 інформацію АТ КБ «Приватбанк» витребувану судом інформацію не надало, ухвалу суду не виконало, про причини ненадання доказу суд не повідомило.

З огляду на викладене суд уважає за необхідне повторно витребувати від Акціонерного товариства Комерційний банк «Приватбанк» інформацію.

У судовому засіданні слід оголосити перерву у зв'язку з витребуванням доказів.

На підставі викладеного вище, керуючись статтями 2, 12, 44, 76, 81, 83, 84, 213, 258-261, 353 ЦПК України суд

ПОСТАНОВИВ:

Повторно витребувати від Акціонерного товариства Комерційний банк «ПриватБанк» у строк 20 днів з дня отримання ухвали інформацію:

- чи було емітовано АТ КБ «Приватбанк» на ім'я ОСОБА_1 (реєстраційний номер облікової картки платника податків: НОМЕР_1 ) платіжну карту № НОМЕР_2 ;

- виписку по рахунку за номером картки № НОМЕР_2 , якщо така емітована на ім'я ОСОБА_1 (реєстраційний номер облікової картки платника податків: НОМЕР_1 ), за 16.05.2023 з відображенням факту зарахування коштів у сумі 5600,00 грн.

Роз'яснити АТ КБ «Приватбанк», що відповідно до ч. 6, 7, 8, 9 ст. 84 ЦПК України будь-яка особа, у якої знаходиться доказ, повинна видати його на вимогу суду. Особи, які не мають можливості подати доказ, який витребовує суд, або не мають можливості подати такий доказ у встановлені строки, зобов'язані повідомити про це суд із зазначенням причин протягом п'яти днів з дня вручення ухвали. У разі неповідомлення суду про неможливість подати докази, витребувані судом, а також за неподання таких доказів з причин, визнаних судом неповажними, суд застосовує до відповідної особи заходи процесуального примусу, передбачені цим Кодексом. Притягнення винних осіб до відповідальності не звільняє їх від обов'язку надати витребуванні судом докази.

Роз'яснити посадовим особам АТ КБ «Приватбанк», що відповідно до статті 148 ЦПК суд може постановити ухвалу про стягнення в дохід державного бюджету з відповідної особи штрафу у сумі до від 0,3 до трьох розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб у випадках:

1) невиконання процесуальних обов'язків, зокрема ухилення від вчинення дій, покладених судом на учасника судового процесу;

2) зловживання процесуальними правами, вчинення дій або допущення бездіяльності з метою перешкоджання судочинству;

3) неповідомлення суду про неможливість подати докази, витребувані судом, або неподання таких доказів без поважних причин;

4) невиконання ухвали про забезпечення позову або доказів, ненадання копії відзиву на позов, апеляційну чи касаційну скаргу, відповіді на відзив, заперечення іншому учаснику справи у встановлений судом строк .

У випадку повторного чи систематичного невиконання процесуальних обов'язків, повторного чи неодноразового зловживання процесуальними правами, повторного чи систематичного неподання витребуваних судом доказів без поважних причин або без їх повідомлення, триваючого невиконання ухвали про забезпечення позову або доказів суд з урахуванням конкретних обставин стягує у дохід державного бюджету з відповідного учасника судового процесу або відповідної іншої особи штраф у сумі від одного до десяти розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

У випадку невиконання процесуальних обов'язків, зловживання процесуальними правами представником учасника справи суд з урахуванням конкретних обставин справи може стягнути штраф як з учасника справи, так і з його представника.

Оголосити перерву у судовому засіданні до 13 травня 2026 року до 13 години 00 хвилин, яке відбудеться у приміщенні Козельщинського районного суду Полтавської області, за адресою: 39100, Полтавська область, Кременчуцький район, селище Козельщина, вулиця Остроградського, буд. 75/15.

Викликати у судове засідання учасників справи.

Ухвала не підлягає оскарженню окремо від рішення суду. Заперечення на ухвалу можуть бути включені до апеляційної скарги на рішення суду.

Ухвала набирає законної сили негайно після її проголошення, якщо інше не передбачено цим Кодексом. Ухвали, що постановлені судом поза межами судового засідання або в судовому засіданні у разі неявки всіх учасників справи, розгляду справи без повідомлення (виклику) учасників справи, набирають законної сили з моменту їх підписання суддею (суддями).

Ухвала складена та підписана суддею 31.03.2026.

Суддя В.П. Козир

Попередній документ
135315568
Наступний документ
135315570
Інформація про рішення:
№ рішення: 135315569
№ справи: 554/13380/25
Дата рішення: 31.03.2026
Дата публікації: 03.04.2026
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Козельщинський районний суд Полтавської області
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них; страхування, з них; позики, кредиту, банківського вкладу, з них; споживчого кредиту
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено до судового розгляду (31.03.2026)
Дата надходження: 10.10.2025
Предмет позову: Про стягнення заборгованості по кредиту
Розклад засідань:
15.12.2025 10:00 Козельщинський районний суд Полтавської області
02.02.2026 14:00 Козельщинський районний суд Полтавської області
31.03.2026 09:00 Козельщинський районний суд Полтавської області
13.05.2026 13:00 Козельщинський районний суд Полтавської області