Ухвала від 01.04.2026 по справі 144/248/26

Справа № 144/248/26

Провадження № 2/144/363/26

УХВАЛА

про закриття підготовчого провадження

та призначення справи до судового розгляду по суті

"01" квітня 2026 р. с-ще Теплик

Теплицький районний суд Вінницької області у складі:

головуючої судді - Магдяк Н.І.,

за участю секретаря - Дудник С.Р.,

розглянувши у відкритому підготовчому судовому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , в особі їх законного представника ОСОБА_1 до Теплицької селищної ради Гайсинського району Вінницької області про визнання права власності на житловий будинок з господарськими будівлями в порядку спадкування за законом, -

ВСТАНОВИВ:

Позивачі звернулися до суду з указаним позовом.

Ухвалою судді від 03.03.2026 відкрито провадження у справі, розгляд справи визначено проводити у порядку загального позовного провадження та призначено підготовче судове засідання.

Сторони у підготовче судове засідання не з'явилися.

Від позивача ОСОБА_1 , яка також є законним представником позивачів ОСОБА_2 та ОСОБА_3 , надійшла заява про проведення підготовчого судового засідання у її відсутності.

Представник відповідача у судове засідання не з'явився, надав до суду заяву про розгляд справи без представника Теплицької селищної ради.

Відповідно до ч. 3 ст. 211 та ч. 3 ст. 223 ЦПК України, суд вважає за можливе провести підготовче судове засідання у відсутності сторін.

Фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснювалось, що відповідає вимогам ч. 2 ст. 247 ЦПК України.

Дослідивши письмові матеріали справи, суд дійшов наступного висновку.

Відповідно до ч. 1 ст. 200 ЦПК України у підготовчому засіданні суд постановляє ухвалу (ухвали) про процесуальні дії, що необхідно вчинити до закінчення підготовчого провадження та початку судового розгляду справи по суті.

Згідно з п. 3 ч. 2 ст. 200 ЦПК України за результатами підготовчого засідання суд постановляє ухвалу про закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті.

Позивачами заявлено позовну вимогу, для вирішення якої обов'язково підлягає з'ясуванню питання щодо кола спадкоємців, наявності спадкової справи, можливості реалізації спадкових прав в органах нотаріату.

З огляду на наведене вище, зважаючи на предмет позову, для всебічного, повного й об'єктивного з'ясування обставин всіх справи суд вважає за необхідне витребувати у державного нотаріуса Теплицької державної нотаріальної контори Лужанської Тетяни Володимирівни завірену належним чином копію спадкової справи, заведену після смерті ОСОБА_4 , що відповідає ч. 7 ст. 81 ЦПК України.

Враховуючи, що всі дії для підготовки справи до судового розгляду здійснені, відсутні будь-які заяви та клопотання сторін, які підлягають вирішенню у підготовчому судовому засіданні, відтак суд вважає за можливе завершити підготовче судове засідання та призначити справу до судового розгляду по суті.

Керуючись ст. ст. 81 211, 197-200, 223, 247, 260, 261, 353 ЦПК України, суд, -

ПОСТАНОВИВ:

Закрити підготовче провадження у справі за позовом ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , в особі їх законного представника ОСОБА_1 до Теплицької селищної ради Гайсинського району Вінницької області про визнання права власності на житловий будинку з господарськими будівлями в порядку спадкування за законом.

Призначити справу до судового розгляду по суті на 10 годину 30 хвилин 30.04.2026.

Витребувати у державного нотаріуса Теплицької державної нотаріальної контори Лужанської Тетяни Володимирівни копію спадкової справи, заведеної після смерті ОСОБА_4 , який помер ІНФОРМАЦІЯ_1 .

Про час та місце проведення судового засідання повідомити сторони.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя:

Попередній документ
135312232
Наступний документ
135312234
Інформація про рішення:
№ рішення: 135312233
№ справи: 144/248/26
Дата рішення: 01.04.2026
Дата публікації: 03.04.2026
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Теплицький районний суд Вінницької області
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, що виникають із відносин спадкування, з них; за законом.
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено до судового розгляду (03.04.2026)
Дата надходження: 26.02.2026
Предмет позову: визнання права власності на житловий будинок з господарськими будівлями в порядку спадкування за законом
Розклад засідань:
01.04.2026 09:30 Теплицький районний суд Вінницької області
30.04.2026 10:30 Теплицький районний суд Вінницької області