Гребінківський районний суд Полтавської області
_______________________________________________________________ Справа № 528/411/26
Провадження № 1-кп/528/96/26
Іменем України
31 березня 2026 р. м. Гребінка
Суддя Гребінківського районного суду Полтавської області ОСОБА_1 , отримавши обвинувальний акт у кримінальному провадженні №12026175580000059, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань від 20.03.2026 відносно:
ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця с.Делятин, Надвірнянського району, Івано-Франківської області, мешканця АДРЕСА_1 , українця, громадянина України, з середньо освітою, не працюючого, не одруженого, не маючого на утриманні осіб, не депутата, не інваліда, участі в АТО та ООС не брав, раніше судимого,
обвинуваченого у вчиненні кримінального правопорушення (проступку), передбаченого ч.1 ст.125 КК України,-
Обвинувальний акт з додатками у кримінальному провадженні №12026175580000059, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань від 20.03.2026 відносно ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , обвинуваченого у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 125 КК України, надійшов до Гребінківського районного суду Полтавської області 27.03.2026.
Цього ж дня, з дотриманням положення ч. 3 ст. 35 КПК України та Розділу ІІ Положення про автоматизовану систему документообігу суду, вказаний обвинувальний акт передано для розгляду головуючому судді ОСОБА_1 .
Відповідно до ч. 1 ст. 314 КПК України, після отримання обвинувального акту, клопотання про застосування примусових заходів медичного або виховного характеру або клопотання про звільнення від кримінальної відповідальності суд не пізніше п'яти днів з дня його надходження призначає підготовче судове засідання, в яке викликає учасників судового провадження.
Суд, дослідивши отримані матеріали, і приходить до наступного.
Дане кримінальне провадження 20 березня 2026 року внесене до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №12026175580000059.
Вимоги ст. 293 КПК України про надання обвинуваченому копії обвинувального акту та реєстру матеріалів досудового розслідування, в передбачений законодавством термін, виконано.
Відповідно до п. 10, 24 ч. 1 ст. 3, ч. 1 ст. 31 КПК України, кримінальне провадження в суді першої інстанції (підготовче судове провадження, судовий розгляд і ухвалення та проголошення судового рішення) здійснюється професійним суддею одноособово.
Ознайомившись з обвинувальним актом та доданими до нього матеріалами, вважаю за необхідне призначити у даному кримінальному провадженні підготовче судове засідання, яке провести у відкритому судовому засіданні одноособово з викликом всіх учасників судового провадження.
Враховуючи викладене, на підставі ч. 1 ст. 31, ч. 1 ст. 314, 369, 392 КПК України суддя,-
Призначити у кримінальному провадженні №12026175580000059, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань від 20.03.2026 відносно ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , обвинуваченого у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 125 КК України, відкрите підготовче судове засідання одноособово на 06.04.2026 о 14 год. 00 хв.
Викликати для участі у підготовчому судовому засіданні всіх учасників судового провадження.
Ухвала набирає законної сили в момент її підписання та оскарженню не підлягає.
Cуддя ОСОБА_1