Дата документу 30.03.2026Справа № 554/4392/26
Провадження № 1-кс/554/4413/2026
30 березня 2026 року м. Полтава
Слідчий суддя Шевченківського районного суду міста Полтави ОСОБА_1 розглянувши скаргу представника військової частини НОМЕР_1 ОСОБА_2 на бездіяльність слідчого Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Полтаві щодо невнесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань за заявою (повідомленням) про вчинення кримінального правопорушення від 19 березня 2026 року №2467/1270, -
В провадженні слідчого судді перебуває скарга представника військової частини НОМЕР_1 ОСОБА_2 на бездіяльність слідчого Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Полтаві щодо невнесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань за заявою (повідомленням) про вчинення кримінального правопорушення від 19 березня 2026 року №2467/1270. В якій прохали: задовольнити скаргу військової частини НОМЕР_1 на бездіяльність посадових осіб Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у м. Полтаві, яка полягає у невнесенні відомостей про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудового розслідування. Позитивно розглянути клопотання про розгляд скарги без участі скаржника. Зобов'язати уповноважену особу Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у м. Полтаві, внести відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань про кримінальне правопорушення, у відповідності до ч. 1 ст. 214 КПК України, на підставі повідомлення про кримінальне правопорушення командира військової частини НОМЕР_1 майора ОСОБА_3 від 19.03.2026 № 2467/1270 до вищевказаного органу
Підстав для відмови у відкритті провадження у скарзі, передбачені ч.4 ст.304 КПК України, не вбачається.
Таким чином, враховуючи положення ст.ст.303, 304 КПК України, вважаю, що необхідно відкрити провадження у скарзі.
Керуючись ст.ст.303, 304, 306 КПК України, -
Прийняти до розгляду скаргу представника військової частини НОМЕР_1 ОСОБА_2 на бездіяльність слідчого Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Полтаві щодо невнесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань за заявою (повідомленням) про вчинення кримінального правопорушення від 19 березня 2026 року №2467/1270.
Судове засідання призначити до судового розгляду на 13.00 годин 02 квітня 2026 року уприміщенні Шевченківського районного суду міста Полтави (м.Полтава, вул.Навроцького, 5, кабінет №№17, 18).
Викликати в судове засідання: представника скаржника військової частини НОМЕР_1 ОСОБА_2 , уповноважену особу Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташоване у місті Полтаві.
Територіальному управлінню Державного бюро розслідувань, розташованого у м. Полтаві надати до суду матеріали за заявою (повідомленням) командира ВЧ НОМЕР_1 ОСОБА_4 від 19 березня 2026 року №2467/1270.
Учасники справи можуть отримати інформацію у даній справі на офіційному вебпорталі судової влади України за веб-адресоюhttp://court.gov.ua/sud1622/з зазначенням індивідуального номеру провадження.
Ухвала набирає чинності з моменту її підписання суддею 30 березня 2026 року.
Повний текст ухвали складено 30 березня 2026 року.
Слідчий суддя ОСОБА_1